Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony RIDE ISO
Dimitris Krystallis memorial
Palamideios Athlos
Gyros Athinas
Run the Lake
X-treme Stores

25 Ιουν 18 ← πίσω

1ος Αγώνας Δρόμου Οδυσσέας, τα αποτελέσματα

1ος Αγώνας Δρόμου Οδυσσέας

Το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων & Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας ΠΕ Αιτωλ/νίας «ΟΔΥΣΣΕΑΣ» – ΟΚΑΝΑ & ο Δήμος Αγρινίου, προκηρύσσουν Αγώνα Δρόμου εκτός Σταδίου με την επωνυμία : «1ος Αγώνας (5 & 1 km) «ΟΔΥΣΣΕΑΣ». ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018


5km
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ. Κατ. Φυλ. Φύλο Κατ. Ηλ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 2680 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:16:08,33 0:16:06,31 1 M 1 Α20+ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2. 2679 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:16:33,77 0:16:32,60 2 M 1 Ε16-19 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3. 2464 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:17:59,96 0:17:57,95 3 M 2 Α20+ Giataganas Team
4. 2525 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:07,89 0:18:05,91 4 M 3 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
5. 4000 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:26,46 0:18:26,46 5 M 4 Α20+
6. 2569 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:18:55,13 0:18:51,70 6 M 5 Α20+ Δρομεις Οινιαδων
7. 2751 ΓΡΊΒΑΣ ΓΑΒΡΙΉΛ 0:19:04,13 0:19:01,29 7 M 6 Α20+
8. 2451 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:19:06,83 0:19:03,10 8 M 7 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 2627 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:19:08,85 0:19:06,73 9 M 8 Α20+ ΑΕΚ
10. 2601 ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:19:36,81 0:19:33,61 10 M 2 Ε16-19 ΓΕ Αγρινίου
11. 2581 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:19:38,55 0:19:37,20 11 M 1 Γ.Ε.Α.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12. 2312 ΜΑΤΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:19:38,57 0:19:36,98 12 M 2 Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13. 2520 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:19:41,93 0:19:39,89 13 M 9 Α20+ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ
14. 2605 ΜΠΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:19:56,91 0:19:54,57 14 M 10 Α20+ METCON TRAINING CENTER
15. 2643 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:20:07,17 0:20:02,15 15 M 11 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
16. 2606 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:20:22,57 0:20:13,67 16 M 12 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 2530 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:20:30,63 0:20:29,20 17 M 3 Γ.Ε.Αγρινίου
18. 2752 ΖΑΡΚΑΔΟΎΛΑΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:20:47,03 0:20:45,00 18 M 13 Α20+
19. 2549 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:21:07,81 0:21:03,88 19 M 14 Α20+ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
20. 2705 ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:21:10,89 0:21:05,87 20 M 3 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 2532 ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:21:12,77 0:21:10,12 21 M 15 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
22. 2645 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:21:19,97 0:21:15,86 22 M 16 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 2656 ΣΙΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:21:25,98 0:21:22,93 23 M 17 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24. 2555 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:21:26,12 0:21:15,74 24 M 4 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25. 2709 ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:21:49,29 0:21:45,96 25 M 18 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
26. 2515 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:21:52,79 0:21:45,77 26 M 19 Α20+ ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗ ΚΟΥΣΗ /ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27. 2758 ΜΠΟΥΚΟΥΒΆΛΑ ΝΊΚΗ 0:21:54,18 0:21:51,53 1 F 1 Γ20+
28. 2707 ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0:22:08,56 0:22:03,98 27 M 20 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29. 2490 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ 0:22:09,54 0:22:07,19 2 F 2 Γ20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
30. 2038 ΜΑΡΑΓΙΆΝΝΗ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 0:22:13,38 0:22:11,03 3 F 3 Γ20+
31. 2789 ΝΙΚΟΛΟΎΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:22:21,18 0:22:17,45 28 M 21 Α20+
32. 2704 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:25,50 0:22:20,00 29 M 22 Α20+ Υ.Ε.Φ.Κ.Κ
33. 2458 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:22:29,57 0:22:27,23 30 M 23 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34. 2079 ΤΣΟΎΜΑΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:22:32,10 0:22:29,83 31 M 5 Ε16-19
35. 2076 ΓΙΑΝΝΑΚΆΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:22:32,28 0:22:29,66 32 M 6 Ε16-19
36. 2584 ΜΕΡΙΤΣΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 0:22:45,92 0:22:38,90 33 M 24 Α20+ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
37. 2766 ΠΑΝΔΡΕΜΈΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 0:22:46,22 0:22:39,20 34 M 25 Α20+
38. 2775 ΜΑΥΡΈΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:22:49,77 0:22:39,70 35 M 26 Α20+
39. 2462 ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:22:54,38 0:22:39,21 36 M 27 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
40. 2743 ΣΙΑΠΛΑΟΎΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 0:22:55,78 0:22:51,20 37 M 4
41. 2638 ΚΑΠΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:08,58 0:22:50,46 38 M 28 Α20+ ανεξαρτητος
42. 2567 ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:23:08,64 0:23:06,17 39 M 29 Α20+ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
43. 2437 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:13,92 0:22:57,19 40 M 30 Α20+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
44. 2696 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:14,68 0:23:09,24 41 M 31 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 2568 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:23:16,52 0:23:04,39 42 M 32 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 2005 ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ 0:23:17,75 0:23:15,56 43 M 33 Α20+
47. 2688 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:23:17,76 0:23:12,16 44 M 34 Α20+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
48. 2720 ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:23:19,90 0:23:17,70 45 M 35 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 2510 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 0:23:23,04 0:23:03,08 46 M 36 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 2663 ΣΙΜΟΥ ΣΤΕΒΗ 0:23:27,19 0:23:25,19 4 F 1 Ν16-19 ΙΟΝΙΚΟΣ
51. 2528 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 0:23:29,15 0:23:25,51 47 M 37 Α20+ δρομείς Αιτωλικού
52. 2442 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 0:23:31,16 0:23:19,31 48 M 38 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 2475 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:23:31,74 0:23:16,98 49 M 39 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54. 2575 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:23:31,77 0:23:21,70 50 M 40 Α20+ ΚΑΤΟΥΝΑ
55. 2681 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:41,50 0:23:39,39 51 M 41 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 2561 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΜΑΙΡΗ 0:23:45,09 0:23:43,61 5 F 1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
57. 2608 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:47,72 0:23:46,23 52 M 42 Α20+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
58. 2073 ΣΤΑΜΠΈΛΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:23:56,10 0:23:50,67 53 M 43 Α20+
59. 2484 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:24:04,05 0:23:50,78 54 M 44 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60. 2626 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:24:11,88 0:23:59,30 55 M 45 Α20+ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
61. 2496 ΙΒΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:24:14,82 0:24:12,35 56 M 46 Α20+ METCON TRAINING CENTER
62. 2682 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:24:35,52 0:24:26,72 57 M 47 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63. 2599 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 0:24:51,98 0:24:33,70 58 M 48 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
64. 2539 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:24:55,78 0:24:52,75 6 F 4 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
65. 2071 ΤΑΜΠΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ 0:25:08,26 0:24:44,08 59 M 49 Α20+
66. 2658 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:08,47 0:25:04,96 60 M 50 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67. 2736 ΠΆΝΟΥ ΓΡΗΓΌΡΗΣ 0:25:13,29 0:25:09,64 61 M 51 Α20+
68. 2655 ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:25:21,15 0:25:13,13 62 M 52 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
69. 2116 ΧΑΜΠΑΊΟΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 0:25:21,34 0:25:13,70 63 M 53 Α20+
70. 2629 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:25:23,99 0:25:13,91 64 M 54 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 2592 ΜΟΥΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:28,65 0:25:14,40 65 M 55 Α20+ ΚΑΤΟΥΝΑ
72. 2776 ΓΙΑΝΝΙΏΤΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 0:25:38,79 0:25:28,00 66 M 56 Α20+
73. 2010 ΣΜΆΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 0:25:48,08 0:25:35,07 7 F 5 Γ20+
74. 2582 ΜΑΤΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:25:48,42 0:25:42,98 8 F 2 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
75. 2657 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:25:50,07 0:25:48,76 9 F 2 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
76. 2659 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:25:50,86 0:25:46,47 67 M 57 Α20+ ΓΕΑ
77. 2531 ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:25:56,01 0:25:36,79 68 M 58 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78. 2492 ΘΑΝΈΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:25:58,19 0:25:39,38 69 M 59 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 2675 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:26:03,26 0:26:00,13 70 M 60 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
80. 2708 ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:26:05,39 0:25:49,46 71 M 61 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81. 2509 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:26:07,89 0:26:03,09 72 M 62 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82. 2650 ΡΑΠΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:26:08,40 0:25:59,50 73 M 63 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 2639 ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:26:11,64 0:26:08,51 74 M 64 Α20+ Ανεξάρτητος
84. 2622 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:26:13,26 0:26:08,46 75 M 65 Α20+ Gymnasion Fitness Club
85. 2603 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:26:13,52 0:26:08,34 10 F 6 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
86. 2698 ΤΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:26:19,34 0:26:13,21 76 M 66 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 2482 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:20,59 0:26:02,67 77 M 67 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 2544 ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:26:27,48 0:26:16,90 78 M 7 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 2672 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:34,20 0:26:15,21 79 M 68 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
90. 2434 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:26:37,36 0:26:22,78 80 M 69 Α20+ Ανεξάρτητος
91. 2753 ΛΆΗΣ ΆΡΗΣ 0:26:45,13 0:26:29,20 81 M 70 Α20+
92. 2710 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:49,85 0:26:39,88 82 M 71 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 2694 ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:26:54,49 0:26:50,26 83 M 72 Α20+ Ανεξαρτητος
94. 2597 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:27:01,12 0:26:51,23 84 M 73 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 2441 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:27:01,25 0:26:52,27 85 M 74 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96. 2543 ΚΟΡΔΙΣΤΕ ΑΡΙΣΤΗΡ 0:27:04,13 0:26:50,92 86 M 75 Α20+ ΣΔΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
97. 2706 ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:27:05,73 0:27:00,04 87 M 76 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98. 2558 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:27:05,93 0:26:46,47 88 M 77 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99. 2479 ΔΡΟΣΟΣ ΤΙΜΟΣ 0:27:06,06 0:26:46,01 89 M 78 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
100. 2466 ΓΚΟΥΒΡΑ ΧΑΡΑ 0:27:10,19 0:27:05,96 11 F 7 Γ20+ Gymnasion Fitness Club
101. 2744 ΚΑΤΕΦΊΔΗΣ ΑΛΈΚΟΣ 0:27:14,98 0:26:53,73 90 M 79 Α20+
102. 2430 ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:15,24 0:26:54,61 91 M 80 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
103. 2467 ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:27:16,29 0:27:02,80 12 F 8 Γ20+ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
104. 2734 ΨΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:27:25,94 0:27:09,61 13 F 9 Γ20+ BOOTCUMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ
105. 2474 ΔΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:27:26,67 0:27:16,28 14 F 10 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
106. 2527 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:27:32,45 0:27:15,42 92 M 81 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 2486 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:27:36,94 0:27:28,32 93 M 82 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108. 2103 ΤΣΑΡΑΔΉΜΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:27:39,54 0:27:18,81 94 M 83 Α20+
109. 2666 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:27:39,99 0:27:16,58 95 M 84 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
110. 2773 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΆΤΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:27:40,91 0:27:37,19 96 M 85 Α20+
111. 2610 ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:27:43,60 0:27:21,43 97 M 86 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
112. 2620 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:27:49,78 0:27:38,74 98 M 87 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
113. 2737 ΣΑΜΑΛΈΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:27:59,10 0:27:53,66 99 M 88 Α20+
114. 2788 ΣΑΛΆΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:28:01,18 0:27:55,84 100 M 89 Α20+
115. 2535 ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:28:01,34 0:27:56,62 101 M 90 Α20+ Warehouse
116. 2671 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 0:28:12,40 0:27:55,18 102 M 91 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
117. 2091 ΣΟΎΤΑΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:28:13,76 0:28:10,35 103 M 92 Α20+
118. 4001 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:28:16,46 0:28:16,46 104 M 93 Α20+
119. 2526 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:28:17,32 0:28:03,20 105 M 94 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
120. 2524 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:28:17,66 0:28:02,78 106 M 95 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
121. 2533 ΚΙΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:28:29,78 0:28:17,20 107 M 96 Α20+ Αιτωλικο
122. 2134 ΤΣΙΡΏΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΌΡΟΣ 0:28:38,08 0:28:38,08 108 M 5
123. 2472 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:28:38,92 0:28:23,76 109 M 97 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124. 2559 ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:28:39,60 0:28:24,25 110 M 98 Α20+ Running & Hiking Agrinio Team (R. & H.A.T.)
125. 2546 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:28:49,66 0:28:31,25 111 M 99 Α20+ Δρομείς Οινιάδων
126. 2055 ΤΌΛΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 0:28:51,98 0:28:39,84 112 M 100 Α20+
127. 2585 ΜΕΣΣΗΝΗ ΣΟΦΙΑ 0:28:52,90 0:28:48,67 15 F 11 Γ20+ Gymnasion Fitness Club
128. 2732 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:28:52,99 0:28:48,88 16 F 3 Ν16-19 Gymnasion Fitness Club
129. 2534 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:28:53,04 0:28:49,40 17 F 12 Γ20+ Gymnasion Fitness Club
130. 2476 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:28:58,71 0:28:48,21 113 M 101 Α20+ lepanto runners
131. 2664 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:29:02,10 0:28:41,64 114 M 102 Α20+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αγρινίου
132. 2777 ΚΏΣΤΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 0:29:04,41 0:28:52,78 115 M 103 Α20+
133. 2689 ΣΥΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:29:07,17 0:28:50,44 116 M 104 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134. 2800 ΜΗΤΡΟΓΙΏΡΓΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:29:17,44 0:29:03,31 117 M 105 Α20+
135. 2449 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:29:19,32 0:29:13,27 118 M 106 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136. 2505 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:29:25,48 0:29:21,75 119 M 107 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. 2459 ΓΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:29:26,90 0:29:18,88 120 M 108 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138. 2450 ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:29:33,78 0:29:11,69 121 M 109 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
139. 2653 ΣΒΙΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:29:34,07 0:29:10,89 122 M 110 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
140. 2780 ΔΕΡΤΙΜΆΝΗ ΔΉΜΗΤΡΑ 0:29:40,44 0:29:19,05 18 F 13 Γ20+
141. 2455 ΒΕΛΟΥΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:29:40,64 0:29:24,67 123 M 111 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
142. 2443 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:29:49,33 0:29:31,26 124 M 112 Α20+ ΣΔΥΑ
143. 2538 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:29:49,55 0:29:30,12 125 M 113 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
144. 2699 ΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 0:29:58,86 0:29:54,36 19 F 14 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
145. 2507 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:30:17,88 0:29:59,69 126 M 114 Α20+ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
146. 2712 ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:33,82 0:30:21,50 127 M 115 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147. 2564 ΛΟΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:30:34,10 0:30:16,86 128 M 116 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
148. 2468 ΓΚΡΑΝΤ ΞΕΝΙΑ 0:30:41,72 0:30:37,94 20 F 15 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
149. 2714 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:30:49,34 0:30:31,72 129 M 117 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 2604 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:49,86 0:30:34,02 130 M 8 Ε16-19 ΑΝEΞΑΡΤΗΤΟΣ
151. 2611 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:50,05 0:30:33,32 131 M 118 Α20+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
152. 2439 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:30:50,40 0:30:34,47 132 M 9 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
153. 2537 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:30:50,82 0:30:37,02 133 M 119 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
154. 2662 ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:30:52,06 0:30:43,44 134 M 120 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
155. 2503 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 0:30:54,08 0:30:52,03 135 M 121 Α20+ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
156. 2560 ΛΑΜΠΡΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ 0:31:01,68 0:30:49,35 136 M 122 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157. 2674 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:31:07,84 0:30:51,01 137 M 123 Α20+ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
158. 2454 ΒΑΣΙΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 0:31:19,41 0:31:14,82 138 M 124 Α20+ Metcon Trainning Center
159. 2578 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:31:21,78 0:31:20,82 21 F 16 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
160. 2436 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:31:24,02 0:31:01,20 139 M 125 Α20+ Διεθνείς Ένωση Αστυνομικών
161. 2548 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:31:24,03 0:31:03,60 140 M 126 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
162. 2765 ΚΑΡΑΚΏΣΤΑ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 0:31:32,51 0:31:22,62 22 F 17 Γ20+
163. 2588 ΜΙΧΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:31:39,79 0:31:29,89 23 F 18 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
164. 2652 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΛΑΟΥΡΑ 0:31:40,63 0:31:32,99 24 F 19 Γ20+ ubroken
165. 2433 ΑΔΑΜΗ ΑΝΝΑ 0:31:55,86 0:31:49,51 25 F 4 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
166. 2738 ΚΩΣΤΑΡΈΛΟΥ ΘΕΟΔΏΡΑ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 0:32:04,40 0:32:01,55 26 F 20 Γ20+
167. 2440 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:32:11,50 0:31:59,40 27 F 21 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
168. 2573 ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 0:32:13,19 0:32:03,01 28 F 22 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
169. 2649 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:32:31,88 0:32:23,48 141 M 127 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
170. 2123 ΣΤΟΎΜΠΟΥ ΣΟΦΊΑ 0:32:33,41 0:32:30,76 29 F 23 Γ20+
171. 2571 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:32:42,50 0:32:26,45 142 M 128 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172. 2117 ΣΧΙΣΜΈΝΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:32:47,32 0:32:39,12 143 M 129 Α20+
173. 2518 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:32:54,02 0:32:31,53 144 M 130 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
174. 2470 ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:32:54,55 0:32:31,58 145 M 131 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
175. 2551 ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΣΙΑ 0:32:57,65 0:32:54,42 30 F 24 Γ20+ Ανεξάρτητη
176. 2711 ΤΣΙΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:33:02,08 0:32:46,52 146 M 10 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
177. 2760 ΖΑΡΈΝΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:33:09,93 0:32:48,22 147 M 132 Α20+
178. 2590 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 0:33:09,96 0:32:48,17 148 M 133 Α20+ ΓΕΑ RUNNING TEAM
179. 2633 ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:33:10,93 0:32:58,83 31 F 25 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
180. 2779 ΑΡΑΠΟΓΙΆΝΝΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 0:33:15,64 0:32:55,80 149 M 134 Α20+
181. 2785 ΚΑΡΑΚΏΣΤΑΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 0:33:29,01 0:33:19,44 150 M 135 Α20+
182. 2051 ΤΌΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:33:39,15 0:33:25,96 151 M 136 Α20+
183. 2047 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 0:33:39,15 0:33:26,56 152 M 137 Α20+
184. 2452 ΒΑΡΜΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 0:33:43,44 0:33:30,67 32 F 26 Γ20+ Αιτωλικο
185. 2668 ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:33:55,51 0:33:52,88 153 M 138 Α20+ POWER HOUSE
186. 2718 ΤΣΟΠΛΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:33:56,42 0:33:50,84 33 F 27 Γ20+ METCON TRAINING CENTER
187. 4002 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:33:56,46 0:33:56,46 34 F 28 Γ20+
188. 4003 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 0:33:56,46 0:33:56,46 154 M 139 Α20+
189. 2473 ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 0:34:08,21 0:33:54,93 35 F 29 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
190. 2692 ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 0:34:11,34 0:34:04,30 155 M 11 Ε16-19 KAFE CORNER
191. 2702 ΤΡΑΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:34:29,03 0:34:11,13 36 F 30 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
192. 2453 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 0:34:31,24 0:34:20,79 156 M 140 Α20+ lepanto runners
193. 2614 ΝΤΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:34:32,69 0:34:28,58 37 F 31 Γ20+ CORNER CAFE
194. 2477 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:34:33,41 0:34:14,61 157 M 141 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
195. 2733 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:34:33,47 0:34:13,98 158 M 142 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
196. 2565 ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 0:34:42,73 0:34:21,34 38 F 32 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
197. 2602 ΜΠΙΛΗ ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:34:43,09 0:34:21,76 39 F 33 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
198. 2547 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:34:44,06 0:34:35,09 159 M 143 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
199. 2619 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:34:48,53 0:34:28,11 160 M 144 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
200. 2665 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:34:48,84 0:34:42,97 40 F 34 Γ20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
201. 2456 ΒΡΑΝΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:34:58,23 0:34:43,65 41 F 35 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
202. 2577 ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:35:19,96 0:35:17,50 161 M 145 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
203. 2724 ΦΛΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:35:29,59 0:35:17,38 42 F 36 Γ20+ Αιτωλικο
204. 2790 ΠΑΠΑΔΟΓΕΏΡΓΟΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 0:35:29,93 0:35:13,48 162 M 146 Α20+
205. 2755 ΣΥΡΆΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 0:35:30,02 0:35:18,97 163 M 147 Α20+
206. 2756 ΠΑΠΟΎΤΣΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:35:30,05 0:35:19,01 164 M 148 Α20+
207. 2754 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΎΛΛΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:35:31,02 0:35:19,21 165 M 149 Α20+
208. 2763 ΚΑΠΝΙΆΡΗ ΣΟΦΊΑ 0:35:31,16 0:35:14,25 43 F 37 Γ20+
209. 2115 ΚΟΚΚΌΝΗ ΑΡΙΣΤΈΑ 0:35:33,04 0:35:21,62 44 F 38 Γ20+
210. 2097 ΜΟΥΖΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:35:33,10 0:35:20,17 166 M 150 Α20+
211. 2678 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΥ ΕΦΗ 0:35:48,99 0:35:34,80 45 F 39 Γ20+ V2 the alternative bar
212. 2554 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:35:49,20 0:35:33,64 167 M 151 Α20+ V2 the alternative bar
213. 2647 ΡΑ'Ι'ΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:35:49,60 0:35:35,10 168 M 152 Α20+ V2 the alternative bar
214. 2685 ΣΤΡΑΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0:35:56,47 0:35:31,90 169 M 153 Α20+ BOOTCAMP ETOLIKOY
215. 2742 ΚΑΡΑΤΆΣΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 0:36:08,61 0:35:48,19 170 M 154 Α20+
216. 2463 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:36:16,56 0:36:09,25 171 M 155 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΣΟΣ
217. 2431 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:36:39,45 0:36:34,33 46 F 5 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
218. 2493 ΘΕΙΑΚΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΊΑ 0:36:49,20 0:36:43,52 47 F 6 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
219. 2640 ΠΑΤΣΙΑΛΟΥ Ευτυχία 0:37:10,40 0:37:07,55 172 M 156 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
220. 2670 ΣΜΥΡΛΗ ΑΡΕΤΗ 0:37:45,34 0:37:22,51 48 F 40 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
221. 2536 ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 0:37:49,25 0:37:26,85 49 F 41 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
222. 2600 ΜΠΑΡΛΙΚΑ ΡΕΝΑ 0:38:26,73 0:38:17,16 50 F 42 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
223. 2586 ΜΗΛΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:39:55,23 0:39:48,08 51 F 43 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
224. 2432 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 0:40:06,79 0:39:57,51 52 F 44 Γ20+ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
225. 2574 ΤΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:40:14,49 0:39:58,57 173 M 12 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
226. 2667 ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:40:14,73 0:39:52,72 174 M 157 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
227. 2023 ΚΟΝΤΟΜΉΤΣΟΣ ΛΆΜΠΡΟΣ 0:40:16,45 0:40:16,45 175 M 158 Α20+
228. 2716 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:40:16,87 0:40:16,87 176 M 159 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
229. 2781 ΜΆΡΚΟΥ ΜΑΡΊΑ 0:40:32,13 0:40:30,11 53 F 45 Γ20+
230. 2457 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:40:59,21 0:40:57,09 177 M 160 Α20+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
231. 2594 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΡΕΤΗ 0:41:24,44 0:41:20,22 54 F 46 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
232. 2504 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 0:41:30,25 0:41:25,53 55 F 47 Γ20+ ΜΥΘΙΑ
233. 2529 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:41:33,35 0:41:10,58 178 M 161 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
234. 2721 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:41:57,52 0:41:57,52 179 M 162 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
235. 2500 ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 0:42:10,82 0:41:51,24 56 F 7 Ν16-19 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
236. 2499 ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:42:10,97 0:41:51,38 180 M 163 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
237. 2739 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΈΝΗ 0:42:25,82 0:42:18,40 57 F 48 Γ20+
238. 2494 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΣΑΙΑ 0:42:27,25 0:42:18,85 58 F 49 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
239. 2596 ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:42:53,11 0:42:43,62 59 F 8 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
240. 2673 ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:42:55,75 0:42:40,00 181 M 164 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
241. 2713 ΤΣΙΚΝΑ ΙΟΥΛΙΑ 0:42:55,90 0:42:40,34 60 F 50 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
242. 2114 ΡΕΠΕΤΣΆ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 0:43:19,52 0:43:09,02 61 F 51 Γ20+
243. 2035 ΚΑΡΔΑΡΆ ΣΟΦΊΑ 0:43:32,92 0:43:32,92 62 F 52 Γ20+
244. 2725 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:43:54,20 0:43:47,75 182 M 165 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
245. 2625 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:43:54,37 0:43:48,18 63 F 53 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
246. 2485 ΖΑΡΚΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 0:43:57,08 0:43:49,34 64 F 54 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
247. 2615 ΝΤΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΝΑ 0:44:07,34 0:44:07,34 65 F 9 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
248. 2740 ΚΑΤΣΙΓΙΆΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:44:14,04 0:44:08,93 66 F 55 Γ20+
249. 2540 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:44:25,60 0:44:18,84 183 M 166 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
250. 2774 ΠΈΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 0:44:27,36 0:44:19,72 67 F 56 Γ20+
251. 2634 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΥΑΝΘΊΑ 0:44:28,00 0:44:20,78 68 F 57 Γ20+ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
252. 2683 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:44:43,00 0:44:35,46 69 F 58 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
253. 2723 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:44:55,28 0:44:43,65 184 M 167 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
254. 2598 ΜΠΑΛΑΦΑ ΑΜΑΛΙΑ 0:44:55,62 0:44:42,79 70 F 59 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
255. 2044 ΚΑΛΑΝΤΖΉ ΆΝΝΑ 0:45:38,76 0:45:24,95 71 F 60 Γ20+
256. 2041 ΚΟΡΔΟΛΑΊΜΗ ΜΆΡΘΑ 0:45:38,82 0:45:25,47 72 F 61 Γ20+
257. 2045 ΠΑΠΑΓΙΆΝΝΗ ΝΙΚΟΛΈΤΤΑ 0:45:54,14 0:45:39,95 73 F 62 Γ20+
258. 2618 ΞΕΝΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 0:46:30,30 0:46:25,18 74 F 63 Γ20+ 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
259. 2489 ΖΕΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:46:30,31 0:46:24,36 75 F 64 Γ20+ 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
260. 2636 ΠΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:46:31,20 0:46:25,51 76 F 65 Γ20+ 2o ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
261. 2589 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:46:31,59 0:46:24,57 77 F 66 Γ20+ 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
262. 2798 ΤΣΏΛΟΥ ΑΦΡΟΔΊΤΗ 0:46:38,96 0:46:24,83 78 F 67 Γ20+
263. 2478 ΔΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 0:46:39,00 0:46:31,90 79 F 68 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
264. 2483 ΖΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:46:40,81 0:46:34,29 185 M 168 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
265. 2514 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:47:11,01 0:47:03,47 80 F 69 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
266. 2748 ΚΑΚΟΎΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 0:47:11,08 0:46:54,35 81 F 70 Γ20+
267. 2703 ΤΡΑΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 0:47:55,13 0:47:55,13 82 F 71 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
268. 2501 ΚΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:47:55,70 0:47:55,70 83 F 72 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
269. 2701 ΤΡΑΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 0:47:56,48 0:47:56,48 186 M 169 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
270. 2722 ΦΕΓΓΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:47:56,94 0:47:56,94 84 F 73 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
271. 2572 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:47:58,04 0:47:58,04 187 M 170 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
272. 2741 ΦΛΏΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ 0:48:21,72 0:48:16,60 85 F 74 Γ20+
273. 2435 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:48:21,78 0:48:16,67 86 F 75 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
274. 2487 ΖΑΦΕΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:48:44,75 0:48:35,06 87 F 76 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
275. 2691 ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:48:45,09 0:48:40,07 88 F 77 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
276. 2690 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:48:45,09 0:48:38,96 188 M 171 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
277. 2506 ΚΑΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:50:25,09 0:50:03,84 189 M 172 Α20+ Ανεξάρτητος
278. 2570 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 0:50:25,60 0:50:05,26 89 F 78 Γ20+ Ανεξάρτητη
279. 2799 ΣΕΡΜΙΝΤΖΈΛΗ ΙΏΑΝΝΑ 0:50:27,66 0:49:58,57 90 F 79 Γ20+
280. 2648 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:50:37,29 0:50:29,56 190 M 173 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
281. 2646 ΠΟΛΚΑ ΧΑΡΑ 0:51:43,01 0:51:19,64 91 F 80 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
282. 2687 ΣΤΡΙΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:51:44,61 0:51:20,19 92 F 81 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
283. 2676 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:51:45,14 0:51:21,36 93 F 82 Γ20+ ανεξαρτητη
284. 2735 ΚΌΚΚΙΝΟΥ ΑΓΝΉ 0:51:48,82 0:51:38,17 94 F 83 Γ20+
285. 2778 ΜΠΟΡΜΠΌΤΣΙΑΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 0:54:32,56 0:54:29,71 191 M 174 Α20+
286. 2579 ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:54:33,57 0:54:31,08 95 F 84 Γ20+ ΟΔΥΣΣΈΑΣ
287. 2593 ΜΠΑΖΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:58:07,02 0:57:58,82 96 F 85 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
288. 2595 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:07,54 0:57:58,48 192 M 175 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
289. 2132 ΚΑΤΣΑΚΙΏΡΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:04:46,42 1:04:46,42 193 M 176 Α20+



1.000m
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ. Κατ. Φυλ. Φύλο Κατ. Ηλ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 2417 ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:41,9 03:41,9 1 M 1 Α10-12 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2. 787 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 03:51,8 03:51,8 1 F 1 Κ10-12 ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ
3. 2406 ΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:07,4 04:07,4 2 M 1 Α7-9 ΙΩΝΙΚΟΣ
4. 491 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 04:11,9 04:11,9 3 M 2 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 2423 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 04:39,7 04:39,1 4 M 3 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6. 2407 ΣΙΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 04:40,0 04:40,0 2 F 2 Κ10-12 ΙΩΝΙΚΟΣ
7. 323 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 04:44,8 04:42,3 5 M 4 Α10-12 ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8. 2402 ΣΑΛΤΑΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 05:01,1 04:58,8 6 M 5 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 2320 ΜΠΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 05:07,0 05:07,0 7 M 6 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10. 2795 ΣΑΡΆΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 05:08,4 05:07,5 8 M 7 Α10-12
11. 2325 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Σωτήρης - Γαβριήλ 05:10,6 05:10,5 9 M 1 Α13-15 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ
12. 2398 ΣΑΛΑΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 05:11,9 05:04,3 3 F 3 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
13. 2316 ΜΟΥΡΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:12,4 05:12,4 10 M 2 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 2796 ΣΑΡΆΚΗΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ 05:13,8 05:13,8 11 M 8 Α10-12
15. 2399 ΣΑΛΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 05:16,6 05:10,1 12 M 3 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 2412 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΛΗ 05:27,2 05:27,2 4 F 1 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 2315 ΜΟΥΡΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 05:37,2 05:37,2 13 M 9 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 316 ΓΚΟΥΜΑ ΛΥΔΙΑ 05:49,0 05:44,8 5 F 1 Κ13-15 ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19. 2759 ΜΠΛΑΧΟΎΡΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 05:50,4 05:47,7 14 M 4 Α7-9
20. 2084 ΤΖΟΥΜΆΚΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 05:54,5 05:54,5 15 M 10 Α10-12
21. 2427 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 05:54,6 05:52,4 16 M 5 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 2746 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 05:56,0 05:55,1 17 M 11 Α10-12
23. 472 ΖΑΡΑΒΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 05:59,2 05:57,4 6 F 2 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
24. 2065 ΤΣΑΚΑΡΔΆΝΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 06:01,3 05:59,4 18 M 6 Α7-9
25. 1452 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 06:02,2 06:02,2 19 M 7 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26. 187 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 06:04,2 06:04,2 20 M 12 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27. 149 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 06:06,1 06:06,1 21 M 8 Α7-9 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
28. 2787 ΖΑΡΈΝΤΗΣ ΒΛΆΣΗΣ 06:10,3 06:08,2 22 M 9 Α7-9
29. 197 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 06:12,0 06:10,5 23 M 13 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 2747 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 06:16,3 06:15,3 24 M 10 Α7-9
31. 2317 ΜΠΑΡΟΥΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 06:16,9 06:15,7 7 F 3 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
32. 2745 ΤΌΤΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 06:17,2 06:16,1 25 M 11 Α7-9
33. 236 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 06:18,3 06:16,8 8 F 4 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
34. 886 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 06:22,9 06:15,6 26 M 12 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35. 2063 ΤΣΑΚΑΡΔΆΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ 06:24,9 06:17,1 27 M 14 Α10-12
36. 499 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 06:25,0 06:17,0 28 M 15 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 2797 ΣΑΡΆΚΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 06:26,4 06:26,4 29 M 16 Α10-12
38. 2136 ΧΑΝΤΖΉ ΕΙΡΉΝΗ 06:26,7 06:26,7 9 F 5 Κ7-9
39. 2135 ΧΑΝΤΖΉ ΜΙΧΑΈΛΑ 06:28,0 06:28,0 10 F 4 Κ10-12
40. 1418 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 06:32,2 06:26,6 11 F 6 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
41. 896 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΙΣΑΝΔΡΟΣ 06:35,4 06:35,4 30 M 13 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42. 448 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 06:36,5 06:35,3 31 M 14 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43. 2411 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:37,5 06:32,8 32 M 1 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44. 2404 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 06:45,1 06:42,9 12 F 5 Κ10-12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
45. 2403 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 06:45,4 06:42,9 13 F 6 Κ10-12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
46. 796 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 06:50,7 06:50,4 14 F 7 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
47. 2791 ΧΡΉΣΤΟΥ ΕΛΠΊΔΑ 06:50,9 06:48,0 15 F 8 Κ10-12
48. 2080 ΤΖΟΥΜΆΚΑ ΜΑΡΊΑ 06:57,4 06:53,4 16 F 9 Κ10-12
49. 776 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:57,6 06:56,1 33 M 15 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 2793 ΣΤΕΦΑΝΆΤΟΥ ΜΑΡΊΑ 06:58,0 06:54,8 17 F 10 Κ10-12
51. 2309 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 07:01,5 06:57,5 34 M 16 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 675 ΚΑΝΑΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 07:03,3 07:00,8 35 M 2 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 2782 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗ ΖΑΧΑΡΈΝΙΑ - ΖΩΉ 07:04,9 07:03,0 18 F 7 Κ7-9
54. 495 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 07:06,6 07:03,4 36 M 3 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55. 2394 ΠΕΡΕΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 07:07,0 07:06,4 19 F 11 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
56. 2772 ΚΑΛΟΓΕΡΆ ΓΕΩΡΓΙΆΝΝΑ 07:07,1 07:07,1 20 F 8 Κ7-9
57. 2794 ΣΤΕΦΑΝΆΤΟΣ ΠΑΝΑΓΉΣ 07:18,2 07:18,2 37 M 17 Α10-12
58. 2018 ΑΚΡΊΔΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 07:18,4 07:18,2 38 M 17 Α7-9
59. 2305 ΜΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 07:20,9 07:20,9 39 M 18 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60. 163 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 07:26,8 07:25,7 21 F 12 Κ10-12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
61. 1444 ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 07:27,5 07:26,5 22 F 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
62. 2409 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 07:28,3 07:27,3 23 F 2 Κ13-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63. 2424 ΦΡΑΤΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 07:32,2 07:32,2 40 M 18 Α7-9 Αιτωλικο
64. 812 ΚΙΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 07:32,2 07:31,8 41 M 19 Α10-12 Αιτωλικο
65. 2770 ΓΑΤΣΈΛΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 07:38,5 07:36,8 42 M 19 Α7-9
66. 2405 ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 07:39,2 07:39,2 43 M 20 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67. 2419 ΤΣΙΛΙΜΠΩΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ -ΜΑΡΙΑ 07:40,3 07:35,5 24 F 13 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
68. 2767 ΜΗΛΑΡΆ ΕΙΡΉΝΗ 07:40,6 07:36,6 25 F 14 Κ10-12
69. 2749 ΛΙΆΠΗ ΕΛΈΝΗ 07:42,9 07:41,8 26 F 3 Κ13-15
70. 2771 ΚΑΛΟΓΕΡΆ ΜΑΡΊΑ 07:43,1 07:42,2 27 F 9 Κ7-9
71. 2418 ΤΣΙΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 07:43,6 07:38,9 28 F 15 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72. 2792 ΧΡΉΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 07:46,2 07:43,0 29 F 10 Κ7-9
73. 517 ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 07:49,2 07:48,3 30 F 11 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
74. 2786 ΜΟΥΡΤΖΙΆΠΗ ΜΑΡΊΑ 08:17,7 08:11,1 31 F 1 Κ5-6
75. 2395 ΠΕΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 08:30,7 08:28,6 44 M 21 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76. 807 ΚΙΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 08:35,9 08:35,8 45 M 22 Α7-9 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
77. 2428 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 08:40,7 08:39,2 46 M 23 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78. 182 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ 08:51,4 08:42,8 47 M 4 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 1421 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 09:01,2 08:54,7 48 M 24 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80. 462 ΖΑΒΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 09:29,6 09:29,4 32 F 2 Κ5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
81. 2783 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗ ΙΛΙΆΝΑ 09:30,7 09:30,7 33 F 3 Κ5-6
82. 2421 ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 09:47,9 09:45,4 49 M 25 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 700 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 09:57,9 09:51,7 50 M 5 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84. 2306 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 09:58,5 09:51,5 34 F 4 Κ5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
85. 1420 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΕΡΜΗΣ 10:03,1 09:56,6 51 M 6 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86. 583 ΚΑΝΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:08,4 10:06,7 52 M 26 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 730 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΛΥΣΙΣΤΡΑΤΗ 10:12,9 10:06,7 35 F 12 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 577 ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 11:55,9 11:49,1 36 F 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
89. 2420 ΤΣΙΟΥΜΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 12:16,6 12:07,4 37 F 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
90. 854 ΚΟΝΤΟΣ ΘΕΟΦΆΝΗΣ 13:07,3 13:07,3 53 M 20 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91. 855 ΚΟΝΤΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 13:08,0 13:08,0 38 F 16 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
...Τέτοια ντροπή δεν έχουμε ξανανοιώσει στο σόι μας... Τα φθινοπωρινά φρούτα

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Ρεκόρ τερματισμών στον 36ο ΑΜΑ: 15279 δρομείς! Όλοι οι νικητές των ηλικιακών κατηγοριών Διαρκώς αυξάνεται το ποσοστό τερματισμών στον Αυθεντικό Μαραθώνιο
Ασκήσεις δύναμης για δρομείς με λάστιχα, Vol 5: ασκήσεις κορμού Ασκήσεις δύναμης με λάστιχα γυμναστικής: ασκήσεις κορμού και άνω μέρος του σώματος Vol 4
Nutrition News

New Balance
Garmin FR family
Brooks
POWERMAN GREECE
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.
01 Νοέ 18
Mizuno Wave Rider 22 - Dynamism is in the detail
To Wave Rider 22, το παπούτσι-σύμβολο της Mizuno, συνδυάζει αρμονικά την δυναμική απορρόφηση κραδασμών με τη σταθερότητα που χρειάζεται κάθε δρομέας. Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν το Wave Rider 22 τέλεια επιλογή για ουδέτερους δρομείς μεσαίων και μεγάλων αποστάσεων.
25 Οκτ 18
ERGO Marathon Expo - Πέμπτη 8 έως Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, Κλειστό Γήπεδο Φαλήρου
Μη χάσετε την Έκθεση του Αυθεντικού Μαραθωνίου! Γίνετε μέρος της παγκόσμιας γιορτής του αθλητισμού και γνωρίστε πρώτοι όλες τις νέες τάσεις στο χώρο του αθλητισμού, του fitness και του wellness

©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse