Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Volos Run
Kallithea Run
Marathon HalfMarathon
Nafplio Marathon
Life Run
X-treme Stores

08 Μάρ 20 ← πίσω

Salomon Mountain Cup 2020, Πεντέλη - Διόνυσος, τα αποτελέσματα

Salomon Mountain Cup 2020, Πεντέλη - Διόνυσος


*τα αποτελέσματα και εδώ.


11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


1 3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 00:55:58 M1 1 Male 1 LASPORTIVATEAMGREECE 00:55:58
2 2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 00:56:45 M3 1 Male 2 THE RUNNERS PROJECT 00:56:45
3 6 Παναγιώτης ΜΟΣΧΟΝΑΣ 00:56:59 M2 1 Male 3 MAD GOATS 00:56:59
4 4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:00:12 M1 2 Male 4 My athlete-chozen team 01:00:12
5 5 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 01:00:26 M3 2 Male 5 My athlete / chozen team 01:00:26
6 1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ 01:02:14 M3 3 Male 6 HOKA ONE ONE 01:02:14
7 7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 01:03:53 M1 3 Male 7 MYATHLETE CHOZEN TEAM 01:03:53
8 12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 01:04:03 M4 1 Male 8 THE RUNNERS PROJECT 01:04:03
9 266 ΕΚΤΩΡ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 01:06:29 M1 4 Male 9 01:06:29
10 9 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ 01:06:35 M1 5 Male 10 THE RUNNERS PROJECT 01:06:35
11 11 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 01:07:12 M2 2 Male 11 Α.Ο.ΣΤΥΜΦΑΛΙΣ 01:07:12
12 132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:07:13 M4 2 Male 12 01:07:13
13 220 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΒΑΣ 01:07:50 M2 3 Male 13 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:07:50
14 16 PETER CAMPBELL 01:08:08 M3 4 Male 14 01:08:08
15 195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 01:08:20 M2 4 Male 15 MAD GOATS 01:08:20
16 165 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 01:08:36 M2 5 Male 16 01:08:36
17 223 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΥΜΗΣ 01:08:49 M3 5 Male 17 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:08:49
18 114 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ 01:09:08 M1 6 Male 18 01:09:08
19 192 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 01:10:20 M2 6 Male 19 MAD GOATS 01:10:20
20 268 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ 01:10:24 M3 6 Male 20 01:10:24
21 15 SOSIPATROS BIRNTACHAS 01:11:08 M2 7 Male 21 01:11:08
22 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΑΚΗΣ 01:11:21 M3 7 Male 22 KOMO CREW 01:11:21
23 124 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 01:11:24 M3 8 Male 23 Orange Mountain Team 01:11:24
24 107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ 01:11:47 M4 3 Male 24 01:11:47
25 123 ΣΤΕΦΑΝΙ ΠΙΣΣΗ 01:11:51 F2 1 Female 1 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ 01:11:51
26 13 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 01:11:52 F1 1 Female 2 SALOMON HELLAS 01:11:52
27 244 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 01:12:00 M1 7 Male 25 TOP GYM 01:12:00
28 171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ 01:13:28 M3 9 Male 26 01:13:28
29 261 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 01:13:34 M2 8 Male 27 Karakatsoulas 01:13:34
30 258 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 01:14:22 M4 4 Male 28 01:14:22
31 136 ΤΑΣΟΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ 01:14:25 M3 10 Male 29 MY ATHLETE CHOZEN 01:14:25
32 69 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΚΗΣ 01:15:06 M2 9 Male 30 Sunny team 01:15:06
33 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 01:15:15 M4 5 Male 31 - 01:15:15
34 167 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 01:15:25 M3 11 Male 32 01:15:25
35 252 ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 01:16:00 M3 12 Male 33 My athlete / chozen team 01:16:00
36 52 ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 01:16:24 M2 10 Male 34 Allterrainrunners 01:16:24
37 230 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 01:16:40 M2 11 Male 35 My athlete / chozen team 01:16:40
38 193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 01:16:55 F1 2 Female 3 MAD GOATS 01:16:55
39 222 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 01:17:16 M2 12 Male 36 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:17:16
40 68 ΣΤΈΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 01:17:41 M3 13 Male 37 ΣΔΥΑ 01:17:41
41 174 ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 01:17:43 M3 14 Male 38 MOTOR OIL RUNNING TEAM 01:17:43
42 284 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:17:54 M4 6 Male 39 Ageys A S Argolidas 01:17:54
43 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:17:58 M3 15 Male 40 GBRAKES FUNSPORTS SURFMARKET 01:17:58
44 118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 01:18:09 M3 16 Male 41 MY ATHLETE CHOZEN 01:18:09
45 164 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 01:18:27 M2 13 Male 42 01:18:27
46 121 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 01:18:53 M3 17 Male 43 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 01:18:53
47 186 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 01:19:03 M3 18 Male 44 THE RUNNERS PROJECT 01:19:03
48 264 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 01:19:13 M3 19 Male 45 Orange Mountain Team 01:19:13
49 213 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 01:19:18 M3 20 Male 46 PEPSICO RUNNING TEAM 01:19:18
50 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΡΑΚΗΣ 01:19:19 M3 21 Male 47 ΑΡΚΑΛΟΣ /ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 01:19:19
51 241 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ 01:19:30 M3 22 Male 48 01:19:30
52 236 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:19:34 M4 7 Male 49 01:19:34
53 38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:20:01 M2 14 Male 50 ΠΟ.ΦΙ. Running Team 01:20:01
54 10 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ 01:20:08 M3 23 Male 51 01:20:08
55 93 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 01:20:29 F2 2 Female 4 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:20:29
56 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΌΠΟΥΛΟΣ 01:21:08 M3 24 Male 52 01:21:08
57 198 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 01:21:28 M2 15 Male 53 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:21:28
58 115 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:21:38 M3 25 Male 54 01:21:38
59 274 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 01:21:47 M2 16 Male 55 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 01:21:47
60 131 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΑΤΣΗΣ 01:22:20 M3 26 Male 56 KINISIS RUNNING TEAM 01:22:20
61 179 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:22:39 M3 27 Male 57 01:22:39
62 270 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΛΛΟΣ 01:22:39 M3 28 Male 58 MY ATHLETE 01:22:39
63 237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ 01:23:18 M3 29 Male 59 01:23:18
64 295 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:23:49 M1 8 Male 60 01:23:49
65 142 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 01:24:11 M3 30 Male 61 01:24:11
66 81 ΓΙΩΡΓΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 01:24:31 M4 8 Male 62 01:24:31
67 62 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 01:24:41 F2 3 Female 5 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:24:41
68 168 ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 01:24:48 M2 17 Male 63 DESFA RUNNING TEAM 01:24:48
69 34 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 01:24:49 M3 31 Male 64 01:24:49
70 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 01:24:55 M3 32 Male 65 01:24:55
71 250 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 01:24:57 M4 9 Male 66 01:24:57
72 206 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ 01:24:58 M2 18 Male 67 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:24:58
73 77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ 01:25:02 M2 19 Male 68 01:25:02
74 72 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 01:25:20 F1 3 Female 6 MYPROTEIN 01:25:20
75 278 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 01:25:35 M3 33 Male 69 01:25:35
76 126 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 01:25:50 M3 34 Male 70 01:25:50
77 137 ΝΙΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ 01:25:52 F1 4 Female 7 Sunny team 01:25:52
78 170 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΣΑΚΟΣ 01:26:00 M2 20 Male 71 TRAILOI 01:26:00
79 160 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 01:26:06 M4 10 Male 72 SHOP AND TRADE 01:26:06
80 101 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΙΘΑΣ 01:26:07 M2 21 Male 73 BITHAKIA 01:26:07
81 290 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:26:08 M3 35 Male 74 ΜΥ Athlete / Chozen 01:26:08
82 33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ 01:26:09 M3 36 Male 75 01:26:09
83 203 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 01:26:12 M3 37 Male 76 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:26:12
84 259 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 01:26:31 M4 11 Male 77 01:26:31
85 63 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 01:27:09 M3 38 Male 78 01:27:09
86 291 ΤΑΣΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 01:27:20 M3 39 Male 79 01:27:20
87 211 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:27:32 M2 22 Male 80 PEPSICO RUNNING TEAM 01:27:32
88 246 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 01:27:46 M2 23 Male 81 01:27:46
89 50 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 01:27:48 M3 40 Male 82 Cgs triathlon club 01:27:48
90 41 ARISH ΓΑΖΗΣ 01:27:52 M3 41 Male 83 MARATHON CLUB 01:27:52
91 122 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:28:24 M3 42 Male 84 CHUCK NORRIS TEAM 01:28:24
92 65 ΝΑΣΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ 01:28:39 M3 43 Male 85 01:28:39
93 154 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ 01:28:40 M3 44 Male 86 KINISIS RUNNING TEAM 01:28:40
94 248 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ 01:28:41 M3 45 Male 87 MY ATHLETE 01:28:41
95 91 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:29:18 M2 24 Male 88 01:29:18
96 147 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 01:29:23 M3 46 Male 89 01:29:23
97 210 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ 01:29:26 M3 47 Male 90 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:29:26
98 188 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 01:29:29 M2 25 Male 91 SANTA RUNNING TEAM 01:29:29
99 75 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 01:29:30 M2 26 Male 92 SHOP & TRADE 01:29:30
100 281 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ 01:29:31 M2 27 Male 93 01:29:31
101 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 01:29:32 M4 12 Male 94 LIDA APARTMENTS KALAMATA - ΣΔΥΜ 01:29:32
102 217 ΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 01:29:42 M3 48 Male 95 PULSE running team 01:29:42
103 260 ΠΑΥΛΟΣ ΤΑΧΙΑΣ 01:30:00 M4 13 Male 96 01:30:00
104 280 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:30:00 M3 49 Male 97 01:30:00
105 169 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ 01:30:11 M3 50 Male 98 01:30:11
106 61 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ 01:30:26 M3 51 Male 99 01:30:26
107 251 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 01:30:31 M3 52 Male 100 01:30:31
108 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 01:30:41 M3 53 Male 101 ΑLL TERRAIN RUNNERS 01:30:41
109 184 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΝΟΣ 01:30:44 M1 9 Male 102 01:30:44
110 125 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 01:30:54 M2 28 Male 103 PERIKLIS TRAINING 01:30:54
111 151 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ 01:31:02 M3 54 Male 104 01:31:02
112 296 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:31:02 M4 14 Male 105 01:31:02
113 100 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΑΚΛΕΖΟΣ 01:31:04 M4 15 Male 106 01:31:04
114 288 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 01:31:05 M4 16 Male 107 Ανεξάρτητος 01:31:05
115 54 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΣΚΑΣ 01:31:13 M3 55 Male 108 01:31:13
116 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ 01:31:14 M2 29 Male 109 PROJECT__POSSIBLE 01:31:14
117 94 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:31:15 M2 30 Male 110 MYPROTEIN 01:31:15
118 239 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 01:31:28 M2 31 Male 111 VOLTRON LIONS 01:31:28
119 199 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 01:31:34 M3 56 Male 112 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:31:34
120 120 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΕΡΑΣ 01:31:52 M3 57 Male 113 01:31:52
121 110 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΚΟΣ 01:31:54 M3 58 Male 114 01:31:54
122 27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 01:31:57 M3 59 Male 115 Cgs triathlon club 01:31:57
123 257 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 01:32:01 M3 60 Male 116 OROPOS RUNNING TEAM 01:32:01
124 208 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 01:32:14 M4 17 Male 117 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:32:14
125 26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:32:30 M4 18 Male 118 SHOP & TRADE 01:32:30
126 20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 01:32:43 M3 61 Male 119 01:32:43
127 103 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 01:32:46 M4 19 Male 120 BLADE RUNNERS 01:32:46
128 37 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΛΑΜΗΣ 01:33:23 M4 20 Male 121 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 01:33:23
129 247 ΙΝΩ ΣΤΕΦΑΝΗ 01:33:27 F1 5 Female 8 01:33:27
130 28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 01:33:54 M3 62 Male 122 01:33:54
131 254 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:01 M1 10 Male 123 01:34:01
132 161 ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 01:34:04 M3 63 Male 124 01:34:04
133 46 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ 01:34:06 M3 64 Male 125 01:34:06
134 163 ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΦΟΥΛΕΡΤΟΝ 01:34:14 M4 21 Male 126 01:34:14
135 48 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΚΟΛΟΗΣ 01:34:30 M2 32 Male 127 - 01:34:30
136 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:30 M3 65 Male 128 01:34:30
137 14 ROXANE BAULUCK 01:34:32 F1 6 Female 9 MY ATHLETE CHOZEN 01:34:32
138 67 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΦΑΣΗΣ 01:34:33 M3 66 Male 129 01:34:33
139 187 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 01:34:34 M2 33 Male 130 THE RUNNERS PROJECT 01:34:34
140 202 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗΣ 01:34:39 M3 67 Male 131 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:34:39
141 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΚΑΝΑΚΗΣ 01:34:41 M2 34 Male 132 01:34:41
142 172 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ 01:34:42 M1 11 Male 133 Ένοπλες Δυνάμεις 01:34:42
143 49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ 01:34:52 M3 68 Male 134 01:34:52
144 271 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΤΡΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:35:00 M3 69 Male 135 01:35:00
145 191 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ 01:35:08 M3 70 Male 136 SANTA RUNNING TEAM 01:35:08
146 299 MAURO LOVASCIO 01:35:19 M4 22 Male 137 01:35:19
147 31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ 01:35:44 M3 71 Male 138 ATHLETICS GUIDANCE 01:35:44
148 265 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ 01:35:59 M2 35 Male 139 01:35:59
149 82 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΑΚΗΣ 01:36:03 M3 72 Male 140 01:36:03
150 87 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 01:36:06 M4 23 Male 141 TSUMELEKA TRAINING 01:36:06
151 245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ 01:36:07 M3 73 Male 142 01:36:07
152 156 Γιωργος Τσαπαλιάρης 01:36:20 M2 36 Male 143 01:36:20
153 212 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 01:36:56 M3 74 Male 144 PEPSICO RUNNING TEAM 01:36:56
154 214 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:36:56 M3 75 Male 145 PEPSICO RUNNING TEAM 01:36:56
155 180 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:36:57 M3 76 Male 146 01:36:57
156 197 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:37:57 M3 77 Male 147 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 01:37:57
157 43 Νικόλαος ΓΕΡΑΡΔΗΣ 01:38:00 M1 12 Male 148 01:38:00
158 58 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 01:38:13 M4 24 Male 149 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 01:38:13
159 256 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 01:38:25 M2 37 Male 150 01:38:25
160 149 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΡΜΑΝΩΦ 01:38:29 M2 38 Male 151 01:38:29
161 287 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:38:33 M3 78 Male 152 PILABOX 01:38:33
162 19 NICOLAS ZINELL 01:38:36 M1 13 Male 153 FRAPORT 01:38:36
163 139 ΣΠΥΡΟΣ ΣΗΜΑΝΤΩΝΗΣ 01:38:41 M2 39 Male 154 01:38:41
164 293 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 01:38:45 M3 79 Male 155 01:38:45
165 45 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 01:38:47 M2 40 Male 156 DSA Running Team 01:38:47
166 209 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 01:38:48 F2 4 Female 10 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:38:48
167 55 ΑΝΝΑ ΔΡΟΣΟΥ 01:38:58 F1 7 Female 11 01:38:58
168 196 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:39:00 M2 41 Male 157 MAD GOATS 01:39:00
169 150 ΜΑΓΔΑ ΤΖΕΡΕΦΟΥ 01:39:02 F2 5 Female 12 MARATHON CLUB 01:39:02
170 234 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 01:39:04 F2 6 Female 13 01:39:04
171 78 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 01:39:04 F1 8 Female 14 01:39:04
172 298 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΧΡΟΥΜΠΟΥΖΟΣ 01:39:07 M3 80 Male 158 01:39:07
173 275 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 01:39:17 M4 25 Male 159 Snails Team 01:39:17
174 233 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ 01:39:19 M3 81 Male 160 01:39:19
175 111 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 01:39:20 F2 7 Female 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:39:20
176 86 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ 01:39:30 M2 42 Male 161 01:39:30
177 173 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 01:39:39 M2 43 Male 162 01:39:39
178 95 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΣ 01:39:45 M4 26 Male 163 01:39:45
179 227 LEE STEVENS 01:39:46 M3 82 Male 164 01:39:46
180 226 ANNA MARIA CANELLOS 01:39:47 F2 8 Female 16 01:39:47
181 29 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:39:55 M3 83 Male 165 01:39:55
182 134 ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 01:40:07 M3 84 Male 166 01:40:07
183 283 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 01:40:10 M1 14 Male 167 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 01:40:10
184 282 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 01:40:12 M4 27 Male 168 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 01:40:12
185 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΝΤΟΥΚΑΣ 01:40:13 M2 44 Male 169 01:40:13
186 215 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΗΣ 01:40:32 M2 45 Male 170 PEPSICO RUNNING TEAM 01:40:32
187 228 ΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 01:40:41 M2 46 Male 171 TEAM BOUBOULINA 01:40:41
188 36 ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΚΕΛΗΣ 01:40:53 M2 47 Male 172 01:40:53
189 141 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ 01:40:53 F1 9 Female 17 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:40:53
190 297 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 01:40:56 M4 28 Male 173 01:40:56
191 218 ΔΑΝΑΗ ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ 01:40:57 F1 10 Female 18 PULSE running team 01:40:57
192 80 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:40:59 M4 29 Male 174 01:40:59
193 24 ΑΝΝΙΚΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 01:41:38 F2 9 Female 19 Clapham Runners 01:41:38
194 157 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 01:41:44 F1 11 Female 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:41:44
195 85 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΝΤΖΑΚΗΣ 01:41:53 M2 48 Male 175 01:41:53
196 113 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:42:08 M2 49 Male 176 TRAILOI 01:42:08
197 243 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 01:42:19 M3 85 Male 177 01:42:19
198 47 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 01:42:27 M4 30 Male 178 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 01:42:27
199 231 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ 01:43:46 M3 86 Male 179 01:43:46
200 159 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 01:43:52 M2 50 Male 180 TRAILOI 01:43:52
201 71 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 01:44:00 M2 51 Male 181 01:44:00
202 204 ΖΑΦΕΙΡΑ ΠΑΛΟΥΚΗ 01:44:00 F1 12 Female 21 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:44:00
203 18 ALEXANDER ZINELL 01:44:04 M4 31 Male 182 FRAPORT 01:44:04
204 289 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΠΟΥ 01:44:06 F1 13 Female 22 01:44:06
205 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 01:44:37 M2 52 Male 183 01:44:37
206 292 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΓΝΟΣ 01:45:00 M1 15 Male 184 01:45:00
207 104 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ 01:45:18 M4 32 Male 185 PERIKLISTRAINING 01:45:18
208 300 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 01:45:27 M2 53 Male 186 01:45:27
209 285 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΥΓΟΥΡΗ 01:45:35 F2 10 Female 23 01:45:35
210 39 ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ 01:45:36 F1 14 Female 24 01:45:36
211 140 ΑΝΤΏΝΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 01:45:48 M2 54 Male 187 01:45:48
212 224 ANGELA ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 01:46:18 F2 11 Female 25 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:46:18
213 263 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ 01:46:34 M4 33 Male 188 ΕΥΚΛΗΣ 01:46:34
214 225 JONATHAN ALLEN 01:47:44 M4 34 Male 189 01:47:44
215 194 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 01:47:52 M2 55 Male 190 MAD GOATS 01:47:52
216 128 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ 01:47:55 M2 56 Male 191 OROPOS RUNNING TEAM 01:47:55
217 262 ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΩΔΗΣ 01:48:16 M3 87 Male 192 01:48:16
218 294 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ 01:48:33 M3 88 Male 193 01:48:33
219 32 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ 01:48:38 M3 89 Male 194 01:48:38
220 92 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:48:50 M3 90 Male 195 01:48:50
221 238 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 01:50:50 M3 91 Male 196 EXTREME SURFERS 01:50:50
222 279 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ 01:51:01 M2 57 Male 197 01:51:01
223 84 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΝΤΑΣ 01:51:09 M4 35 Male 198 SHOP & TRADE 01:51:09
224 219 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΣ 01:51:11 M1 16 Male 199 PULSE running team 01:51:11
225 216 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ 01:51:11 F1 15 Female 26 PULSE running team 01:51:11
226 182 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ 01:51:43 M4 36 Male 200 ΣΑΦΑΝΣ 01:51:43
227 66 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 01:51:45 M3 92 Male 201 01:51:45
228 235 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΘΡΗΣ 01:51:56 M3 93 Male 202 EXTREME SURFERS 01:51:56
229 146 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:52:11 M3 94 Male 203 01:52:11
230 144 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 01:52:38 M4 37 Male 204 SPOT FITNESS 01:52:38
231 255 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 01:53:14 F2 12 Female 27 01:53:14
232 176 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΨΑΡΡΕΑΣ 01:53:30 M3 95 Male 205 FORIRENE 01:53:30
233 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 01:53:57 M3 96 Male 206 01:53:57
234 205 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 01:54:00 M4 38 Male 207 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:54:00
235 99 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ 01:54:01 F1 16 Female 28 SKY WOMEN RUNNING TEAM 01:54:01
236 109 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ 01:54:07 M3 97 Male 208 01:54:07
237 178 ΜΙΧΑΗΛ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 01:54:50 M2 58 Male 209 01:54:50
238 177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ 01:55:19 M2 59 Male 210 01:55:19
239 108 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:57:39 M2 60 Male 211 01:57:39
240 105 ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΤΣΗ 01:57:39 F1 17 Female 29 01:57:39
241 183 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 01:57:53 M4 39 Male 212 01:57:53
242 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 01:59:22 M4 40 Male 213 ANEKSARTITOS 01:59:22
243 269 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 02:01:00 M3 98 Male 214 PROEDROS 02:01:00
244 30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 02:01:06 M4 41 Male 215 FREERUN.GR 02:01:06
245 56 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 02:01:06 F2 13 Female 30 GL CREATIONS 02:01:06
246 117 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ 02:01:27 F2 14 Female 31 02:01:27
247 97 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ 02:01:48 M3 99 Male 216 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 02:01:48
248 96 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΚΑΣ 02:02:29 M2 61 Male 217 02:02:29
249 221 ΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 02:03:10 F2 15 Female 32 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 02:03:10
250 200 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 02:03:19 F1 18 Female 33 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 02:03:19
251 253 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 02:03:36 M4 42 Male 218 transition sports 02:03:36
252 229 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 02:10:01 M2 62 Male 219 02:10:01
253 240 ΣΟΝΙΑ ΜΑΝΩΛΗ 02:10:02 F1 19 Female 34 02:10:02
254 145 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 02:10:44 M3 100 Male 220 02:10:44
255 59 ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 02:12:03 M3 101 Male 221 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 02:12:03
256 276 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 02:12:39 M2 63 Male 222 Goudi City Running Team 02:12:39
257 273 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 02:13:35 M3 102 Male 223 02:13:35
258 272 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΜΠΑΛΗ 02:14:59 F2 16 Female 35 02:14:59
259 116 ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ 02:17:32 M3 103 Male 224 02:17:32
260 60 ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΑΝΤΑ 02:17:36 F2 17 Female 36 - 02:17:36
261 286 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 02:38:07 F2 18 Female 37 PILABOX 02:38:07
262 190 ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑΤΟΥ 02:43:03 F2 19 Female 38 SANTA RUNNING TEAM 02:43:03
263 201 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ 02:43:06 F2 20 Female 39 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 02:43:06



6,5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


1 569 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:33:04 All Ages 1 Male 1 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 00:33:04
2 520 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 00:33:36 All Ages 2 Male 2 Cgs triathlon club 00:33:36
3 549 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ 00:34:55 All Ages 3 Male 3 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:34:55
4 555 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 00:35:53 All Ages 4 Male 4 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:35:53
5 575 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:36:02 All Ages 5 Male 5 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 00:36:02
6 531 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ 00:36:25 All Ages 6 Male 6 FIT MOSQUITO 00:36:25
7 528 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 00:36:38 All Ages 7 Male 7 FIT MOSQUITO 00:36:38
8 572 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:36:41 All Ages 8 Male 8 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 00:36:41
9 560 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 00:37:05 All Ages 9 Male 9 00:37:05
10 570 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:37:22 All Ages 10 Male 10 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 00:37:22
11 587 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 00:37:34 All Ages 1 Female 1 ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:37:34
12 769 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΜΙΚΑΛΗΣ 00:37:56 All Ages 11 Male 11 00:37:56
13 774 ΒΡΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:38:46 All Ages 12 Male 12 MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/DELITAS 00:38:46
14 517 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 00:38:47 All Ages 13 Male 13 KΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:38:47
15 765 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 00:38:49 All Ages 14 Male 14 ΑΔΜΗΤΟΣ-Σ.Δ.Υ ΒΟΛΟΥ 00:38:49
16 501 LINDA LAUBERGA 00:39:01 All Ages 2 Female 2 00:39:01
17 550 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΙΑΚΗΣ 00:39:58 All Ages 15 Male 15 00:39:58
18 576 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 00:40:02 All Ages 16 Male 16 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 00:40:02
19 563 ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΗΛΟΥ 00:40:19 All Ages 3 Female 3 TSOUMELEKA ACCEPTED 00:40:19
20 772 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 00:40:23 All Ages 17 Male 17 00:40:23
21 542 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 00:40:34 All Ages 18 Male 18 ΑΓΑΠ 00:40:34
22 580 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 00:40:43 All Ages 19 Male 19 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:40:43
23 522 ΜΟΝΙΚΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ 00:41:05 All Ages 4 Female 4 00:41:05
24 779 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ 00:41:48 All Ages 20 Male 20 00:41:48
25 505 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:42:33 All Ages 21 Male 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:33
26 768 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ 00:42:44 All Ages 5 Female 5 00:42:44
27 527 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 00:43:01 All Ages 22 Male 22 00:43:01
28 790 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΗΣ 00:43:10 All Ages 23 Male 23 00:43:10
29 573 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:43:31 All Ages 24 Male 24 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 00:43:31
30 777 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:43:43 All Ages 25 Male 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:43:43
31 538 ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ 00:43:51 All Ages 26 Male 26 Cgs triathlon club 00:43:51
32 778 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗ 00:43:56 All Ages 6 Female 6 00:43:56
33 771 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΥΜΟΣ 00:44:30 All Ages 27 Male 27 EMPIRE FITNESS STUDIO 00:44:30
34 535 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΙΣΥΡΛΗ 00:44:36 All Ages 7 Female 7 00:44:36
35 515 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 00:45:35 All Ages 28 Male 28 00:45:35
36 782 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΎΛΟΥ 00:45:47 All Ages 8 Female 8 00:45:47
37 791 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΤΑΗΣ 00:46:02 All Ages 29 Male 29 00:46:02
38 568 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ 00:46:08 All Ages 9 Female 9 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 00:46:08
39 521 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 00:46:11 All Ages 30 Male 30 00:46:11
40 539 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ 00:46:15 All Ages 31 Male 31 00:46:15
41 508 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:46:17 All Ages 32 Male 32 ADIDASRUNNER 00:46:17
42 578 ΜΑΚΡΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΗ 00:47:14 All Ages 10 Female 10 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 00:47:14
43 577 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 00:47:15 All Ages 11 Female 11 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 00:47:15
44 524 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 00:47:26 All Ages 12 Female 12 ΣΑΦΑΝΣ 00:47:26
45 781 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ 00:47:41 All Ages 33 Male 33 00:47:41
46 512 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 00:48:00 All Ages 34 Male 34 DSA Running Team 00:48:00
47 780 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ 00:48:09 All Ages 13 Female 13 00:48:09
48 545 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 00:48:28 All Ages 35 Male 35 00:48:28
49 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΣΥΡΛΗΣ 00:48:28 All Ages 36 Male 36 00:48:28
50 526 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΑΣΗ 00:48:39 All Ages 14 Female 14 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:48:39
51 586 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΧΙΑΣ 00:49:05 All Ages 37 Male 37 00:49:05
52 547 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 00:49:22 All Ages 38 Male 38 00:49:22
53 514 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 00:49:49 All Ages 39 Male 39 00:49:49
54 532 ΝΑΤΑΛΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 00:50:00 All Ages 15 Female 15 00:50:00
55 789 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 00:50:03 All Ages 40 Male 40 00:50:03
56 523 ΧΑΡΑ ΚΟΤΤΑΚΗ 00:50:11 All Ages 16 Female 16 Cgs triathlon club 00:50:11
57 552 ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΗΛ 00:50:12 All Ages 17 Female 17 Cgs triathlon club 00:50:12
58 548 ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΗ 00:50:27 All Ages 18 Female 18 ST PAULI ATHENS CLUB RUNNING TEAM 00:50:27
59 559 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 00:50:50 All Ages 41 Male 41 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 00:50:50
60 551 ΜΑΡΙΕΛ ΠΤΕΡΟΥΔΗ 00:51:42 All Ages 19 Female 19 00:51:42
61 558 ΝΙΚΟΛ ΣΟΡΔΑΚΗ 00:51:48 All Ages 20 Female 20 BLADE RUNNERS 00:51:48
62 513 ΙΑΣΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 00:51:59 All Ages 42 Male 42 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 00:51:59
63 557 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:52:03 All Ages 43 Male 43 00:52:03
64 574 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:52:14 All Ages 44 Male 44 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 00:52:14
65 766 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 00:52:59 All Ages 45 Male 45 00:52:59
66 773 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΙΑΣ 00:53:16 All Ages 46 Male 46 EMPIRE FITNESS STUDIO 00:53:16
67 583 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:54:04 All Ages 47 Male 47 00:54:04
68 581 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 00:54:04 All Ages 21 Female 21 00:54:04
69 546 ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:54:50 All Ages 48 Male 48 00:54:50
70 519 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 00:54:52 All Ages 49 Male 49 00:54:52
71 783 ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΔΕ 00:55:19 All Ages 22 Female 22 00:55:19
72 786 ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ 00:55:21 All Ages 23 Female 23 PHYSIOPAIDEIA 00:55:21
73 518 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΡΑΚΛΗ 00:56:01 All Ages 24 Female 24 SHOP & TRADE 00:56:01
74 776 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 00:56:08 All Ages 50 Male 50 00:56:08
75 775 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 00:56:49 All Ages 51 Male 51 00:56:49
76 556 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 00:56:57 All Ages 52 Male 52 00:56:57
77 767 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ 00:56:59 All Ages 53 Male 53 00:56:59
78 516 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΪΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 00:57:14 All Ages 54 Male 54 Cgs triathlon club 00:57:14
79 507 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:57:14 All Ages 55 Male 55 00:57:14
80 582 ΑΛΦΡΕΝΤΟ ΖΑΝΑΙ 00:57:16 All Ages 56 Male 56 00:57:16
81 504 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:57:48 All Ages 57 Male 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:48
82 567 ΤΑΣΟΣ ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ 00:57:55 All Ages 58 Male 58 SANTA RUNNING TEAM 00:57:55
83 584 ΑΔΑΜ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 00:58:02 All Ages 59 Male 59 TRAIL JUNKIES 00:58:02
84 579 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΔΗΣ 00:58:09 All Ages 60 Male 60 PULSE running team 00:58:09
85 543 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 00:59:10 All Ages 61 Male 61 00:59:10
86 787 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΑΜΠΕΛΗΣ 00:59:12 All Ages 62 Male 62 00:59:12
87 566 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΟΥ 00:59:46 All Ages 25 Female 25 00:59:46
88 565 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 00:59:46 All Ages 63 Male 63 00:59:46
89 537 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΑΜΗΣ 00:59:50 All Ages 64 Male 64 00:59:50
90 562 ΑΝΝΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ 01:00:19 All Ages 26 Female 26 PILABOX 01:00:19
91 511 ΕΥΗ ΒΟΥΛΕΡΗ 01:00:29 All Ages 27 Female 27 01:00:29
92 541 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΞΟΥΡΙΔΑΣ 01:00:33 All Ages 65 Male 65 01:00:33
93 510 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 01:03:12 All Ages 66 Male 66 01:03:12
94 554 ΒΡΙΣΗΙΣ ΡΟΥΧΩΤΑ 01:03:32 All Ages 28 Female 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:03:32
95 785 ΕΛΕΝΗ ΔΡΙΜΑΛΑ 01:03:33 All Ages 29 Female 29 01:03:33
96 770 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 01:04:09 All Ages 67 Male 67 01:04:09
97 540 ΛΥΔΙΑ ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:05:31 All Ages 30 Female 30 JAMAICA 01:05:31
98 561 ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 01:06:04 All Ages 31 Female 31 - 01:06:04
99 585 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΩΜΗ 01:10:28 All Ages 32 Female 32 01:10:28
100 502 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:14:00 All Ages 68 Male 68 TRAILOI 01:14:00
101 534 ΠΕΝΥ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑ 01:51:47 All Ages 33 Female 33 01:51:47
102 784 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:51:49 All Ages 34 Female 34 01:51:49

αποτελέσματα: chronosystems
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
3 Απλοί τρόποι να μειώσουμε το stress Φέτος δεν κρινόμαστε σαν αθλητές και μαραθωνοδρόμοι

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
2/8/1913 : Η κατάκτηση του Ολύμπου – Επιχείρηση «Μύτικας» 1984 : Τα πρώτα smartshoes με activity tracking!
Ολυμπιακοί Αγώνες 1896: Tο τηλεγράφημα του ανταποκριτή των LA Times για τη νίκη του Λούη! Ο Chris Nikic θέλει να γίνει ο πρώτος άνθρωπος με Σύνδρομο Down που θα ολοκληρώσει Ironman
FitnessPulse

Garmin FR family
Fitness Awards

Half Marathon EXPO

FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
30 Ιουλ 20
«Το θέλω είναι πάνω από το μπορώ»: Ένα βιβλίο για την καλοκαιρινή προετοιμασία του Μαραθωνίου
Αιμιλία Πλατή
Η Αιμιλία Πλατή γράφει πως έτρεξε τον πρώτο της Μαραθώνιο και μας εμπνέει στην προετοιμασία μας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας
29 Ιουλ 20
Τρέξτε στο 6ο Santorini Experience με θέα που κόβει την ανάσα
Η Σαντορίνη επιστρέφει δυναμικά στην αθλητική δράση για την 6η κατά σειρά έκδοση του Santorini Experience που θα προσελκύσει το παγκόσμιο ενδιαφέρον επαγγελματιών και ερασιτεχνών αθλητών του τρεξίματος και της κολύμβησης open water, στις 2-4 Οκτωβρίου 2020.
25 Ιουν 20
Η Camelbak μειώνει τα πλαστικά μιας χρήσης
Επιμέλεια: Άγγελος Μαυρογιάννης
Η Camelbak έχει μια αποστολή, να μειώσει τη χρήση του πλαστικού μιας χρήσης. Αυτό ξεκινάει αρχικά με την απόρριψη των μπουκαλιών μιας χρήσης. Αποφάσισε να ξαναχρησιμοποιείς.

©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse