Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno

Saucony

Castle Run


Cardio Run

X-treme Stores
Herbalife
26 Σεπ 21 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15ος Hercules Mountain Marathon

15ος Hercules Mountain Marathon
 

Οίτη

Μαραθώνιος Ηρακλής 42,3km δείτε τα αποτελέσματα και εδώ.

Ημιμαραθώνιος Ελλέβορος 16,2χλμ δείτε τα αποτελέσματα και εδώ.

Φαρμακίδες 6,2χλμ δείτε τα αποτελέσματα και εδώ.


"
Hercules Marathon 2021 a. Μαραθώνιος Ηρακλής 42,3km
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club Livadies1 Livadies2 FinishHercules
1 1 1 A18-39 Male 4 ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 1983 MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 3:47:19.503 4:18:01.647 (00:30:42) 5:08:41.090 (00:50:39)
2 2 2 A18-39 Male 235 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 1996 BALIOTIS. NATURE TRAIL 3:52:34.754 4:24:01.687 (00:31:26) 5:11:00.174 (00:46:58)
3 3 3 A18-39 Male 254 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ -   3:52:15.563 4:24:15.690 (00:32:00) 5:11:26.740 (00:47:11)
4 4 1 A40-49 Male 5 SLAWOMIR MATRAS 1973 HOKA ONE ONE 3:52:29.270 4:23:42.400 (00:31:13) 5:15:19.947 (00:51:37)
5 5 2 A40-49 Male 2 CHRIS AGNOUSIOTIS 1978 ATHENS 3:59:29.320 4:34:29.347 (00:35:00) 5:21:30.627 (00:47:01)
6 6 1 A50-59 Male 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969 LA SPORTIVA GREECE 3:58:17.240 4:30:32.557 (00:32:15) 5:24:09.680 (00:53:37)
7 7 3 A40-49 Male 159 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1979 THE RUNNER'S PROJECT 4:03:57.870 4:39:41.380 (00:35:43) 5:34:28.993 (00:54:47)
8 8 4 A40-49 Male 215 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 1980 LONG RUN 246 4:05:23.534 4:44:06.010 (00:38:42) 5:45:23.997 (01:01:17)
9 9 4 A18-39 Male 132 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ 1984 ARKALOS 4:21:12.827 4:58:38.830 (00:37:26) 5:50:27.823 (00:51:48)
10 1 1 F18-39 Female 199 ΜΑΡΙΑ ΞΑΝΘΗ 1991 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 4:22:47.847 4:57:45.093 (00:34:57) 5:55:29.443 (00:57:44)
11 10 5 A18-39 Male 233 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1996 KROMMIDAS TRAIL TEAM 4:47:56.600 5:24:26.026 (00:36:29) 6:17:16.166 (00:52:50)
12 11 6 A18-39 Male 155 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1992 BALIOTIS NATURE TRAIL 4:45:58.610 5:23:20.150 (00:37:21) 6:20:43.190 (00:57:23)
13 12 7 A18-39 Male 253 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ -   4:47:28.080 5:25:31.820 (00:38:03) 6:21:11.487 (00:55:39)
14 13 5 A40-49 Male 184 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΣ 1977 VMAX TRAINNING 4:45:43.160 -- (--:--:--) 6:22:39.310 (--:--:--)
15 14 6 A40-49 Male 144 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ 1975 NS COACHING 4:45:29.916 5:24:17.273 (00:38:47) 6:23:04.320 (00:58:47)
16 15 7 A40-49 Male 141 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 BABOURAS 4:53:39.123 5:35:22.556 (00:41:43) 6:29:14.946 (00:53:52)
17 16 8 A18-39 Male 258 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ -   4:53:42.190 5:35:45.107 (00:42:02) 6:35:13.110 (00:59:28)
18 17 2 A50-59 Male 182 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 1969 All Terrain Runners By Theodorakakos 4:48:33.110 5:34:22.646 (00:45:49) 6:35:49.350 (01:01:26)
19 18 8 A40-49 Male 248 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1974 FREE RUNNERS 4:56:00.474 5:36:38.097 (00:40:37) 6:37:39.380 (01:01:01)
20 19 9 A40-49 Male 257 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ -   5:03:13.413 5:40:39.403 (00:37:25) 6:42:47.870 (01:02:08)
21 20 10 A40-49 Male 194 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ 1973   5:03:45.580 5:43:58.324 (00:40:12) 6:43:00.237 (00:59:01)
22 21 9 A18-39 Male 178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΤΡΑΣ 1984 GET FIT ITEA 5:04:29.067 5:46:52.647 (00:42:23) 6:43:00.837 (00:56:08)
23 22 11 A40-49 Male 127 GEORGIOS ZOUGANELIS 1979   4:51:05.500 5:35:18.143 (00:44:12) 6:45:43.373 (01:10:25)
24 23 10 A18-39 Male 143 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ 1984 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:58:36.000 5:42:29.243 (00:43:53) 6:50:29.763 (01:08:00)
25 24 1 A60+ Male 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5:09:46.173 5:46:46.050 (00:36:59) 6:50:51.320 (01:04:05)
26 25 12 A40-49 Male 139 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ 1979 TRIANGLE 5:02:52.863 5:43:50.383 (00:40:57) 6:51:11.810 (01:07:21)
27 26 13 A40-49 Male 207 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1977 LarisaTrail Runners 5:05:44.943 5:46:56.467 (00:41:11) 6:51:57.700 (01:05:01)
28 27 2 A60+ Male 252 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ -   5:03:26.273 5:47:35.716 (00:44:09) 6:51:58.450 (01:04:22)
29 28 14 A40-49 Male 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ 1975 BALIOTIS NATURE TRAIL 5:10:17.320 5:52:21.450 (00:42:04) 6:53:08.770 (01:00:47)
30 29 15 A40-49 Male 138 ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1979 ΙΛΙΟΝ 5:04:30.633 5:44:22.183 (00:39:51) 6:54:49.146 (01:10:26)
31 30 3 A50-59 Male 234 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1971   4:58:44.870 5:44:15.744 (00:45:30) 6:57:55.057 (01:13:39)
32 31 16 A40-49 Male 221 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Anthema Running Team / DRIFT BIKES 5:25:42.243 6:07:55.170 (00:42:12) 6:58:36.440 (00:50:41)
33 32 17 A40-49 Male 164 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:25:01.863 6:06:56.747 (00:41:54) 6:58:36.463 (00:51:39)
34 2 2 F18-39 Female 126 MARTHA XIROFOTOU 1983 KASIMIS TRAINING 5:03:06.277 5:46:51.260 (00:43:44) 7:00:30.157 (01:13:38)
35 3 1 F40+ Female 201 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1970 ORAMIQUE 5:04:05.460 5:47:52.336 (00:43:46) 7:01:23.153 (01:13:30)
36 33 18 A40-49 Male 188 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 BALIOTIS NATURE TRAIL 5:10:11.634 5:54:12.927 (00:44:01) 7:01:37.600 (01:07:24)
37 34 4 A50-59 Male 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:19:59.803 6:02:29.903 (00:42:30) 7:04:40.286 (01:02:10)
38 35 5 A50-59 Male 206 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5:24:37.140 6:05:50.367 (00:41:13) 7:05:02.053 (00:59:11)
39 36 11 A18-39 Male 106 ATHANASIOS CHATZIS 1990 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 5:01:21.490 5:47:13.273 (00:45:51) 7:05:42.903 (01:18:29)
40 37 6 A50-59 Male 151 ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1965   5:14:47.476 6:02:19.580 (00:47:32) 7:05:45.583 (01:03:26)
41 38 7 A50-59 Male 131 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΑΓΝΟΥ 1967 ΤΡΑΧΙΝΑ 5:20:57.520 6:02:19.223 (00:41:21) 7:06:12.260 (01:03:53)
42 39 19 A40-49 Male 203 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1975 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 5:23:42.256 6:04:25.216 (00:40:42) 7:09:13.846 (01:04:48)
43 40 20 A40-49 Male 212 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1980   5:20:05.840 6:02:17.216 (00:42:11) 7:09:53.486 (01:07:36)
44 41 8 A50-59 Male 241 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 5:24:31.066 6:06:22.883 (00:41:51) 7:13:26.960 (01:07:04)
45 42 9 A50-59 Male 220 ΗΛΙΑΣ ΡΕΝΙΟΣ 1962 ΤΡΑΧΙΝΑ 5:20:25.357 6:03:13.774 (00:42:48) 7:13:28.204 (01:10:14)
46 43 10 A50-59 Male 189 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΣΙΟΣ 1970 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 5:16:47.030 6:00:02.250 (00:43:15) 7:14:11.847 (01:14:09)
47 44 21 A40-49 Male 119 WALTER PRESTON 1976 ATHENS 5:18:42.257 6:04:06.167 (00:45:23) 7:16:30.990 (01:12:24)
48 45 22 A40-49 Male 120 VAGELIS SIMOS 1977   5:24:13.310 6:08:43.703 (00:44:30) 7:17:45.486 (01:09:01)
49 46 23 A40-49 Male 183 ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1975   -- -- (00:00:00) 7:18:48.573 (--:--:--)
50 47 11 A50-59 Male 154 ΜΠΑΜΠΗΣ ΔΟΔΟΝΤΖΙΔΗΣ 1969 GRE.A.T. 5:21:55.014 6:10:27.287 (00:48:32) 7:25:51.310 (01:15:24)
51 48 12 A18-39 Male 191 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ 1985 Γ.Σ. ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ -- -- (00:00:00) 7:26:48.473 (--:--:--)
52 49 12 A50-59 Male 208 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5:30:33.016 6:15:52.546 (00:45:19) 7:32:18.393 (01:16:25)
53 50 13 A18-39 Male 172 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1983   5:41:07.990 6:27:28.520 (00:46:20) 7:32:20.157 (01:04:51)
54 51 24 A40-49 Male 232 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΟΣ 1973 ΤΡΑΧΙΝΑ 5:40:46.290 6:30:07.930 (00:49:21) 7:37:56.417 (01:07:48)
55 52 25 A40-49 Male 145 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1972   5:21:32.257 6:13:10.010 (00:51:37) 7:38:20.890 (01:25:10)
56 53 14 A18-39 Male 214 ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 1986 ΑΘΗΝΑ 5:39:45.897 6:24:03.494 (00:44:17) 7:45:03.584 (01:21:00)
57 4 2 F40+ Female 187 ΤΖΕΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ 1968 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5:49:30.154 6:35:55.330 (00:46:25) 7:46:18.984 (01:10:23)
58 54 26 A40-49 Male 142 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ 1975 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5:49:35.784 6:35:51.457 (00:46:15) 7:46:19.984 (01:10:28)
59 55 27 A40-49 Male 117 CHRISTOS NIFORAS 1972   5:50:02.730 6:34:58.833 (00:44:56) 7:51:35.646 (01:16:36)
60 56 13 A50-59 Male 229 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 1968   5:50:13.760 6:34:59.563 (00:44:45) 7:51:36.330 (01:16:36)
61 57 28 A40-49 Male 136 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ 1973 ΤΡΑΧΙΝΑ 5:53:03.940 6:38:11.964 (00:45:08) 7:54:21.847 (01:16:09)
62 58 15 A18-39 Male 247 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΤΑΣ 1987 ΛΑΡΙΣΑ 5:35:44.510 6:32:32.900 (00:56:48) 7:54:23.130 (01:21:50)
63 59 14 A50-59 Male 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1968 ΤΡΙΚΑΛΑ 5:54:16.383 6:43:28.933 (00:49:12) 7:54:37.600 (01:11:08)
64 60 29 A40-49 Male 227 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1980   6:12:40.887 7:00:14.403 (00:47:33) 8:07:17.693 (01:07:03)
65 61 3 A60+ Male 230 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ 1961 PYLAIA 6:10:55.943 7:00:49.596 (00:49:53) 8:11:55.306 (01:11:05)
66 62 15 A50-59 Male 231 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ -- -- (00:00:00) 8:13:40.000 (--:--:--)
67 63 16 A50-59 Male 249 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 6:03:48.457 6:54:12.497 (00:50:24) 8:17:36.787 (01:23:24)
68 64 17 A50-59 Male 121 ATHANASIOS SKOPAS 1963 NEA SMYRNI ATHENS 6:08:56.310 7:00:29.893 (00:51:33) 8:18:35.023 (01:18:05)
69 65 30 A40-49 Male 193 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ - FOTIADIS COACHING 6:06:02.724 6:55:46.084 (00:49:43) 8:19:43.804 (01:23:57)
70 66 31 A40-49 Male 152 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:24:26.107 7:13:48.194 (00:49:22) 8:20:10.137 (01:06:21)
71 67 18 A50-59 Male 103 ANDREAS ARCHONTIDES 1969 ΑΠΟΕΛ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:12:38.647 7:01:11.193 (00:48:32) 8:20:19.560 (01:19:08)
72 68 32 A40-49 Male 185 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:02:47.736 6:54:26.056 (00:51:38) 8:20:23.533 (01:25:57)
73 69 19 A50-59 Male 137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΟΣ 1967 GOJI BERRY TEAM 6:17:17.536 7:09:56.940 (00:52:39) 8:20:27.980 (01:10:31)
74 70 20 A50-59 Male 169 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1969 GOJIBERYTEAM 6:17:22.893 7:09:56.530 (00:52:33) 8:20:28.560 (01:10:32)
75 71 33 A40-49 Male 135 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1980   6:23:22.906 7:07:43.526 (00:44:20) 8:22:10.106 (01:14:26)
76 72 16 A18-39 Male 244 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΤΙΛΗΣ 1985   6:11:39.456 7:00:47.726 (00:49:08) 8:23:43.176 (01:22:55)
77 73 34 A40-49 Male 202 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1972   6:10:19.743 7:05:36.950 (00:55:17) 8:25:39.307 (01:20:02)
78 74 35 A40-49 Male 210 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:03:23.493 6:54:50.813 (00:51:27) 8:26:09.057 (01:31:18)
79 75 36 A40-49 Male 237 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ 1975 ΣΔΥΘ 6:08:53.947 6:59:59.717 (00:51:05) 8:26:27.013 (01:26:27)
80 76 17 A18-39 Male 211 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1986 BALIOTIS NATURE TRAIL 6:14:07.670 7:08:13.777 (00:54:06) 8:26:40.550 (01:18:26)
81 77 21 A50-59 Male 115 ANASTASIOS KOUMENIDES 1969   6:17:22.497 7:14:24.080 (00:57:01) 8:29:54.647 (01:15:30)
82 78 22 A50-59 Male 105 STEFANOS BALANOS 1962 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:27:51.156 7:18:39.133 (00:50:47) 8:30:49.043 (01:12:09)
83 79 37 A40-49 Male 107 CHRISTOS CHRISTODOULOU 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:27:47.944 7:18:33.130 (00:50:45) 8:30:50.387 (01:12:17)
84 5 3 F40+ Female 204 ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΙΑ 1979 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:20:19.596 7:14:44.090 (00:54:24) 8:33:52.310 (01:19:08)
85 80 18 A18-39 Male 163 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΙΟΥΣΗΣ 1988 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:20:22.276 7:14:44.803 (00:54:22) 8:33:52.920 (01:19:08)
86 81 4 A60+ Male 118 VASILEIOS PAPPAS 1959 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:10:45.560 7:12:31.256 (01:01:45) 8:39:15.693 (01:26:44)
87 82 23 A50-59 Male 114 IAKOVOS KLIPFEL 1971   6:17:31.250 7:14:45.060 (00:57:13) 8:39:21.276 (01:24:36)
88 83 38 A40-49 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 OLYMPIA RUNNERS 6:22:25.323 7:15:17.753 (00:52:52) 8:40:06.997 (01:24:49)
89 84 24 A50-59 Male 197 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΑΣ 1969 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6:17:38.037 7:17:35.290 (00:59:57) 8:41:41.017 (01:24:05)
90 85 39 A40-49 Male 240 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 1979 ΑΘΗΝΑ 6:25:48.710 7:19:05.680 (00:53:16) 8:41:47.616 (01:22:41)
91 86 5 A60+ Male 223 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ 1954 ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ 6:33:53.033 7:25:17.563 (00:51:24) 8:48:00.547 (01:22:42)
92 87 25 A50-59 Male 113 GEORGE KINIAKOS 1970 TRAXINA 6:14:04.670 7:10:26.904 (00:56:22) 8:48:58.670 (01:38:31)
93 6 4 F40+ Female 122 KAYOKO TABATA 1967 PIRAEUS 6:23:33.666 7:17:53.513 (00:54:19) 8:51:37.880 (01:33:44)
94 88 26 A50-59 Male 147 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 6:36:49.383 7:35:29.163 (00:58:39) 8:52:07.036 (01:16:37)
95 89 27 A50-59 Male 238 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:30:47.337 7:24:31.217 (00:53:43) 8:52:51.967 (01:28:20)
96 90 40 A40-49 Male 146 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ 1980   6:15:06.154 7:15:52.944 (01:00:46) 8:52:56.654 (01:37:03)
97 91 28 A50-59 Male 176 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 1965 ATHLETICSGUIDANCE.GR, ΣΔΥΜ 6:29:36.173 7:26:43.093 (00:57:06) 8:54:05.123 (01:27:22)
98 92 41 A40-49 Male 150 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 1980 TIHIO RACE TEAM / ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 6:26:21.520 7:28:08.524 (01:01:47) 8:54:54.010 (01:26:45)
99 93 42 A40-49 Male 123 DIMITRIS TOULIATOS 1976   6:28:29.203 7:28:54.196 (01:00:24) 8:55:58.590 (01:27:04)
100 94 19 A18-39 Male 236 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 1984 RAFINA RUNNERS 6:29:00.647 7:24:16.724 (00:55:16) 8:56:21.064 (01:32:04)
101 95 29 A50-59 Male 226 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1967 RAFINA RUNNERS 6:39:47.430 7:33:26.747 (00:53:39) 8:58:18.840 (01:24:52)
102 96 20 A18-39 Male 108 ALEXANDROS ENGLEZAKIS 1988 SKA CHOLARGOU 6:24:17.940 7:19:34.776 (00:55:16) 8:59:24.560 (01:39:49)
103 97 30 A50-59 Male 158 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ 1970 LAU - LAU TEAM 6:34:27.666 7:34:07.453 (00:59:39) 9:04:53.033 (01:30:45)
104 98 31 A50-59 Male 200 NIKOΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 6:38:59.550 7:33:09.927 (00:54:10) 9:12:14.410 (01:39:04)
105 7 5 F40+ Female 224 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑ 1973 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:40:39.820 7:37:39.656 (00:56:59) 9:12:34.953 (01:34:55)
106 99 6 A60+ Male 171 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1956 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:38:12.006 7:36:46.140 (00:58:34) 9:12:35.500 (01:35:49)
107 100 43 A40-49 Male 250 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980   6:35:52.364 7:42:07.184 (01:06:14) 9:12:43.037 (01:30:35)
108 101 21 A18-39 Male 196 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ 1983 RUNNERS LARISA 6:36:40.054 7:36:13.947 (00:59:33) 9:19:14.604 (01:43:00)
109 102 44 A40-49 Male 166 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΝΑΒΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:42:11.407 7:46:36.860 (01:04:25) 9:27:26.107 (01:40:49)
110 103 32 A50-59 Male 165 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ 1966 ATHLETICS-GUIDANCE.GR 6:50:34.166 -- (--:--:--) 9:32:25.820 (--:--:--)
111 104 33 A50-59 Male 205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ΑΘΗΝΑ 6:44:11.830 -- (--:--:--) 9:33:23.770 (--:--:--)
112 105 45 A40-49 Male 225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 6:53:39.453 -- (--:--:--) 9:35:21.547 (--:--:--)
113 106 34 A50-59 Male 170 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 Ο.Υ.Κ. 7:05:41.503 -- (--:--:--) 9:40:11.433 (--:--:--)
114 8 6 F40+ Female 124 EVANGELIA TRIANTAFYLLIDI 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 7:06:12.417 -- (--:--:--) 9:41:14.820 (--:--:--)
115 107 46 A40-49 Male 177 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977   6:58:15.786 -- (--:--:--) 9:45:09.823 (--:--:--)
116 108 47 A40-49 Male 161 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ 1974 FITNESS EY ZHN 6:58:15.874 8:08:08.547 (01:09:52) 9:54:35.167 (01:46:26)
117 109 48 A40-49 Male 245 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 1980   7:04:55.627 -- (--:--:--) 9:55:55.107 (--:--:--)
118 110 35 A50-59 Male 125 ZACHARIAS TSOUMOS 1970 PDS ODYSSEAS - ПРИЗРАК 7:12:13.124 -- (--:--:--) 9:57:29.054 (--:--:--)
119 111 7 A60+ Male 128 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ 1959 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:38:41.850 7:42:27.573 (01:03:45) 9:59:19.216 (02:16:51)
120 9 7 F40+ Female 156 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ 1974 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 7:22:02.657 -- (--:--:--) 9:59:57.687 (--:--:--)
121 112 49 A40-49 Male 110 GEORGE GOLIAS 1975 ΚΟΒΙΝΤΦΡΙ 7:22:50.323 -- (--:--:--) 9:59:58.503 (--:--:--)
122 113 50 A40-49 Male 218 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 1978 ΑΘΗΝΑ 7:47:09.303 -- (--:--:--) 10:11:25.780 (--:--:--)
123 114 8 A60+ Male 198 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1956   7:46:39.223 -- (--:--:--) 10:40:47.650 (--:--:--)
124 115 22 A18-39 Male 246 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΣΟΥΡΑΣ DNF-LIVADIES1 1986 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 4:25:24.130 4:57:46.500 (00:32:22) -- (--:--:--)
125 116 23 A18-39 Male 174 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΣΚΑΚΗΣ 1996 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ -- -- (00:00:00) -- (00:00:00)
126 117 24 A18-39 Male 186 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ DNF - Kapnohori 1992 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- (00:00:00) -- (00:00:00)
127 118 51 A40-49 Male 179 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 1978   -- -- (00:00:00) -- (00:00:00)


"
Hercules Marathon 2021 b. Ημιμαραθώνιος Ελλέβορος 16,2χλμ
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club FinishHeleborus
1 1 1 ALL Male 609 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 L-CREW 1:41:22.307
2 2 2 ALL Male 512 KONSTANTINOS PANTAZIS 1990 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:42:22.836
3 3 3 ALL Male 563 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΡΑΝΤΥ 1984 DIMOPOULOS COACHING 1:45:48.616
4 4 4 ALL Male 508 APOSTOLOS KATSAVRIAS 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:47:45.887
5 5 5 ALL Male 695 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ -   1:50:14.377
6 6 6 ALL Male 518 ΠΕΤΡΟΣ TΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 1983 MAD GOATS 1:53:38.383
7 7 7 ALL Male 688 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΔΟΣ 1978 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:56:40.036
8 8 8 ALL Male 653 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 1985 MAD GOATS 1:56:58.036
9 1 9 ALL Female 675 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΖΑΡΟΥ 1999 ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:05:47.090
10 2 10 ALL Female 608 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΦΕΚΗ 2002 L-CREW 2:06:09.060
11 9 11 ALL Male 600 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΙΟΣ 1986 Pitsiteam 2:08:51.120
12 10 12 ALL Male 524 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΤΑΣ 1990 Pitsiteam 2:08:52.813
13 11 13 ALL Male 618 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 MAD GOATS 2:09:26.730
14 12 14 ALL Male 619 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 MAD GOATS 2:09:58.210
15 3 15 ALL Female 552 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 Mad Goats 2:09:58.456
16 13 16 ALL Male 554 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986   2:15:16.930
17 14 17 ALL Male 559 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:11.167
18 15 18 ALL Male 532 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985   2:16:20.923
19 4 19 ALL Female 687 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 32300 - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2:17:04.204
20 16 20 ALL Male 649 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1980   2:17:21.847
21 5 21 ALL Female 506 GEORGIA KANOYTA 1985 GET FIT ITEA 2:17:47.770
22 17 22 ALL Male 637 ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΗΝΑΤΑΡΑΚΟΣ 2005   2:17:57.370
23 18 23 ALL Male 672 ΘΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1991   2:18:53.200
24 19 24 ALL Male 526 ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ 1983 MAD GOATS 2:19:19.150
25 20 25 ALL Male 663 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΑΡΓΙΩΤΗΣ 1987 PITSI TEAM 2:19:21.650
26 21 26 ALL Male 662 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗΣ 1969 ΛΑΜΙΑ 2:21:20.507
27 6 27 ALL Female 610 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ 1965 SAFANS 2:21:38.146
28 22 28 ALL Male 547 ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΩΝΙΑΣ 1983 GET FIT ITEA 2:24:45.800
29 23 29 ALL Male 540 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1981   2:24:50.637
30 24 30 ALL Male 573 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 1971 L-CREW 2:24:59.274
31 25 31 ALL Male 574 ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΩΝΙΑΣ 1983   2:25:15.874
32 26 32 ALL Male 527 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1948 Ο.Μ.Γ 2:25:41.000
33 27 33 ALL Male 557 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 PERIKLIS TRAINING 2:26:14.783
34 28 34 ALL Male 546 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΛΦΗΣ 1972 RAFINA RUNNERS 2:26:17.000
35 29 35 ALL Male 683 ΒΑΙΟΣ ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ 1987 VMAXTRAINING 2:27:01.834
36 7 36 ALL Female 656 ΕΛΕΝΗ ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ 1979 VMAXTRAINING 2:27:23.280
37 30 37 ALL Male 545 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:27:44.956
38 31 38 ALL Male 535 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1965 RUNMTBRACE 2:27:49.500
39 32 39 ALL Male 691 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΟΛΙΑΣΜΕΝΟΣ 1989   2:28:05.176
40 33 40 ALL Male 581 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΑΠΕΤΗΣ 1969 ΣΔΥΑ 2:28:36.460
41 34 41 ALL Male 569 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΝΑΣ 1973   2:30:35.507
42 35 42 ALL Male 631 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1974 MTR 2:30:44.283
43 36 43 ALL Male 664 ΣΤΗΒ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ 1984 COATRUNNERS 2:31:42.897
44 37 44 ALL Male 534 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ 1969 ΣΔΥΠ 2:31:45.934
45 38 45 ALL Male 538 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 1987   2:31:47.204
46 39 46 ALL Male 682 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΟΥΝΗΣ 1974   2:32:12.484
47 8 47 ALL Female 572 ΚΟΤΖΙΑ ΖΩΗ 1992 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ 2:32:22.970
48 40 48 ALL Male 701 ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ -   2:32:23.490
49 41 49 ALL Male 591 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1982 ΑΕΚ-ΤΡΑΧΙΝΑ 2:33:08.070
50 42 50 ALL Male 594 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1981   2:33:12.604
51 43 51 ALL Male 640 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΣΑΦΑΝΣ-VASKOS TRAINNING TEAM 2:33:16.877
52 44 52 ALL Male 575 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΓΚΑΛΟΣ 1970 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 2:33:25.587
53 9 53 ALL Female 586 ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΟΚΜΟΤΟΥ 1991 ΑΜΦΙΣΣΑ - ΦΩΚΙΔΑΣ 2:33:45.370
54 45 54 ALL Male 589 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΑΚΗΣ 1973 ΛΑΜΙΑ 2:33:57.690
55 46 55 ALL Male 681 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964   2:35:03.130
56 47 56 ALL Male 510 KONSTANTINOS MAKKAS 1977 ARKALOS 2:35:23.983
57 10 57 ALL Female 525 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΥΓΙΖΑΚΗ 1984 LCREW 2:35:42.824
58 48 58 ALL Male 588 ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΝΤΟΣ 1968   2:35:56.280
59 49 59 ALL Male 677 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1951 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2:35:57.950
60 50 60 ALL Male 578 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 1957 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 2:36:52.060
61 51 61 ALL Male 503 LOUKAS BAKALEXIS 1976 ΑΝΕΡΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:39:51.097
62 52 62 ALL Male 504 KYRIAKOS GIANNOPOULOS 1966 GRRUNNERS 2:40:31.167
63 53 63 ALL Male 632 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1979   2:40:59.363
64 54 64 ALL Male 560 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1981 TTR 2:41:04.120
65 11 65 ALL Female 542 ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ 1989 L-CREW 2:41:53.264
66 55 66 ALL Male 669 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 1980   2:42:39.677
67 56 67 ALL Male 567 ΧΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975   2:42:53.137
68 57 68 ALL Male 555 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΛΑΜΙΑ 2:43:27.686
69 58 69 ALL Male 601 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1973 PITSITEAM 2:43:59.880
70 59 70 ALL Male 659 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΛΤΣΙΩΤΗΣ 1987   2:44:06.347
71 12 71 ALL Female 680 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ 1978 VMAXTRAINING 2:44:57.146
72 60 72 ALL Male 645 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1999 MYATHLETE TRAIL TEAM - PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:45:00.090
73 61 73 ALL Male 605 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΤΣΙΟΣ 1971 VMAXTRAINING 2:45:12.533
74 62 74 ALL Male 689 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ 1977   2:45:30.500
75 63 75 ALL Male 576 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2:47:26.780
76 64 76 ALL Male 584 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 1977   2:48:37.277
77 65 77 ALL Male 507 DIMITRIOS KATSANTONIS 1959 MEDEON 2:48:51.783
78 66 78 ALL Male 690 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1983 L-CREW 2:49:17.540
79 67 79 ALL Male 529 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1978 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:49:21.466
80 68 80 ALL Male 660 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΜΟΣ 1974 SALUTE 2:49:55.433
81 69 81 ALL Male 587 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 1977 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:50:10.384
82 70 82 ALL Male 556 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1985   2:50:24.190
83 71 83 ALL Male 585 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΑΝΗΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:50:35.617
84 72 84 ALL Male 676 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:52.454
85 13 85 ALL Female 624 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΝΕΚΟΥ 1979 ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:52.953
86 73 86 ALL Male 617 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ 2:51:32.410
87 74 87 ALL Male 544 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ 1977 ΦΘΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2:51:54.793
88 75 88 ALL Male 607 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ 1961 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2:51:59.900
89 76 89 ALL Male 595 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ 1980   2:52:12.016
90 77 90 ALL Male 621 ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ 1977 THEPHYSIOPLACE 2:52:16.866
91 78 91 ALL Male 519 VASSILIS ZAROGGAS 1975 ALLTERRAINRUNNERS 2:52:27.380
92 14 92 ALL Female 628 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΡΟΤΣΗ 1977 VMAXTRAINING 2:53:02.220
93 79 93 ALL Male 536 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1961 ΕΟΣ ΛΑΪΣΤΑΣ ΖΑΓΟΡΙΟΥ 2:53:15.034
94 80 94 ALL Male 674 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΜΠΛΑΛΕΞΗΣ 1974   2:53:26.010
95 81 95 ALL Male 615 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΜΙΚΟΣ 2000 - 2:54:25.186
96 15 96 ALL Female 561 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΒΑΝΣ 1977 ΑΘΗΝΑ 2:56:50.040
97 82 97 ALL Male 517 CHRISTOS TSIMPOUKIS 1987   2:57:50.224
98 83 98 ALL Male 612 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973   2:58:11.877
99 16 99 ALL Female 562 ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ 1965 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2:58:47.640
100 84 100 ALL Male 633 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 1975 ΑΘΗΝΑ ΠΑΤΗΣΙΑ 2:59:31.880
101 85 101 ALL Male 549 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΕΑΣ 3:01:14.500
102 86 102 ALL Male 620 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΤΖΟΣ 1966 ΤΡΑΧΙΝΑ 3:02:10.896
103 87 103 ALL Male 685 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ 1980 ΣΔΥΒ 3:02:12.514
104 17 104 ALL Female 634 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΑΝΟΥ 1977   3:04:57.017
105 18 105 ALL Female 513 AIMEE PIRIE 1996   3:06:42.000
106 19 106 ALL Female 635 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ 1981 ΣΔΥΑ 3:07:06.627
107 20 107 ALL Female 514 KASSY PROCTER 1997 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 3:07:27.393
108 88 108 ALL Male 647 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1970 ΤΡΑΧΙΝΑ 3:07:28.023
109 89 109 ALL Male 622 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1978   3:08:04.947
110 90 110 ALL Male 658 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΑΠΠΑΖ 3:08:06.123
111 91 111 ALL Male 611 ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 1975   3:09:12.570
112 92 112 ALL Male 511 MINAS PAGKALOS 1979   3:09:53.563
113 93 113 ALL Male 693 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ -   3:10:15.357
114 94 114 ALL Male 577 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987   3:10:18.710
115 95 115 ALL Male 679 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΡΑΣ 1979   3:11:26.373
116 96 116 ALL Male 700 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ -   3:14:35.854
117 97 117 ALL Male 654 ΘΩΜΑΣ ΡΑΜΜΟΣ 1963   3:16:23.464
118 98 118 ALL Male 566 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΓΚΑΝΑΣ 1972   3:18:00.334
119 99 119 ALL Male 678 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1974   3:19:23.100
120 100 120 ALL Male 697 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -   3:19:28.120
121 101 121 ALL Male 641 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1978   3:20:11.487
122 102 122 ALL Male 630 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΟΥΜ 1970 ΤΡΑΧΙΝΑ 3:23:32.100
123 103 123 ALL Male 696 NONAME_2020 ΩΩ__B. ΗΜΙΜΑΡΑΘΏΝΙΟΣ ΕΛΛΈΒΟΡΟΣ 16,2ΧΛΜ_4 -   3:25:15.240
124 104 124 ALL Male 598 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΣ 1992 ΤΡΑΧΙΝΑ 3:25:51.967
125 105 125 ALL Male 629 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ 1951 PERIKLISTRAINING 3:26:32.100
126 106 126 ALL Male 623 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ 1987   3:26:45.564
127 107 127 ALL Male 592 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΒΑΡΗΣ 1989 DIALEKTOS TEAM 3:26:59.950
128 108 128 ALL Male 626 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ 1961   3:27:19.070
129 109 129 ALL Male 528 IΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1967 TRAXINA 3:27:34.874
130 110 130 ALL Male 661 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΟΛΟΣ 1958 ΤΡΑΧΙΝΑ-INTERAMERICAN 3:29:04.246
131 21 131 ALL Female 642 ΓΙΟΥΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1982   3:29:31.957
132 111 132 ALL Male 521 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΑΜ 1972   3:31:24.660
133 112 133 ALL Male 614 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ 1976 - 3:33:36.816
134 113 134 ALL Male 501 PANAGIOTIS ANAGNOSTOU 1965   3:37:29.277
135 114 135 ALL Male 699 NONAME_2020 ΩΩ__B. ΗΜΙΜΑΡΑΘΏΝΙΟΣ ΕΛΛΈΒΟΡΟΣ 16,2ΧΛΜ_7 -   3:42:33.637
136 115 136 ALL Male 515 NIKOS REMMAS 1966 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:42:35.123
137 22 137 ALL Female 650 ΒΙΚΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1983   3:43:09.770
138 116 138 ALL Male 668 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ATHENS 3:45:06.690
139 117 139 ALL Male 553 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1965 HELLENIC POLICE RUNNING TEAM 3:45:15.170
140 118 140 ALL Male 694 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -   3:45:15.410
141 23 141 ALL Female 516 CÉCILE TIRARD 1958 ΣΑΦΑΝΣ 3:47:42.007
142 119 142 ALL Male 543 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ 1956 ΣΑΦΑΝΣ 3:47:42.037
143 120 143 ALL Male 597 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 1968   3:47:48.567
144 121 144 ALL Male 657 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 1962 GRRUNNERS 3:51:01.046
145 24 145 ALL Female 522 ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1998   3:54:31.233
146 122 146 ALL Male 523 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1966 GOJI BERRY TEAM 3:54:33.964
147 123 147 ALL Male 580 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ 1974   3:58:50.254
148 25 148 ALL Female 558 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 THE RUNNER'S PROJECT 4:20:58.844
149 26 149 ALL Female 666 ΔΑΦΝΗ ΣΠΥΡΑΚΟΥ 1970 ΑΘΗΝΑ 4:21:00.017
150 124 150 ALL Male 638 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ 1968   4:25:15.000
151 125 151 ALL Male 671 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1975 ΜΕΛΙΣΣΙΑ 4:39:22.690
152 126 152 ALL Male 644 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΜΝΛ/303ΠΕΒ 4:52:29.230
153 127 153 ALL Male 627 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΑΝΗΣ 1969 ΑΘΗΝΑ --
154 128 154 ALL Male 692 NONAME_2020 ΩΩ__B. ΗΜΙΜΑΡΑΘΏΝΙΟΣ ΕΛΛΈΒΟΡΟΣ 16,2ΧΛΜ_1 DNF -   --


"
Hercules Marathon 2021 c. Φαρμακίδες 6,2χλμ
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club FinishFarmakides
1 1 1 ALL Male 855 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 1985 EVOGYMMYKONOS 0:40:29.876
2 2 2 ALL Male 877 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΗΓΑΣ 2009 KASIMIS TRAINING-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0:47:32.107
3 3 3 ALL Male 894 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:51:22.770
4 4 4 ALL Male 848 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ 1987   0:51:39.633
5 1 5 ALL Female 827 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗ 2008 VMAXTRAINING 0:52:38.934
6 5 6 ALL Male 884 ΝΩΝΤΑΣ ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ -   0:52:51.840
7 6 7 ALL Male 873 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ 1978   0:56:49.260
8 7 8 ALL Male 829 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 LOKROΙ TRAIL RUNNING TEAM 0:57:37.344
9 8 9 ALL Male 861 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΟΣ 1991   0:57:48.404
10 2 10 ALL Female 871 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑ 2008 VMAXTRAINING 0:58:07.460
11 3 11 ALL Female 805 ARISTEA LANGARI 1983 ILION 1:00:20.633
12 9 12 ALL Male 902 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΟΡΜΟΒΑΣ -   1:00:47.420
13 10 13 ALL Male 832 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΣ 2005   1:01:03.640
14 4 14 ALL Female 866 ΛΙΛΗ ΝΤΟΥΜΑ 1983   1:01:29.187
15 11 15 ALL Male 830 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1967   1:02:04.514
16 5 16 ALL Female 820 ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΥΡΑΚΗ 2006 L-CREW 1:03:59.500
17 12 17 ALL Male 839 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969   1:04:33.390
18 13 18 ALL Male 836 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ 2007   1:04:33.760
19 14 19 ALL Male 835 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ 1969   1:04:34.120
20 15 20 ALL Male 825 ΙΑΣΩΝ ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ 2008   1:05:56.183
21 16 21 ALL Male 831 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1991 HERMES FITNESS TRAINING 1:06:10.116
22 17 22 ALL Male 874 ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006   1:07:08.300
23 6 23 ALL Female 845 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΙΟΥΣΗ 1970 ΑΧΑΡΝΑΙ, ΤΑΤΟΙ 1:07:23.320
24 18 24 ALL Male 903 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΣ -   1:07:51.313
25 19 25 ALL Male 901 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ -   1:07:52.664
26 20 26 ALL Male 892 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΟΥΦΛΑΣ 1994 ΛΑΜΙΑ 1:07:53.370
27 21 27 ALL Male 810 THOMAS PAPASMIRIS 1981 ZAMPON 1:08:25.120
28 7 28 ALL Female 870 ΑΓΓΕΛΑ ΠΑΝΟΥΣΟΥ 2000 HERMES FITNESS 1:09:29.943
29 8 29 ALL Female 858 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΑ 2003   1:10:53.370
30 22 30 ALL Male 883 ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΚΙΟΝΙ -   1:10:55.497
31 23 31 ALL Male 897 ΦΩΤΗΣ ΦΥΚΑΣ 1998 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:11:32.463
32 24 32 ALL Male 881 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΡΓΙΩΤΗΣ 1984 PITSITEAM 1:12:38.970
33 25 33 ALL Male 860 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ 1984   1:13:27.823
34 26 34 ALL Male 859 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 T.T.R. 1:13:47.220
35 27 35 ALL Male 908 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ -   1:14:00.313
36 9 36 ALL Female 808 ZAFEIRA PALOUKI 1991 MIONIARUN 1:14:20.134
37 10 37 ALL Female 909 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥΡΛΙΔΟΥ -   1:14:50.073
38 11 38 ALL Female 868 ΚΑΤΙΑ ΟΡΙΕΤΤΑ 1981   1:15:22.104
39 12 39 ALL Female 888 ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1965 ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ 1:15:44.646
40 28 40 ALL Male 850 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ 1975 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 1:15:49.157
41 29 41 ALL Male 905 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ -   1:16:26.696
42 13 42 ALL Female 821 ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ 1978   1:17:50.434
43 14 43 ALL Female 857 ΑΝΘΗ ΛΟΓΟΘΕΤΗ 1980 THEPHYSIOPLACE 1:18:54.313
44 15 44 ALL Female 912 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ -   1:20:20.327
45 30 45 ALL Male 867 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ 2009   1:20:39.547
46 31 46 ALL Male 904 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΙΩΜΟΣ -   1:21:03.340
47 32 47 ALL Male 822 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ 1976   1:22:07.760
48 16 48 ALL Female 865 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ 1977   1:24:43.450
49 33 49 ALL Male 817 ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1990   1:24:51.537
50 17 50 ALL Female 846 ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΓΙΑ 1974 ΛΑΜΙΑ 1:25:05.277
51 18 51 ALL Female 852 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ 1983 SERVICECAR.GR 1:25:31.326
52 34 52 ALL Male 862 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1958 Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:25:33.594
53 19 53 ALL Female 889 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΡΑΒΟΣΚΟΥΦΗ 1979 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:25:42.283
54 20 54 ALL Female 844 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ 1999 L-CREW 1:27:58.687
55 21 55 ALL Female 814 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1971   1:27:59.914
56 22 56 ALL Female 879 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ANTHEMA RUNNING TEAM 1:28:11.647
57 23 57 ALL Female 838 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1985 MAD GOATS 1:28:19.676
58 35 58 ALL Male 910 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΣΙΜΑΤΗΣ -   1:33:52.907
59 36 59 ALL Male 893 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:35:33.573
60 24 60 ALL Female 801 SOPHIA ARVANITAKI 1969 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1:35:56.250
61 25 61 ALL Female 887 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:36:27.227
62 37 62 ALL Male 833 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΖΑΣ 1972   1:36:57.503
63 38 63 ALL Male 841 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 1976   1:37:42.113
64 26 64 ALL Female 828 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:29.580
65 27 65 ALL Female 804 VILLY KARANASOU 1993 MIONIARUN 1:39:40.007
66 39 66 ALL Male 843 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ 1991 MIONIARUN 1:39:41.553
67 40 67 ALL Male 885 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1990 MIONIARUN 1:39:46.820
68 28 68 ALL Female 802 VAIA CHRISTODOULOU 1980 LARISSA TRAIL RUNNERS 1:39:54.517
69 29 69 ALL Female 818 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:40:00.797
70 30 70 ALL Female 895 ΑΝΝΑ ΤΣΟΥΡΗ 1965   1:40:26.684
71 31 71 ALL Female 875 ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΗ 2009 ΛΑΜΙΑ 1:45:36.107
72 32 72 ALL Female 886 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ΛΑΜΙΑ 1:45:36.463
73 41 73 ALL Male 815 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 2008 LAMIA 1:46:36.233
74 42 74 ALL Male 812 DIMITRIOS TITOPOULOS 1976   1:46:57.324
75 33 75 ALL Female 826 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 1:48:57.240
76 34 76 ALL Female 816 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1973   1:49:28.460
77 35 77 ALL Female 807 ΑΣΤΡΑΙΑ ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΥ -   1:49:29.270
78 36 78 ALL Female 849 ΝΕΔΑ ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΥ 2007   1:49:30.063
79 37 79 ALL Female 882 KΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΣΚΟΡΔΑ 1975 ANTHEMA RUNNING TEAM 1:49:33.166
80 38 80 ALL Female 809 PARASKEVI PAPADIMA 1979 LAMIA 1:49:38.390
81 39 81 ALL Female 840 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:51:22.257
82 43 82 ALL Male 854 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΚΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:28.104
83 40 83 ALL Female 842 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ 1975 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1:51:44.290
84 41 84 ALL Female 813 MARTA ZOUGANELIS 1984   1:56:57.050
85 42 85 ALL Female 834 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ 2007   1:56:58.426
86 44 86 ALL Male 824 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ 1967   1:57:00.784
87 43 87 ALL Female 863 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗ 1964   1:57:01.380
88 44 88 ALL Female 876 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2007 ΛΑΜΙΑ 2:04:22.243
89 45 89 ALL Male 856 ΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 1972   2:04:48.984
90 45 90 ALL Female 911 ΣΕΜΙΝΑ ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -   2:11:43.600
91 46 91 ALL Female 907 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ -   2:18:19.530
92 47 92 ALL Female 906 ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑ -   2:18:20.650
93 48 93 ALL Female 847 ΟΛΓΑ ΚΟΓΙΟΥ 1998   2:29:07.737
94 46 94 ALL Male 803 ZEN IMEL 1995   2:29:23.116
95 47 95 ALL Male 819 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2009   2:38:09.473
96 48 96 ALL Male 851 ΑΡΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΟΣ 1968   3:14:07.000
97 49 97 ALL Male 800 KOSTAS APOSTOLOPOULOS 1968 TRAXINA --
98 50 98 ALL Male 872 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1973   --
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Διώξε το στρες, χάσε βάρος και βελτίωσε την υγεία σου! Ο νικητής του Olympus Mythical Trail Φιλάρετος Μπούκης μιλά στο RunningNews.gr για τον μεγάλο αγώνα

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
16 Οκτωβρίου & Παγκόσμια ημέρα διατροφής! Οι συμβουλές του Eliud Kipchoge προς τους δρομείς!
Βάρη : Τι κάνω λάθος; Οι Θρύλοι του στίβου #10 | Haile Gebrselassie, Ο Αυτοκράτορας των δρόμων αντοχής
Nutrition News



CYBEX AVI

HOKA One One

Athens Marathon EXPO

Thessaloniki Half Marathon

Πρέπει να διαβάσετε
22 Οκτ 21
Δοκιμάζουμε τα νέα μοντέλα Reebok: Floatride Energy GROW & Floatride Energy 3
RunningNews.gr Shoe reviews
Ο δρομέας μεγάλων αποστάσεων Γιώργος Δαφνής και η personal trainer Κάτια Στρατουδάκη δοκιμάζουν για το RunningNews.gr τα τα νέα μοντέλα παπουτσιών της Reebok. το Floatride Energy 3 και το Floatride Energy GROW αντίστοιχα, είναι δυο μοντέλα υψηλής ποιότητας , σε ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή, ιδανικά για απαιτητικούς δρομείς
10 Οκτ 21
Emelia: Μελάσα ανώτερης ποιότητας – μοναδικής γεύσης
Ως μία από τις 9 θρεπτικότερες τροφές του πλανήτη, η μελάσα από ζαχαροκάλαμο είναι μια Yπερτροφή, που καλύπτει συνολικά τις ανάγκες του ανθρώπινου οργανισμού προκειμένου να παραμένει υγιής. Όμως κάθε μελάσα διαφέρει από την ποιότητα των ζαχαροκάλαμων, τον τρόπο συγκομιδής τους και τη μέθοδο παραγωγής της. Η Emelia είναι μελάσα ανώτερης ποιότητας και μοναδικής γεύσης, διότι δεν είναι προϊόν σύνθλιψης και απόσταξης
30 Σεπ 21
Mizuno Running. Συλλεκτική Έκδοση Wave Skyrise 2 Amsterdam
Τιμώντας την Ιαπωνική της κληρονομιά, η Mizuno συνεργάζεται ξανά με το Rijksmuseum για να σχεδιάσει αυτή την συλλεκτική έκδοση για τον Μαραθώνιο του Άμστερνταμ 2021 του οποίου είναι επίσημος χορηγός. Η έμπνευση του σχεδίου προέρχεται από τα διάφορα εκθέματα του Ασιατικού Περιπτέρου
16 Σεπ 21
UA HOVR™ Mega 2 Clone: Τεχνολογικά Εξελιγμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε Δρομέα!
Η τεχνολογία στο επάνω μέρος του Mega 2 Clone, προσαρμόζεται ανάλογα με το σχήμα και το πάτημα του ποδιού κάθε δρομέα, με σκοπό να αποτρέπει τις τριβές που μπορούν να προκαλέσουν ερεθισμούς.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse