Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno

Saucony

Castle Run


Cardio Run

X-treme Stores
Herbalife
26 Σεπ 21 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ος Τροφώνιος Ημιμαραθώνιος Λιβαδειάς

9ος Τροφώνιος Ημιμαραθώνιος Λιβαδειάς


Λιβαδειά


Αγώνας Ημιμαραθωνίου δείτε τα αποτελέσματα και εδώ.


Αγώνας των 10 χιλιομέτρων δείτε τα αποτελέσματα και εδώ.


Αγώνας των 5 χιλιομέτρων δείτε τα αποτελέσματα και εδώ.


"
9ος Τροφώνιος Ημιμαραθώνιος 2021 ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Name YOB Club finish 21km
1 1 1 18-39 M Male 44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ATHENS 1:15:31.047(01:15:29)
2 2 2 18-39 M Male 130 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΝΙΚΟΣ 1992 S RUNNERS 1:21:34.567(01:21:30)
3 3 3 18-39 M Male 121 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ 1989 ΦΥΛΗ 1:21:44.143(01:21:42)
4 4 1 40-49 M Male 120 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΧΑΣ 1974 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1:21:49.777(01:21:48)
5 5 4 18-39 M Male 88 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ 1983 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 1:23:13.163(01:23:12)
6 6 2 40-49 M Male 57 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:24:20.783(01:24:20)
7 7 3 40-49 M Male 5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟΛ 1:24:54.350(01:24:51)
8 8 5 18-39 M Male 42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΤΑΣ 1987 Γ.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ 1:26:04.523(01:26:00)
9 9 6 18-39 M Male 32 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 1987 Γ.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ 1:26:05.497(01:26:01)
10 10 4 40-49 M Male 137 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1:26:30.313(01:26:30)
11 11 1 50-59 M Male 39 ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:38.057(01:26:37)
12 12 7 18-39 M Male 82 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:27:31.187(01:27:28)
13 13 5 40-49 M Male 152 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:28:04.783(01:28:02)
14 14 8 18-39 M Male 4 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:30:28.057(01:30:26)
15 15 6 40-49 M Male 79 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ 1977   1:31:22.670(01:31:18)
16 16 9 18-39 M Male 15 GIANNIS PETROPOULOS 1983 ΔΡΟΜΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ- NITRO2POWER 1:31:30.680(01:31:28)
17 17 10 18-39 M Male 47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ 1991 GETFIT 1:31:54.007(01:31:49)
18 18 11 18-39 M Male 100 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ 1992 ΕΣΠΕΡΟΣ Γ.Σ. 1:32:08.430(01:32:08)
19 19 12 18-39 M Male 146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΤΖΗΣ 1992   1:32:20.133(01:32:14)
20 20 7 40-49 M Male 101 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:33:13.963(01:33:10)
21 21 8 40-49 M Male 24 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975   1:34:03.667(01:33:55)
22 22 9 40-49 M Male 151 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ 1977 RUN TOOLS 1:35:21.923(01:35:20)
23 23 10 40-49 M Male 149 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΑΣ 1977   1:35:52.877 (--:--:--)
24 24 2 50-59 M Male 7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1967 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:36:28.010(01:36:27)
25 25 11 40-49 M Male 128 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΡΑΣ 1972 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1:36:42.807(01:36:37)
26 26 3 50-59 M Male 94 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ 1969 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:37:05.447(01:37:00)
27 27 4 50-59 M Male 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗΣ 1971   1:37:09.767(01:37:02)
28 28 12 40-49 M Male 153 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:37:21.877(01:37:14)
29 1 1 18-39 W Female 62 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982   1:37:30.933(01:37:29)
30 29 13 18-39 M Male 156 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 1987 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:37:31.473(01:37:25)
31 30 13 40-49 M Male 27 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΛΥΚΟΙ_ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:37:33.493(01:37:31)
32 31 5 50-59 M Male 22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΡΙΔΗΣ 1968 Γ.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ 1:37:43.133(01:37:37)
33 32 14 40-49 M Male 75 ΧΑΡΗΣ ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ 1973 SRUNNERS 1:38:28.200(01:38:22)
34 33 15 40-49 M Male 141 ΘΩΜΑΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1979 LEPANTO/TOM TOUNTAS RUNNING TEAM 1:39:13.910(01:39:05)
35 34 6 50-59 M Male 103 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1968 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:39:16.210(01:39:12)
36 35 14 18-39 M Male 127 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1982 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:39:33.683(01:39:29)
37 2 2 18-39 W Female 99 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:40:32.610(01:40:31)
38 36 7 50-59 M Male 118 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 ΑΚΟΛ 1:42:28.347(01:42:22)
39 37 16 40-49 M Male 109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ 1976 RUNZONE 1:42:51.820 (--:--:--)
40 38 17 40-49 M Male 46 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1974 RUNZONE 1:42:57.097(01:42:48)
41 39 18 40-49 M Male 116 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1977 TEMPO RUNNING TEAM LIVADIA 1:43:42.900(01:43:36)
42 40 8 50-59 M Male 150 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΣ 1968 ΣΔΗΜ ΘΗΒΑΣ 1:44:06.530(01:43:59)
43 41 19 40-49 M Male 64 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΤΙΝΗΣ 1975 RAFINA RUNNERS 1:44:27.603(01:44:23)
44 42 15 18-39 M Male 154 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ 1982   1:44:33.953(01:44:27)
45 43 20 40-49 M Male 139 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΓΚΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:45.293(01:44:42)
46 44 9 50-59 M Male 63 ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΝΤΟΣ 1969 FREE RUNNERS 1:45:23.037(01:45:17)
47 45 16 18-39 M Male 135 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1992   1:45:25.170(01:45:15)
48 46 21 40-49 M Male 30 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ 1974 TEMPO RUNNING TEAM 1:45:35.087(01:45:22)
49 47 22 40-49 M Male 113 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:38.397(01:45:29)
50 48 17 18-39 M Male 29 ΘΩΜΑΣ ΒΙΣΝΙΕΒΣΚΙ 1987 ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 1:46:26.743(01:46:16)
51 3 1 50+ W Female 110 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΑΓΚΗ 1971 S RUNNERS 1:46:51.220(01:46:44)
52 49 10 50-59 M Male 78 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:52.350(01:46:48)
53 50 11 50-59 M Male 108 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1967 Σ.Χ.Ο.ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1:47:41.493(01:47:39)
54 51 23 40-49 M Male 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1975 PATHFINDERS RUNNERS 1:47:43.713(01:47:38)
55 52 24 40-49 M Male 90 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 1972   1:47:54.763(01:47:39)
56 53 18 18-39 M Male 93 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986   1:48:09.497(01:48:00)
57 54 12 50-59 M Male 107 ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΤΟΥΡΜΑΣ 1970 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:48:11.937(01:48:03)
58 55 19 18-39 M Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΛΑΚΟΣ 1984 DESFINA RUNNERS - ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΪΑ 1:48:45.077(01:48:28)
59 56 25 40-49 M Male 9 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΪ́Α 1:48:45.297(01:48:27)
60 57 20 18-39 M Male 77 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1986 FLOGA TOU HSAIA 1:48:45.403(01:48:28)
61 58 26 40-49 M Male 69 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ 1978 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:49:01.373(01:48:35)
62 59 27 40-49 M Male 86 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ 1977 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:49:13.583(01:49:06)
63 60 28 40-49 M Male 31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:49:39.307(01:49:32)
64 61 13 50-59 M Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS RUNNER TEAM 1:49:39.537(01:49:33)
65 62 14 50-59 M Male 97 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:03.797(01:49:56)
66 4 3 18-39 W Female 71 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1985 MYATHLETE 1:50:45.117(01:50:41)
67 63 15 50-59 M Male 40 ΘΑΝΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1970 EXPOWER 1:51:11.323(01:51:09)
68 64 16 50-59 M Male 23 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 SIMMETEXO/PULSE100 1:52:10.320(01:52:03)
69 5 1 40-49 W Female 3 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ PALANTZA 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:48.873(01:52:46)
70 6 2 40-49 W Female 11 IRENE GAVALA 1980 Γ.Σ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:53:03.617(01:52:59)
71 65 29 40-49 M Male 8 ΝΙΚΟΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 1975 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1:53:27.547(01:53:18)
72 66 30 40-49 M Male 36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΙΒΑΣ 1976 RUNNERS ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1:53:38.380(01:53:23)
73 67 31 40-49 M Male 55 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 1976   1:55:13.070(01:55:07)
74 68 17 50-59 M Male 35 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ 1966 ΣΧΟΑ 1:55:15.273(01:55:13)
75 7 4 18-39 W Female 95 ΤΡΙΑΔΑ ΜΠΑΡΩΤΑ 1984 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:55:44.387(01:55:40)
76 69 32 40-49 M Male 144 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1975   1:56:10.123(01:56:01)
77 70 33 40-49 M Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 1979 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:56:14.027(01:56:06)
78 8 2 50+ W Female 115 ΛΟΥΚΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1968 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:56:15.687(01:56:05)
79 71 34 40-49 M Male 58 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΩΤΣΟΤΥΡΑΣ 1975 ΧΑΛΚΙΔΑ 1:56:39.273(01:56:32)
80 72 1 60+ M Male 114 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961   1:56:43.707(01:56:34)
81 73 35 40-49 M Male 52 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973   1:57:00.237(01:56:51)
82 74 36 40-49 M Male 18 ΧΑΛΕΝΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980   1:57:11.527(01:57:11)
83 75 21 18-39 M Male 92 ΤΑΣΟΣ ΜΠΑΛΑΝΟΣ 1983   1:58:08.937(01:58:04)
84 76 22 18-39 M Male 126 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΝΤΗΣ 1990   1:58:34.577(01:58:26)
85 77 37 40-49 M Male 147 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΟΥ 1976 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:58:47.713 (--:--:--)
86 9 3 40-49 W Female 142 ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΩΛΗ 1973 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:58:55.587(01:58:50)
87 10 4 40-49 W Female 6 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ 1972 ΑΚΟΛ-PATHFINDERS RT-SKY WOMEN RT-STADIO GYM 1:59:56.567(01:59:50)
88 78 23 18-39 M Male 12 PANAGIOTIS KOTRONIS 1987   2:00:25.127(02:00:16)
89 79 38 40-49 M Male 157 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ 1981   2:01:50.593(02:01:37)
90 80 39 40-49 M Male 131 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΣ 1979   2:02:25.697 (--:--:--)
91 11 3 50+ W Female 132 ΤΕΡΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ 1971 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:02:35.060(02:02:31)
92 81 40 40-49 M Male 138 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2:03:24.540(02:03:10)
93 82 41 40-49 M Male 143 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 1980   2:03:40.127(02:03:34)
94 83 42 40-49 M Male 45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 1980   2:03:40.247(02:03:34)
95 12 4 50+ W Female 34 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΛΗΓΟΡΗ 1966 RUNZONE 2:04:10.340(02:04:03)
96 84 18 50-59 M Male 28 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΓΓΟΣ 1963 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:17.350(02:04:06)
97 85 43 40-49 M Male 67 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΣ 1978 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:18.137(02:04:07)
98 86 2 60+ M Male 96 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΗΣ 1951 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2:04:36.103(02:04:23)
99 87 44 40-49 M Male 74 ΜΠΑΜΠΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΥ 1980 ΦΛΟΓΑ ΗΣΑΙΑ 2:05:26.730(02:05:08)
100 88 24 18-39 M Male 56 ΑΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 1996 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:05:46.007(02:05:35)
101 89 45 40-49 M Male 102 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1977   2:05:55.087(02:05:40)
102 90 46 40-49 M Male 66 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΑΚΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:22.377(02:06:14)
103 91 25 18-39 M Male 89 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ 1984 ΜΑΡΟΥΣΙ 2:06:31.093(02:06:11)
104 92 3 60+ M Male 133 ΛΕΦΤΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ 1956 ΛΗΞΟΥΡΙ 2:06:47.007(02:06:36)
105 13 5 50+ W Female 112 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:06:57.943(02:06:53)
106 93 47 40-49 M Male 148 ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ 1976 KATO TITHOREA 2:07:56.727(02:07:50)
107 94 48 40-49 M Male 16 SAKIS TSOKOS 1977 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:09:07.120(02:08:54)
108 14 5 18-39 W Female 13 ANGELIKI MAVROEIDI 1988   2:09:53.513(02:09:43)
109 15 5 40-49 W Female 124 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΝΤΖΟΥ 1974 TEMPO RUNNING TEAM 2:10:59.297(02:10:47)
110 95 26 18-39 M Male 19 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1984   2:11:14.917(02:11:09)
111 96 49 40-49 M Male 51 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:11:32.750(02:11:20)
112 97 4 60+ M Male 10 TRIANTAFILLOS EFSTATHIOU 1959 ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ-EFSTATHIOU SOUND 2:12:00.557(02:11:56)
113 98 27 18-39 M Male 125 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΝΤΗΣ 1984   2:12:20.827 (--:--:--)
114 99 28 18-39 M Male 105 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΗΣ 1989   2:12:41.310(02:12:32)
115 100 19 50-59 M Male 25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1962 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:12:41.430(02:12:35)
116 101 50 40-49 M Male 21 ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976 PATHFINDERS 2:13:45.910(02:13:38)
117 102 20 50-59 M Male 2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ΘΗΒΑ 2:13:58.647(02:13:45)
118 103 21 50-59 M Male 73 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1969 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2:14:59.220(02:14:47)
119 104 51 40-49 M Male 122 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΚΑΣ 1978   2:15:04.013(02:14:46)
120 105 29 18-39 M Male 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1985 Ο.Π.ΑΙΔΗΨΟΥ 2:15:15.467(02:15:02)
121 106 30 18-39 M Male 43 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΚΗΣ 1982   2:15:36.610(02:15:20)
122 107 52 40-49 M Male 87 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:15:43.490(02:15:33)
123 108 5 60+ M Male 140 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ 1961 ΜΑΡΟΥΣΙ 2:16:26.767(02:16:11)
124 109 6 60+ M Male 134 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ALIARTISTAS 2:17:09.600(02:17:04)
125 110 7 60+ M Male 117 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1953 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:06.737(02:18:06)
126 111 8 60+ M Male 111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:07.187(02:17:56)
127 112 53 40-49 M Male 80 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΔΗΣ 1974 ΘΗΒΑ 2:18:32.397(02:18:21)
128 113 54 40-49 M Male 33 ΠΑΝΟΣ ΓΚΕΛΗΣ 1975 ΘΗΒΑ 2:18:47.990(02:18:36)
129 16 6 40-49 W Female 91 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥ 1978 LEPANTO RUNNERS / TOM TOUNTAS RUNNING TEAM 2:20:22.887(02:20:14)
130 114 55 40-49 M Male 81 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:01.710(02:22:44)
131 115 56 40-49 M Male 53 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 2:25:21.903(02:25:08)
132 116 57 40-49 M Male 85 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ 1979 ΦΛΟΓΑ ΗΣΑΙΑ 2:28:31.610(02:28:14)
133 17 7 40-49 W Female 38 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:28:50.717(02:28:40)
134 18 8 40-49 W Female 59 ΓΙΟΥΛΗ ΚΟΓΙΟΤΑ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:30:04.347(02:29:53)
135 19 9 40-49 W Female 65 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 1972   2:31:43.817(02:31:34)
136 117 9 60+ M Male 68 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ 1951 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:33:23.143(02:33:23)
137 118 10 60+ M Male 119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΣ 1952 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:38:41.943(02:38:36)
138 119 11 60+ M Male 155 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ 1950 ΣΔΗΜ ΘΗΒΑΣ 2:42:28.580(02:42:15)
139 120 58 40-49 M Male 41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 1974 - -
140 121 22 50-59 M Male 70 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1964   -


"
10.000 ΜΕΤΡΑ
"
Rank By Gen. By Cat. Gender BIB Name YOB Club finish 10km
1 1 1 Male 260 ΘΩΜΑΣ ΣΤΩΙΚΟΣ 1983 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0:37:29.610(00:37:27)
2 2 2 Male 264 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1982 VG DISTANCE RUNNERS 0:38:38.250(00:38:38)
3 3 3 Male 276 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:38:40.914(00:38:40)
4 4 4 Male 226 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2001   0:40:13.077(00:40:11)
5 5 5 Male 229 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΥΚΙΛΗΣ 1971 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:04.024(00:41:03)
6 6 6 Male 210 ÁNGEL OBREGÓN SIERRA 1981 SANTANDER 0:41:19.467(00:41:18)
7 7 7 Male 231 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΗΝΙΟΧΟΣ 0:41:32.447(00:41:32)
8 8 8 Male 269 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1982   0:42:33.647(00:42:32)
9 9 9 Male 209 VASILIS GIANNIOSIS 1978 PRIVATE TRAINING 0:42:43.744(00:42:42)
10 1 10 Female 249 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΠΕΝΑΚΗ 2002 Γ.Σ. ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 0:43:23.434(00:43:22)
11 10 11 Male 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1971 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ - NITRO2POWER 0:44:39.784(00:44:39)
12 11 12 Male 272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΛΑΜΙΑ 0:45:44.447(00:45:42)
13 12 13 Male 270 ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1988 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0:46:17.507(00:46:13)
14 13 14 Male 215 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 ALIARTISTAS 0:47:54.994(00:47:52)
15 14 15 Male 216 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:55.214(00:47:51)
16 15 16 Male 244 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΙΔΩΡΗΣ 1993   0:48:08.487(00:48:07)
17 2 17 Female 204 ΟΛΓΑ ΜΑΓΓΟΓΙΑ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:48:48.007(00:48:47)
18 16 18 Male 255 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1980 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:49:00.320(00:48:56)
19 17 19 Male 241 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΗΣ 1986   0:49:06.284(00:49:01)
20 18 20 Male 236 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:49:11.814(00:49:07)
21 3 21 Female 228 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΑΒΛΑΓΚΑ 1979 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0:49:17.587(00:49:13)
22 19 22 Male 245 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΑΡΟΣ 1966   0:49:24.447(00:49:20)
23 20 23 Male 250 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1979   0:49:26.800(00:49:21)
24 21 24 Male 262 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 1991   0:50:19.034(00:50:10)
25 22 25 Male 248 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΛΑΡΑΣ 1971 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:50:38.550(00:50:37)
26 23 26 Male 214 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:51:11.090(00:51:09)
27 24 27 Male 222 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1983 LAGOI 0:51:36.510(00:51:27)
28 25 28 Male 224 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ 1976 ADONIS RUNNING TEAM 0:52:18.990(00:52:09)
29 26 29 Male 238 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΔΗΣ 1975 ADONIS RUNNING TEAM 0:52:23.744(00:52:13)
30 27 30 Male 274 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΔΡΗΣ 1983 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:52:53.867(00:52:49)
31 28 31 Male 257 ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 1965 OUTDOORGAMES RUNNING TEAM 0:53:30.217(00:53:26)
32 29 32 Male 280 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΙΛΟΥΔΗΣ 1977   0:53:45.954(00:53:38)
33 30 33 Male 202 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΝΗΣ 1971 ΑΧΟΛ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 0:53:50.957(00:53:44)
34 4 34 Female 205 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:09.177(00:55:06)
35 31 35 Male 221 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1988 LAGOI 0:55:12.624(00:55:02)
36 32 36 Male 235 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:15.504(00:55:11)
37 33 37 Male 203 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1964 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:55:18.504(00:55:09)
38 34 38 Male 243 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 1968 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:55:23.527(00:55:15)
39 35 39 Male 230 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 1970 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:55:45.420(00:55:42)
40 36 40 Male 261 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ 1995 ΑΘΗΝΑ 0:55:55.860(00:55:49)
41 37 41 Male 242 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗΣ 1979 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 0:56:13.037(00:56:06)
42 38 42 Male 254 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1981 ΔΤΥ 0:56:55.104(00:56:47)
43 39 43 Male 212 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:57:05.520(00:57:01)
44 40 44 Male 227 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ 1963   0:57:11.237 (--:--:--)
45 5 45 Female 246 ΕΜΜΕΛΕΙΑ ΜΑΡΔΑΚΗ 1981 ΓΑΛΑΞΙΔΙ 0:57:19.600(00:57:19)
46 6 46 Female 273 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΛΑΜΙΑ 0:57:47.884(00:57:43)
47 41 47 Male 277 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 1971   0:58:34.427(00:58:32)
48 42 48 Male 256 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΒΥΘΗΣ 1979 ΚΥΡΙΑΚΙ 0:58:38.044(00:58:30)
49 43 49 Male 268 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 ORCHOMENOS RUNNERS 0:58:50.487(00:58:44)
50 44 50 Male 247 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1985   0:59:16.330(00:59:06)
51 45 51 Male 275 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΜΠΑΡΗΣ -   1:00:01.460 (--:--:--)
52 46 52 Male 211 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1968 LEVADEIA 1:00:20.104(01:00:11)
53 47 53 Male 234 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 1975 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:00:20.434(01:00:14)
54 48 54 Male 253 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974   1:01:18.747(01:01:12)
55 49 55 Male 266 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΕΜΗΣ 1959 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:01:19.200(01:01:15)
56 7 56 Female 233 ΕΜΥ ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗ 1983 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:01:27.304(01:01:27)
57 50 57 Male 206 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:01:31.354(01:01:27)
58 8 58 Female 259 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΕΦΟΥ 1965 ΞΕΝΟΔΑΜΕΙΟΣ 1:01:36.700(01:01:28)
59 51 59 Male 213 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1959   1:04:46.074(01:04:45)
60 52 60 Male 220 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ 1978   1:05:34.960(01:05:27)
61 53 61 Male 252 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 1983 Α.Ψ.Λ ΜΕΔΕΩΝ 1:06:01.400(01:05:53)
62 54 62 Male 239 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΣ 1964 ΛΕΙΒΑΔΙΑ 1:08:19.404(01:08:13)
63 9 63 Female 251 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ 1967 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:08:43.177(01:08:41)
64 10 64 Female 232 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΝΤΖΙΔΟΥ 1968 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:08:43.294(01:08:40)
65 55 65 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 1986   1:08:55.934(01:08:46)
66 56 66 Male 258 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΑΝΗΣ 1984   1:10:03.180(01:09:53)
67 57 67 Male 217 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ 1973 ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:10:19.720(01:10:13)
68 58 68 Male 267 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 1972 ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:10:22.950(01:10:16)
69 59 69 Male 240 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΤΕΛΑΣ 1975   1:10:23.970(01:10:17)
70 11 70 Female 271 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΗΛΙΑΚΗ 1986 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:10:36.170(01:10:28)
71 60 71 Male 207 ILIAS DIALEKTOS 1956 CHOSEN-MYATHLETE 1:11:05.944(01:10:59)
72 61 72 Male 219 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:18.097(01:11:07)
73 12 73 Female 279 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ 1969   1:11:51.634(01:11:47)
74 62 74 Male 278 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970   1:11:51.857(01:11:47)
75 63 75 Male 201 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1950 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:16:54.827(01:16:40)


"
9ος Τροφώνιος Ημιμαραθώνιος 2021 5.000 ΜΕΤΡΑ
"

Rank By Gen. By Cat. Gender BIB Name YOB Club finish 5km
1 1 1 Male 318 ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 0:16:17.287(00:16:15)
2 2 2 Male 311 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΛΙΒΑΔΕΙΑ-ΒΟΙΩΤΙΑ 0:17:29.160(00:17:29)
3 3 3 Male 342 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 1985 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ/ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0:17:55.630(00:17:55)
4 4 4 Male 329 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΟΣ 1988 ΑΘΗΝΑ (ΖΩΓΡΑΦΟΥ) 0:17:58.363(00:17:57)
5 5 5 Male 321 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΗΝΙΟΧΟΣ 0:18:18.220(00:18:17)
6 6 6 Male 362 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 0:19:21.920(00:19:21)
7 7 7 Male 357 ΠΕΡΙΚΛΙΗΣ ΣΙΑΜΟΣ 1964 ΑΘΗΝΑ 0:19:51.577(00:19:49)
8 8 8 Male 369 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ 1986   0:20:04.753(00:20:04)
9 9 9 Male 301 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΓΑΣ 1996 ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:20:37.720(00:20:37)
10 10 10 Male 302 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:20:38.277(00:20:37)
11 11 11 Male 328 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ 2004   0:20:46.877(00:20:46)
12 12 12 Male 327 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ 2004   0:20:47.317(00:20:47)
13 13 13 Male 359 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2004   0:20:47.437(00:20:46)
14 1 14 Female 324 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΡΗΑ 2005   0:20:47.553(00:20:47)
15 2 15 Female 332 ΡΑΝΙΑ ΚΟΡΟΖΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 0:21:11.653(00:21:11)
16 3 16 Female 345 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΛΗ 2005 ΛΙΒΑΔΕΙΑ-ΒΟΙΩΤΙΑ 0:21:39.893(00:21:39)
17 14 17 Male 346 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1973   0:21:40.993(00:21:38)
18 15 18 Male 353 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979   0:21:58.437(00:21:56)
19 4 19 Female 303 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:22:24.673(00:22:23)
20 16 20 Male 315 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ 1996 LEVADEIA RUNNERS TEAM 0:23:03.127(00:23:03)
21 17 21 Male 326 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΥΟΦΙΛΗΣ 1994 LEVADEIA RUNNERS TEAM 0:23:03.127(00:23:02)
22 18 22 Male 331 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΠΟΤΗΣ 1985   0:23:26.420(00:23:20)
23 19 23 Male 317 ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΣΠΟΤΗΣ 1970 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:23:42.557(00:23:40)
24 5 24 Female 338 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΤΣΑ 1991 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:24:29.040(00:24:28)
25 20 25 Male 355 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1969 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:24:30.807(00:24:30)
26 6 26 Female 358 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΙΔΕΡΙΑ 1983   0:24:35.020 (--:--:--)
27 7 27 Female 340 ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ ΜΑΡΛΑΣΗ 2007   0:24:38.797(00:24:38)
28 8 28 Female 356 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2006 ΛΙΒΑΔΕΙΑ-ΒΟΙΩΤΙΑ 0:24:54.200(00:24:54)
29 21 29 Male 360 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΗΝΙΟΧΟΣ 0:25:07.553(00:25:03)
30 9 30 Female 310 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ 2005   0:26:30.833(00:26:29)
31 10 31 Female 361 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΛΙΑ 1999   0:26:49.427(00:26:49)
32 22 32 Male 336 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟΣ 1968 ALIARTISTAS 0:27:42.040(00:27:39)
33 23 33 Male 379 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΝΑΣ -   0:27:49.797(00:27:41)
34 24 34 Male 378 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΥ 1979   0:28:05.403(00:27:59)
35 25 35 Male 352 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΑΝΟΣ 1979   0:28:06.650(00:28:00)
36 11 36 Female 370 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΥ 1982   0:28:13.683(00:28:09)
37 26 37 Male 348 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑΚΑΣ 1990 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:28:15.567(00:28:13)
38 27 38 Male 372 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ -   0:28:18.127(00:28:14)
39 28 39 Male 343 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1980 SEE STUDIO 0:28:22.327(00:28:17)
40 29 40 Male 347 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1976 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:28:25.187(00:28:19)
41 30 41 Male 377 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΥΛΗΣ -   0:28:25.417(00:28:20)
42 31 42 Male 322 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:36.387(00:28:32)
43 32 43 Male 314 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1971 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:28:55.590(00:28:53)
44 12 44 Female 335 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΑ 1974 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:29:06.333(00:29:04)
45 33 45 Male 313 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2004 PICCOLO PIZZA 0:29:10.767(00:29:04)
46 34 46 Male 380 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΡΟΣ -   0:29:24.847 (--:--:--)
47 13 47 Female 349 ΑΝΝΑ ΝΕΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:29:33.527(00:29:31)
48 35 48 Male 312 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1960 "ΕΘΝΙΚΟΣ¨ΓΣ 0:30:00.553(00:29:56)
49 36 49 Male 365 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΜΠΑΣ 1981 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:30:05.080(00:29:57)
50 37 50 Male 366 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΥΛΟΥ 1980 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:30:05.633(00:29:58)
51 38 51 Male 320 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΟΣ 1983   0:31:11.190(00:31:05)
52 39 52 Male 374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1976   0:31:13.613(00:31:10)
53 14 53 Female 341 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΙΧΑ 1987 ΚΥΡΙΑΚΙ 0:31:56.323(00:31:53)
54 40 54 Male 309 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΝΙΑΔΗΣ 1975 ΛΙΒΑΔΕΙΑ / ΛΙΒΑΔΙΑ 0:32:03.757(00:31:56)
55 15 55 Female 307 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΒΟΥΡΗ 2005 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:32:19.413(00:32:17)
56 41 56 Male 308 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΒΟΥΡΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:32:19.983(00:32:16)
57 42 57 Male 373 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ -   0:32:27.857(00:32:21)
58 16 58 Female 323 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΟΥΦΟΥΛΑ - PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:32:32.850(00:32:30)
59 17 59 Female 344 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΕΣΑΚΟΥ 1973 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:32:43.627(00:32:39)
60 43 60 Male 305 DORIN VACARIU 1979   0:32:44.520(00:32:42)
61 18 61 Female 304 ELENA GERONIKOLOU 1985 SDYM THIVAS 0:33:34.233(00:33:30)
62 19 62 Female 354 ΧΡΥΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1975   0:33:57.020(00:33:53)
63 20 63 Female 306 GABRIELA VACARIU 1979   0:34:23.683(00:34:22)
64 44 64 Male 371 ΕΜΜΥ ΒΕΚΙΛΗ - PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:35:12.317(00:35:08)
65 21 65 Female 350 ΜΑΡΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 1983 AGIOS NIKOLAOS 0:36:46.517(00:36:40)
66 45 66 Male 375 ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1952   0:37:56.223(00:37:56)
67 46 67 Male 376 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1953   0:37:56.547(00:37:50)
68 22 68 Female 368 ΒΑΝΕΣΑ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ 1988 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:38:03.087(00:37:56)
69 23 69 Female 334 ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1986 ΚΥΡΙΑΚΙ 0:38:05.847(00:38:02)
70 47 70 Male 325 ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 1985 ΚΥΡΙΑΚΙ 0:38:06.307(00:38:02)
71 24 71 Female 337 ΦΟΥΦΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 1972 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:39:04.370(00:39:00)
72 48 72 Male 367 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1947   0:43:47.770(00:43:42)
73 25 73 Female 363 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΟΥΓΚΑ 1970 ΘΗΒΑ 0:43:48.783(00:43:44)
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Αγγελική και Γρηγόρης στο Γύρο Λίμνης Ιωαννίνων: Η πιο όμορφη βόλτα Πρόγραμμα προπόνησης 5χλμ για ερασιτέχνες δρομείς

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Από το ψυχιατρείο στο δρόμο για το Σπάρταθλον Ο μαραθωνοδρόμος που έχασε τον δρόμο στη Σαχάρα, πέρασε 9 ημέρες χωρίς νερό, έπινε τα ούρα του και αίμα νυχτερίδων
Ελάχιστες οι πιθανότητες θανάτου σε αγώνες δρόμου Θλάση στον Τετρακέφαλο ή «τράβηγμα» : Ποια είναι η θεραπεία;
Nutrition News



CYBEX AVI

Suunto

Athens Marathon EXPO

Thessaloniki Half Marathon

Πρέπει να διαβάσετε
22 Οκτ 21
Δοκιμάζουμε τα νέα μοντέλα Reebok: Floatride Energy GROW & Floatride Energy 3
RunningNews.gr Shoe reviews
Ο δρομέας μεγάλων αποστάσεων Γιώργος Δαφνής και η personal trainer Κάτια Στρατουδάκη δοκιμάζουν για το RunningNews.gr τα τα νέα μοντέλα παπουτσιών της Reebok. το Floatride Energy 3 και το Floatride Energy GROW αντίστοιχα, είναι δυο μοντέλα υψηλής ποιότητας , σε ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή, ιδανικά για απαιτητικούς δρομείς
10 Οκτ 21
Emelia: Μελάσα ανώτερης ποιότητας – μοναδικής γεύσης
Ως μία από τις 9 θρεπτικότερες τροφές του πλανήτη, η μελάσα από ζαχαροκάλαμο είναι μια Yπερτροφή, που καλύπτει συνολικά τις ανάγκες του ανθρώπινου οργανισμού προκειμένου να παραμένει υγιής. Όμως κάθε μελάσα διαφέρει από την ποιότητα των ζαχαροκάλαμων, τον τρόπο συγκομιδής τους και τη μέθοδο παραγωγής της. Η Emelia είναι μελάσα ανώτερης ποιότητας και μοναδικής γεύσης, διότι δεν είναι προϊόν σύνθλιψης και απόσταξης
30 Σεπ 21
Mizuno Running. Συλλεκτική Έκδοση Wave Skyrise 2 Amsterdam
Τιμώντας την Ιαπωνική της κληρονομιά, η Mizuno συνεργάζεται ξανά με το Rijksmuseum για να σχεδιάσει αυτή την συλλεκτική έκδοση για τον Μαραθώνιο του Άμστερνταμ 2021 του οποίου είναι επίσημος χορηγός. Η έμπνευση του σχεδίου προέρχεται από τα διάφορα εκθέματα του Ασιατικού Περιπτέρου
16 Σεπ 21
UA HOVR™ Mega 2 Clone: Τεχνολογικά Εξελιγμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε Δρομέα!
Η τεχνολογία στο επάνω μέρος του Mega 2 Clone, προσαρμόζεται ανάλογα με το σχήμα και το πάτημα του ποδιού κάθε δρομέα, με σκοπό να αποτρέπει τις τριβές που μπορούν να προκαλέσουν ερεθισμούς.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse