Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno

Saucony

Castle Run


Cardio Run

X-treme Stores
Herbalife
26 Σεπ 21 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Serres Ultra Trail 2021 Voreia Beer Serres Trail 21km

Serres Ultra Trail S.U.T
ο αγώνας της Κυριακής Voreia Beer Serres Trail 21km       

* εδώ τα αποτελέσματα και του αγώνα του Σαββάτου 86 χιλιομέτρων


Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club Finish SMT
1 1 1 M20-39 Male 301 KOSMAS PLAKETAS 1988 SNOWLAND.GR 1:48:17
2 2 2 M20-39 Male 327 ANDREAS BARUTAS 2000 ΔΕΡΟΠΟΛΗRUN 1:57:39
3 3 3 M20-39 Male 485 CHRISTOS PARASKEVAS 1997 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2:00:52
4 4 4 M20-39 Male 458 GEORGE MITROUDAS 2000 NORTH FACE 2:01:37
5 5 1 M50-59 Male 304 IOANNIS KOURKOURIKIS 1971 SALOMON HELLAS-KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:02:12
6 6 1 M40-49 Male 461 NIKOLAOS NAKOU 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 2:06:57
7 7 2 M40-49 Male 593 THOMAS SOLOMOS 1974   2:08:59
8 8 2 M50-59 Male 588 FOTIS ZICHNALIS 1971 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:11:25
9 9 5 M20-39 Male 399 GEORGE KATSANIS 1986 KATSANIS RUNNING TEAM 2:13:03
10 10 6 M20-39 Male 596 KONSTANTINOS RAFAIL PARASKEVOPOULOS 1990   2:23:01
11 11 7 M20-39 Male 436 MOSCHOS MARINIS 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:23:10
12 12 8 M20-39 Male 341 NIKOLAOS DAMIANIDIS 1994   2:24:24
13 1 1 W40-49 Female 498 EVGENEIA PORGIAZOGLOU 1979 - 2:24:26
14 13 3 M50-59 Male 424 GEORGE LIOUSAS 1969 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:24:51
15 14 4 M50-59 Male 435 MANTSOS NIKOLAOS 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:24:52
16 15 9 M20-39 Male 425 GEORGE LIPIRIDIS 1984 MAKRIDIS RUNNING TEAM 2:25:03
17 16 10 M20-39 Male 326 ANASTASIOS BARUTAS 2000 ΔΕΡΟΠΟΛΗRUN 2:25:24
18 17 3 M40-49 Male 445 PANTELIS MELADENIOS 1979 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2:25:33
19 18 11 M20-39 Male 350 EMINIDIS ODISSEAS 1993 IRON TEAM 2:25:52
20 19 4 M40-49 Male 576 IOANNIS VASILKARIDIS 1976 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:26:22
21 20 1 M60+ Male 337 CHRISTOS CHITAS 1960 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:26:28
22 21 5 M50-59 Male 401 EPIKOUROS KINTZONIDIS 1963 - 2:26:57
23 22 5 M40-49 Male 448 IOANNIS MEITANIDIS 1981 ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2:27:52
24 23 6 M40-49 Male 467 THEMIS NEZAS 1978 - 2:27:55
25 24 12 M20-39 Male 559 CHARALAMPOS TRIANTAFILLIDIS 1982 ΦΟΣ.ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 2:30:09
26 2 1 W20-39 Female 347 NATALI DIMOSTHENOUS 1999 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ-ΓΣΚ 2:30:36
27 25 13 M20-39 Male 352 THEOFILOS EVAGGELOU 1992 OSB ENDURANCE TEAM 2:31:22
28 26 7 M40-49 Male 595 KONSTANTINOS MPEGOS 1975   2:32:45
29 27 14 M20-39 Male 512 GEORGE RIZOS 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 2:32:46
30 28 6 M50-59 Male 306 KONSTANTINOS KOTALAKIDIS 1971 - 2:32:46
31 29 7 M50-59 Male 408 DIMITRIOS KOROLOGOS 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-HERBALIFE TEAM 2:32:47
32 3 2 W40-49 Female 419 MARIA LAMPOUDI 1980 Σ.Δ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2:33:52
33 30 15 M20-39 Male 368 ANASTASIOS GIALETZIS 1982 - 2:34:13
34 31 8 M40-49 Male 542 ILIAS STERGIOU 1981 ΣΔΥΘ 2:36:07
35 32 16 M20-39 Male 387 IOANNIS KALAITZIDIS 1985 - 2:37:24
36 33 17 M20-39 Male 496 MICHAIL POLICHROMIDIS 1982 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:37:50
37 34 18 M20-39 Male 464 DIMITRIOS NATSIOULAS 1985 Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 2:37:54
38 35 9 M40-49 Male 465 GEORGE NERANTZAKIS 1978 OSB ENDURANCE TEAM 2:38:05
39 36 10 M40-49 Male 479 EFSTRATIOS PAPADOPOULOS 1980 - 2:39:00
40 4 2 W20-39 Female 566 ZOI TSAFARIDOU 1987 - 2:39:01
41 37 19 M20-39 Male 432 TENGIZ MAMEDOV 1990 - 2:39:30
42 5 3 W40-49 Female 422 LILY DOUMA 1978 - 2:39:33
43 38 20 M20-39 Male 555 GEORGE TOMPOUDIS 1988 - 2:44:03
44 39 21 M20-39 Male 334 NIKOS CHAROUPAS 1988 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:44:19
45 40 22 M20-39 Male 382 GEORGE IATROUDELLIS 2001 - 2:45:18
46 41 8 M50-59 Male 303 GEORGE SIKALOS 1965 ΜΑΡΑΘΩΜΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:45:51
47 42 23 M20-39 Male 526 THOMAS SFIRIS 1989 - 2:46:20
48 6 3 W20-39 Female 538 MARIA STAMOU 1987 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 2:46:45
49 43 11 M40-49 Male 397 CHRISTOS KARELAKIS 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 2:47:28
50 7 4 W20-39 Female 584 KATERINA ZAGKARETOU 1993 ΟΑΛΘ 2:48:07
51 44 24 M20-39 Male 500 GEORGE POURSANIDIS 1995 PROU AND PENNAS HIKE TEAM 2:49:16
52 8 4 W40-49 Female 369 ZOI GIANNELER 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 2:49:32
53 45 25 M20-39 Male 497 AGGELOS PONTOS 1985 KASIMIS TRAINING 2:49:54
54 46 9 M50-59 Male 560 KONSTANTINOS TSAKIRAKIS 1970 - 2:49:59
55 47 26 M20-39 Male 386 KIRIAKOS KAKANOS 2004 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:50:08
56 48 10 M50-59 Male 504 KOSTAS PRATSAS 1968 - 2:50:37
57 49 11 M50-59 Male 478 ANDREAS PAPADOPOULOS 1971 ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2:50:39
58 50 27 M20-39 Male 493 STAVROS PERDIOS 1985 MAKEMUESLI 2:50:52
59 51 12 M40-49 Male 476 STEFANOS ORFANIDIS 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:51:56
60 52 12 M50-59 Male 517 STILIANOS SAMARAS 1967 - 2:52:11
61 53 28 M20-39 Male 528 KOSTAS SIMITOPOULOS 1983 SIMIKO TEAM 2:52:15
62 54 13 M40-49 Male 366 PANAGIOTIS GRIGORIADIS 1977 JT COATCHING 2:52:21
63 55 13 M50-59 Male 380 THEDOROS GRENDAS 1963 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:52:42
64 56 14 M50-59 Male 561 ODYSSEAS TSAPARAS 1965 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:52:56
65 57 14 M40-49 Male 354 POLIKARPOS FILIPPIDIS 1979 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2:53:44
66 58 15 M40-49 Male 495 ANASTASIOS POLICHRONIDIS 1977 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 2:53:45
67 59 16 M40-49 Male 336 MICHALIS CHATZIGIANNIS 1981 - 2:54:37
68 9 5 W40-49 Female 323 STELLA BABLA 1978 - 2:54:45
69 60 2 M60+ Male 381 THEODOROS GROUNIS 1959 PANORAMA RUNNING TEAM 2:55:01
70 61 29 M20-39 Male 353 STELIOS FALEGKAS 1983 - 2:55:05
71 62 17 M40-49 Male 392 ASTERIOS KANELIS 1977 - 2:55:21
72 63 30 M20-39 Male 568 ORESTIS TSIGRAS 1992 - 2:56:24
73 64 31 M20-39 Male 379 CHRISTOS GRAMMENOUDIS 1986 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 2:56:39
74 65 15 M50-59 Male 600 NIKOLAOS SIOSIOS 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:57:12
75 66 16 M50-59 Male 463 THEOCHARIS NANOS 1968 MISSION IMPOSSIBLE TEAM 2:57:46
76 67 18 M40-49 Male 320 CHRISTOS ANDREADIS 1974 MISSION IMPOSSIBLE TEAM 2:57:51
77 68 19 M40-49 Male 587 VASILEIOS ZIAKAS 1974 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:57:59
78 69 20 M40-49 Male 471 GEORGE NTOMPROS 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2:58:32
79 70 32 M20-39 Male 389 KON/NOS KALLANIOTIS 1986 ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ ΑΒΕΕ 2:58:56
80 71 17 M50-59 Male 377 NAOUM GOUTZAKIS 1966 - 2:59:16
81 72 21 M40-49 Male 309 SIMOS ASIMAKIS 1977 OSB ENDURANCE TEAM 2:59:53
82 73 22 M40-49 Male 580 STEFANOS VLACHOS 1979 - 3:00:19
83 74 23 M40-49 Male 421 STEEGIOS LAZARIDIS 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 3:00:23
84 75 33 M20-39 Male 591 GEORGIOS SISKOS 1994   3:00:28
85 76 24 M40-49 Male 405 CHRISTOS KOITSIDIS 1980 - 3:00:30
86 77 3 M60+ Male 511 IOANNIS RIPIS 1954 PERIKLIS TRAINING 3:00:31
87 78 34 M20-39 Male 433 LAZAROS MANAMSIDIS 1987 DATAVERSE 3:01:10
88 79 25 M40-49 Male 414 DIMITRIOS KOULOURIS 1980 - 3:01:17
89 80 18 M50-59 Male 315 ANASTASIOS ALEXIADIS 1970 BAUHAUS RUNNING TEAM 3:02:06
90 81 35 M20-39 Male 569 NIKOS TSIOTSIALAS 1982 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 3:02:06
91 82 36 M20-39 Male 395 IOANNIS KARAKOSTAS 1982 BAUHAUS RUNNING TEAM 3:02:06
92 10 1 W50-59 Female 551 KATERINA TERZI 1970 - 3:02:57
93 83 26 M40-49 Male 333 ATHANASIOS CHRISTOFORIDIS 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 3:03:56
94 84 37 M20-39 Male 492 CHRISTOS PATRAGOS 1986   3:04:06
95 85 27 M40-49 Male 521 CHRISTODOULOS SARAIDARIS 1981 - 3:04:12
96 86 38 M20-39 Male 553 GEORGE THEODORIDIS 1988 ΦΟΣΣ 3:04:29
97 87 39 M20-39 Male 505 LAMPROS PSAROUKIS 1983 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 3:04:34
98 88 19 M50-59 Male 509 ATHANASIOS RAPTIS 1971 ΧΡΥΣΟΣ ΟΔΗΓΟΣ 3:05:04
99 89 28 M40-49 Male 474 GEORGE OIKONOMOU 1976 PANORAMA RUNNING TEAM 3:05:11
100 90 4 M60+ Male 393 KOSTAS KANLIS 1959 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:05:21
101 91 40 M20-39 Male 574 DIMITRIOS VARVELIS 1987 SOUGIOL TEAM 3:05:43
102 11 2 W50-59 Female 331 ANNA-MARIA CHARALAMPIDOU 1967 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 3:05:48
103 92 41 M20-39 Male 452 DIMITRIOS MICHALIERIS 1983 ΦΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3:06:08
104 93 29 M40-49 Male 514 VASILEIOS SAKALIDIS 1980 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 3:06:38
105 12 5 W20-39 Female 570 ELENI TIRMAKI 1983 KOURKOURIKIS TRAINING 3:06:59
106 94 30 M40-49 Male 431 ANASTASIOS MAMALIS 1975 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:07:02
107 95 31 M40-49 Male 411 KOSTAS KOUKERIS 1975 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:07:02
108 13 6 W20-39 Female 577 VAVATZIANI MATINA 1994 - 3:13:03
109 14 6 W40-49 Female 502 VIVI PRAPOGLOU 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 3:14:14
110 96 32 M40-49 Male 359 CHRISTOS FOULIDIS 1978 - 3:18:11
111 97 33 M40-49 Male 325 DIMITRIOS BARMPOUTIS 1980 - 3:18:48
112 98 20 M50-59 Male 586 POLIKARPOS ZAZOPOULOS 1963 XANTHI RUNNERS 3:19:46
113 99 21 M50-59 Male 314 VASILEIOS AVRAS 1969 MECHANISMUS.SU 3:19:50
114 100 1 ALL Male 375 STAVROS GLOUFTSIOS - - 3:20:52
115 101 22 M50-59 Male 477 AVRAAM PAPADIMITRIOU 1971   3:22:53
116 102 23 M50-59 Male 507 ARGIRIS RAMNALIS 1966 KERKINI LAKE RUNNERS-A.O IRAKLEIAS 3:23:19
117 103 24 M50-59 Male 409 THEODOROS KOSITZIDIS 1965 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 3:24:12
118 104 42 M20-39 Male 324 CHRISTOS BALAMOTIS 1997 TFD 3:25:34
119 15 3 W50-59 Female 598 MATIENIA PRASAKI 1971 ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:26:40
120 105 34 M40-49 Male 490 IOANNIS PASSIAS 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 3:27:37
121 106 43 M20-39 Male 391 THEOCHARIS KAMPOUTAS 1983 - 3:29:16
122 107 25 M50-59 Male 365 NIKOS GRAMMATIKOS 1968 STYL...TEAM 3:29:17
123 108 44 M20-39 Male 348 DIMOU STEFANOS 1991 - 3:29:21
124 109 35 M40-49 Male 488 KONSTANTINOS PARASKEVAS 1981 ΣΜ ΣΕΡΡΩΝ 3:29:33
125 110 45 M20-39 Male 508 SOTIRIS RAMPOTAS 1990 - 3:30:18
126 111 46 M20-39 Male 374 IOANNIS GIOSIS 1988 - 3:31:46
127 112 26 M50-59 Male 565 IOANNIS TROPIOS 1970 - 3:32:31
128 113 47 M20-39 Male 376 IOANNIS GOUGOUFKAS 2007 - 3:32:33
129 114 48 M20-39 Male 351 GEORGE EMMANOUILIDIS 2007 - 3:32:35
130 115 36 M40-49 Male 385 IOANNIS KAKANOS 1974 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 3:32:50
131 16 7 W40-49 Female 489 SOFIA PARASKEVOPOULOU 1978 Σ.Χ.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ 3:35:24
132 116 49 M20-39 Male 554 SIMOS THEOSIDIS 1984 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:39:37
133 117 50 M20-39 Male 486 CHRISTOS VASILEIOU 1984 - 3:40:14
134 17 7 W20-39 Female 534 STELLA SOULIOTI 1990 XANTHI RUNNERS 3:40:27
135 118 27 M50-59 Male 442 NIKOS MAVROPOULOS 1970 - 3:40:49
136 119 37 M40-49 Male 404 GEORGE KOTIOS 1974   3:41:50
137 120 38 M40-49 Male 550 THOMAS TASSIOS 1980 I CAFFETIERI 3:43:13
138 121 51 M20-39 Male 396 VAIOS KARAMPINIS 1983 - 3:44:04
139 122 52 M20-39 Male 410 GEORGE KOTOPOULOS 1982 - 3:44:44
140 123 39 M40-49 Male 597 ANTONIOS GAVARAS 1980   3:46:29
141 18 8 W40-49 Female 305 ELISAVET AFISIDOU 1981 NEVROKOPI RUNNERS TEAM 3:47:03
142 124 28 M50-59 Male 383 ANDREAS IORDANIDIS 1970 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΥ 3:47:28
143 19 8 W20-39 Female 373 ANNA GIOSI 1990 - 3:47:42
144 125 29 M50-59 Male 525 CHRISTOS SERPEZIS 1970 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:53:28
145 126 30 M50-59 Male 519 GILIPPOS SAMIOS 1963 Σ.Χ.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ 3:54:56
146 127 5 M60+ Male 578 CHRISTOS VERGOULIDIS 1952 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 3:56:11
147 128 53 M20-39 Male 562 MICHAIL TSERKASIN 1982 I CAFFETTIERI 3:59:05
148 129 40 M40-49 Male 585 ACHILLEAS ZARABUKAS 1973 - 3:59:06
149 130 41 M40-49 Male 515 EURIPIDIS SALAPANIS 1975 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 4:00:03
150 131 42 M40-49 Male 480 ILIAS PAPADOPOULOS 1973 NEVROKOPI RUNNERS 4:00:28
151 132 54 M20-39 Male 532 ALEXIOS SOUCHOROUKOF 1994 - 4:01:44
152 133 55 M20-39 Male 308 EVAGGELOS ARVANITIDIS 1986 - 4:02:17
153 20 9 W20-39 Female 599 EFTYCHIA TSANANA 1982   4:02:58
154 134 56 M20-39 Male 475 MARIOS OIKONOMOU 1987 ΔΑΙΔΑΛΟΣ 4:03:42
155 135 57 M20-39 Male 316 SOKRATIS ALICHANIDIS DNF 1982 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 4:03:47
156 136 43 M40-49 Male 407 THEODOROS KOLIOUSIS 1972 - 4:05:03
157 137 58 M20-39 Male 371 GEORGE GIDARIS 1988 ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 4:12:15
158 21 9 W40-49 Female 388 SOFIA KALFOPOULOU 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 4:12:17
159 138 44 M40-49 Male 594 KONSTANTINOS TERZIDIS 1980   4:13:33
160 22 10 W20-39 Female 592 CHRYSAVGI CHATZIMICHAIL 1995   4:14:16
161 23 10 W40-49 Female 319 ELENI ANASTASIADOU 1978 SERRES ESTATE 4:21:13
162 139 45 M40-49 Male 557 NIKOLAOS TRAGOUDAS 1975 - 4:24:06
163 24 4 W50-59 Female 520 FANI SANDROU 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 4:24:14
164 25 5 W50-59 Female 345 PEPI DIMITRIADOU 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 4:33:30
165 140 46 M40-49 Male 558 ILIAS TRENTOU 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 4:37:23
166 141 31 M50-59 Male 535 THEMISTOKLIS SPILIOTIS 1971 - 4:39:15
167 142 47 M40-49 Male 582 IOANNIS VOURVOULAKIS 1978 - 4:40:04
168 143 32 M50-59 Male 472 FILIPPOS NTOSKAS 1963 XANTHI RUNNERS-CLAIN MAIN RUNNERS 4:49:06
169 26 11 W40-49 Female 417 EFTHIMIA LABROGLOU 1977 - 4:58:44
170 144 59 M20-39 Male 540 VASILEIOS STAVRIDIS 1988 ΚΑΤΑ-ΙΔΡΩΜΕΙΣ 5:05:15
171 145 60 M20-39 Male 543 CHARALAMPOS STIKOS 1985 ΚΑΤΑ-ΙΔΡΩΜΕΙΣ 5:05:17
172 27 1 W60+ Female 523 VASILIKI SAVVIDOU 1960 ΦΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 5:13:28
173 146 61 M20-39 Male 573 TILEMAXHOS TZINEROS 1987 - 5:16:26
174 28 12 W40-49 Female 342 IRINI DEMERTZI 1981 - 5:16:39
175 147 62 M20-39 Male 549 ANESTIS TASSOU DNF 1995 OSB ENDURANCE TEAM --
176 148 48 M40-49 Male 579 ANTONIS VLACHODIMOS 1973 - --
177 29 11 W20-39 Female 539 PANAGIOTA STAMOULI DNF 1984 - --
178 30 13 W40-49 Female 457 NIKOLETA MISIOU 1977 - --
179 149 33 M50-59 Male 563 DIMITRIOS TSOLAKIS DNF 1969 RODOPI RUNNERS --
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Ασκήσεις με το βάρος του σώματος για ένα ουσιαστικό καλοκαίρι! Φέτος το καλοκαίρι κάνουμε προπόνηση στην άμμο

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Βάρη : Τι κάνω λάθος; Η ώρα των Kettlebells
Οι Θρύλοι του στίβου #10 | Haile Gebrselassie, Ο Αυτοκράτορας των δρόμων αντοχής Ο Όουεν, ο Γιορκ και ο... αντοχιτζής Ντέιλι (3.06). Οι παίκτες της Premier League που έχουν τερματίσει στο Μαραθώνιο του Λονδίνου
FitnessPulse



CYBEX AVI

HOKA One One

Athens Marathon EXPO

Thessaloniki Half Marathon

Πρέπει να διαβάσετε
22 Οκτ 21
Δοκιμάζουμε τα νέα μοντέλα Reebok: Floatride Energy GROW & Floatride Energy 3
RunningNews.gr Shoe reviews
Ο δρομέας μεγάλων αποστάσεων Γιώργος Δαφνής και η personal trainer Κάτια Στρατουδάκη δοκιμάζουν για το RunningNews.gr τα τα νέα μοντέλα παπουτσιών της Reebok. το Floatride Energy 3 και το Floatride Energy GROW αντίστοιχα, είναι δυο μοντέλα υψηλής ποιότητας , σε ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή, ιδανικά για απαιτητικούς δρομείς
10 Οκτ 21
Emelia: Μελάσα ανώτερης ποιότητας – μοναδικής γεύσης
Ως μία από τις 9 θρεπτικότερες τροφές του πλανήτη, η μελάσα από ζαχαροκάλαμο είναι μια Yπερτροφή, που καλύπτει συνολικά τις ανάγκες του ανθρώπινου οργανισμού προκειμένου να παραμένει υγιής. Όμως κάθε μελάσα διαφέρει από την ποιότητα των ζαχαροκάλαμων, τον τρόπο συγκομιδής τους και τη μέθοδο παραγωγής της. Η Emelia είναι μελάσα ανώτερης ποιότητας και μοναδικής γεύσης, διότι δεν είναι προϊόν σύνθλιψης και απόσταξης
30 Σεπ 21
Mizuno Running. Συλλεκτική Έκδοση Wave Skyrise 2 Amsterdam
Τιμώντας την Ιαπωνική της κληρονομιά, η Mizuno συνεργάζεται ξανά με το Rijksmuseum για να σχεδιάσει αυτή την συλλεκτική έκδοση για τον Μαραθώνιο του Άμστερνταμ 2021 του οποίου είναι επίσημος χορηγός. Η έμπνευση του σχεδίου προέρχεται από τα διάφορα εκθέματα του Ασιατικού Περιπτέρου
16 Σεπ 21
UA HOVR™ Mega 2 Clone: Τεχνολογικά Εξελιγμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε Δρομέα!
Η τεχνολογία στο επάνω μέρος του Mega 2 Clone, προσαρμόζεται ανάλογα με το σχήμα και το πάτημα του ποδιού κάθε δρομέα, με σκοπό να αποτρέπει τις τριβές που μπορούν να προκαλέσουν ερεθισμούς.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse