Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Ειδήσεις
Saucony

Atlas Trail Running

Taygetos Challenge

X-treme Stores
09 Μάρ 18 ← πίσω

Έγινε η κλήρωση για το Σπάρταθλον 2018. Οι 60 τυχεροί Έλληνες

Επιμέλεια: Κώστας Παλάντζας
Το Σπάρταθλο 2018 ξεκίνησε, όχι βέβαια με τον αγώνα, αλλά με τη κλήρωση για τις συμμετοχές όπως γίνεται κάθε χρονιά από το 2016 και έπειτα που καθιερώθηκε το σύστημα.

Απευθείας προκρίθηκαν όσοι έχουν μεγάλο αριθμό συμμετοχών που ορίζει η διοργάνωση, όπως και εξαιρετικές επιδόσεις που επίσης ορίζονται. Όλοι οι άλλοι μπήκαν στη κλήρωση για να βγουν οι τυχεροί που θα συμμετέχουν φέτος. Όσοι δεν τον κληρώθηκαν θα είναι επιλαχόντες. Συνήθως οι πρώτοι επιλαχόντες της κλήρωσης μπαίνουν τελικά στον αγώνα λόγω ακυρώσεων. Οι υπόλοιποι είναι ουσιαστικά αδύνατο, και θα ελπίζουν για το 2019 όπου θα έχουν διπλό κλήρο.

Σημειώνουμε ότι οι επιλαχόντες δεν έχουν γνωστοποιηθεί ακόμη, και σύμφωνα με τη διοργάνωση θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες, οπότε και θα επανέλθουμε με νέο θέμα. 60 είναι οι συμμετοχές που δικαιούται η Ελλάδα, και ακολουθούν αυτοί που θα συμμετέχουν το 2018. Συμμετοχή θα έχει και η Κύπρος: 34 Anastasiou Michalis Male Cyprus

Οι συμμετοχές της Ελάδας:
117 Krystallis Georgios Male Hellas
118 Gogos Ey. Apollonios Male Hellas
119 Bakas Ilias Male Hellas
120 Manta Georgia Female Hellas
121 Kalogeropoulos Thanasis Male Hellas
122 Mixos Vasilis Male Hellas
123 Karaiosif Ilias Male Hellas
124 Bakas Vagelis Male Hellas
125 Tasios Giorgos Male Hellas
126 Sideridis Nikolaos Male Hellas
127 Pratilas Loukas Male Hellas
128 Vagiakakos Dikaios Male Hellas
129 Theodosopoulos Spyros Male Hellas
130 Polymenis Ioannis Male Hellas
131 Saxionis Ioannis Male Hellas
132 Geroloukas Theoharis Male Hellas
133 Afentoulidis Alexandros Male Hellas
134 Douvas Georgios Male Hellas
135 Margetis Panagiotis Male Hellas
136 Ntones Dimitrios Male Hellas
137 Valiotis Kostas Male Hellas
138 Kouvalis Dimitrios Male Hellas
139 Foukas Dimitrios Male Hellas
140 Gianne Eirini Male Hellas
141 Pekrides Nikolaos Male Hellas
142 Krystallis Dimitrios Male Hellas
143 Gkolis Georgios Male Hellas
144 Emmanouilidis Anastasios Male Hellas
145 Pappas Spiros Male Hellas
146 Kasmeridis Nikos Male Hellas
147 Maragos Nikos Male Hellas
148 Kotzabasis Spyros Male Hellas
149 Kannis Dimitrios Male Hellas
150 Dimitriadis Grigoris Male Hellas
151 Dalakiouris Georgios Male Hellas
152 Kalamaras Athanasios Male Hellas
153 Chalvadakis Georgios Male Hellas
154 Kioroglou Dimitrios Male Hellas
155 Pappas Christos Male Hellas
156 Lozios Stelios Male Hellas
157 Nikolaidis - Andersson Alexander Male Hellas
158 Papagiannis Ioannis Male Hellas
159 Liofagos Vasilis Male Hellas
160 Dardaganis Theodoros Male Hellas
161 Kostaridis Eythymios Male Hellas
162 Katsarakis Efstathios Male Hellas
163 Papakostas Ioannis Male Hellas
164 Tsaparelis Ilias Male Hellas
165 Tsiakiris Doukas Male Hellas
166 Bessyris Dimitrios Male Hellas
167 Pliougouridis Anastasios Male Hellas
168 Goumas Theothoros Male Hellas
169 Ganasoulis Ioannis Male Hellas
170 Koutsioukos Georgios Male Hellas
171 Stimoniaris Athanasios Male Hellas
172 Tsakiridis Vasileios Male Hellas
173 Kofinis Kostas Male Hellas
174 Liarmakopoulos Ioannis Male Hellas
175 Bayios Ioannis Male Hellas
176 Stamouli Maria Female Hellas


Όλες οι υπόλοιπες συμμετοχές:
Total Surname Name Sex Country
1 Barnes Pablo Male Argentina
2 Scalise Patricia Female Argentina
3 Polizio Ariel Male Argentina
4 Duran Mauricio Male Argentina
5 Cordisco German Ulises Male Argentina
6 Petracci Fernando Male Argentina
7 Bengolea Hector Oscar Male Argentina
8 Hernandez Daniel Marcelo Male Argentina
9 Cordoba Martin Male Argentina
10 Turrini Luca Male Australia
11 Michalitz Andreas Male Austria
12 Striednig Ulrike Female Austria
13 Dhooge Chris Male Belgium
14 Spitael Jan Male Belgium
15 Van Den Bossche David Male Belgium
16 Vermeesch Pieter Male Belgium
17 D'Espallier Stefaan Male Belgium
18 Dejaeger - Braet Luc Male Belgium
19 Ceuppens Geert Male Belgium
20 Janssens Bart Male Belgium
21 Versmissen Rob Male Belgium
22 Cracco Junior Urbano Dario Male Brazil
23 Farinazzo Marco Male Brazil
24 Alves De Sousa Luciano Male Brazil
25 Rufino Gusmao Carlos Henrique Male Brazil
26 Da Cruz Souza Wladimir Male Brazil
27 Gueorguiev Krasimir Male Bulgaria
28 Roulier Sebastien Male Canada
29 Huang Hsiao-Chun Female Chinese Taipei
30 Huang Kun - Peng Male Chinese Taipei
31 Wang Daw-Yuan Male Chinese Taipei
32 Huang Chih Ming Male Chinese Taipei
33 Lai Kaoyang Male Chinese Taipei
35 Summy Milan Male Czech Republic
36 Oralek Daniel Male Czech Republic
37 Hokes Martin Male Czech Republic
38 Marek Pavel Male Czech Republic
39 Valek Petr Male Czech Republic

40 Duk Jan Male Czech Republic
41 Brunner Radek Male Czech Republic
42 Kasparova Katerina Female Czech Republic
43 Velicka Ondrej Male Czech Republic
44 Kopecky Martin Male Czech Republic
45 Tomasek Roman Male Czech Republic
46 Sarlinger Ivan Male Czech Republic
47 Wiesner Konstantin Male Czech Republic
48 Gecova Tereza Female Czech Republic
49 Kampe Diana Female Denmark
50 Westerlin Henrik Male Denmark
51 Jorgensen Mathias Male Denmark
52 Moller Jorgensen Keld Male Denmark
53 Rasmussen Claus Male Denmark
54 Veide Hannes Male Estonia
55 Mustala Ari Male Finland
56 Makinen Marianne Female Finland
57 Welling Petri Male Finland
58 Niemenmaa Ville Male Finland
59 Lagland Jan Male Finland
60 Forsell Marko Male Finland
61 Honkonen Teija Female Finland
62 Penttinen Pasi Male Finland
63 Vierimaa Milla Female Finland
64 Eriksson Ismo Male Finland
65 Tommola Ville Male Finland
66 Nareaho Antti Male Finland
67 Maatta Jari Male Finland
68 Pallaruelo Gilles Male France
69 Bogner Guillaume Male France
70 Mauduit Christian Male France
71 Pollesel Philippe Male France
72 Vidal Jean - Louis Male France
73 Brunon Jean - Philippe Male France
74 Ruel Stephane Male France
75 Dal Corso Christian Male France
76 Derivaz Eric Male France
77 Vallemont Herve Male France
78 Triconnet Thierry Male France
79 Stephan Yann Male France
80 Heinlein Marika Female Germany
81 Goebel Dietmar Male Germany
82 Leu Oliver Male Germany
83 Bergmann Heike Female Germany
84 Brandt Michael Male Germany

85 Karl Hubert Male Germany
86 Reus Florian Male Germany
87 Hoesl Patrick Male Germany
88 Giese Ralf Male Germany
89 Sperlich Jens Male Germany
90 Eitner Michael Male Germany
91 Hecker Toni Male Germany
92 Lelkes Gusztav Male Germany
93 Bontovics Timea Female Germany
94 Bachmaier Florian Male Germany
95 Themm Thorsten Male Germany
96 Rothe Gunter Male Germany
97 Goebel Thore Male Germany
98 Landwehr Matthias Male Germany
99 Dieter Sascha Male Germany
100 Schad Gunnar Male Germany
101 Herget Thomas Male Germany
102 Dieroff Maik Male Germany
103 Ganter Martin Male Germany
104 Ohler Michael Male Germany
105 Orange Rune Male Germany
106 Blumberg Andre Male Germany
107 Mantel Klaus Male Germany
108 Schraud Ludwig Male Germany
109 Lange Harald Male Germany
110 Ehrlich Volker Male Germany
111 Weber Aurel Male Germany
112 Benz Fabian Male Germany
113 Raum Daniel Male Germany
114 Jaenicke Marc Cornelius Male Germany
115 Larsen Lars Elgaard Male Greenland
116 Roca Byron Male Guatemala
Hong Kong, Sp.Adm.Reg.of
177 Yee Leung Wan Female China
Hong Kong, Sp.Adm.Reg.of
178 Kun Ho Ping Male China
179 Low Andras Male Hungary
180 Kreidl Csaba Male Hungary
181 Veress Bela Male Hungary
182 Tamas Bodis Male Hungary
183 Bognar Akos Male Hungary
184 Csecsei Zoltan Male Hungary
185 Halama Levente Male Hungary
186 Vajda Zoltan Male Hungary
187 Veres Szilard Male Hungary
188 Armin Bene Male Hungary
189 Vago Boglarka Female Hungary
190 Maraz Zsuzsanna Female Hungary
191 Buki Tivadar Male Hungary
192 Mihalik Norbert Male Hungary
193 Rudolf Tamas Male Hungary
194 Mihaly Blasko Male Hungary
195 Kozma Zsolt Male Hungary
196 Szabo Bela Male Hungary
197 Kovacs Adam Male Hungary
198 Janowszky Zoltan Male Hungary
199 Foldesi Jozsef Male Hungary
200 Szucs Lajos Male Hungary
201 Preil Jozsef Male Hungary
202 Toldi Peter Male Hungary
203 Lang Istvan Male Hungary
204 Kumar Amit Male India
205 Kamrani Behnam Male Iran, Islamic Republic of
206 Klimas Thomas Male Ireland
207 Lee Anthony Male Ireland
208 Kilpatrick Samuel Male Ireland
209 Brosh Shalev Male Israel
210 Rozenfeld Ariel Male Israel
211 Oliveri Virginia Female Italy
212 Rizzo Cascio Fabio Male Italy
213 Leonelli Nicola Male Italy
214 Borlenghi Federico Male Italy
215 Brusamento Lorena Female Italy
216 Bonfiglio Marco Male Italy
217 Maggiola Enrico Male Italy

218 Cattelan Franco Male Italy
219 Viezzi Manuel Male Italy
220 Spinelli Giovanni Male Italy
221 Sacanna Massimo Male Italy
222 Bartolini Nerio Male Italy
223 Caraffa Braga Silvia Female Italy
224 Tripari Giuseppe Male Italy
225 Calzolai David Male Italy
226 Scrofani Massimo Male Italy
227 Poponesi Filippo Male Italy
228 Nicassio Antonio Male Italy
229 Mazzini Christian Male Italy
230 Nucifora Carmelo Male Italy
231 Nomoto Hironor Male Japan
232 Serizawa Akira Male Japan
233 Sugawara Hideo Male Japan
234 Fukui Takashi Male Japan
235 Inukai Hiroshi Male Japan
236 Wakaki Kurumi Female Japan
237 Ohno Takuhei Male Japan
238 Bando Yoshiaki Male Japan
239 Kadokawa Yuko Female Japan
240 Koike Tomoe Female Japan
241 Ishikawa Yoshihiko Male Japan
242 Takeuchi Akiko Female Japan
243 Kojima Takenori Male Japan
244 Naito Tomoyuki Male Japan
245 Iwai Kozue Female Japan
246 Okawa Norio Male Japan
247 Tsukasa Mukae Male Japan
248 Takaki Sejie Male Japan
249 Tanaka Katsumi Male Japan
250 Yoshimoto Shin Male Japan
251 Nakamura Tatsuo Male Japan
252 Hano Akio Male Japan
253 Kasa Ryota Male Japan
254 Kawajiri Takahiro Male Japan
255 Sato Isamu Male Japan
256 Matsuda Yoshiko Female Japan
257 Matsumoto Yuri Female Japan
258 Otani Shinichi Male Japan
259 Tsujimoto Arihito Male Japan
260 Yamasoto Kotaro Male Japan
261 Higuchi Tamaki Female Japan
262 Kishimoto Yasushi Male Japan

263 Yano Satoshi Male Japan
264 Dan Koji Male Japan
265 Furuyama Takako Female Japan
266 Ogata Tetsuro Male Japan
267 Mamiya Hidyuki Male Japan
268 Iwakiri Nobuyasu Male Japan
269 Sakata Takayuki Male Japan
270 Murakami Sonoko Female Japan
271 Ando Kazutaka Male Japan
272 Fukuda Yutaka Male Japan
273 Katsura Unoki Female Japan
274 Ota Tetsuya Male Japan
275 Konishi Takao Male Japan
276 Murata Minoru Male Japan
277 Maejima Shinichi Male Japan
278 Akimoto Tsuneo Male Japan
279 Oda Katsuya Male Japan
280 Hayashibara Makoto Male Japan
281 Yasuda Yoshihro Male Japan
282 Fujita Katsumi Male Japan
283 Nakayama Nana Female Japan
284 Otaki Masayuki Male Japan
285 Nakayama Kei Male Japan
286 Kumasaka Akihiko Male Japan
287 Kutsukake Kenichi Male Japan
288 Sannomiya Masahiro Male Japan
289 Matsumoto Kazuyuki Male Japan
290 Tamura Yonehiro Male Japan
291 Choi Sung Ho Male Korea, Republic of
292 Simanovics Edgars Male Latvia
293 Skadins Laimonis Male Latvia
294 Pilois Christophe Male Luxembourg
295 Hau Lee Chong Male Malaysia
296 Dagnino Gean Ivan Male Mexico
297 Hernandez San Juan Nahila Female Mexico
298 Dierx Wilma Female Netherlands
299 Jagersma Dik Male Netherlands
300 Vromans Iris Female Netherlands
301 Eivindsen Eiolf Male Norway
302 Holmgren Cecilie Female Norway
303 Sorstad Gjermund Male Norway
304 Molinas Rios Karina Alejandra Female Paraguay
305 Espina Rolando Male Philippines
306 Soriano Franco Male Philippines
307 Brillantes Rex Male Philippines

308 Malinowski Zbigniew Male Poland
309 Biatobrzeski Sebastian Male Poland
310 Latala Jacek Male Poland
311 Rzechula Slawomir Male Poland
312 Sagan Lukasz Male Poland
313 Bojka Piotr Male Poland
314 Agiejczyk Wojciech Male Poland
315 Flejmer Karol Male Poland
316 Rzadkowski Mirosław Male Poland
317 Walczak Maciej Male Poland
318 Lipinski Krzysztof Male Poland
319 Tomasz Waszkiewicz Male Poland
320 Kusnierz Pawet Male Poland
321 Oliveira Joao Male Portugal
322 Dessy Luigi Male Puerto Rico
323 Pantis Mihai Vlad Male Romania
324 Zaborskiy Ivan Male Russian Federation
325 Stamburskiy Vladimir Male Russian Federation
326 Marcovic Zoran Male Serbia
327 Harcarik Jozef Male Slovakia
328 Lestak Peter Male Slovakia
329 Robnik Natasa Female Slovenia
330 Miklic Mirko Bogomir Male Slovenia
331 Van Der Merwe Johan Male South Africa
332 Delgado Gil Ruben Male Spain
333 Martinez Guerra Juan Carlos Male Spain
334 Camacho Fernandez Juan Andres Male Spain
335 Garrido Diego Rojo Male Spain
336 Ferrandez Canyadell David Male Spain
337 Perez Cordoba Francisco Javier Male Spain
338 Martinsson Joacim Male Sweden
339 Hakata Ken Male Sweden
340 Bretan Ivan Male Sweden
341 Valitalo Dan Male Sweden
342 Lundqvist Sandra Female Sweden
343 Grundahl Anna Female Sweden
344 Hellner Anders Male Sweden
345 Bengtsson Linda Female Sweden
346 Aideborn Hartikainen Jessica Female Sweden
347 Lowemark Henrik Male Sweden
348 Hed Maria Female Sweden
349 Hallgren Rikard Male Sweden
350 Gafner Martin Male Switzerland
351 Celikbas Aykut Male Turkey
352 Hearn Bob Male U.S.A

353 Wasternack Olaf Male U.S.A
354 Spencer Eric Male U.S.A
355 Collins Matt Male U.S.A
356 Rivera Will Male U.S.A
357 Larson Natalie Female U.S.A
358 Olsen Jon Male U.S.A
359 Ettinghausen Ed Male U.S.A
360 Arnstein Michael Male U.S.A
361 Nagy Katalin Female U.S.A
362 Myers George Male U.S.A
363 Anyse Alex Male U.S.A
364 Stypula Elaine Female U.S.A
365 Corley William Male U.S.A
366 Desjardins Amos Male U.S.A
367 Lam Otto Male U.S.A
368 Jackson Thomas Male U.S.A
369 Fegyveresi John Male U.S.A
370 Hadley Lauren Female U.S.A
371 Nana Andrei Male U.S.A
372 Krupski Dave Male U.S.A
373 Karnazes Dean Male U.S.A
374 Gotsuliak Igor Male Ukraine
375 Walker Stephen Male United Kingdom
376 Thomas Ian Male United Kingdom
377 Simpson Cat Female United Kingdom
378 Blackburn Matthew Male United Kingdom
379 Melbourne John Male United Kingdom
380 Stocker John Male United Kingdom
381 Flear Nathan Male United Kingdom
382 Higgins Alastair Male United Kingdom
383 Humphries Cameron Male United Kingdom
384 Isaac Jeremy Male United Kingdom
385 Masters Dan Male United Kingdom
386 Young Ali Female United Kingdom
387 Consani Marco Male United Kingdom
388 Volanthen John Male United Kingdom
389 Tullett Russell Male United Kingdom
390 Ali Paul Male United Kingdom
391 Brand Matthew Male United Kingdom
392 Chownsmith Laurence Male United Kingdom
393 Summers Peter Male United Kingdom
394 Do Carmo Ana Female Uruguay

Notes:

-This list is not final. In order to be finally accepted, the above athletes still have to fulfill the race obligations according to the participation terms, and submit these to The International Spartathlon Association in time. An email with directions will be send in the next days.

Παρατηρήσεις:

- H παρούσα λίστα δεν είναι οριστική. Για να γίνουν οριστικά δεκτοί στον αγώνα οι παραπάνω αθλητές θα πρέπει να εκπληρώσουν εγκαίρως τις υποχρεώσεις συμμετεχόντων που αναφέρονται στους όρους συμμετοχής στον αγώνα.

Email με οδηγίες θα αποσταλεί τις ερχόμενες μέρες.


Θυμηθείτε όλα τα θέματα του αγώνα του 2017 από το RunningNews.gr:

Τελικά αποτελέσματα 2017. Με έντονα χρώματα έχουμε τους 38 Έλληνες και τον Κύπριο Σπαρταθλητή. http://runningnews.gr/item.php?id=33311

Συγκλόνισε ο τυφλός δρομέας που τερμάτισε το Σπάρταθλο, και οι συναθλητές του που τον βοήθησαν

Ολοκληρώθηκε το αγωνιστικό σκέλος του 35ου Σπάρταθλον

Ο Νικος Σιδερίδης από σήμερα είναι ο καλύτερος Έλληνας όλων των εποχών στο Σπάρταθλο μετά τον Γιάννη Κούρο. Ένα μαραθώνιο καλύτερος από πέρυσι!

Ιστορική επίδοση η Τζο Μαντά στο Σπάρταθλο πρώτη Ελληνίδα όλων των εποχών. Τερμάτισε κλαίγοντας, όπως κι οι θεατές

35ο ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ: Νικητής ο Λιθουανός νικητής Aleksandr Sorokin – 3ος ο Νίκος Σιδερίδης

Ο πατήρ Θεόδωρος Περπερίδης τερμάτισε το Σπάρταθλο!

Το 35ο Σπάρταθλον συνεχίζεται και κατά τη διάρκεια της νύχτας με μεγάλο ενδιαφέρον

Σε εξέλιξη το Σπάρταθλον, 3ος ο Νίκος Σιδερίδης


Σπάρταθλον 2017, το official trailer!

και το προαγωνιστικό ρεπορτάζ: Με 59 Έλληνες και 391 δρομείς ξεκινά το Σπάρταθλο. Οι αντικαταστάσεις στη λίστα, ο καιρός, και όλα τα τελευταία νέα









Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Αγγελική και Γρηγόρης: Τρέχοντας από το Μαραθώνα μέχρι την Αθήνα, μια Αυθεντική βόλτα Αγγελική και Γρηγόρης στο Γύρο Λίμνης Ιωαννίνων: Η πιο όμορφη βόλτα

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Θλάση προσαγωγού: Αντιμετώπιση και ασκήσεις για αποκατάσταση 6 συνήθειες που βάζουν σε κίνδυνο τα νεφρά μας
Γιατί να κάνω προθέρμανση; Αθώα και ένοχα λάθη στην προπόνηση
FitnessPulse

Runster.gr

Πρέπει να διαβάσετε
22 Οκτ 21
Δοκιμάζουμε τα νέα μοντέλα Reebok: Floatride Energy GROW & Floatride Energy 3
RunningNews.gr Shoe reviews
Ο δρομέας μεγάλων αποστάσεων Γιώργος Δαφνής και η personal trainer Κάτια Στρατουδάκη δοκιμάζουν για το RunningNews.gr τα τα νέα μοντέλα παπουτσιών της Reebok. το Floatride Energy 3 και το Floatride Energy GROW αντίστοιχα, είναι δυο μοντέλα υψηλής ποιότητας , σε ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή, ιδανικά για απαιτητικούς δρομείς
10 Οκτ 21
Emelia: Μελάσα ανώτερης ποιότητας – μοναδικής γεύσης
Ως μία από τις 9 θρεπτικότερες τροφές του πλανήτη, η μελάσα από ζαχαροκάλαμο είναι μια Yπερτροφή, που καλύπτει συνολικά τις ανάγκες του ανθρώπινου οργανισμού προκειμένου να παραμένει υγιής. Όμως κάθε μελάσα διαφέρει από την ποιότητα των ζαχαροκάλαμων, τον τρόπο συγκομιδής τους και τη μέθοδο παραγωγής της. Η Emelia είναι μελάσα ανώτερης ποιότητας και μοναδικής γεύσης, διότι δεν είναι προϊόν σύνθλιψης και απόσταξης
30 Σεπ 21
Mizuno Running. Συλλεκτική Έκδοση Wave Skyrise 2 Amsterdam
Τιμώντας την Ιαπωνική της κληρονομιά, η Mizuno συνεργάζεται ξανά με το Rijksmuseum για να σχεδιάσει αυτή την συλλεκτική έκδοση για τον Μαραθώνιο του Άμστερνταμ 2021 του οποίου είναι επίσημος χορηγός. Η έμπνευση του σχεδίου προέρχεται από τα διάφορα εκθέματα του Ασιατικού Περιπτέρου
16 Σεπ 21
UA HOVR™ Mega 2 Clone: Τεχνολογικά Εξελιγμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε Δρομέα!
Η τεχνολογία στο επάνω μέρος του Mega 2 Clone, προσαρμόζεται ανάλογα με το σχήμα και το πάτημα του ποδιού κάθε δρομέα, με σκοπό να αποτρέπει τις τριβές που μπορούν να προκαλέσουν ερεθισμούς.


©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse