Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

Atlas Trail Running

Taygetos Challenge

X-treme Stores
27 Νοέ 21 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - 10ος Δρόμος του Τσίπουρου & 1ος KERK S Marathon

10ος Δρόμος του Τσίπουρου & 1ος KERK S Marathon


* δείτε επίσης : Με μεγάλη επιτυχία έγινε ο 10ος Δρόμος του Τσίπουρου


1ος ΟΡ.εινός ΜΑ.ραθώνιος ΒΕ.ρμίου KERK'S MARATHON ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Α/Α Α/Ε ΒΙΒ Νο ΧΡΟΝΟΣ Επίθετο Όνομα Φύλλο Σύλλογος και Χορηγός
1 42 436 4:04:52 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άντρας Fifthelement/Zntila Running Team
2 99 302 4:09:42 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ Άντρας
3 98 440 4:10:34 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ Άντρας Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
4 104 529 4:33:16 Πασιάκος Μιχάλης Άντρας Κοζάνη
5 8 417 4:36:55 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ Άντρας
6 41 306 4:39:08 Τσιοπλής Ιωάννης Άντρας Σ. Δ. Υ. Γρεβενών
7 2 301 4:42:58 Λυπηριδης Γεωργιος Άντρας Stravaδι
8 63 3304 4:48:57 Chairopoulou Dimitra Γυναίκα ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ - Zntila running team
9 7 502 4:56:12 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Άντρας CAUCASIAN MOUNTAINEERS
10 28 437 4:57:14 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άντρας Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ
11 58 422 4:58:32 ΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άντρας ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
12 87 415 4:59:40 Tsaliltzidis Kiriakos Άντρας ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ
13 1 413 5:14:48 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Άντρας
14 9 526 5:20:24 ANTONIADIS STYLIANOS Άντρας
15 81 517 5:21:25 Ιωάννου Φώτης Άντρας Νάουσσα Βέρμιο Trail
16 93 4403 5:21:26 Ματζερίδου Ευθυμία Γυναίκα Kourkourikis training group-
17 45 439 5:21:27 Κεχαγιάς Γιώργος Άντρας Kourkourikis training group/Νάουσα
18 40 514 5:21:50 Καραμέτσος Χρήστος Άντρας Lailias Mountain Running
19 22 504 5:22:42 ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Άντρας
20 77 4402 5:23:10 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Γυναίκα ---
21 100 309 5:26:09 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άντρας FIFTYMILERSRUN
22 35 435 5:26:09 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άντρας ΣΔΥΚ ΚΙΛΚΙΣ
23 52 419 5:27:00 ΣΠΗΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Άντρας ΕνΤωΜεταξύ
24 62 501 5:27:00 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Άντρας ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
25 75 522 5:27:59 ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άντρας Kourkourikis Training Group
26 24 506 5:29:23 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άντρας ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
27 44 507 5:30:17 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Άντρας ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
28 6 414 5:32:14 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Άντρας CAUCASIAN MOUNTAINEERS
29 23 425 5:36:05 Αθανασιάδης Σταυρος Άντρας
30 69 305 5:37:55 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Άντρας ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NON STOP
31 103 311 5:39:31 Σιαραμπής Δημήτρης Άντρας
32 25 426 5:39:32 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άντρας ZDILA RUNNING TEAM
33 43 438 5:39:33 ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άντρας Zntila Running Team
34 89 607 5:43:14 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ Νικόλαος Άντρας Σύλλογος δρομέων Βέροιας
35 90 516 5:43:31 KATOPODIS THEOFYLAKTOS Άντρας AS LEFKADAS FILANDROS
36 16 505 5:43:32 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άντρας ΣΑΦΑΝΣ
37 85 409 5:49:02 Πελετιδης Ιωάννης Άντρας Kourkourikis training group
38 10 403 5:50:48 Κόλιας Δημήτριος Άντρας Kourkourikis training group
39 59 520 5:51:57 ΒΑΡΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Άντρας
40 3 518 5:51:59 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΙΟΣ Άντρας
41 82 411 6:03:33 Χατζηιωάννου Δημήτρης Άντρας Ανεξάρτητος
42 79 303 6:06:23 Μιχαλάς Κωνσταντίνος Άντρας Run Hike
43 49 5506 6:08:11 koleta georgia Γυναίκα
44 39 508 6:08:12 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Άντρας ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
45 21 511 6:14:47 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΔΑΜ Άντρας Kasimis Training
46 54 402 6:14:48 ΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Άντρας ΕνΤωΜεταξύ
47 19 418 6:18:35 ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άντρας 3ΗΜΣΕΠ
48 38 510 6:19:26 ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Άντρας ΛΥΚΟΙ- Κεχαγιογλου
49 27 3302 6:22:51 Λάσκου Στυλιανή Γυναίκα ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου
50 33 523 6:24:15 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Άντρας ΣΔΤΡΙΚΑΛΩΝ
51 94 412 6:24:16 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Άντρας ΔΡΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
52 47 304 6:26:51 Dedes Panagiotis Άντρας KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
53 91 519 6:27:28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άντρας ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
54 30 602 6:36:58 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άντρας Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ
55 68 609 6:41:20 ΝΑΛΤΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Άντρας ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP
56 70 515 6:41:21 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Άντρας ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NON STOP
57 80 5503 6:43:13 Φωτιάδου Στέλλα Γυναίκα Ανεξαρτητη
58 66 503 6:43:14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Άντρας ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP
59 67 610 6:43:15 MOYΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Άντρας ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP
60 15 603 6:43:23 Τσιαργαλης Χρηστος Άντρας Olympus marathon
61 95 5502 6:50:03 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ Γυναίκα RayCom
62 96 424 6:50:07 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Άντρας RayCom
63 46 5504 6:50:22 Δούλου Μανίνα Γυναίκα Σδυθ KASSIMIS
64 11 524 6:50:41 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Άντρας ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ
65 29 420 6:50:42 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Άντρας Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ
66 83 433 6:50:43 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Άντρας KKbags
67 86 405 7:01:40 Ανδρονικίδης Δημήτρης Άντρας FIFTYMILERSRUN
68 73 310 7:19:48 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Άντρας HELLENIC ARMY
69 72 431 7:19:49 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Άντρας HELLENIC ARMY
70 26 430 7:27:22 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Άντρας YETI RUNNERS
71 20 416 7:27:23 TSONOULIS NIKOLAOS Άντρας YETI RUNNERS
72 78 606 7:28:23 Γιάντσιος Στέργιος Άντρας
73 37 611 7:28:26 ΜΠΟΝΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Άντρας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74 88 308 DNF Palagkas Giorgos Άντρας Kasimistraining
75 61 512 DNF Γκανηγιάννης Κωστας Άντρας Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης
76 60 513 DNF ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άντρας ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
77 14 608 DNF Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Άντρας RayCom
78 36 5501 DNF ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ Γυναίκα Ανεξαρτητη
80 17 428 DNC ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Άντρας KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
81 92 525 DNC Αναστασιάδης Στέργιος Άντρας GREAT
82 12 601 DNC ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άντρας Olympus Marathon Running Team
83 97 423 DNC ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Άντρας KASIMISTRAINING
84 5 407 DNC ΔΗΜΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Άντρας NORTH ADVENTURE RUNNERS
85 18 509 DNC Κουτσαλιαρης Χριστος Άντρας Mountain training solutions συλ/γος δρομεων βεροιας
86 57 432 DNC Λαμπρούλης Θανάσης Άντρας ΕνΤωΜεταξύ
87 76 410 DNC ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Άντρας Kourkourikistrainninggroup
88 64 3301 DNC Μπιρμπίλη Ελπίδα Γυναίκα Δρομείς Υγείας Γρεβενών
89 56 521 DNC Νεδέλκος Σπύρος Άντρας ΕνΤωΜεταξύ
90 53 406 DNC ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Άντρας ΕνΤωΜεταξύ
91 51 408 DNC ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άντρας ΕνΤωΜεταξύ
92 101 5507 DNC Παπαιωάννου Άννα Μαρία Γυναίκα ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
93 74 307 DNC Περιβολάρης Βασίλης Άντρας ΣΔΥΘ
94 34 528 DNC ΠΛΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Άντρας ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ/ΛΥΚΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
95 102 3306 DNC Σιαφάκα Άννα Γυναίκα
96 71 434 DNC ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άντρας Kasimis training
97 32 4401 DNC ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναίκα FIFTYMILERSRUN
98 50 427 DNC Τρεντου Ηλιας Άντρας Μαραθωνοδρομοι Σερρών
99 84 421 DNC ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΚΗΣ Άντρας
100 55 401 DNC Χαλκιοπουλος Δημήτρης Άντρας ΕνΤωΜεταξύ
101 48 404 DNC Γενιάς Ανδρέας Άντρας
102 65 605 DNC ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Άντρας Σ,Δ,Υ, ΚΟΖΆΝΗΣ
103 13 604 DNC Δημάδης Στέφανος Άντρας Σύλλογος Δρομέων Βέροιας
104 4 429 DNC ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Άντρας ΜAKRIDIS TEAM

1ος ΟΡ.εινός ΜΑ.ραθώνιος ΒΕ.ρμίου
ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ
1ος KERK'S MARATHON

Α/Α ΒΙΒ Νο ΧΡΟΝΟΣ Επίθετο Όνομα Ηλικία Σύλλογος και Χορηγός
1 436 4:04:52 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1η ΕΞΑΔΑ Fifthelement/Zntila Running Team
2 302 4:09:42 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ 1η ΕΞΑΔΑ
3 440 4:10:34 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1η ΕΞΑΔΑ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
4 529 4:33:16 Πασιάκος Μιχάλης 1η ΕΞΑΔΑ Κοζάνη
5 417 4:36:55 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ 1η ΕΞΑΔΑ
6 306 4:39:08 Τσιοπλής Ιωάννης 1η ΕΞΑΔΑ Σ. Δ. Υ. Γρεβενών
7 301 4:42:58 Λυπηριδης Γεωργιος 1ος ΚΑΤ 30+ Stravaδι
8 502 4:56:12 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ος ΚΑΤ 50+ CAUCASIAN MOUNTAINEERS
9 437 4:57:14 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ος ΚΑΤ 40+ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ
10 422 4:58:32 ΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
11 415 4:59:40 Tsaliltzidis Kiriakos ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ
12 413 5:14:48 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
13 526 5:20:24 ANTONIADIS STYLIANOS
14 517 5:21:25 Ιωάννου Φώτης Νάουσσα Βέρμιο Trail
15 439 5:21:27 Κεχαγιάς Γιώργος Kourkourikis training group/Νάουσα
16 514 5:21:50 Καραμέτσος Χρήστος Lailias Mountain Running
17 504 5:22:42 ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
18 309 5:26:09 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIFTYMILERSRUN
19 435 5:26:09 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΚ ΚΙΛΚΙΣ
20 419 5:27:00 ΣΠΗΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕνΤωΜεταξύ
21 501 5:27:00 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
22 522 5:27:59 ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Kourkourikis Training Group
23 506 5:29:23 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
24 507 5:30:17 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25 414 5:32:14 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ CAUCASIAN MOUNTAINEERS
26 425 5:36:05 Αθανασιάδης Σταυρος
27 305 5:37:55 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NON STOP
28 311 5:39:31 Σιαραμπής Δημήτρης
29 426 5:39:32 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ZDILA RUNNING TEAM
30 438 5:39:33 ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Zntila Running Team
31 607 5:43:14 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ Νικόλαος 1ος ΚΑΤ 60+ Σύλλογος δρομέων Βέροιας
32 516 5:43:31 KATOPODIS THEOFYLAKTOS AS LEFKADAS FILANDROS
33 505 5:43:32 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΦΑΝΣ
34 409 5:49:02 Πελετιδης Ιωάννης Kourkourikis training group
35 403 5:50:48 Κόλιας Δημήτριος Kourkourikis training group
36 520 5:51:57 ΒΑΡΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
37 518 5:51:59 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
38 411 6:03:33 Χατζηιωάννου Δημήτρης Ανεξάρτητος
39 303 6:06:23 Μιχαλάς Κωνσταντίνος Run Hike
40 508 6:08:12 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
41 511 6:14:47 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΔΑΜ Kasimis Training
42 402 6:14:48 ΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕνΤωΜεταξύ
43 418 6:18:35 ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ΗΜΣΕΠ
44 510 6:19:26 ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΥΚΟΙ- Κεχαγιογλου
45 523 6:24:15 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΤΡΙΚΑΛΩΝ
46 412 6:24:16 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
47 304 6:26:51 Dedes Panagiotis KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
48 519 6:27:28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
49 602 6:36:58 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ
50 609 6:41:20 ΝΑΛΤΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP
51 515 6:41:21 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NON STOP
52 503 6:43:14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP
53 610 6:43:15 MOYΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP
54 603 6:43:23 Τσιαργαλης Χρηστος Olympus marathon
55 424 6:50:07 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ RayCom
56 524 6:50:41 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ
57 420 6:50:42 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ
58 433 6:50:43 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ KKbags
59 405 7:01:40 Ανδρονικίδης Δημήτρης FIFTYMILERSRUN
60 310 7:19:48 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ HELLENIC ARMY
61 431 7:19:49 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ HELLENIC ARMY
62 430 7:27:22 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ YETI RUNNERS
63 416 7:27:23 TSONOULIS NIKOLAOS YETI RUNNERS
64 606 7:28:23 Γιάντσιος Στέργιος
65 611 7:28:26 ΜΠΟΝΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 308 DNF Palagkas Giorgos Kasimistraining
67 512 DNF Γκανηγιάννης Κωστας Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης
68 513 DNF ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
69 608 DNF Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος RayCom
70 428 DNC ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
71 525 DNC Αναστασιάδης Στέργιος GREAT
72 601 DNC ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Olympus Marathon Running Team
73 423 DNC ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ KASIMISTRAINING
74 407 DNC ΔΗΜΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ NORTH ADVENTURE RUNNERS
75 509 DNC Κουτσαλιαρης Χριστος Mountain training solutions συλ/γος δρομεων βεροιας
76 432 DNC Λαμπρούλης Θανάσης ΕνΤωΜεταξύ
77 410 DNC ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Kourkourikistrainninggroup
78 521 DNC Νεδέλκος Σπύρος ΕνΤωΜεταξύ
79 406 DNC ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕνΤωΜεταξύ
80 408 DNC ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕνΤωΜεταξύ
81 307 DNC Περιβολάρης Βασίλης ΣΔΥΘ
82 528 DNC ΠΛΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ/ΛΥΚΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
83 434 DNC ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Kasimis training
84 427 DNC Τρεντου Ηλιας
85 421 DNC ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΚΗΣ
86 401 DNC Χαλκιοπουλος Δημήτρης
87 404 DNC Γενιάς Ανδρέας
88 605 DNC ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
89 604 DNC Δημάδης Στέφανος
90 429 DNC ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ

ΒΡΑΒΕΥΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΚΤΩ ΩΣ 8αδα ΣΤΟΝ 1ο KERK;S MARATHON
1ος ΟΡ.εινός ΜΑ.ραθώνιος ΒΕ.ρμίου

Α/Α ΒΙΒ Νο ΧΡΟΝΟΣ Επίθετο Όνομα
1 3304 4:48:57 Chairopoulou Dimitra ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ - Zntila running team
2 4403 5:21:26 Ματζερίδου Ευθυμία Kourkourikis training group-
3 4402 5:23:10 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
4 5506 6:08:11 koleta georgia FIFTYMILERSRUN
5 3302 6:22:51 Λάσκου Στυλιανή ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου
6 5503 6:43:13 Φωτιάδου Στέλλα
7 5502 6:50:03 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ RayCom
8 5504 6:50:22 Δούλου Μανίνα Σδυθ KASSIMIS
9 5501 DNF ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ
10 3301 DNC Μπιρμπίλη Ελπίδα Δρομείς Υγείας Γρεβενών
11 5507 DNC Παπαιωάννου Άννα Μαρία ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
12 3306 DNC Σιαφάκα Άννα
13 4401 DNC ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ FIFTYMILERSRUN



10ος Δρόμος του Τσίπουρου- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 1 533 1:33:58 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 129 315 1:37:06 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 91 313 1:41:38 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
4 94 429 1:43:20 Χρυσοχοΐδης Ιωάννης
5 29 611 1:44:11 Τσέλιος Σάκης
6 67 437 1:44:28 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
7 10 314 1:50:07 Λάμπρου Θέμης
8 134 316 1:50:49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9 79 430 1:51:32 Μπουνταιτης Νικόλαος
10 21 436 1:53:09 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
11 81 408 1:53:45 Τοκας Σωτηριος
12 47 515 2:01:08 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΠΟΙΜΕΝΊΔΗΣ
13 103 302 2:01:27 Καρανικολας Αποστολος
14 83 304 2:01:41 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15 130 541 2:06:02 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
16 40 405 2:07:03 ΛΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
17 105 415 2:07:04 Χατζηκαλλινικιδης Ιωάννης
18 15 535 2:07:14 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19 108 433 2:07:19 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ
20 55 514 2:07:50 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 16 401 2:08:14 Κουκουράβας Στέφανος
22 119 411 2:09:24 HARDT KONSTANTIN
23 9 414 2:09:52 Λάμπρου Γιώργος
24 75 510 2:11:46 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25 19 3304 2:11:51 Κοράβου Ευγενία
26 104 406 2:13:36 Σκοτωρης Νικος
27 23 409 2:13:37 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28 111 506 2:14:07 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29 35 531 2:14:07 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
30 82 402 2:14:47 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
31 38 512 2:15:17 Δημητρακόπουλος Γιώργος
32 71 3306 2:15:36 ΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
33 72 435 2:15:38 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
34 101 5507 2:18:49 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ
35 89 530 2:19:15 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
36 80 537 2:19:21 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
37 4 432 2:19:30 DAMTSIOS EVANGELOS
38 20 420 2:19:44 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
39 11 403 2:19:58 ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ
40 61 505 2:20:35 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41 97 413 2:20:38 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
42 117 518 2:21:10 ΝΤΑΒΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
43 31 426 2:21:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
44 41 3303 2:21:21 ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΥΓΗ
45 70 407 2:22:53 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
46 98 412 2:22:54 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
47 74 534 2:23:02 PAPADOPOYLOS ΣΤΕΛΙΟΣ
48 53 501 2:28:06 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49 92 508 2:28:07 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
50 2 529 2:29:07 Αβράς Βασίλειος
51 46 419 2:29:09 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
52 8 428 2:29:31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
53 39 311 2:29:53 ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54 124 606 2:29:55 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55 27 3302 2:30:01 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ
56 113 4403 2:30:11 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ
57 36 513 2:31:45 KOSTELIDIS GEORGIOS
58 107 536 2:32:07 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
59 99 303 2:32:51 Μαυρόγιαννης Παναγιώτης
60 24 613 2:33:07 KYRIDIS APOSTOLOS
61 133 544 2:33:09 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
62 131 542 2:33:10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
63 132 543 2:33:11 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
64 76 434 2:34:41 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
65 51 404 2:35:27 Ανδρονικίδης Δημήτρης
66 106 528 2:35:42 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
67 60 601 2:37:17 Γεωργακακης Γεωργιος
68 50 4402 2:37:34 ΝΤΑΛΑΚΑ ΕΛΈΝΗ
69 6 3301 2:37:35 Κολλάτου Θεοφανώ
70 66 4401 2:38:06 ΤΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
71 65 424 2:38:07 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
72 85 521 2:38:36 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
73 122 612 2:39:11 ΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
74 33 524 2:39:16 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
75 58 5501 2:39:20 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΉΝΗ
76 121 519 2:40:00 ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
77 44 602 2:41:50 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
78 73 520 2:44:17 MAKRIDIS ALEXANDROS
79 22 4405 2:45:40 ΒΕΖ MAIKE
80 52 6601 2:45:41 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ
81 56 503 2:46:17 Χαμαϊδης Ευάγγελος
82 30 609 2:46:22 Αυγέρης Γεώργιος
83 125 422 2:46:33 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
84 126 523 2:46:34 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
85 54 502 2:46:35 STAMATIADIS NIKOS
86 127 532 2:46:36 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
87 43 522 2:46:37 Curatolo Leonardo
88 42 610 2:46:38 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
89 90 605 2:47:23 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
90 12 417 2:47:30 Μιχαηλίδης Χαράλαμπος
91 123 425 2:48:42 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
92 110 423 2:53:10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
93 109 410 2:53:11 ΠΑΥΛΟΣ ΤΥΠΟΣ
94 37 5503 2:54:45 Χριστοφορίδου Δέσποινα
95 102 527 2:56:55 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
96 69 309 3:00:31 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
97 62 511 3:01:18 ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
98 64 5504 3:01:19 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
99 63 5506 3:01:20 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
100 48 525 3:02:45 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
101 120 6602 3:05:16 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
102 77 3305 3:05:17 Καρπουζη Βασιλική
103 114 5508 3:13:43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
104 112 418 3:14:02 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
105 135 545 3:19:09 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
106 136 546 3:19:10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
107 137 438 3:38:07 ΜΠΙΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
108 88 538 3:38:20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
109 86 608 3:38:21 ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
110 57 5502 3:56:45 Χαμαϊδη Θεοδωρα
111 100 301 ΑΚΥΡΟΝ Τομτσιδης Γεώργιος
112 14 305 ΑΚΥΡΟΝ Τσόπτσης Χρήστος
113 95 306 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
114 34 307 ΑΚΥΡΟΝ Ζουπούλης Βασίλειος
115 59 308 ΑΚΥΡΟΝ ΡΩΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
116 93 310 ΑΚΥΡΟΝ Αλεξόπουλος Γιάννης
117 78 312 ΑΚΥΡΟΝ Πουλτιδης Ραφαηλ
118 87 416 ΑΚΥΡΟΝ KASTANOGLOU MICHAIL
119 5 421 ΑΚΥΡΟΝ Συμεωνιδης Κλεάνθης
120 68 427 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
121 32 431 ΑΚΥΡΟΝ ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
122 115 504 ΑΚΥΡΟΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
123 118 507 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΑΤΖΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
124 96 509 ΑΚΥΡΟΝ ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ
125 116 516 ΑΚΥΡΟΝ ΜΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
126 49 517 ΑΚΥΡΟΝ Κοτζιαμπασης Ζαχος
127 7 526 ΑΚΥΡΟΝ Μαζίνης Εμμανουήλ
128 28 539 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
129 128 540 ΑΚΥΡΟΝ ΠΟΠΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
130 13 603 ΑΚΥΡΟΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
131 26 604 ΑΚΥΡΟΝ PAPALIOZIS NESTORAS
132 3 607 ΑΚΥΡΟΝ Κιλινταρης Ιωάννης
133 25 614 ΑΚΥΡΟΝ NIOZAS STERGIOS
134 84 615 ΑΚΥΡΟΝ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
135 45 3307 ΑΚΥΡΟΝ Αντωνίου Στεργιανή
136 17 3308 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
137 18 5505 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΝΙΚΗ & ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΜΟΝΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 1 533 1:33:58 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
2 129 315 1:37:06 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ RUNNNIG SOLOUTION
3 91 313 1:41:38 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM
4 94 429 1:43:20 Χρυσοχοΐδης Ιωάννης ΣΕΒΑΣ Έδεσσας
5 29 611 1:44:11 Τσέλιος Σάκης sakis running team
6 67 437 1:44:28 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
7 10 314 1:50:07 Λάμπρου Θέμης 1ος ΚΑΤ 30+
8 134 316 1:50:49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9 79 430 1:51:32 Μπουνταιτης Νικόλαος 1ος ΚΑΤ 40+ Ανεξάρτητος
10 21 436 1:53:09 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Migdorunners
11 81 408 1:53:09 Τοκας Σωτηριος
12 47 515 2:01:08 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΠΟΙΜΕΝΊΔΗΣ 1ος ΚΑΤ 50+ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
13 103 302 2:01:27 Καρανικολας Αποστολος Kourkourikistraininggroup
14 83 304 2:01:41 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
15 130 541 2:06:02 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΕΡΜΙΟ ΤRAIL
16 40 405 2:07:03 ΛΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
17 105 415 2:07:04 Χατζηκαλλινικιδης Ιωάννης
18 15 535 2:07:14 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 108 433 2:07:19 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , ΗΡΑΚΛΗΣ
20 55 514 2:07:50 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΘ
21 16 401 2:08:14 Κουκουράβας Στέφανος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ (ΣΚΑΜ)
22 119 411 2:09:24 HARDT KONSTANTIN LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ
23 9 414 2:09:52 Λάμπρου Γιώργος ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
24 75 510 2:11:46 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25 104 406 2:13:36 Σκοτωρης Νικος
26 23 409 2:13:37 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
27 111 506 2:14:07 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ , ΣΔΥΘ
28 35 531 2:14:07 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ THASSOS RUNNERS
29 82 402 2:14:47 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 38 512 2:15:17 Δημητρακόπουλος Γιώργος
31 72 435 2:15:38 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ MPAGIA'S RUNNERS
32 89 530 2:19:15 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΜΓ
33 80 537 2:19:21 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 4 432 2:19:30 DAMTSIOS EVANGELOS BALIOTIS NATURE TRAIL
35 20 420 2:19:44 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
36 11 403 2:19:58 ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ
37 61 505 2:20:35 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
38 97 413 2:20:38 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FITNESS EY ZHN / Σ.Δ.Υ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
39 117 518 2:21:10 ΝΤΑΒΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
40 31 426 2:21:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
41 70 407 2:22:53 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ OCTOCERT
42 98 412 2:22:54 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
43 74 534 2:23:02 PAPADOPOYLOS ΣΤΕΛΙΟΣ
44 53 501 2:28:06 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φ.Ο.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ
45 92 508 2:28:07 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ
46 2 529 2:29:07 Αβράς Βασίλειος mechanismus.eu
47 46 419 2:29:09 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
48 8 428 2:29:31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL – ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
49 39 311 2:29:53 ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΧΑΛΑΚΗΣ
50 124 606 2:29:55 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος ΚΑΤ 60+ ΕΥΚΛΗΣ
51 36 513 2:31:45 KOSTELIDIS GEORGIOS
52 107 536 2:32:07 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
53 99 303 2:32:51 Μαυρόγιαννης Παναγιώτης ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
54 24 613 2:33:07 KYRIDIS APOSTOLOS
55 133 544 2:33:09 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑ
56 131 542 2:33:10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑ
57 132 543 2:33:11 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑ
58 76 434 2:34:41 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
59 51 404 2:35:27 Ανδρονικίδης Δημήτρης Fiftymilersrun
60 106 528 2:35:42 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΔΥΘ
61 60 601 2:37:17 Γεωργακακης Γεωργιος ΟΑΛΘ
62 65 424 2:38:07 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΑΣΟΣ METEOROCK
63 85 521 2:38:36 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
64 122 612 2:39:11 ΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , ΣΔΥΘ
65 33 524 2:39:16 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ
66 121 519 2:40:00 ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
67 44 602 2:41:50 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
68 73 520 2:44:17 MAKRIDIS ALEXANDROS
69 56 503 2:46:17 Χαμαϊδης Ευάγγελος Δρομείς Τυρνάβου
70 30 609 2:46:22 Αυγέρης Γεώργιος Σ. Δ. Άρτας
71 125 422 2:46:33 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
72 126 523 2:46:34 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
73 54 502 2:46:35 STAMATIADIS NIKOS ΕΥΚΛΗΣ
74 127 532 2:46:36 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
75 43 522 2:46:37 Curatolo Leonardo EYFKLIS
76 42 610 2:46:38 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
77 90 605 2:47:23 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΘ
78 12 417 2:47:30 Μιχαηλίδης Χαράλαμπος ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
79 123 425 2:48:42 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Freelance Thessaloniki
80 110 423 2:53:10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
81 109 410 2:53:11 ΠΡΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ
82 102 527 2:56:55 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Σ.Δ.Ι
83 69 309 3:00:31 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
84 62 511 3:01:18 ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
85 48 525 3:02:45 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 112 418 3:14:02 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ
87 135 545 3:19:09 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
88 136 546 3:19:10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
89 137 438 3:38:07 ΜΠΙΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Kourkourikistraininggroup
90 88 538 3:38:20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
91 86 608 3:38:21 ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
92 115 504 ΑΚΥΡΟΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ
93 116 516 ΑΚΥΡΟΝ ΜΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
94 118 507 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΑΤΖΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
95 128 540 ΑΚΥΡΟΝ ΠΟΠΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Kourkourikistraininggroup
96 3 607 ΑΚΥΡΟΝ Κιλινταρης Ιωάννης
97 5 421 ΑΚΥΡΟΝ Συμεωνιδης Κλεάνθης
98 7 526 ΑΚΥΡΟΝ Μαζίνης Εμμανουήλ ΣΧΟ Βέροιας / ΒΝΤ
99 13 603 ΑΚΥΡΟΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
100 14 305 ΑΚΥΡΟΝ Τσόπτσης Χρήστος Chill out Cafe – bar
101 25 614 ΑΚΥΡΟΝ NIOZAS STERGIOS M-ARETHOUSIANOI
102 26 604 ΑΚΥΡΟΝ PAPALIOZIS NESTORAS M-ARETHOUSIANOI
103 28 539 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ —-
104 32 431 ΑΚΥΡΟΝ ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
105 34 307 ΑΚΥΡΟΝ Ζουπούλης Βασίλειος ΣΔΥ Δράμας
106 49 517 ΑΚΥΡΟΝ Κοτζιαμπασης Ζαχος Νάουσα Βέρμιο trail
107 59 308 ΑΚΥΡΟΝ ΡΩΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRANING GROUP
108 68 427 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΩΓΛΟΥ
109 78 312 ΑΚΥΡΟΝ Πουλτιδης Ραφαηλ
110 84 615 ΑΚΥΡΟΝ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ XANTHI RUNNERS CLAIN MAIN
111 87 416 ΑΚΥΡΟΝ KASTANOGLOU MICHAIL ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
112 93 310 ΑΚΥΡΟΝ Αλεξόπουλος Γιάννης Καστοριά
113 95 306 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
114 96 509 ΑΚΥΡΟΝ ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
115 100 301 ΑΚΥΡΟΝ Τομτσιδης Γεώργιος

ΓΕΝΙΚΗ & ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α Α/Ε ΒΙΒ Νο Β ΝΟ Επίθετο Όνομα Ηλικία Σύλλογος και Χορηγός
1 19 3304 2:11:51 Κοράβου Ευγενία Σ. Δ. Υ. Γρεβενών
2 71 3306 2:15:36 ΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ MPAGIA'S RUNNER
3 101 5507 2:18:49 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-SKY WOMAN RUNNING TEAM
4 41 3303 2:21:21 ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΥΓΗ ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
5 27 3302 2:30:01 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Νάουσα Βέρμιο trail/ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
6 113 4403 2:30:11 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Μ..Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
7 50 4402 2:37:34 ΝΤΑΛΑΚΑ ΕΛΈΝΗ 1η ΚΑΤ 40+
8 6 3301 2:37:35 Κολλάτου Θεοφανώ 1η ΚΑΤ30+ Baliotis Nature trail
9 66 4401 2:38:06 ΤΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ METEOROCK
10 58 5501 2:39:20 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 1η ΚΑΤ 50+ Power Bar
11 22 4405 2:45:40 ΒΕΖ MAIKE
12 52 6601 2:45:41 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 1η ΚΑΤ 60+ ΣΔΥΘ
13 37 5503 2:54:45 Χριστοφορίδου Δέσποινα Εος Βροντούς Ολύμπου
14 64 5504 3:01:19 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
15 63 5506 3:01:20 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 120 6602 3:05:16 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ
17 77 3305 3:05:17 Καρπουζη Βασιλική
18 114 5508 3:13:43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ
19 57 5502 3:56:45 Χαμαϊδη Θεοδωρα Δρομείς Τυρνάβου
20 17 3308 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
21 18 5505 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
22 45 3307 ΑΚΥΡΟΝ Αντωνίου Στεργιανή Outstore




ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΕΣ- ΓΥΝΑΙΚΕΣ 10ος Δρόμος του Τσιπουρου

Α/Α ΒΙΒ Νο Β ΝΟ Επίθετο Όνομα Σύλλογος και Χορηγός ΧΡΟΝΟΣ
1 10 27:41:31 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 27.41.31
2 14 27:57:00 Ζήσης Ιωάννης 27:57:00
3 20 31:23:66 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31;23:66
4 19 42:02:52 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΌ 42:02:52
5 15 44:51:10 ΠΑΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 44:51:10
6 17 44:51:30 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΑΡΤΑΣ 44:51:30
7 27 44:51:52 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 44:51:52
8 2 45:57:81 Μολύβας Νικόλαος 45:57:81
9 13 46:34:36 ΒΡΑΒΟΣΙΝΟΣ ΗΘΑΝ Δ.Υ .ΓΡΕΒΕΝΩΝ 46:34:36
10 26 46:53:00 ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46:53:64
11 11 47:00:18 ΒΡΑΒΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Υ .ΓΡΕΒΕΝΩΝ 47:00:18
12 23 66:57:32 ΣΑΛΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI 66:57:32
13 24 66:58:52 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI 66:58:52
14 9 DNF Μπιγκας Στέργιος Kourkourikis training group DNF
15 25 DNF ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DNF

Α/Α ΒΙΒ Νο Επίθετο Όνομα Σύλλογος και Χορηγός ΧΡΟΝΟΣ
1 28 31:11:88 ΤΣΙΑΡΚΑ, ΜΑΡΑ 31:11:88
2 6 36:27:44 Καραμπινεση Νικολέτα ΓΕ Νάουσας 36:27:44
3 4 37:42:67 Φραγγοπουλου Σμαρω Naoussa vermio trail 37:42:67
4 18 41:22:44 ΦΛΕΓΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 41:22:44
5 1 41:44:74 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 41:44:74
6 30 42:48:99 ΜΟΥΡΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 42:48:99
7 5 48:07:27 Φραγγοπουλου Νικολέτα Naoussa vermio trail 48:07:27
8 21 63:05:99 Χριστάκη Ιωάννα 63:05:99
9 22 63:07:60 Κοσματου Ευδοκια 63:07:60
10 29 63:08:36 ΤΣΙΑΡΚΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ 63:08:36
11 3 DNF Αβρά Αναστασία mechanismus.eu DNF
12 7 DNF Μπουραζάνη Ευαγγελία DNF
13 8 DNF ΔΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ DNF
14 12 DNF ΒΡΑΒΟΣΙΝΟΥ ΧΛΟΗ Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ DNF
15 16 DNF ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ DNF


ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Α/Α Α/Α ΧΡΟΝΟΣ Επίθετο Όνομα Φύλλο
1 10 27.41.31 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Άντρας
2 14 27:57:00 Ζήσης Ιωάννης Άντρας
3 20 31:23:66 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Άντρας
4 28 33:11:88 ΤΣΙΑΡΚΑ, ΜΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
5 6 36:27:44 Καραμπινεση Νικολέτα Γυναίκα
6 4 37:42:67 Φραγγοπουλου Σμαρω Γυναίκα
7 18 41:22:44 ΦΛΕΓΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναίκα
8 1 41:44:74 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γυναίκα
9 19 42:02:52 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άντρας
10 30 42:48:99 ΜΟΥΡΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γυναίκα
11 15 44:51:10 ΠΑΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Άντρας
12 17 44:51:30 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άντρας
13 27 44:51:52 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Άντρας
14 2 45:57:81 Μολύβας Νικόλαος Άντρας
15 13 46:34:36 ΒΡΑΒΟΣΙΝΟΣ ΗΘΑΝ Άντρας
16 26 46:53:64 ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άντρας
17 11 47:00:18 ΒΡΑΒΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άντρας
18 5 48:07:27 Φραγγοπουλου Νικολέτα Γυναίκα
19 21 63:05:99 Χριστάκη Ιωάννα Γυναίκα
20 22 63:07:60 Κοσματου Ευδοκια Γυναίκα
21 29 63:08:36 ΤΣΙΑΡΚΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ Γυναίκα
22 23 66:57:32 ΣΑΛΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Αντρας
23 24 66:58:52 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Αντρας
24 3 DNF Αβρά Αναστασία Γυναίκα
25 7 DNF Μπουραζάνη Ευαγγελία Γυναίκα
26 8 DNF ΔΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Γυναίκα
27 9 DNF Μπιγκας Στέργιος Άντρας
28 12 DNF ΒΡΑΒΟΣΙΝΟΥ ΧΛΟΗ Γυναίκα
29 16 DNF ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναίκα
30 25 DNF ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άντρας

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Αρνητικές επαναλήψεις Γυμναστήριο τσέπης

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Πως να τρέχετε καλά για πάντα (το 2o μέρος για τρέξιμο μέχρι τα ...100)! Πως να τρέχετε καλά για πάντα - 1o μέρος (για 40άρηδες & 50άρηδες)
Οι Μαραθωνοδρόμοι. Το ντοκιμαντέρ του VICE Sports με τους Κ.Γκελαούζο, Σ.Τσεκίνη, Στ.Πρασσά, Βλ.Καραβασίλη Γιατί να κοιτάει τον καιρό στη Βαρκελώνη άραγε;
Nutrition News

Runster.gr

Πρέπει να διαβάσετε
22 Οκτ 21
Δοκιμάζουμε τα νέα μοντέλα Reebok: Floatride Energy GROW & Floatride Energy 3
RunningNews.gr Shoe reviews
Ο δρομέας μεγάλων αποστάσεων Γιώργος Δαφνής και η personal trainer Κάτια Στρατουδάκη δοκιμάζουν για το RunningNews.gr τα τα νέα μοντέλα παπουτσιών της Reebok. το Floatride Energy 3 και το Floatride Energy GROW αντίστοιχα, είναι δυο μοντέλα υψηλής ποιότητας , σε ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή, ιδανικά για απαιτητικούς δρομείς
10 Οκτ 21
Emelia: Μελάσα ανώτερης ποιότητας – μοναδικής γεύσης
Ως μία από τις 9 θρεπτικότερες τροφές του πλανήτη, η μελάσα από ζαχαροκάλαμο είναι μια Yπερτροφή, που καλύπτει συνολικά τις ανάγκες του ανθρώπινου οργανισμού προκειμένου να παραμένει υγιής. Όμως κάθε μελάσα διαφέρει από την ποιότητα των ζαχαροκάλαμων, τον τρόπο συγκομιδής τους και τη μέθοδο παραγωγής της. Η Emelia είναι μελάσα ανώτερης ποιότητας και μοναδικής γεύσης, διότι δεν είναι προϊόν σύνθλιψης και απόσταξης
30 Σεπ 21
Mizuno Running. Συλλεκτική Έκδοση Wave Skyrise 2 Amsterdam
Τιμώντας την Ιαπωνική της κληρονομιά, η Mizuno συνεργάζεται ξανά με το Rijksmuseum για να σχεδιάσει αυτή την συλλεκτική έκδοση για τον Μαραθώνιο του Άμστερνταμ 2021 του οποίου είναι επίσημος χορηγός. Η έμπνευση του σχεδίου προέρχεται από τα διάφορα εκθέματα του Ασιατικού Περιπτέρου
16 Σεπ 21
UA HOVR™ Mega 2 Clone: Τεχνολογικά Εξελιγμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε Δρομέα!
Η τεχνολογία στο επάνω μέρος του Mega 2 Clone, προσαρμόζεται ανάλογα με το σχήμα και το πάτημα του ποδιού κάθε δρομέα, με σκοπό να αποτρέπει τις τριβές που μπορούν να προκαλέσουν ερεθισμούς.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse