Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Volos Run
Kallithea Run
Nafplio Marathon
Stis geitonies tis Athinas
Methana Volcano Challenge
X-treme Stores

23 Φεβ 20 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε ανώμαλο έδαφος, τα αποτελέσματα + video live streamning

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε ανώμαλο έδαφος


Πηγή Τρικάλων


Αποτελέσματα ομαδικό

Αναλυτικά αποτελέσματα xls


10000Μ Ανδρών


rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 102 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 00:30:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10000Μ Ανδρών
2 101 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 00:30:23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10000Μ Ανδρών
3 112 ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 00:30:43 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10000Μ Ανδρών
4 114 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 00:30:51 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ 10000Μ Ανδρών
5 107 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 00:30:54 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10000Μ Ανδρών
6 105 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 00:30:57 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10000Μ Ανδρών
7 110 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1994 00:31:07 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10000Μ Ανδρών
8 190 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 00:31:36 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10000Μ Ανδρών
9 109 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 00:31:43 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10000Μ Ανδρών
10 108 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 00:31:57 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10000Μ Ανδρών
11 195 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1997 00:32:03 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10000Μ Ανδρών
12 106 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 00:32:12 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10000Μ Ανδρών
13 135 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡ 1980 00:32:14 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10000Μ Ανδρών
14 116 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 00:32:32 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10000Μ Ανδρών
15 123 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 00:32:38 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10000Μ Ανδρών
16 127 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 1994 00:32:48 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10000Μ Ανδρών
17 115 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 00:32:52 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 10000Μ Ανδρών
18 137 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 00:33:01 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10000Μ Ανδρών
19 124 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 00:33:16 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10000Μ Ανδρών
20 143 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 00:33:19 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ 10000Μ Ανδρών
21 130 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 00:33:21 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10000Μ Ανδρών
22 192 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 00:33:32 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10000Μ Ανδρών
23 113 ΦΙΛΑΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 00:33:39 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10000Μ Ανδρών
24 132 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 00:33:40 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10000Μ Ανδρών
25 125 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 00:33:42 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10000Μ Ανδρών
26 161 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 00:33:49 ΑΣ "ΥΔΡΙΑ" 10000Μ Ανδρών
27 150 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 00:33:57 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 10000Μ Ανδρών
28 140 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 00:34:03 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 10000Μ Ανδρών
29 189 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 00:34:21 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10000Μ Ανδρών
30 147 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 00:34:22 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 10000Μ Ανδρών
31 158 ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 00:34:32 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10000Μ Ανδρών
32 145 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 00:34:42 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10000Μ Ανδρών
33 117 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1988 00:34:46 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10000Μ Ανδρών
34 159 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 00:34:47 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10000Μ Ανδρών
35 181 ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 00:34:52 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10000Μ Ανδρών
36 163 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 00:34:56 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10000Μ Ανδρών
37 169 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 00:34:58 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10000Μ Ανδρών
38 172 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 1992 00:35:00 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 10000Μ Ανδρών
39 185 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 00:35:03 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10000Μ Ανδρών
40 156 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 00:35:03 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 10000Μ Ανδρών
41 198 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 00:35:07 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 10000Μ Ανδρών
42 164 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 00:35:11 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10000Μ Ανδρών
43 188 ΡΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1996 00:35:25 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 10000Μ Ανδρών
44 152 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 00:35:34 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 10000Μ Ανδρών
45 165 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 00:35:41 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 10000Μ Ανδρών
46 155 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 00:35:51 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 10000Μ Ανδρών
47 186 ΤΣΙΤΑΚ ΣΑΛΗ 1996 00:35:53 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 10000Μ Ανδρών
48 166 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 00:35:54 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 10000Μ Ανδρών
49 157 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 00:35:55 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10000Μ Ανδρών
50 201 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1987 00:35:56 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10000Μ Ανδρών
51 177 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΜΩΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1995 00:35:57 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10000Μ Ανδρών
52 171 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 00:35:58 Ο.Φ.Η. 10000Μ Ανδρών
53 168 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 00:35:59 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10000Μ Ανδρών
54 146 ΖΑΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 00:36:00 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10000Μ Ανδρών
55 148 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 00:36:02 ΑΣ "ΥΔΡΙΑ" 10000Μ Ανδρών
56 176 ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1992 00:36:27 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10000Μ Ανδρών
57 196 ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 00:36:43 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10000Μ Ανδρών
58 200 ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ 1992 00:36:53 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 10000Μ Ανδρών
59 191 ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1995 00:36:58 Ο.Φ.Η. 10000Μ Ανδρών
60 173 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 00:37:22 ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10000Μ Ανδρών
61 178 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1990 00:37:54 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 10000Μ Ανδρών
62 193 ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 00:39:13 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10000Μ Ανδρών
63 194 ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 00:42:58 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10000Μ Ανδρών


8000Μ Κ23 Ανδρών

rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 503 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 00:24:38 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
2 507 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 00:24:53 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8000Μ Κ23 Ανδρών
3 508 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 00:25:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
4 505 ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 1998 00:25:06 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 8000Μ Κ23 Ανδρών
5 504 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 00:25:43 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8000Μ Κ23 Ανδρών
6 510 ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ 2000 00:25:49 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 8000Μ Κ23 Ανδρών
7 512 ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 00:25:59 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
8 536 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 00:26:16 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 8000Μ Κ23 Ανδρών
9 519 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 00:26:30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
10 527 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 00:26:34 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
11 526 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 00:26:36 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
12 520 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 00:26:38 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
13 513 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 00:26:45 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
14 533 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 00:26:47 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 8000Μ Κ23 Ανδρών
15 521 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 00:26:56 ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
16 537 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 00:26:58 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
17 531 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 00:27:03 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
18 511 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 00:27:22 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
19 524 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΗΛΙΑΣ 1998 00:27:47 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
20 517 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2000 00:27:48 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
21 525 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1998 00:27:48 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
22 534 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1999 00:27:57 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
23 544 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2000 00:28:26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
24 543 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 00:28:38 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
25 502 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 00:28:49 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
26 532 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1999 00:28:51 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών
27 547 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 00:28:59 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8000Μ Κ23 Ανδρών
28 528 ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 00:29:01 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 8000Μ Κ23 Ανδρών
29 514 ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 00:29:35 ΒΕΡΓΙΝΑ 8000Μ Κ23 Ανδρών
30 545 ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 00:29:36 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 8000Μ Κ23 Ανδρών
31 538 ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΑΡΙΩΝΑΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 1999 00:31:26 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8000Μ Κ23 Ανδρών
32 546 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1999 00:31:33 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 8000Μ Κ23 Ανδρών
33 541 ΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 00:33:48 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 8000Μ Κ23 Ανδρών
34 548 ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 00:35:06 ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8000Μ Κ23 Ανδρών


8000Μ Γυναικών
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 101 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 00:27:11 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8000Μ Γυναικών
2 102 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 00:27:24 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8000Μ Γυναικών
3 114 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996 00:27:34 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8000Μ Γυναικών
4 123 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 1997 00:28:35 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 8000Μ Γυναικών
5 115 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 1996 00:28:39 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8000Μ Γυναικών
6 118 ΜΑΝΟΥΣΟΥ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ ΜΟΣΧΑ-ΕΥΓ 1997 00:28:52 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8000Μ Γυναικών
7 106 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 00:29:02 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8000Μ Γυναικών
8 103 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ-ΑΝΘΗ 1993 00:29:21 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8000Μ Γυναικών
9 110 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 00:29:30 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Γυναικών
10 132 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 00:29:31 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 8000Μ Γυναικών
11 111 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 00:29:42 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8000Μ Γυναικών
12 119 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 00:29:50 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Γυναικών
13 109 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ 1976 00:29:54 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 8000Μ Γυναικών
14 163 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 00:29:55 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8000Μ Γυναικών
15 133 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1990 00:29:58 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 8000Μ Γυναικών
16 126 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 00:30:07 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8000Μ Γυναικών
17 117 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 00:30:14 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8000Μ Γυναικών
18 125 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΝΝΑ 1994 00:30:25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8000Μ Γυναικών
19 124 ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 00:30:49 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 8000Μ Γυναικών
20 131 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 00:31:07 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8000Μ Γυναικών
21 112 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 00:31:10 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8000Μ Γυναικών
22 130 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 00:31:14 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Γυναικών
23 134 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ-ΦΩΤΕΙΝΗ-Ν 1992 00:31:16 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Γυναικών
24 122 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 00:31:17 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8000Μ Γυναικών
25 138 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 00:31:59 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8000Μ Γυναικών
26 127 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1979 00:32:17 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Γυναικών
27 144 ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 1996 00:32:19 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8000Μ Γυναικών
28 116 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 00:32:24 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8000Μ Γυναικών
29 140 ΚΑΜΟΥΖΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 1994 00:32:30 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 8000Μ Γυναικών
30 137 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1977 00:32:36 Ο.Φ.Η. 8000Μ Γυναικών
31 158 ΑΙΒΑΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1996 00:32:47 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8000Μ Γυναικών
32 139 ΛΙΓΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1989 00:32:51 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8000Μ Γυναικών
33 155 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 00:32:58 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8000Μ Γυναικών
34 128 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 00:33:14 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 8000Μ Γυναικών
35 148 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1984 00:34:10 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8000Μ Γυναικών
36 161 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 00:34:18 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 8000Μ Γυναικών
37 146 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 00:34:37 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8000Μ Γυναικών
38 157 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 00:35:27 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 8000Μ Γυναικών
39 150 ΝΑΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 1992 00:37:19 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8000Μ Γυναικών
40 151 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1992 00:37:31 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 8000Μ Γυναικών
41 156 ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 1996 00:38:20 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8000Μ Γυναικών




6000Μ Κ20 Ανδρών
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 371 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 00:18:22 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
2 374 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 00:18:37 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6000Μ Κ20 Ανδρών
3 372 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 2001 00:18:53 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
4 385 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 00:19:01 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
5 379 ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΟΡΦΕ 2002 00:19:05 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
6 373 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 00:19:07 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
7 390 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ 2001 00:19:09 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
8 378 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 00:19:13 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
9 375 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΖΗΣΗΣ 2002 00:19:28 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
10 395 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 00:19:37 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6000Μ Κ20 Ανδρών
11 381 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 00:19:41 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
12 403 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 00:19:47 Ο.Φ.Η. 6000Μ Κ20 Ανδρών
13 380 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 00:19:50 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
14 382 ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ 2002 00:19:50 ΑΚ.ΠΟΔ"ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙ 6000Μ Κ20 Ανδρών
15 393 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 00:20:02 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
16 389 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 00:20:05 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
17 405 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 00:20:05 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
18 401 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 00:20:08 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
19 376 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2001 00:20:22 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
20 383 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2001 00:20:27 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
21 412 ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 00:20:35 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
22 387 ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 00:20:56 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
23 409 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001 00:21:00 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
24 388 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 00:21:03 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 6000Μ Κ20 Ανδρών
25 415 ΣΤΟΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 00:21:12 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
26 400 ΣΕΡΕΦΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 00:21:59 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6000Μ Κ20 Ανδρών
27 396 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 00:22:04 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
28 398 ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 2002 00:22:24 Α.Ε.Κ 6000Μ Κ20 Ανδρών
29 408 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 2002 00:22:26 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6000Μ Κ20 Ανδρών
30 404 ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 00:22:52 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
31 419 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΠ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 00:23:02 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 6000Μ Κ20 Ανδρών
32 391 ΓΚΙΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 00:23:12 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών
33 394 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 00:24:09 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6000Μ Κ20 Ανδρών


Κ18 – Ανδρών
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 221 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 00:15:48 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
2 232 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ 2003 00:15:52 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
3 224 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 00:15:54 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
4 230 ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 00:15:55 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
5 229 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜ 2004 00:16:01 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
6 226 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 00:16:01 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
7 236 ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ ΧΕΝΡΙ 2003 00:16:01 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
8 225 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 00:16:06 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
9 241 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 00:16:08 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
10 242 ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝ 2004 00:16:09 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
11 244 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 00:16:11 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
12 250 ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 00:16:13 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
13 238 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 00:16:15 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
14 273 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 00:16:19 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
15 353 ΒΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 00:16:27 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
16 227 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 2004 00:16:30 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
17 240 ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 00:16:33 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
18 233 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 00:16:36 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
19 296 ΔΡΑΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 00:16:40 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
20 256 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 00:16:41 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
21 243 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 2003 00:16:43 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 5000Μ Κ18 – Ανδρών
22 354 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 00:16:46 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
23 261 ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 00:16:52 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
24 249 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 00:16:55 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
25 228 ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 00:16:57 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
26 287 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 00:16:58 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
27 283 ΡΑΜΠΙΓΙΑ ΣΑΜΠΙΑΝ 2003 00:16:59 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
28 267 ΚΑΤΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 00:17:00 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
29 278 ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΟΝΙΟ 2004 00:17:00 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5000Μ Κ18 – Ανδρών
30 285 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 00:17:01 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
31 319 ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2004 00:17:02 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
32 265 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 00:17:04 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
33 255 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 00:17:04 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
34 231 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ 2004 00:17:04 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
35 343 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 00:17:15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
36 310 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 2003 00:17:16 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
37 298 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΥΡΙ 2003 00:17:17 ΓΑΣ "Ο ΕΝΙΠΕΥΣ" ΛΙΤΟΧΩΡ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
38 254 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 00:17:18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
39 326 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 00:17:23 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
40 290 ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 00:17:27 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
41 258 ΡΗΓΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 00:17:27 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
42 223 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 00:17:28 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
43 235 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΧΡΗΣΤ 2004 00:17:34 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
44 257 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 00:17:34 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
45 239 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 00:17:35 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
46 327 ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 00:17:36 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
47 247 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 00:17:41 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 5000Μ Κ18 – Ανδρών
48 234 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 00:17:41 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
49 245 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ 2004 00:17:42 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
50 275 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 00:17:42 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
51 318 ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΙΛΙΠ 2004 00:17:43 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
52 262 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2003 00:17:45 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
53 280 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 00:17:49 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
54 264 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 00:17:51 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
55 315 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 00:17:57 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
56 277 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 00:17:57 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
57 252 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 00:17:58 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
58 349 ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 00:17:58 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
59 330 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 00:18:02 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
60 299 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 00:18:04 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
61 282 ΜΑΚΕΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 00:18:05 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
62 305 ΑΛΟΥΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 00:18:05 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
63 259 ΜΑΙΝΑ ΘΕΟΧΑΡΗ-ΑΝΤΟΝΙΟ 2004 00:18:07 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
64 336 ΠΟΥΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 00:18:08 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
65 291 ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 00:18:09 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
66 301 ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 00:18:11 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
67 338 ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 00:18:14 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
68 297 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 00:18:14 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
69 312 ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 00:18:17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
70 323 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 00:18:17 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
71 313 ΝΤΑΙΛΑΝΙ ΕΝΤΛΙΡ 2004 00:18:21 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
72 260 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 00:18:22 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
73 325 ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 00:18:24 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
74 322 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 00:18:26 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
75 306 ΣΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 00:18:33 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
76 329 ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 00:18:34 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
77 248 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 00:18:39 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
78 272 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 00:18:46 ΑΣ "ΥΔΡΙΑ" 5000Μ Κ18 – Ανδρών
79 270 ΖΗΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 00:18:47 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
80 271 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 00:18:49 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
81 352 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 00:18:52 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
82 303 ΜΕΚΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 2004 00:18:56 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
83 246 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 00:18:56 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
84 346 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 00:18:59 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
85 339 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 00:18:59 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
86 269 ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 00:18:59 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
87 341 ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 00:19:04 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
88 348 ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 00:19:13 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
89 300 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 00:19:20 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
90 304 ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 00:19:31 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
91 266 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 00:19:32 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
92 317 ΤΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 00:19:42 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
93 331 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 00:19:50 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
94 328 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 00:19:52 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
95 274 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 00:19:54 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
96 279 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔ 2004 00:19:56 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
97 351 ΞΟΥΛΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 00:20:02 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
98 337 ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 00:20:54 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
99 340 ΛΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 00:21:15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
100 314 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛ 2004 00:21:22 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5000Μ Κ18 – Ανδρών
101 308 ΚΟΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 00:23:10 ΑΣ "ΥΔΡΙΑ" 5000Μ Κ18 – Ανδρών


Κ16 – Αγοριών
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 436 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:13:01 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
2 433 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 00:13:02 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
3 430 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 00:13:17 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
4 437 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 00:13:24 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
5 464 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:13:31 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
6 584 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 00:13:32 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
7 447 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 00:13:33 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
8 435 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 00:13:34 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
9 431 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:13:34 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
10 440 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 00:13:41 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
11 471 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 00:13:43 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
12 453 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 00:13:47 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
13 444 ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 00:13:54 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
14 432 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 00:13:55 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
15 450 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2005 00:13:57 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
16 623 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 00:13:57 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
17 434 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 00:13:58 Π.Α.Ο.Κ. 4000Μ Κ16 – Αγοριών
18 472 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 00:14:00 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
19 441 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 00:14:02 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
20 591 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΙ 2005 00:14:03 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
21 581 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 00:14:03 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
22 580 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:14:05 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
23 616 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2005 00:14:05 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
24 572 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 00:14:06 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 4000Μ Κ16 – Αγοριών
25 473 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 00:14:11 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
26 480 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 00:14:12 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
27 618 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 00:14:13 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
28 477 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 00:14:17 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
29 469 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005 00:14:20 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
30 599 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 00:14:20 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
31 620 ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 00:14:24 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
32 614 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 00:14:24 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
33 442 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 00:14:26 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
34 449 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 00:14:27 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
35 595 ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2006 00:14:27 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
36 606 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 00:14:28 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
37 438 ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 00:14:29 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
38 605 ΦΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 00:14:32 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
39 481 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 00:14:34 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
40 488 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2006 00:14:34 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
41 474 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 00:14:41 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
42 454 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 00:14:45 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
43 478 ΧΡΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 00:14:48 ΒΕΡΓΙΝΑ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
44 458 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 00:14:50 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
45 617 ΓΑΛΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 00:14:50 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
46 587 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 00:14:53 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
47 603 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 00:14:57 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
48 452 ΠΙΟΥΚΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 00:14:57 ΒΕΡΓΙΝΑ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
49 610 ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 00:15:02 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
50 583 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 00:15:03 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
51 446 ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 00:15:04 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
52 622 ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 00:15:05 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
53 459 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 00:15:07 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
54 486 ΚΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 00:15:07 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
55 575 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 00:15:08 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
56 613 ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 00:15:08 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
57 596 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 00:15:10 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
58 483 ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 00:15:11 ΒΕΡΓΙΝΑ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
59 592 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 00:15:13 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
60 455 ΒΕΡΓΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 00:15:15 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
61 475 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 00:15:19 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
62 589 ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 00:15:20 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
63 574 ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2006 00:15:21 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
64 573 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:15:28 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
65 465 ΣΑΒΒΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 00:15:29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 4000Μ Κ16 – Αγοριών
66 457 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2006 00:15:30 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
67 608 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 00:15:34 ΑΣ "ΥΔΡΙΑ" 4000Μ Κ16 – Αγοριών
68 495 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΦΩΤΕΙΝ 2006 00:15:35 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
69 621 ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2006 00:15:44 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
70 585 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 00:15:45 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
71 602 ΦΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 00:15:45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
72 593 ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2006 00:15:47 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
73 445 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 00:15:48 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
74 460 ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 00:16:00 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
75 624 ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 00:16:02 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
76 466 ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 00:16:07 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
77 571 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 00:16:11 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
78 461 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 00:16:14 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
79 586 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ 2005 00:16:14 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
80 467 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:16:23 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
81 491 ΠΑΠΑΓΚΙΝΤΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 00:16:30 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
82 493 ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 00:16:30 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
83 588 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 00:16:30 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
84 594 ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΔΡΕ 2005 00:16:38 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
85 578 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 00:17:22 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
86 600 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 00:17:41 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
87 619 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΡΡΙΚΟΣ 2005 00:17:52 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
88 482 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 00:19:43 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
89 576 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2006 00:19:44 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4000Μ Κ16 – Αγοριών
90 607 ΣΚΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 00:20:04 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 4000Μ Κ16 – Αγοριών


Κ23 Γυναικών
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 517 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 00:21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
2 501 ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΙΧΑΕ 1998 00:21:38 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
3 506 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 00:21:46 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
4 508 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1999 00:21:56 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
5 503 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 00:22:06 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
6 505 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 00:22:15 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 6000Μ Κ23 Γυναικών
7 521 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 00:23:01 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
8 524 ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1998 00:23:28 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 6000Μ Κ23 Γυναικών
9 504 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 00:23:39 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
10 522 ΑΝΑΞΑΓΟΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1998 00:24:02 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
11 515 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 1998 00:24:32 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών
12 519 ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 00:24:45 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6000Μ Κ23 Γυναικών
13 512 ΣΩΤΗΡ ΕΛΕΝΗ 2000 00:27:37 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 6000Μ Κ23 Γυναικών


Κ20 – Γυναικών
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 173 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 00:14:05 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
2 172 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥ 2002 00:14:07 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
3 210 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 00:14:14 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
4 177 ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2001 00:14:35 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4000Μ Κ20 – Γυναικών
5 184 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 00:14:54 ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
6 188 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 00:15:04 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
7 180 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 00:15:13 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
8 186 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 00:15:21 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 4000Μ Κ20 – Γυναικών
9 187 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 00:15:25 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
10 189 ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΘΕΟΔΩ 2002 00:15:54 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
11 199 ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ-ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟ ΜΑΡΙΑ 2001 00:15:59 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
12 185 ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ 2002 00:16:07 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
13 179 ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 2002 00:16:23 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΠΕΛΛΑ" 4000Μ Κ20 – Γυναικών
14 181 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 00:16:25 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
15 191 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 00:16:42 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
16 190 ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2002 00:16:59 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
17 202 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ 2002 00:17:02 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
18 193 ΣΑΡΣΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 2002 00:17:26 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
19 198 ΣΚΑΓΙΑΝΝΗ-ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2001 00:17:31 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
20 194 ΖΑΦΕΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 00:17:34 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
21 211 ΡΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2001 00:17:37 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
22 207 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΡΙΑΔ 2001 00:17:40 Α.Ε.Κ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
23 203 ΒΟΙΚΕ ΡΕΑ 2002 00:18:04 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
24 206 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 00:19:40 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4000Μ Κ20 – Γυναικών
25 197 ΒΕΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 00:21:26 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 4000Μ Κ20 – Γυναικών
26 209 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 00:21:54 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 4000Μ Κ20 – Γυναικών


Κ18 – Γυναικών
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group
1 228 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 00:14:07 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 232 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 00:14:23 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
3 225 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 00:14:24 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4 221 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 00:14:39 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
5 226 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 00:14:45 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 235 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 2004 00:14:51 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
7 222 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 00:14:51 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 224 ΠΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 00:14:58 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
9 248 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 00:15:01 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
10 238 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 00:15:20 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 233 ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003 00:15:23 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
12 250 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 00:15:24 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
13 247 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 00:15:24 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
14 234 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 00:15:30 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
15 236 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 2003 00:15:41 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
16 306 ΨΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 00:15:41 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17 229 ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 00:15:49 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
18 243 ΒΛΑΣΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 00:15:49 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
19 251 ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 00:15:50 ΑΣ ΝΕΜΕΑ
20 255 ΠΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 00:15:52 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
21 252 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 00:15:55 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
22 256 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 2004 00:16:01 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
23 227 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 00:16:04 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
24 241 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 00:16:04 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
25 300 ΓΑΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 00:16:04 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
26 307 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 00:16:09 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
27 261 ΚΥΛΙΚΑ ΝΙΚΗ 2004 00:16:12 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
28 264 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 00:16:14 ΒΕΡΓΙΝΑ
29 283 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 00:16:19 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30 275 ΣΤΟΙΚΟΥ ΞΕΝΗ 2004 00:16:21 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
31 249 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 00:16:22 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
32 277 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 00:16:24 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
33 263 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 00:16:24 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
34 245 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 00:16:35 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35 290 ΚΑΨΑΛΑ ΕΛΙΣΩ 2003 00:16:35 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
36 273 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 00:16:41 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
37 244 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2003 00:16:42 Α.Ε.Κ
38 240 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 00:16:43 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
39 274 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 2004 00:16:47 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
40 295 ΠΕΓΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 00:17:05 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
41 254 ΣΑΡΡΑ ΑΘΗΝΑ 2004 00:17:11 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
42 297 ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 00:17:17 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
43 258 ΑΘΗΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 00:17:20 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
44 280 ΧΑΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 00:17:22 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
45 259 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΛΕΝΗ 2004 00:17:25 ΑΚ.ΠΟΔ"ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙ
46 260 ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 00:17:32 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
47 239 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 00:17:38 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
48 281 ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 00:17:45 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
49 267 ΠΗΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 00:17:46 ΒΕΡΓΙΝΑ
50 276 ΚΑΡΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 00:17:49 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
51 266 ΚΡΙΝΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 00:18:00 ΒΕΡΓΙΝΑ
52 257 ΔΩΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 00:18:07 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
53 269 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 00:18:10 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
54 303 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 00:18:11 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
55 305 ΑΛΕΥΡΙΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 00:18:12 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
56 299 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 00:18:21 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
57 272 ΧΟΥΔΕΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ 2004 00:18:32 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
58 298 ΜΠΟΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2004 00:18:32 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
59 291 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 00:18:34 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
60 230 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 00:18:45 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
61 271 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 00:18:48 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
62 292 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 00:19:12 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
63 285 ΜΟΥΡΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 00:19:34 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
64 294 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2004 00:19:35 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ


Κ16 – Κοριτσιώ
rankTotal Bib Surname Name Birth FinishTime Group Race
1 318 ΣΚΑΡΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 00:10:04 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
2 320 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 00:10:16 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
3 317 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΔΕΣΠΟΙ 2005 00:10:24 ΒΕΡΓΙΝΑ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
4 339 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 00:10:40 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
5 340 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2006 00:10:42 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
6 447 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΧΑΡΙΤΙΝ 2006 00:10:45 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
7 330 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 00:10:58 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
8 448 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 00:11:09 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
9 316 ΚΑΛΟΓΡΗΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΠΑΝΑΓΙ 2005 00:11:10 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
10 342 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 00:11:12 Ο.Φ.Η. 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
11 334 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 00:11:12 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
12 341 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 00:11:15 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
13 336 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 00:11:19 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
14 371 ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 00:11:22 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
15 431 ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ 2005 00:11:26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
16 331 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 00:11:31 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
17 328 ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 00:11:33 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
18 489 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 00:11:34 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
19 338 ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 00:11:38 ΒΕΡΓΙΝΑ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
20 361 ΓΚΙΟΚΑ ΑΝΝΑ 2005 00:11:42 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
21 322 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2006 00:11:43 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
22 479 ΤΖΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡ 2006 00:11:44 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
23 395 ΣΥΝΕΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 00:11:45 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
24 442 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 00:11:45 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
25 324 ΜΑΡΓΩΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΑΛΕΞΑ 2006 00:11:45 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
26 323 ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 2006 00:11:46 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
27 388 ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 00:11:47 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
28 429 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 00:11:48 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
29 319 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 00:11:49 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
30 382 ΠΕΝΤΕΖΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2006 00:11:50 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
31 343 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 00:11:50 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
32 490 ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ 2006 00:11:50 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
33 487 ΟΠΑΝΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2005 00:11:54 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
34 366 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 00:11:56 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
35 466 ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 2006 00:11:57 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
36 353 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 00:11:59 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
37 390 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ 2005 00:12:02 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
38 468 ΠΟΛΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 00:12:04 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
39 355 ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 00:12:05 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
40 467 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ 2006 00:12:07 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
41 428 ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005 00:12:10 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
42 325 ΛΥΣΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 00:12:10 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
43 351 ΤΣΙΚΟΥ ΞΑΝΘΗ 2005 00:12:12 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
44 344 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 00:12:14 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
45 413 ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ ΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙ 2006 00:12:16 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
46 421 ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑ 2005 00:12:17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
47 394 ΜΑΚΡΙΔΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2005 00:12:17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
48 450 ΒΑΡΕΛΑ ΑΛΙΚΗ 2006 00:12:18 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
49 378 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 00:12:21 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
50 488 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2005 00:12:23 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
51 471 ΛΑΜΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 2006 00:12:24 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
52 389 ΠΑΠΠΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 00:12:25 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
53 454 ΓΟΥΙΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 00:12:26 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
54 441 ΑΛΕΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 00:12:26 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
55 349 ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 00:12:26 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
56 381 ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 00:12:27 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
57 350 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 00:12:28 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
58 347 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 00:12:28 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
59 392 ΤΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝ 2005 00:12:29 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
60 455 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 00:12:30 Ο.Φ.Η. 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
61 354 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2005 00:12:30 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
62 414 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 00:12:31 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
63 348 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 00:12:32 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
64 377 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 00:12:36 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
65 398 ΣΤΑΚΜΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ 2005 00:12:36 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
66 440 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 00:12:37 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
67 387 ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005 00:12:40 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
68 458 ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 00:12:40 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
69 415 ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΕΛΑ 2005 00:12:42 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
70 385 ΖΑΓΙΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2005 00:12:42 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
71 492 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 00:12:42 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
72 391 ΠΑΠΑΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 2006 00:12:47 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
73 410 ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 00:12:48 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
74 456 ΛΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 00:12:48 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
75 439 ΚΟΥΝΑΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 00:12:52 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
76 473 ΣΤΑΥΡΙΤΗ ΚΟΥΜΑΝΟΥΔΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 00:12:53 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
77 438 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 00:12:54 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
78 372 ΣΤΡΑΤΑ ΕΛΠΙΔΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤ 2006 00:12:55 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
79 356 ΣΙΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 00:12:56 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
80 451 ΜΩΡΑΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 00:12:56 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
81 474 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2005 00:12:57 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
82 362 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 00:12:58 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
83 365 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 00:12:59 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
84 416 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 00:13:00 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
85 380 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 00:13:02 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
86 379 ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ 2006 00:13:03 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
87 326 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 00:13:05 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
88 332 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 00:13:06 Ο.Φ.Η. 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
89 405 ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 00:13:06 ΒΕΡΓΙΝΑ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
90 359 ΒΑΣΙΛΗΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 00:13:06 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
91 457 ΚΟΡΡΕ ΚΛΕΙΩ-ΣΟΦΙΑ 2006 00:13:07 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
92 425 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 00:13:09 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
93 463 ΠΟΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 00:13:12 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
94 475 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 00:13:12 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
95 346 ΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 00:13:15 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
96 464 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 00:13:15 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΠΕΛΛΑ" 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
97 363 ΚΑΡΒΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 2006 00:13:18 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
98 469 ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 00:13:26 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
99 476 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΑΝΝΑ 2006 00:13:29 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
100 449 ΚΑΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΚΥΡΙΑ 2005 00:13:31 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
101 368 ΛΑΛΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ-ΜΙΧΑΕΛ 2005 00:13:31 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
102 452 ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 2005 00:13:33 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
103 375 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 00:13:34 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
104 412 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 00:13:38 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
105 376 ΞΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ 2005 00:13:38 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
106 408 ΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 00:13:55 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
107 402 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2006 00:13:56 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
108 486 ΚΑΒΒΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 00:14:02 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
109 436 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 00:14:05 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
110 411 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 2006 00:14:08 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
111 453 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 00:14:12 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
112 386 ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 00:14:15 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
113 422 ΒΥΖΑΝΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 00:14:16 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
114 393 ΜΙΧΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2006 00:14:20 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
115 418 ΚΟΤΡΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2006 00:14:21 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
116 345 ΡΑΣΣΙΑ ΑΘΗΝΑ 2005 00:14:32 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
117 485 ΜΠΑΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 00:14:35 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
118 364 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΑΓΑΠΗ 2006 00:14:47 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
119 484 ΡΟΥΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 00:15:34 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών
120 481 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2005 00:15:34 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 3000Μ Κ16 – Κοριτσιών


--------

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2020

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 29
2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 52
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 75
4 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 153


ΟΜΑΔΙΚΟ Κ23 Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 38
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 53
3 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54
4 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 68



ΟΜΑΔΙΚΟ Κ20 Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40
2 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54
3 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 71


ΟΜΑΔΙΚΟ Κ18 – Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 31
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51
3 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56
4 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 90
5 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 127
6 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 170
7 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 185
8 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 190
9 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 203



ΟΜΑΔΙΚΟ Κ16 – Αγοριών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 35
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 37
3 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 42
4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 125
5 ΒΕΡΓΙΝΑ 149
6 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 162
7 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 213
8 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 239



ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 29
2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 42
3 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 59


ΟΜΑΔΙΚΟ Κ23 Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

δεν υπήρξε



ΟΜΑΔΙΚΟ Κ20 – Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 49
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 59


ΟΜΑΔΙΚΟ Κ18 – Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 74
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 87
3 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 104
4 ΒΕΡΓΙΝΑ 128
5 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 176



ΟΜΑΔΙΚΟ Κ16 – Κοριτσιών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 47
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 78
3 Ο.Φ.Η. 88
4 ΒΕΡΓΙΝΑ 111
5 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 120
6 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 130
7 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 133
8 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 139
9 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 142
10 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 161
11 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 175
12 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 197
13 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 202
14 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 205
15 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 207
16 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 225
17 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 231
18 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 237
19 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 252
20 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 256
21 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 268





Παρακάτω η τριάδα ανά κατηγορία

Γυναίκες


8χλμ. Γυναικών
Καρακατσάνη (ΠΓΣ) 27.11
Πετρουλάκη (ΑΟ Μυκόνου) 27.24
Μαρινάκου (ΓΕΑ Τρικάλων) 27.34


6χλμ. Κ23
Σκαρπέτη (ΠΓΣ) 21.30
Φιάσκα (ΑΣ Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 21.38
Παναγιωτοπούλου (ΟΚΑ Καβάλας) 21.46


4χλμ. Κ20
Ιωαννίδου (ΟΚΑ Βικέλας) 14.05
Πασπαλιάρη (Πανιώνιος) με 14.07
Παπαιώαννου (ΓΣ Γλυφάδας) με 14.14


4χλμ Κ18
Καλλιμαγιάνη (ΓΣ Ηρακλής) 14.07
Γιωτοπούλου (ΓΣ Αναγέννη Λαμίας) 14.23
Καρνασιώτη (ΓΣ Γλυφάδας) 14.24


3χλμ. Κ16
Σκάρκου (ΑΟΠ) 10.04
Χατζηπαναγιώτη (Σχολή Μωραιτη) 10.16
Γκιβιζίνη (Βεργίνα) 10.24


Ανδρες


10χλμ. Ανδρών
Αναγνώστου (ΓΣ Αναγέννηση Λαμίας) 30.00
Γκελαούζος (ΠΑΟ) 30.23
Μίνος (ΑΟ Μυκόνου) 30.43


8χλμ. Κ23
Ιατρόπουλος (Αθηνόδωρος) 24.38
Τσάκαλος (ΓΣ Αμαρουσίου) 24.53
Σούκουλης (ΠΓΣ) 25.00


6χλμ. Κ20
Κολιός (ΑΓΣΙ) 18.22
Σταμούλης (ΓΕ Αγρινίου) 18.37
Μαθιόπουλος (ΓΣ Γλυφάδας) 18.53


5χλμ Κ18
Πολίτης (ΓΣ Γλυφάδας) 15.48
Κύρτσης (ΑΠΣ Πυγμής Ευόσμου) 15.52
Ιωάννου (ΑΓΣΙ) 15.54


4χλμ. Κ16
Καραγιάννης (Οίον Αγ. Στεφάνου) 13.01
Γιαννακόπουλος (Πέλωψ Πάτρας) 13.02
Αθανασάκης (ΟΚΑ Βικέλας Βέροιας) 13.17


το video live streamning:




Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Νεαροί αθλητές: Γιατί δεν αρκεί μια απλή καρδιολογική εξέταση (έρευνα) Τραυματισμοί που κληρονομήσαμε στην άσφαλτο

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Προπόνηση δρομικών ασκήσεων με την Αναστασία Μαρινάκου Αυτή είναι η μυστική άσκηση καραντίνας για το σπίτι. Δοκιμάστε την!
Κώστας Ρέππος. Ο Έλληνας υπερμαραθωνοδρόμος που έγραψε ιστορία κερδίζοντας το Σπάρταθλο 1997 και 1998 24 χρόνια από τη μέγιστη των επιδόσεων στο 48ωρο του Surgeres από τον Γιάννη Κούρο
Nutrition News

MyElements Sports

Garmin FR family
Fitness Awards
FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
15 Μάρ 20
Διαβάστε το νέο βιβλίο «Νενικήκαμεν» - Η ιστορία του πρώτου Μαραθωνοδρόμου (+Διαγωνισμός)
Αυτές τις μέρες, που εξαιτίας των δυσχερών καταστάσεων με τον κοροναϊο μένουμε περισσότερο στο σπίτι και είναι ευκαιρία να διαβάσουμε και κάποιο βιβλίο. Γι' αυτό σας έχουμε μια πολύ καλή πρόταση που έφτασε πρόσφατα τα χέρια μας.
05 Μάρ 20
Το ολοκαίνουριο adidas SL20 είναι εδώ και σε προκαλεί να γίνεις πιο γρήγορος από αυτά που σε κρατούν πίσω!
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Η adidas λανσάρει το νέο πανάλαφρο παπούτσι για τρέξιμο adidas SL20 καινοτομώντας για άλλη μια φορά, όχι μόνο με τα υλικά του παπουτσιού, αλλά και με το τρόπο που αυτό θέλει να εμπνεύσει μέσα από την καμπάνια FASTER THAN.
04 Μάρ 20
Αυτό το Σάββατο 07.03, η Θεσσαλονίκη γίνεται FASTER THAN
Αλλάζουμε το νόημα του «Γρήγορου». «Γρήγορο» δεν είναι απλά ένας αριθμός, είναι αυτό που νιώθεις. Γιατί το τρέξιμο είναι θέμα προσωπικής αλλαγής και αυτοβελτίωσης.

©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse