Athens Marathon Vrtual
Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
X-treme Stores

20 Σεπ 20 ← πίσω

14ος Hercules Mountain Marathon, τα αποτελέσματα

14ος Hercules Mountain Marathon 2020


Tα αποτελέσματα επίσης και εδώ:


Μαραθώνιος Ηρακλής 34km
λόγω των συνεπειών της κακοκαιρίας των προηγούμενων ημερών, η απόσταση μειώθηκε από 42,3 σε 34 χιλιόμετρα



Ημιμαραθώνιος Ελλέβορος 15χλμ

λόγω των συνεπειών της κακοκαιρίας των προηγούμενων ημερών, η απόσταση μειώθηκε από 16,2 σε 15 χιλιόμετρα

Φαρμακίδες 6,2χλμ


Μαραθώνιος Ηρακλής 34km


"
Hercules Marathon 2020 a. Μαραθώνιος Ηρακλής 42,3km
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Name YOB Club FinishHercules
1 1 1 A18-39 Male 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΛΕΤΗΣ 1987 KASIMIS TRAINNING / LA SPORTIVA 3:07:26.676
2 2 2 A18-39 Male 7 ΦΩΤΗΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ 1982 KASIMIS TRAINNING / LA SPORTIVA 3:14:24.303
3 3 3 A18-39 Male 4 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 1983 KASIMIS TRAINING 3:29:51.343
4 4 1 A40-49 Male 5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 LA SPORTIVA GREECE 3:30:32.717
5 5 1 A50-59 Male 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969 LA SPORTIVA GREECE 3:36:13.570
6 6 4 A18-39 Male 213 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 1996 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:38:04.877
7 7 2 A40-49 Male 151 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1979 THE RUNNER'S PROJECT 3:42:51.013
8 8 2 A50-59 Male 230 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966   3:42:52.523
9 9 3 A40-49 Male 3 SLAWOMIR MATRAS 1973 HOKAONEONE,KROMMIDASTRAILTEAM 3:49:14.316
10 10 5 A18-39 Male 106 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 1992 KASIMIS TRAINING 3:50:18.654
11 11 6 A18-39 Male 177 ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΤΖΑΒΕΛΑΣ 1992 KASIMIS TRAINNING 3:52:51.416
12 12 7 A18-39 Male 190 ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ 1981 KASIMIS TRAINNING / LA SPORTIVA 3:55:58.237
13 13 8 A18-39 Male 210 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ 1991 THE RUNNERS PROJECT 3:57:07.653
14 14 4 A40-49 Male 102 ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1972   3:59:57.253
15 15 3 A50-59 Male 234 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ/ΑΘΗΝΑ 4:00:00.547
16 1 1 F18-39 Female 174 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ 1989 LA SPORTIVA TEAM GREECE 4:02:27.184
17 16 9 A18-39 Male 233 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ 1984 ARKALOS 4:06:36.680
18 17 10 A18-39 Male 229 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΣΟΥΡΑΣ 1986 THE RUNNER'S PROJECT 4:07:19.146
19 18 5 A40-49 Male 193 ΑΛΕΞΗΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ 1976 KASIMIS TRAINNING 4:07:37.370
20 2 2 F18-39 Female 176 ΞΑΝΘ'Η ΜΑΡΙΑ 1991 THE RUNNER'S PROJECT 4:07:55.697
21 19 4 A50-59 Male 6 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 LA SPORTIVA GREECE 4:08:47.497
22 3 3 F18-39 Female 208 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΖΑΒΑΡΑ 1984 KASIMIS TRAINNING 4:08:50.700
23 20 5 A50-59 Male 154 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΟΥΛΑΣ 1967 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:17:12.130
24 21 6 A40-49 Male 125 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 TΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:20:20.924
25 22 7 A40-49 Male 196 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 1976 ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ 4:22:43.510
26 23 11 A18-39 Male 180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 MAD GOATS 4:22:44.350
27 24 8 A40-49 Male 112 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ 1973 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 4:22:46.317
28 25 6 A50-59 Male 16 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ 1970 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 4:23:32.000
29 26 7 A50-59 Male 182 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1967   4:23:37.634
30 4 4 F18-39 Female 15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 MAD GOATS 4:24:26.620
31 27 12 A18-39 Male 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 1994 SANTA RUNNING TEAM 4:29:16.396
32 28 9 A40-49 Male 144 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ 1975 NS COACHING 4:29:30.197
33 29 10 A40-49 Male 155 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 1980 NS COACHING 4:29:31.560
34 30 8 A50-59 Male 212 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 1968 THE RUNNERS PROJECT 4:29:39.327
35 31 11 A40-49 Male 142 ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1979 ΙΛΙΟΝ 4:30:03.556
36 32 13 A18-39 Male 199 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:30:54.117
37 33 12 A40-49 Male 127 APOSTOLOS BARMPOULIS 1978 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 4:39:13.040
38 34 9 A50-59 Male 147 ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1965 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4:40:22.180
39 35 14 A18-39 Male 178 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1992 L-CREW 4:41:43.944
40 36 13 A40-49 Male 137 ΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1978 ΛΑΜΙΑ 4:43:55.350
41 37 14 A40-49 Male 162 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ 1976 THE RUNNER'S PROJECT 4:44:22.137
42 38 10 A50-59 Male 105 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 1969 SALOMON 4:44:24.664
43 39 11 A50-59 Male 186 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:44:44.840
44 40 1 A60+ Male 17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:45:56.027
45 41 15 A40-49 Male 211 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΟΣ 1973 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:46:00.543
46 42 15 A18-39 Male 207 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΕΣΚΟΣ 1991 MYATHLETE 4:46:39.937
47 43 16 A40-49 Male 220 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 4:47:05.376
48 44 16 A18-39 Male 175 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ 1984 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 4:49:19.050
49 45 17 A18-39 Male 195 ΜΑΚΗΣ ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:50:10.900
50 46 17 A40-49 Male 129 DINOS FOTOS 1979 KALDI'S RUNNING TEAM LARISSA 4:50:11.497
51 47 18 A40-49 Male 231 DAVID SPECHT 1973   4:50:32.757
52 48 18 A18-39 Male 146 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ 1981   4:51:49.084
53 49 19 A18-39 Male 169 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1983   4:52:00.483
54 50 19 A40-49 Male 140 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ 1974 THE RUNNERS PROJECT 4:53:25.693
55 51 20 A18-39 Male 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1999   4:54:30.817
56 52 21 A18-39 Male 215 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 1984 RAFINA RUNNERS 4:55:33.787
57 53 20 A40-49 Male 224 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ 1980 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:57:08.300
58 54 12 A50-59 Male 116 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ 1970   4:58:40.683
59 55 22 A18-39 Male 165 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1985   5:00:33.027
60 56 23 A18-39 Male 206 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΜΠΛΗΣ 1987 ΛΑΡΙΣΑ 5:00:33.073
61 5 5 F18-39 Female 123 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΚΑΤΟΥ 1983   5:00:35.693
62 57 13 A50-59 Male 197 ΗΛΙΑΣ ΡΕΝΙΟΣ 1962 ΤΡΑΧΙΝΑ 5:02:03.700
63 58 24 A18-39 Male 191 ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 1986   5:09:04.076
64 59 21 A40-49 Male 145 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1972 ΣΑΠΠΑΖ 5:14:24.387
65 60 22 A40-49 Male 222 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 1979 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 5:19:02.974
66 61 23 A40-49 Male 161 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1976   5:22:34.340
67 62 14 A50-59 Male 188 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5:24:41.506
68 63 25 A18-39 Male 216 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ 1986 PERIKLIS TRAINING TEAM 5:25:50.027
69 64 24 A40-49 Male 131 DIMITRIOS NIKOLOPOULOS 1974   5:25:56.974
70 6 1 F40+ Female 158 ΘΩΜΗ ΚΑΤΜΕΡΟΥ 1974 RUNNING TEAM FARSALA 5:26:06.607
71 65 15 A50-59 Male 111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 5:27:36.310
72 66 25 A40-49 Male 148 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1971 RUNING TEAM FARSALA 5:28:32.270
73 67 26 A18-39 Male 225 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΤΙΛΗΣ 1985   5:30:09.096
74 68 16 A50-59 Male 159 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΨΙΩΧΑΣ 1970 RUNNING TEAM FARSALA 5:32:20.490
75 7 2 F40+ Female 179 ΤΖΕΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ 1968   5:32:47.000
76 69 17 A50-59 Male 109 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΚΟΤΗΣ 1968   5:33:50.683
77 70 18 A50-59 Male 160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΝΙΑΚΟΣ 1970 LAMIA 5:34:52.614
78 71 26 A40-49 Male 209 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ 1977 ANGRY BIRD 5:35:55.953
79 72 27 A18-39 Male 164 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1986   5:36:14.617
80 73 19 A50-59 Male 170 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΝΤΑΣ 1970 S RUNNERS 5:37:06.936
81 74 20 A50-59 Male 167 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ 1969   5:37:29.190
82 75 28 A18-39 Male 157 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:38:48.917
83 76 2 A60+ Male 204 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ 1954 ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ 5:41:47.873
84 8 3 F40+ Female 128 TRUDI EMILIANOU 1969 SKY WOMEN RUNNING TEAM, ΣΔΥΕ 5:44:19.413
85 77 21 A50-59 Male 173 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 1970 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:46:36.454
86 9 4 F40+ Female 171 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ 1976 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:46:36.894
87 78 3 A60+ Male 189 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1959 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:46:37.223
88 79 27 A40-49 Male 187 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1973 IBM CLUB 5:50:15.590
89 10 5 F40+ Female 138 ΒΙΚΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 1972 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 5:53:51.020
90 80 22 A50-59 Male 134 MILTIADIS XENOS 1966 ΓΛΥΦΑΔΑ 5:54:22.973
91 81 28 A40-49 Male 218 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 1980 MYATHLETE-CHOZEN TEAM 5:54:37.083
92 82 29 A40-49 Male 153 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΒΡΕΣΘΕΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 5:55:35.003
93 83 30 A40-49 Male 205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 5:57:22.277
94 11 6 F18-39 Female 172 ΜΑΡΩ ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ 1984 ΒΟΛΟΣ 5:57:44.374
95 84 23 A50-59 Male 185 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966 CHALANDRI 5:58:44.586
96 85 24 A50-59 Male 192 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 6:01:08.100
97 86 29 A18-39 Male 214 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ 1992   6:01:08.314
98 87 25 A50-59 Male 130 DIMITRIOS GALANOPOULOS 1968   6:02:14.330
99 88 26 A50-59 Male 149 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΚΟΣ 1968 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 6:06:42.226
100 12 6 F40+ Female 200 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 1969 ΦΛΟΓΑ 6:08:10.650
101 89 27 A50-59 Male 203 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967   6:08:23.333
102 90 31 A40-49 Male 143 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΟΥΤΥΡΑΚΗΣ 1977 ΜΑΡΟΥΣΙ 6:09:11.716
103 13 7 F18-39 Female 232 BAULUCK ROXANE 1983   6:10:09.317
104 91 28 A50-59 Male 226 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ 1968 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:15:29.797
105 92 32 A40-49 Male 118 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 1978   6:15:40.216
106 93 29 A50-59 Male 166 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 NS COACHING 6:24:20.000
107 14 7 F40+ Female 108 AGGELIKI ZACHARAKI 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 6:26:33.033
108 15 8 F40+ Female 103 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 6:28:22.350
109 94 30 A50-59 Male 227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1967 SPORT OF RUNNING/FOR KATERINA 6:30:53.690
110 95 31 A50-59 Male 114 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 1970 LAU LAU TEAM 6:31:05.860
111 96 32 A50-59 Male 113 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ 1970 LAU - LAU TEAM 6:31:06.363
112 97 33 A50-59 Male 217 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:31:52.070
113 98 30 A18-39 Male 152 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΑΝΙΩΤΗΣ 1982   6:33:31.166
114 99 33 A40-49 Male 198 ΜΙΧΑΗΛ ΡΙΚΑΚΗΣ 1978 THE ZERO FOOTPRINT CROSSING PROJECT 6:34:08.830
115 100 34 A40-49 Male 141 ΛΙΝΟΣ ΒΙΓΚΛΑΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 6:35:18.197
116 101 35 A40-49 Male 132 GIORGOS PAPAIOANNOU 1973 -ΒΟΛΟΣ 6:40:53.607
117 102 36 A40-49 Male 219 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ 1980 ΒΟΛΟΣ 6:41:12.947
118 103 4 A60+ Male 136 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ 1959 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:41:21.907
119 104 37 A40-49 Male 124 LAZAROS LALOUSIS 1976 KROMMIDASTRAILTEAM 6:49:50.170
120 105 38 A40-49 Male 168 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ 1974   6:49:51.890
121 16 9 F40+ Female 115 ΑΝΝΑ ΚΑΡΟΚΗ 1980 ALL TERRAIN RUNNERS 6:55:00.007
122 106 34 A50-59 Male 120 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΕΑΣ 7:13:17.883
123 107 39 A40-49 Male 228 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:22:16.750
124 108 31 A18-39 Male 181 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1994 ΛΑΜΙΑ 7:22:42.406
125 109 1 ALL Male 135 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ -   7:23:44.033
126 17 8 F18-39 Female 110 ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ 1995   7:23:44.840
127 110 5 A60+ Male 194 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 1960 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7:29:33.137
128 18 10 F40+ Female 126 VANA AIVALIOTI 1970   7:44:40.010
129 111 35 A50-59 Male 117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 7:52:28.860
130 112 32 A18-39 Male 104 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1982 ΧΑΡΙΤΟΣ RUNNING TEAM 7:54:31.706
131 113 40 A40-49 Male 202 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΙΩΜΟΣ DNF 1979 KASIMIS TRAINNING --


Ημιμαραθώνιος Ελλέβορος 15χλμ


"
Hercules Marathon 2020 b. Ημιμαραθώνιος Ελλέβορος 16,2χλμ
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Name YOB Club FinishHeleborus
1 1 1 ALL Male 474 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ 1992   1:08:18.977
2 2 2 ALL Male 457 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1998 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:08:39.453
3 3 3 ALL Male 490 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΣ - KOTRONIS PLASTICS 1:09:03.784
4 4 4 ALL Male 529 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 My Athlete Chozen Team 1:14:55.827
5 5 5 ALL Male 486 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΛΑΣ 1977   1:15:12.997
6 1 6 ALL Female 531 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ 1989 Salomon Hellas / All terrain runners 1:15:14.060
7 6 7 ALL Male 471 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 MAD GOATS 1:15:17.080
8 7 8 ALL Male 429 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 1983 MAD GOATS 1:17:11.117
9 8 9 ALL Male 406 KONSTANTINOS PAPAGORAS 1999 AGIA PARASKEVI 1:17:30.863
10 9 10 ALL Male 407 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΑΚΗΣ 1980 PATOS 1:21:32.694
11 10 11 ALL Male 459 ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1980 V-MAX 1:22:15.944
12 11 12 ALL Male 411 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ - THE GKAZONIS 1:22:32.187
13 12 13 ALL Male 477 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:22:57.637
14 13 14 ALL Male 530 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΓΑΣ 1978 ΑΠΣ Δρομέων Εύβοιας 1:23:59.343
15 14 15 ALL Male 434 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ - ΑΠΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:23:59.703
16 15 16 ALL Male 421 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1985   1:24:00.650
17 16 17 ALL Male 489 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:24:18.973
18 17 18 ALL Male 432 ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΜΟΣΧΑΤΟ 1:24:31.843
19 18 19 ALL Male 525 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 1990 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:25:21.314
20 19 20 ALL Male 414 ILIAS KONTOVAS 1979 LAMIA 1:25:57.103
21 20 21 ALL Male 424 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1970 TRAIL PROJECT 1:26:02.090
22 21 22 ALL Male 468 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ 1986 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:27:24.680
23 2 23 ALL Female 510 ΖΩΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1997 DYNAFIT 1:27:52.906
24 22 24 ALL Male 517 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:52.820
25 23 25 ALL Male 441 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 1971 L-CREW 1:31:02.603
26 24 26 ALL Male 521 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ - ΤΡΑΧΊΝΑ 1:34:03.086
27 25 27 ALL Male 512 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1983 RUNNING TEAM FARSALA 1:34:37.383
28 26 28 ALL Male 472 ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ 1976 ΑΘΗΝΑ 1:35:15.593
29 27 29 ALL Male 453 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1982 TRAXINA AEK 1:35:34.806
30 28 30 ALL Male 436 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ -   1:35:41.130
31 29 31 ALL Male 506 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗΣ 1969 ΤΡΑΧΊΝΑ 1:36:39.394
32 30 32 ALL Male 410 NIKOLAOS LOURAS 1991 L-CREW 1:37:06.437
33 31 33 ALL Male 446 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 1980   1:37:15.283
34 32 34 ALL Male 404 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 1:37:17.653
35 33 35 ALL Male 511 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1967 RAFINA RUNNERS 1:37:22.096
36 34 36 ALL Male 408 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1969 SNAILS 1:37:32.536
37 35 37 ALL Male 430 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ 1975 VMAX 1:38:28.277
38 36 38 ALL Male 487 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΣΑΦΑΝΣ OUTRUN 1:38:33.237
39 37 39 ALL Male 443 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΓΚΑΛΟΣ 1970   1:39:17.800
40 38 40 ALL Male 451 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 1977 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:39:50.523
41 39 41 ALL Male 527 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΔΗΣ 1974 IRunamag 1:39:54.790
42 40 42 ALL Male 494 ΧΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ 1978   1:40:32.607
43 41 43 ALL Male 403 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 1:40:51.354
44 42 44 ALL Male 405 CHRISTOS KOUTROS 1980 BIKEPACKINGADVENTURECLUB 1:41:13.804
45 43 45 ALL Male 433 ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΩΝΙΑΣ 1983 ΕΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ 1:41:18.810
46 44 46 ALL Male 448 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ 1989 ΑΜΦΙΣΣΑ 1:42:05.813
47 45 47 ALL Male 495 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ 1978   1:42:30.284
48 46 48 ALL Male 493 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1966 NEA SMYRNI RUNNING TEAM 1:42:42.107
49 47 49 ALL Male 427 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 RUNNING TEAM FARSALA 1:42:43.677
50 48 50 ALL Male 466 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973   1:42:50.353
51 49 51 ALL Male 484 ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ 2005   1:43:05.573
52 50 52 ALL Male 452 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΑΚΗΣ 1973   1:43:40.936
53 51 53 ALL Male 442 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΛΟΥΡΑΣ 1980 ΛΑΜΙΑ 1:44:00.106
54 3 54 ALL Female 431 ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ 1989 ΤΡΑΧΊΝΑ 1:44:41.973
55 4 55 ALL Female 514 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 NOVA SPORTS RUNNING TEAM 1:45:01.894
56 52 56 ALL Male 425 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1978 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:45:02.533
57 53 57 ALL Male 463 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:45:17.923
58 5 58 ALL Female 454 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 1992 MY PROTEIN 1:46:47.493
59 54 59 ALL Male 526 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973 IRunmag 1:47:04.276
60 55 60 ALL Male 437 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1978   1:47:09.043
61 56 61 ALL Male 422 ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:47:43.893
62 57 62 ALL Male 455 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΔΑΣ 1978 YOLO RUNNERS ARGOS 1:48:10.336
63 58 63 ALL Male 469 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1991 YOLO RUNNERS ARGOS 1:48:20.453
64 59 64 ALL Male 447 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 1977   1:49:55.887
65 60 65 ALL Male 504 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΟΛΟΣ 1958 ΛΑΜΙΑ 1:49:56.907
66 6 66 ALL Female 456 ΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 1975   1:50:52.650
67 61 67 ALL Male 409 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 SNAILS RUNNING TEAM 1:51:38.937
68 62 68 ALL Male 475 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 1969   1:52:30.963
69 63 69 ALL Male 418 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΚΑΡΑΣ 1972   1:53:04.810
70 64 70 ALL Male 516 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΓΚΑΣ 1977 ΣΧΟ ΙΤΕΑΣ ΚΙΡΡΑΣ 1:53:26.410
71 7 71 ALL Female 500 ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΑΒΒΑΪΔΗ 1992 ATHENS 1:53:36.973
72 8 72 ALL Female 465 ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΤΟΥΚΑ 1979   1:53:56.363
73 9 73 ALL Female 449 ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΟΚΜΟΤΟΥ 1991 ΑΜΦΙΣΣΑ 1:54:02.826
74 65 74 ALL Male 481 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ -   1:54:05.220
75 10 75 ALL Female 415 CHRISTINA SIDERI 1980   1:54:22.320
76 66 76 ALL Male 470 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984   1:55:11.657
77 67 77 ALL Male 473 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1978   1:56:03.677
78 68 78 ALL Male 519 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΡΑΣ 1979 - 1:56:05.950
79 11 79 ALL Female 509 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑ 1973 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:56:08.554
80 12 80 ALL Female 439 ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ 1961 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:56:19.670
81 69 81 ALL Male 496 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 1:56:36.270
82 70 82 ALL Male 523 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΡΤΑΤΟΣ 1970 ΕΚ-ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:58:05.240
83 71 83 ALL Male 502 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 1980   1:58:42.860
84 72 84 ALL Male 522 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ 1982 ΠΕΡΙΣΣΟΣ 1:59:03.290
85 73 85 ALL Male 492 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1970   1:59:06.964
86 74 86 ALL Male 461 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ 1971   1:59:25.396
87 13 87 ALL Female 438 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΒΑΝΣ 1977   2:00:23.436
88 75 88 ALL Male 518 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 2:01:25.933
89 14 89 ALL Female 491 SILVIE SPECHT 1972   2:03:13.103
90 76 90 ALL Male 416 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1970 DREAM TEAM ZΕΛΙΟΥ 2:06:51.104
91 77 91 ALL Male 445 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -   2:07:00.380
92 15 92 ALL Female 485 ΦΛΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1975 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:07:05.790
93 78 93 ALL Male 499 ΝΙΚΟΣ ΡΕΜΜΑΣ 1966 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:07:06.693
94 79 94 ALL Male 483 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ 1968   2:07:36.493
95 16 95 ALL Female 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΕΛΟΥ 1975 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:10:46.430
96 17 96 ALL Female 507 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΟΡΔΑΚΗ 1985   2:11:11.840
97 80 97 ALL Male 444 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ - PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:14:30.683
98 18 98 ALL Female 478 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ 1967 PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:18:56.183
99 81 99 ALL Male 513 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ 1978 ΣΜΝΛ, RUNNING TEAM FARSALA 2:20:37.780
100 82 100 ALL Male 428 ΜΑΝΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ -   2:21:13.876
101 83 101 ALL Male 420 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1966   2:22:39.267
102 19 102 ALL Female 419 ΑΡΙΑΔΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1998   2:22:40.257
103 84 103 ALL Male 458 ΒΛΑΣΗΣ ΚΡΙΚΟΣ 1981 THE ZERO FOOTPRINT CROSSING PROJECT 2:28:22.963
104 85 104 ALL Male 440 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 ΚΑΣΤΡΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ --
105 86 105 ALL Male 450 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ -   --
106 87 106 ALL Male 515 -- -- 1980   --
107 88 107 ALL Male 462 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 1976 KALIKOUDA MOUNTAIN TRAIL --
108 89 108 ALL Male 417 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1961   --


Φαρμακίδες 6,2χλμ



"
Hercules Marathon 2020 c. Φαρμακίδες 6,2χλμ
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club FinishFarmakides
1 1 1 ALL Male 850 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1988 MAD GOATS 0:26:38.046
2 2 2 ALL Male 860 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2004 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 0:26:43.547
3 3 3 ALL Male 834 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:26:48.193
4 4 4 ALL Male 874 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΤΕΡΒΙΣΗΣ 1991 ΛΟΚΡΟΣ 0:27:47.313
5 5 5 ALL Male 882 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 2006 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 0:30:29.246
6 6 6 ALL Male 883 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 2004 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 0:30:30.650
7 7 7 ALL Male 861 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2002 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 0:30:33.730
8 8 8 ALL Male 899 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΒΕΛΟΣ 1984 EVRYTANIA RUNNERS 0:32:18.547
9 9 9 ALL Male 862 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1966 ΛΑΜΙΑ 0:32:28.243
10 10 10 ALL Male 888 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΗΓΑΣ 2009 KASIMIS TRAINING-ΤΡΑΧΙΝΑ 0:32:40.680
11 11 11 ALL Male 889 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:32:48.970
12 12 12 ALL Male 822 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 2004 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:33:06.304
13 13 13 ALL Male 804 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 1984   0:33:24.906
14 14 14 ALL Male 892 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥ 1993   0:34:07.867
15 15 15 ALL Male 884 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 2003 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 0:34:12.474
16 16 16 ALL Male 858 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1999 Χ.Ο.Ο ΛΑΜΙΑΣ 0:34:43.443
17 17 17 ALL Male 908 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ -   0:35:39.706
18 18 18 ALL Male 824 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1983   0:36:10.700
19 19 19 ALL Male 825 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ 1996 LEVADEIA RUNNERS TEAM 0:36:10.803
20 20 20 ALL Male 823 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1988   0:37:18.343
21 21 21 ALL Male 815 ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1985 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0:37:31.023
22 22 22 ALL Male 836 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 1972 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 0:37:33.160
23 23 23 ALL Male 842 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ !!!!! 2005   0:37:45.000
24 24 24 ALL Male 827 ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΛΚΑΣ 1977 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:37:52.194
25 25 25 ALL Male 910 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ 1989   0:38:37.293
26 1 26 ALL Female 868 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΟΤΣΗ 1978   0:38:40.220
27 2 27 ALL Female 881 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΠΑΔΗΜΑ 2004 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 0:39:03.170
28 3 28 ALL Female 830 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ 1996   0:39:03.886
29 4 29 ALL Female 886 ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΡΗΓΑ 2006 ΤΡΧΙΝΑ 0:39:42.626
30 26 30 ALL Male 857 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ALEX FUNCTIONAL TRAINING 0:39:59.230
31 27 31 ALL Male 896 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ 1987   0:40:30.614
32 28 32 ALL Male 852 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1984   0:40:44.093
33 29 33 ALL Male 808 ΜΗΝΑΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ 1979   0:41:06.920
34 30 34 ALL Male 819 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1961 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ- ΕΟΣ ΛΑΪΣΤΑΣ ΖΑΓΟΡΙΟΥ 0:41:35.297
35 31 35 ALL Male 895 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:42:17.000
36 32 36 ALL Male 897 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 1993   0:43:28.780
37 33 37 ALL Male 835 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 1970 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:43:49.777
38 34 38 ALL Male 802 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 1984   0:44:38.124
39 35 39 ALL Male 809 GIANNIS VAMVATSIKOS 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0:44:46.116
40 36 40 ALL Male 880 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961   0:44:52.880
41 5 41 ALL Female 865 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΝΕΚΟΥ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:45:29.503
42 37 42 ALL Male 867 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΣΣΑΣ 1978   0:45:33.070
43 38 43 ALL Male 812 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2004 PICCOLO PIZZA 0:46:13.406
44 39 44 ALL Male 829 ΜΙΧΑΗΛΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΚΑΣ 2005 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:46:16.506
45 40 45 ALL Male 828 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ - ΔΟΜΟΚΟΣ 0:46:20.417
46 41 46 ALL Male 818 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 LOKROI TRAIL RUNNING TEAM 0:46:52.383
47 6 47 ALL Female 840 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΛΟΥ 1991   0:47:37.054
48 7 48 ALL Female 807 ARIADNI VOLAKI 1995   0:47:37.330
49 8 49 ALL Female 870 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2006   0:48:35.020
50 9 50 ALL Female 803 ΚΑΤΙΑ ΟΡΙΕΤΤΑ 1981 ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΛΑΜΙΑΣ 0:49:14.573
51 10 51 ALL Female 839 ΕΜΥ ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗ 1983 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:49:32.703
52 42 52 ALL Male 833 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:53.530
53 11 53 ALL Female 855 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΥΡΙΤΣΗ 1965   0:50:27.633
54 12 54 ALL Female 859 ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΚΡΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ 1987 MAD GOATS 0:51:01.027
55 43 55 ALL Male 871 ΗΛΙΑΣ ΝΙΩΡΑΣ 1983   0:51:01.763
56 44 56 ALL Male 898 ΓΕΩΕΓΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987 MAD GOATS 0:51:01.776
57 45 57 ALL Male 832 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 52' 1976 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:51:59.243
58 46 58 ALL Male 900 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1978 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 0:52:58.724
59 47 59 ALL Male 856 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 BETTER PEOPLE 0:52:58.790
60 48 60 ALL Male 885 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ 1995 ΥΠΑΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 0:53:17.754
61 13 61 ALL Female 811 ΜΑΓΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1973 ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 0:53:38.230
62 14 62 ALL Female 902 ΠΡΙΣΚΙΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1995   0:54:33.320
63 49 63 ALL Male 851 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ 1975 ΒΟΛΟΣ 0:54:49.117
64 15 64 ALL Female 846 ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΓΙΑ 1974   0:55:20.983
65 50 65 ALL Male 904 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1997   0:55:43.200
66 51 66 ALL Male 843 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1976   0:55:56.387
67 16 67 ALL Female 878 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 1987   0:56:41.173
68 17 68 ALL Female 869 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΝΑΣΕΒΑ 1992   0:57:18.253
69 18 69 ALL Female 805 ΜΑΡΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1981 ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΛΑΜΙΑΣ 0:57:23.496
70 52 70 ALL Male 906 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΜΑΔΗΣ -   0:57:25.677
71 53 71 ALL Male 831 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΣ 1978   0:57:36.113
72 19 72 ALL Female 911 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΓΑΣ 1982   0:57:36.363
73 54 73 ALL Male 875 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ 2009   0:57:45.010
74 20 74 ALL Female 813 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:58:55.747
75 55 75 ALL Male 907 ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΝΤΟΣ -   1:01:56.457
76 56 76 ALL Male 810 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 2010 ΛΑΜΙΑ 1:02:25.464
77 21 77 ALL Female 890 ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ 1970 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:03:28.786
78 57 78 ALL Male 891 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΙΟΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:04:12.800
79 58 79 ALL Male 905 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΙΑΚΑΣ -   1:04:28.493
80 22 80 ALL Female 838 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΒΡΕΣΘΕΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1:05:15.967
81 59 81 ALL Male 837 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΒΡΕΣΘΕΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1:05:16.180
82 23 82 ALL Female 894 ΜΑΡΙΑ ΤΕΓΟΥ 1982   1:06:03.696
83 60 83 ALL Male 806 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΟΝΑΣ 1979   1:07:00.376
84 24 84 ALL Female 841 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ -   1:07:25.913
85 25 85 ALL Female 877 ΧΡΥΣΑ ΞΥΓΓΗ 1967 HALANDRI 1:07:46.760
86 26 86 ALL Female 817 ΟΛΓΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ 1974 ΑΘΗΝΑ 1:08:10.653
87 27 87 ALL Female 866 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗ 1964   1:32:09.863
88 28 88 ALL Female 903 ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 2002 ΤΡΑΧΙΝΑ --
89 29 89 ALL Female 863 ΡΙΤΣΑ ΜΑΡΟΠΑΚΗ 1979   --
90 61 90 ALL Male 480 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1985   --
91 62 91 ALL Male 816 ΗΛΙΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1973 TRAHINA --
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Όλοι οι δρομείς, οφείλουμε να προστατεύσουμε τον ΑΜΑ και τους αγώνες δρόμου στις κρίσιμες στιγμές που διανύουμε Στο ποδόσφαιρο δεν κολλάει

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Virtual ναι ή όχι; Έχει πραγματική σημασία η συμμετοχή σε έναν εικονικό αγώνα; Η φλόγα παραμένει ζωντανή στους αγωνιστικούς δρόμους
Προπονητικό Πρόγραμμα: Οδηγός Επιβίωσης (Μέρος Β) Προπονητικό Πρόγραμμα: Οδηγός Επιβίωσης (Μέρος Α)
FitnessPulse

Alexander the Great Marathon

FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
16 Οκτ 20
Βελτίωσε την απόδοσή σου με αυτές τις συμβουλές για τη διατροφή σου
 Ανεξάρτητα με το επίπεδο ή το τι τύπος δρομέα είσαι, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να προσπαθείς να βελτιωθείς, και το να προπονείσαι πιο σκληρά και πιο έξυπνα είναι ο καλύτερος τρόπος για να το κάνεις.
14 Οκτ 20
Το νέο adidas Adizero Adios Pro θα δώσει φτερά στα πόδια σου από το πρώτο ως το τελευταίο χιλιόμετρο
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Το νέο μοντέλο adidas Adizero Adios Pro βγήκε στην αγορά πριν λίγες μέρες και έγινε ανάρπαστο σε σημείο εξαντλήσεως από την ιστοσελίδα της www.adidas.gr και όχι άδικα.
09 Οκτ 20
Οι adidas Runners Athens δοκίμασαν το νέο adidas Supernova και μοιράζονται την εμπειρία τους!
Τα μέλη των adidas Runners Athens, της μεγαλύτερης δρομικής κοινότητας της Αθήνας, είχαν την αποκλειστική ευκαιρία να δοκιμάσουν το νέο adidas Supernova στις προπονήσεις τους και να μοιραστούν την εμπειρία τους.
08 Οκτ 20
Δοκιμάσαμε τα νέα Reebok Forever Floatride Energy 2
Επιμέλεια: Γιώργος Σπύρος
Όταν έπιασα με τα χέρια μου το νέο μοντέλο της Reebok, τα Forever Floatride Energy 2, το πρώτο πράγμα που μου πέρασε από το μυαλό ήταν «ωχ και αυτά ψήλωσαν!».
18 Σεπ 20
Δοκιμάσαμε το νέο adidas Supernova στα COSMOS SPORT και νιώθουμε πιο έτοιμοι για προπόνηση!
Το ολοκαίνουριο adidas Supernova «έφτασε» στο cosmossport.gr, συνεχίζοντας την παράδοση αξιοπιστίας και σταθερότητας της σειράς Supernova που έχει καθιερώσει η adidas τα τελευταία χρόνια.

©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse