Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Acerbis Sportitalia blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno

Runner Store





Soligeios Dromos

To 10ari tou Parkou

Heday Road

Green Half Marathon

Evklios Agonas Vounou

Poseidon Half Marathon

X-treme Stores
UltraMag
24 Μάρ 24 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος Ημιμαραθώνιος Σπερχειού «Αθανάσιος Ακρίδας»

7ος Ημιμαραθώνιος Σπερχειού «Αθανάσιος Ακρίδας»

* δείτε επίσης : Αγωνιστική επιστροφή για τον 93χρονο Στέλιο Πρασσά!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

7ος Ημιμαραθώνιος Σπερχειού ¨Αθανάσιος Ακρίδας¨

7ος ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΡΙΔΑΣ 21ΧΛΜ ΓΕΝΙΚΗ:

https://docs.google.com/.../1fo4Z8D.../edit...

ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΕΦΑΝΗ" 2024 5ΧΛΜ:

https://docs.google.com/.../1JxOJ5z7zR.../edit...


7ος ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΡΙΔΑΣ 21ΧΛΜ ΓΕΝΙΚΗ
Rank Cat. Gender BIB  [Edit] Name YOB Club 21km
1 Α40-49 Male 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ 1983   1:28:14
2 Α40-49 Male 57 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:29:48
3 Α40-49 Male 146 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΔΟΣ 1978 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 1:35:05
4 Α40-49 Male 108 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:25
5 Α40-49 Male 161 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ -   1:36:36
6 Α50-59 Male 153 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ -1969   1:36:50
7 Α30-39 Male 73 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΪΟΣ 1986   1:37:35
8 Α30-39 Male 8 PANAGIOTIS ΑΛΑΤΑΣ 1990 PITSI TEAM -GOULINAS ADVENTURE 1:39:25
9 Α18-29 Male 87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 2001 KASIMIS TRAINING 1:39:28
10 Α30-39 Male 103 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 1990 SOLDIERS 1:40:11
11 Α50-59 Male 45 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:40:33
12 Α30-39 Male 125 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:40:33
13 Α50-59 Male 115 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966   1:41:35
14 Α50-59 Male 109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:41:37
15 Α30-39 Male 21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ΣΔΥΒ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1:41:54
16 Α30-39 Male 157 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ -   1:42:48
17 Γ36-50 Female 98 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ 1988 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:58
18 Α50-59 Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:03
19 Γ36-50 Female 52 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΖΗ 1985 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:44:21
20 Α40-49 Male 113 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1978 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:44:30
21 Α60 Male 2 ANTONIOS KAIROUZ 1962   1:44:34
22 Α40-49 Male 47 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTRO 1:44:40
23 Α50-59 Male 12 ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ 1973 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:46:42
24 Α30-39 Male 104 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1989 ΡΟΔΟΣ ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΤΕΑΜ 1:46:56
25 Γ36-50 Female 93 ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΜΟΥΑΙΜΗ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:26
26 Α50-59 Male 35 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΒΑΝΗΣ 1972 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 1:47:45
27 Α50-59 Male 27 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:34
28 Α50-59 Male 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:50:17
29 Α40-49 Male 100 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1979   1:50:29
30 Α18-29 Male 78 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΣΚΑΚΗΣ 1996 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:50:57
31 Α40-49 Male 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ 1975 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - KOTOULAS TEEM 1:51:24
32 Α40-49 Male 62 ΝΙΚΟΣ ΚΟΓΙΑΣ 1975   1:51:34
33 Α50-59 Male 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ 1972   1:52:37
34 Α40-49 Male 84 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:52:47
35 Α40-49 Male 83 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1979 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:52:47
36 Γ36-50 Female 37 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 1:54:20
37 Α40-49 Male 38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1976 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:54:25
38 Α50-59 Male 60 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:55:09
39 Γ36-50 Female 1 ΕΥΗ ΡΟΔΗ -1975 ΣΔ ΑΘΗΝΑΣ 1:55:41
40 Α40-49 Male 68 IOANNIS ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ 1982   1:55:43
41 Γ51 Female 136 ΧΡΥΣΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:21
42 Α50-59 Male 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:42
43 Α60 Male 94 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ -1961 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - KOTOULAS TEEM 1:57:45
44 Α18-29 Male 65 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ 2000   1:58:19
45 Α40-49 Male 70 ΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑΔΗΣ 1978   1:58:21
46 Α50-59 Male 106 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:58:26
47 Α50-59 Male 150 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 1969 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:58:57
48 Α30-39 Male 117 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1987   1:59:15
49 Α30-39 Male 140 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ 1987 ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ 1:59:21
50 Α40-49 Male 155 ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΠΙΤΑΣ -   1:59:21
51 Α30-39 Male 156 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ -   1:59:21
52 Α40-49 Male 71 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1982   2:00:02
53 Α30-39 Male 79 ΜΠΕΣΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -1988   2:00:49
54 Α60 Male 89 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:52
55 Α60 Male 142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964   2:00:54
56 Α50-59 Male 41 ΜΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΠΥΡΑΜΙΔΑΣ 2:01:23
57 Α50-59 Male 158 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ -   2:01:37
58 Γ18-35 Female 13 ΜΑΡΙΝΑ ΒΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 2001   2:02:08
59 Α50-59 Male 29 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1973 Σ.Μ.Υ. 2:02:08
60 Α30-39 Male 101 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΖΟΥΝΑΣ 1987   2:02:12
61 Α50-59 Male 44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS 2:03:06
62 Α60 Male 123 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:03:24
63 Α50-59 Male 99 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 2:03:29
64 Α60 Male 43 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ 1960 ΣΔΥΡ 2:03:41
65 Γ36-50 Female 74 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ 1981   2:04:07
66 Α50-59 Male 127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:12
67 Γ36-50 Female 51 ΚΛΕΙΩ ΚΑΡΑΤΣΙΝΟΥ 1974   2:04:21
68 Α30-39 Male 102 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΟΣΚΑΣ 1988   2:04:33
69 Α50-59 Male 143 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ 1970 Σ.Μ.Υ. 2:05:27
70 Α50-59 Male 135 ΘΩΜΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ 1970 Σ.Μ.Υ. 2:05:27
71 Γ51 Female 160 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΓΟΡΗ -   2:05:40
72 Γ36-50 Female 88 ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΛΑΣΗ 1974 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:06:43
73 Α50-59 Male 20 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:50
74 Α40-49 Male 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:06:58
75 Α50-59 Male 80 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΤΣΟΣ 1966 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:08:11
76 Γ36-50 Female 53 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:20
77 Α50-59 Male 111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1973 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:09:16
78 Γ36-50 Female 159 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΝΕΚΟΥ -   2:09:20
79 Α50-59 Male 130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1969   2:09:42
80 Α40-49 Male 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 1980   2:09:45
81 Γ36-50 Female 61 ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΓΙΑ 1974   2:10:08
82 Α50-59 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1973 ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ /Β.Ν.Τ. 2:10:09
83 Γ51 Female 151 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ 1972 SCIENCETRAINING TEAM / ΑΟΔ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:10:24
84 Α50-59 Male 148 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ 1970 Σ.Μ.Υ. 2:10:48
85 Γ18-35 Female 46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1991   2:11:00
86 Γ51 Female 110 ΡΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:11:07
87 Α50-59 Male 40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 1969 ΑΟΔ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:11:14
88 Α60 Male 92 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 1958 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:11:54
89 Α50-59 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1971 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:10
90 Α40-49 Male 16 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ 1984   2:13:56
91 Α50-59 Male 23 ΧΑΡΗΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1969 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:14:10
92 Α50-59 Male 32 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ 1966 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:14:25
93 Α60 Male 33 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ 1959 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:14:25
94 Α60 Male 30 NIKOLAOS ΔΑΝΙΗΛ 1964   2:15:26
95 Γ51 Female 24 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:43
96 Α60 Male 34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:43
97 Γ51 Female 72 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1973 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:16:05
98 Α50-59 Male 91 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΝΑΧΟΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:16:54
99 Α40-49 Male 19 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 1980 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:17:10
100 Γ51 Female 85 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:18:02
101 Α50-59 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:23
102 Α50-59 Male 90 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:19:47
103 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:20:20
104 Α40-49 Male 67 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 1984 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 2:21:35
105 Α50-59 Male 49 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2:22:17
106 Α60 Male 11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:22:27
107 Α50-59 Male 152 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΡΔΑΣ -1967 ΣΔΥΒ 2:22:44
108 Α40-49 Male 22 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ 1982 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - KOTOULAS TEEM 2:22:59
109 Α50-59 Male 149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1965   2:23:45
110 Α60 Male 81 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:52
111 Α60 Male 131 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1961 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:23:55
112 Α18-29 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 2002 Σ.Μ.Υ. 2:24:09
113 Γ18-35 Female 145 ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΗ 1991   2:24:17
114 Α60 Male 18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:25:38
115 Α50-59 Male 154 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΜΠΟΥΣΙΑΣ -1966   2:25:58
116 Γ51 Female 3 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΙΑ -1973   2:26:41
117 Γ36-50 Female 26 ΑΘΗΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 1977   2:27:11
118 Γ51 Female 105 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:27:19
119 Α40-49 Male 15 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:24
120 Α40-49 Male 114 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ 1978   2:28:50
121 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:28:59
122 Α60 Male 144 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1957   2:30:02
123 Α50-59 Male 31 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1973 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:32:21
124 Α60 Male 64 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1963 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:32:48
125 Γ18-35 Female 132 ANGIE ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ 1989   2:34:41
126 Α50-59 Male 112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΛΕΛΟΥΔΗΣ 1967   2:35:15
127 Γ36-50 Female 128 ΕΥΗ ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ 1975 FEEL STRONG 2:37:18
128 Α60 Male 162 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -   2:37:21
129 Α30-39 Male 122 ΗΛΙΑΣ ΡΙΖΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:37
130 Γ18-35 Female 25 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΚΕΡΠΙΝΗ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:37:37
131 Α40-49 Male 129 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:39:51
132 Α50-59 Male 10 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:42:01
133 Α60 Male 14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1964 POLICE EVOIA RUNNING TEAM 2:42:14
134 Α40-49 Male 138 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:42:35
135 Α60 Male 118 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:05
136 Γ51 Female 28 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΟΥΤΣΟΥ 1952 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:51:38
137 Γ36-50 Female 7 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΙΒΑΖΗ 1988 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:52:18
138 Γ36-50 Female 139 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:56:09
139 Γ36-50 Female 120 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΝΗ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:58:21
140 Γ51 Female 124 ΚΑΛΛΗ ΣΑΡΑΦΗ 1969 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:59:52
141 Α60 Male 116 ΦΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:00:14
142 Α40-49 Male 69 ΒΑΙΟΣ ΚΥΡΚΟΣ 1980   3:02:17
143 Α40-49 Male 133 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:10:10
144 Α60 Male 4 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1941 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ DNF
145 Α40-49 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF


ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

7ος ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΡΙΔΑΣ 21ΧΛΜ ΓΕΝΙΚΗ
Rank Cat. Gender BIB  [Edit] Name YOB Club 21km

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
1 Α40-49 Male 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ 1983   1:28:14
2 Α40-49 Male 57 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:29:48
3 Α40-49 Male 146 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΔΟΣ 1978 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 1:35:05

ΑΝΔΡΕΣ 18-29
1 Α18-29 Male 87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 2001 KASIMIS TRAINING 1:39:28
2 Α18-29 Male 78 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΣΚΑΚΗΣ 1996 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:50:57
3 Α18-29 Male 65 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ 2000   1:58:19
4 Α18-29 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 2002 Σ.Μ.Υ. 2:24:09

ΑΝΔΡΕΣ 30-39
1 Α30-39 Male 73 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΪΟΣ 1986   1:37:35
2 Α30-39 Male 8 PANAGIOTIS ΑΛΑΤΑΣ 1990 PITSI TEAM -GOULINAS ADVENTURE 1:39:25
3 Α30-39 Male 103 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 1990 SOLDIERS 1:40:11
4 Α30-39 Male 125 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:40:33
5 Α30-39 Male 21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ΣΔΥΒ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1:41:54
6 Α30-39 Male 157 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ -   1:42:48
7 Α30-39 Male 104 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1989 ΡΟΔΟΣ ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΤΕΑΜ 1:46:56
8 Α30-39 Male 117 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1987   1:59:15
9 Α30-39 Male 140 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ 1987 ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ 1:59:21
10 Α30-39 Male 156 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ -   1:59:21
11 Α30-39 Male 79 ΜΠΕΣΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -1988   2:00:49
12 Α30-39 Male 101 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΖΟΥΝΑΣ 1987   2:02:12
13 Α30-39 Male 102 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΟΣΚΑΣ 1988   2:04:33
14 Α30-39 Male 122 ΗΛΙΑΣ ΡΙΖΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:37

ΑΝΔΡΕΣ 40-49
1 Α40-49 Male 108 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:25
2 Α40-49 Male 161 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ -   1:36:36
3 Α40-49 Male 113 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1978 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:44:30
4 Α40-49 Male 47 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTRO 1:44:40
5 Α40-49 Male 100 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1979   1:50:29
6 Α40-49 Male 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ 1975 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - KOTOULAS TEEM 1:51:24
7 Α40-49 Male 62 ΝΙΚΟΣ ΚΟΓΙΑΣ 1975   1:51:34
8 Α40-49 Male 84 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:52:47
9 Α40-49 Male 83 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1979 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:52:47
10 Α40-49 Male 38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1976 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:54:25
11 Α40-49 Male 68 IOANNIS ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ 1982   1:55:43
12 Α40-49 Male 70 ΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑΔΗΣ 1978   1:58:21
13 Α40-49 Male 155 ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΠΙΤΑΣ -   1:59:21
14 Α40-49 Male 71 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1982   2:00:02
15 Α40-49 Male 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:06:58
16 Α40-49 Male 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 1980   2:09:45
17 Α40-49 Male 16 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ 1984   2:13:56
18 Α40-49 Male 19 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 1980 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:17:10
19 Α40-49 Male 67 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 1984 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 2:21:35
20 Α40-49 Male 22 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ 1982 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - KOTOULAS TEEM 2:22:59
21 Α40-49 Male 15 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:24
22 Α40-49 Male 114 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ 1978   2:28:50
23 Α40-49 Male 129 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:39:51
24 Α40-49 Male 138 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:42:35
25 Α40-49 Male 69 ΒΑΙΟΣ ΚΥΡΚΟΣ 1980   3:02:17
26 Α40-49 Male 133 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:10:10
27 Α40-49 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF

ΑΝΔΡΕΣ 50-59
1 Α50-59 Male 153 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ -1969   1:36:50
2 Α50-59 Male 45 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:40:33
3 Α50-59 Male 115 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966   1:41:35
4 Α50-59 Male 109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:41:37
5 Α50-59 Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:03
6 Α50-59 Male 12 ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ 1973 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:46:42
7 Α50-59 Male 35 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΒΑΝΗΣ 1972 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 1:47:45
8 Α50-59 Male 27 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:34
9 Α50-59 Male 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:50:17
10 Α50-59 Male 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ 1972   1:52:37
11 Α50-59 Male 60 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:55:09
12 Α50-59 Male 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:42
13 Α50-59 Male 106 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:58:26
14 Α50-59 Male 150 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 1969 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:58:57
15 Α50-59 Male 41 ΜΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΠΥΡΑΜΙΔΑΣ 2:01:23
16 Α50-59 Male 158 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ -   2:01:37
17 Α50-59 Male 29 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1973 Σ.Μ.Υ. 2:02:08
18 Α50-59 Male 44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS 2:03:06
19 Α50-59 Male 99 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 2:03:29
20 Α50-59 Male 127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:12
21 Α50-59 Male 143 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ 1970 Σ.Μ.Υ. 2:05:27
22 Α50-59 Male 135 ΘΩΜΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ 1970 Σ.Μ.Υ. 2:05:27
23 Α50-59 Male 20 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:50
24 Α50-59 Male 80 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΤΣΟΣ 1966 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:08:11
25 Α50-59 Male 111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1973 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:09:16
26 Α50-59 Male 130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1969   2:09:42
27 Α50-59 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1973 ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ /Β.Ν.Τ. 2:10:09
28 Α50-59 Male 148 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ 1970 Σ.Μ.Υ. 2:10:48
29 Α50-59 Male 40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 1969 ΑΟΔ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:11:14
30 Α50-59 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1971 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:10
31 Α50-59 Male 23 ΧΑΡΗΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1969 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:14:10
32 Α50-59 Male 32 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ 1966 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:14:25
33 Α50-59 Male 91 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΝΑΧΟΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:16:54
34 Α50-59 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:23
35 Α50-59 Male 90 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:19:47
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:20:20
37 Α50-59 Male 49 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2:22:17
38 Α50-59 Male 152 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΡΔΑΣ -1967 ΣΔΥΒ 2:22:44
39 Α50-59 Male 149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1965   2:23:45
40 Α50-59 Male 154 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΜΠΟΥΣΙΑΣ -1966   2:25:58
41 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:28:59
42 Α50-59 Male 31 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1973 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:32:21
43 Α50-59 Male 112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΛΕΛΟΥΔΗΣ 1967   2:35:15
44 Α50-59 Male 10 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:42:01

ΑΝΔΡΕΣ Α60
1 Α60 Male 2 ANTONIOS KAIROUZ 1962   1:44:34
2 Α60 Male 94 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ -1961 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - KOTOULAS TEEM 1:57:45
3 Α60 Male 89 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:52
4 Α60 Male 142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964   2:00:54
5 Α60 Male 123 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:03:24
6 Α60 Male 43 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ 1960 ΣΔΥΡ 2:03:41
7 Α60 Male 92 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 1958 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:11:54
8 Α60 Male 33 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ 1959 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:14:25
9 Α60 Male 30 NIKOLAOS ΔΑΝΙΗΛ 1964   2:15:26
10 Α60 Male 34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:43
11 Α60 Male 11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:22:27
12 Α60 Male 81 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:52
13 Α60 Male 131 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1961 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:23:55
14 Α60 Male 18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:25:38
15 Α60 Male 144 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1957   2:30:02
16 Α60 Male 64 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1963 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:32:48
17 Α60 Male 162 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -   2:37:21
18 Α60 Male 14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1964 POLICE EVOIA RUNNING TEAM 2:42:14
19 Α60 Male 118 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:05
20 Α60 Male 116 ΦΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:00:14
21 Α60 Male 4 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1941 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ DNF

Rank Cat. Gender BIB  [Edit] Name YOB Club 21km
ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Γ36-50 Female 98 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ 1988 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:58
2 Γ36-50 Female 52 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΖΗ 1985 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:44:21
3 Γ36-50 Female 93 ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΜΟΥΑΙΜΗ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:26

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-35
1 Γ18-35 Female 13 ΜΑΡΙΝΑ ΒΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 2001   2:02:08
2 Γ18-35 Female 46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1991   2:11:00
3 Γ18-35 Female 145 ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΗ 1991   2:24:17
4 Γ18-35 Female 132 ANGIE ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ 1989   2:34:41
5 Γ18-35 Female 25 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΚΕΡΠΙΝΗ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:37:37

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 36-50
1 Γ36-50 Female 37 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 1:54:20
2 Γ36-50 Female 1 ΕΥΗ ΡΟΔΗ -1975 1:55:41
3 Γ36-50 Female 74 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ 1981   2:04:07
4 Γ36-50 Female 51 ΚΛΕΙΩ ΚΑΡΑΤΣΙΝΟΥ 1974   2:04:21
5 Γ36-50 Female 88 ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΛΑΣΗ 1974 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:06:43
6 Γ36-50 Female 53 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:20
7 Γ36-50 Female 159 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΝΕΚΟΥ -   2:09:20
8 Γ36-50 Female 61 ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΓΙΑ 1974   2:10:08
9 Γ36-50 Female 26 ΑΘΗΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 1977   2:27:11
10 Γ36-50 Female 128 ΕΥΗ ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ 1975 FEEL STRONG 2:37:18
11 Γ36-50 Female 7 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΙΒΑΖΗ 1988 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:52:18
12 Γ36-50 Female 139 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:56:09
13 Γ36-50 Female 120 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΝΗ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:58:21

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Γ51
1 Γ51 Female 136 ΧΡΥΣΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:21
2 Γ51 Female 160 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΓΟΡΗ -   2:05:40
3 Γ51 Female 151 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ 1972 SCIENCETRAINING TEAM / ΑΟΔ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:10:24
4 Γ51 Female 110 ΡΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:11:07
5 Γ51 Female 24 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:43
6 Γ51 Female 72 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1973 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:16:05
7 Γ51 Female 85 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:18:02
8 Γ51 Female 3 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΙΑ -1973   2:26:41
9 Γ51 Female 105 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:27:19
10 Γ51 Female 28 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΟΥΤΣΟΥ 1952 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:51:38
11 Γ51 Female 124 ΚΑΛΛΗ ΣΑΡΑΦΗ 1969 Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 2:59:52


ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΕΦΑΝΗ" 2024 5ΧΛΜ
Rank Gender BIB Name YOB Club 5km
1 Male 510 ΣΠΥΡΟΣ ΒΙΤΣΕΝΤΙΝΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:44
2 Female 576 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΟΥΜΑ 1965 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:25:28
3 Male 610 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΞΑΙΔΟΣ -   0:25:44
4 Female 525 ΜΑΡΙΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ -1964 WODHUB 0:26:10
5 Male 571 ΤΑΣΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1968 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:26:18
6 Female 534 ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΨΑΔΑΜΗ 1982   0:26:27
7 Male 523 ΠΑΝΟΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1979 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:26:34
8 Male 564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΑΚΙΑΣ 1997   0:26:45
9 Female 602 ΕΛΕΝΗ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ -   0:26:49
10 Male 586 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΥΡΛΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:00
11 Male 599 ΠΑΥΛΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ -   0:27:22
12 Female 581 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ 1975 ΈΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0:27:34
13 Male 527 ΜΙΛΤΟΣ ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ 1988 MOST HATED KIDS 0:27:49
14 Female 598 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ -   0:28:02
15 Female 574 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΒΡΗΚΑ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:44
16 Male 526 ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1992 WODHUB 0:28:59
17 Female 603 ΟΛΓΑ ΦΟΥΡΛΑ -   0:29:11
18 Male 580 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1981   0:29:20
19 Male 547 ΙΑΣΟΝΑΣ ΛΑΛΙΖΑΣ 1994   0:29:50
20 Male 546 GEORGE ΛΑΙΟΣ 1981   0:29:51
21 Male 551 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ 1971   0:29:51
22 Male 558 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:49
23 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΟΛΟΣ 1958 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:30:59
24 Male 539 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1951 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:31:02
25 Female 508 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1994   0:31:40
26 Male 608 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ -   0:31:54
27 Male 537 ΝΕΟΚΛΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1992   0:32:33
28 Male 519 ΦΩΤΗΣ ΔΙΑΚΟΣ 1982   0:33:54
29 Male 555 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΧΡΑΣ 1998   0:34:09
30 Male 540 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ 1983   0:34:11
31 Male 609 ΗΛΙΑΣ ΝΙΩΡΑΣ -   0:34:39
32 Male 545 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΛΑΖΟΣ 1960 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:44
33 Male 592 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ -   0:34:51
34 Male 507 ΖΗΝΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1974   0:35:05
35 Male 528 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ 1969 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:35:08
36 Female 552 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΧΛΑΒΑ 2007   0:35:11
37 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ 2006   0:35:13
38 Male 577 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2011   0:35:39
39 Female 573 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕΡΕΤΑΚΗ 1965   0:35:40
40 Male 600 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ -   0:35:53
41 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΜΠΟΥΡΛΟΥΚΑ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0:35:58
42 Male 560 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ -   0:36:01
43 Male 596 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ -   0:36:15
44 Female 543 ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ -1990 0:36:15
45 Male 541 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΙΟΥΡΑΣ -1994   0:36:33
46 Female 509 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:36:35
47 Male 518 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1962 LARISSA DIVING CLUB 0:36:59
48 Female 522 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1960   0:37:11
49 Female 594 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΚΑΡΕ -   0:37:12
50 Male 553 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ 2009 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:16
51 Male 520 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:51
52 Female 538 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΝΤΗ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:04
53 Male 536 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΥΦΑΝΤΗΣ -1970 0:38:44
54 Male 590 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΙΝΑΣ 1958 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:38:48
55 Male 559 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1963 LARISSA DIVING CLUB 0:39:31
56 Female 533 ΝΙΚΗ ΚΑΨΑΔΑΜΗ 1980   0:39:51
57 Male 566 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 1983 ATLIV RUNNING TEAM 0:39:56
58 Male 549 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ 1978   0:39:56
59 Female 587 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1969   0:40:00
60 Female 562 ΜΑΡΙΑ ΡΗΓΙΝΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 2006   0:40:10
61 Male 561 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 1978   0:40:15
62 Male 570 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1999 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:40:49
63 Female 583 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ 1950 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:41:02
64 Female 579 ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1959 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:41:09
65 Female 572 ΑΦΡΟΔΥΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:36
66 Female 516 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:37
67 Female 557 ΛΙΛΛΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 1966 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:41:49
68 Male 607 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΤΩΝΗΣ -   0:41:57
69 Male 514 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1958 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΡΗΤΗΣ 0:42:13
70 Female 542 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΤΟΡΛΟΥ 1999   0:42:24
71 Female 601 ΑΝΝΑ ΣΑΡΑΓΙΑΝΝΗ -   0:43:48
72 Female 513 ΙΑΚΩΒΙΝΑ ΒΡΕΤΤΟΥ 1969 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:43:50
73 Female 585 ΑΡΙΣΤΕΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1986   0:44:17
74 Female 531 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ -1981 0:44:17
75 Female 511 ΓΙΟΥΛΑ ΒΟΥΔΡΗ 1957 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:45:25
76 Male 568 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:56
77 Female 544 ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΔΩΝΑΚΗ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:46:34
78 Female 584 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΩΝΟΥ 1951 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:46:50
79 Male 512 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΡΑΤΣΟΣ 1945 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:46:50
80 Male 591 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΟΥΤΟΣ -   0:47:12
81 Male 597 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΤΖΗΣ -   0:47:12
82 Female 589 ΣΟΦΙΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:48:11
83 Female 517 ΙΩΑΝΝΑ ΓΚΙΛΕΦΕΣΗ 1974   0:49:06
84 Male 524 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:08
85 Female 535 ΣΤΕΛΛΑ ΚΕΡΑΜΙΤΖΗ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:11
86 Male 604 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ -   0:49:26
87 Female 501 ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1973   0:49:35
88 Male 505 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 1972   0:49:35
89 Male 569 ΝΙΚΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ 1955 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:49:39
90 Male 515 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1948 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:50:05
91 Female 500 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ -1972   0:52:44
92 Male 548 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΖΑΣ 1958 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:56:56
93 Male 567 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1931 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:58:53
94 Female 593 ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΡΟΥ -   0:58:54
95 Male 605 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ -   0:58:54
96 Female 588 ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΜΠΕΜΠΑ ΦΩΤΑ 1934 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:59:41
97 Female 529 ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΡΚΑΝΗ 1976   0:59:42
98 Female 563 ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ 1970 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:01:42
99 Male 530 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΚΑΝΗΣ 1944   1:01:46

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΕΦΑΝΗ" 2024 5ΧΛΜ
Rank Gender BIB Name YOB Club 5km
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ 5ΧΛΜ
1 Male 510 ΣΠΥΡΟΣ ΒΙΤΣΕΝΤΙΝΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:44
2 Male 610 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΞΑΙΔΟΣ -   0:25:44
3 Male 571 ΤΑΣΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1968 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:26:18
4 Male 523 ΠΑΝΟΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1979 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:26:34
5 Male 564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΑΚΙΑΣ 1997   0:26:45
6 Male 586 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΥΡΛΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:00
7 Male 599 ΠΑΥΛΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ -   0:27:22
8 Male 527 ΜΙΛΤΟΣ ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ 1988 MOST HATED KIDS 0:27:49
9 Male 526 ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1992 WODHUB 0:28:59
10 Male 580 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1981   0:29:20
11 Male 547 ΙΑΣΟΝΑΣ ΛΑΛΙΖΑΣ 1994   0:29:50
12 Male 546 GEORGE ΛΑΙΟΣ 1981   0:29:51
13 Male 551 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ 1971   0:29:51
14 Male 558 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:49
15 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΟΛΟΣ 1958 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:30:59
16 Male 539 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1951 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:31:02
17 Male 608 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ -   0:31:54
18 Male 537 ΝΕΟΚΛΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1992   0:32:33
19 Male 519 ΦΩΤΗΣ ΔΙΑΚΟΣ 1982   0:33:54
20 Male 555 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΧΡΑΣ 1998   0:34:09
21 Male 540 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ 1983   0:34:11
22 Male 609 ΗΛΙΑΣ ΝΙΩΡΑΣ -   0:34:39
23 Male 545 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΛΑΖΟΣ 1960 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:44
24 Male 592 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ -   0:34:51
25 Male 507 ΖΗΝΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1974   0:35:05
26 Male 528 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ 1969 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:35:08
27 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ 2006   0:35:13
28 Male 577 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2011   0:35:39
29 Male 600 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ -   0:35:53
30 Male 560 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ -   0:36:01
31 Male 596 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ -   0:36:15
32 Male 541 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΙΟΥΡΑΣ -1994   0:36:33
33 Male 518 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1962 LARISSA DIVING CLUB 0:36:59
34 Male 553 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ 2009 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:16
35 Male 520 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:51
36 Male 536 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΥΦΑΝΤΗΣ -1970 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:38:44
37 Male 590 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΙΝΑΣ 1958 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:38:48
38 Male 559 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1963 LARISSA DIVING CLUB 0:39:31
39 Male 566 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 1983 ATLIV RUNNING TEAM 0:39:56
40 Male 549 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ 1978   0:39:56
41 Male 561 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 1978   0:40:15
42 Male 570 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1999 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:40:49
43 Male 607 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΤΩΝΗΣ -   0:41:57
44 Male 514 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1958 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΡΗΤΗΣ 0:42:13
45 Male 568 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:56
46 Male 512 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΡΑΤΣΟΣ 1945 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:46:50
47 Male 591 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΟΥΤΟΣ -   0:47:12
48 Male 597 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΤΖΗΣ -   0:47:12
49 Male 524 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:08
50 Male 604 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ -   0:49:26
51 Male 505 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 1972   0:49:35
52 Male 569 ΝΙΚΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ 1955 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:49:39
53 Male 515 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1948 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:50:05
54 Male 548 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΖΑΣ 1958 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:56:56
55 Male 567 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1931 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:58:53
56 Male 605 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ -   0:58:54
57 Male 530 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΚΑΝΗΣ 1944   1:01:46

Rank Gender BIB Name YOB Club 5km
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 5ΧΛΜ
1 Female 576 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΟΥΜΑ 1965 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:25:28
2 Female 525 ΜΑΡΙΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ -1964 WODHUB 0:26:10
3 Female 534 ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΨΑΔΑΜΗ 1982   0:26:27
4 Female 602 ΕΛΕΝΗ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ -   0:26:49
5 Female 581 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ 1975 ΈΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0:27:34
6 Female 598 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ -   0:28:02
7 Female 574 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΒΡΗΚΑ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:44
8 Female 603 ΟΛΓΑ ΦΟΥΡΛΑ -   0:29:11
9 Female 508 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1994   0:31:40
10 Female 552 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΧΛΑΒΑ 2007   0:35:11
11 Female 573 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕΡΕΤΑΚΗ 1965   0:35:40
12 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΜΠΟΥΡΛΟΥΚΑ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0:35:58
13 Female 543 ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ -1990 WODHUB 0:36:15
14 Female 509 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:36:35
15 Female 522 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1960   0:37:11
16 Female 594 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΚΑΡΕ -   0:37:12
17 Female 538 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΝΤΗ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:04
18 Female 533 ΝΙΚΗ ΚΑΨΑΔΑΜΗ 1980   0:39:51
19 Female 587 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1969   0:40:00
20 Female 562 ΜΑΡΙΑ ΡΗΓΙΝΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 2006   0:40:10
21 Female 583 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ 1950 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:41:02
22 Female 579 ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1959 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:41:09
23 Female 572 ΑΦΡΟΔΥΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:36
24 Female 516 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:37
25 Female 557 ΛΙΛΛΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 1966 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:41:49
26 Female 542 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΤΟΡΛΟΥ 1999   0:42:24
27 Female 601 ΑΝΝΑ ΣΑΡΑΓΙΑΝΝΗ -   0:43:48
28 Female 513 ΙΑΚΩΒΙΝΑ ΒΡΕΤΤΟΥ 1969 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:43:50
29 Female 585 ΑΡΙΣΤΕΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1986   0:44:17
30 Female 531 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ -1981 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:44:17
31 Female 511 ΓΙΟΥΛΑ ΒΟΥΔΡΗ 1957 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:45:25
32 Female 544 ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΔΩΝΑΚΗ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:46:34
33 Female 584 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΩΝΟΥ 1951 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:46:50
34 Female 589 ΣΟΦΙΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:48:11
35 Female 517 ΙΩΑΝΝΑ ΓΚΙΛΕΦΕΣΗ 1974   0:49:06
36 Female 535 ΣΤΕΛΛΑ ΚΕΡΑΜΙΤΖΗ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:11
37 Female 501 ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1973   0:49:35
38 Female 500 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ -1972   0:52:44
39 Female 593 ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΡΟΥ -   0:58:54
40 Female 588 ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΜΠΕΜΠΑ ΦΩΤΑ 1934 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:59:41
41 Female 529 ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΡΚΑΝΗ 1976   0:59:42
42 Female 563 ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ 1970 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:01:42

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Αυτά είναι τα 14 Σημαντικά Οφέλη του Μαγνησίου για την Υγεία! Γιατί είναι τόσο σημαντικό το Μέλι για τους Αθλούμενους – Και οι 5 Καλύτερες Ποικιλίες Μελιού για όσους Τρέχουν!

Poseidon Half Marathon
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
9 Συμβουλές για να βελτιώσεις την αντοχή σου στο τρέξιμο Ο ρόλος της προθέρμανσης πριν από το τρέξιμο
Σύνδρομο Απιοειδούς Μυός - Διάγνωση & Θεραπεία Υπολογιστής - Πόσο γρήγορα θα τρέχατε στο απόγειο της καριέρας σας;
Nutrition News

Run for the Kids with Disabilities

Puma Karalis

No finish Line

Crete Marathon

Axios Running Festival

algotreat freeze massage gel

Πρέπει να διαβάσετε
30 Μάρ 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
29 Μάρ 24
«Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Κυριακή απόγευμα 16 Ιουνίου 2024 στη Βούλα
Η διοργάνωση θα περιλαμβάνει αγώνες απόστασης 2,5χλμ και 5χλμ σε κυκλική διαδρομή 2,5χλμ εντός του Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας (πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας) με εκκίνηση και τερματισμό την πλαζ του ιδρύματος. Όλα τα έσοδα από τις συμμετοχές των δρομέων θα διατεθούν για την ενίσχυση του Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας.
07 Μάρ 24
HiPRO: ο σύμμαχός σου στην πρωτεΐνη, ενόψει του Ημιμαραθωνίου Αθήνας
Το μεγαλύτερο δρομικό event της Άνοιξης πλησιάζει και όλοι οι δρομείς, όπως κι εσύ, ανυπομονούμε για τον Ημιμαραθώνιο της Αθήνας 2024. Είτε προετοιμάζεσαι να τρέξεις στα 21χλμ, είτε στα 5χλμ, είτε ακόμη και στο Family Run, σίγουρα βρίσκεσαι στην τελική ευθεία της προετοιμασίας σου!
06 Μάρ 24
On Cloudmonster 2: Ένα «τέρας» αντοχής στα πόδια μας
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
H On επιστρέφει δυναμικά και τη φετινή σεζόν με το Cloudmonster 2 το νέο καινοτόμο μοντέλο της ελβετικής εταιρίας. Ενα «τέρας» αντοχής στα πόδια μας ιδανικό για καθημερινά χιλιόμετρα , είτε για αφοσιωμένους δρομείς, είτε για πιο περιστασιακούς που ψάχνουν έναν αξιόπιστο σύμμαχο στις διαδρομές τους.
16 Φεβ 24
Τα νέα FuelCell SC Elite v4 και FuelCell Rebel v4 της New Balance
Η New Balance εξελίσσει το ρόστερ της πιο εκρηκτικής σειράς της με την ανακοίνωση του νέου FuelCell Rebel v4 και του νέου FuelCell SuperComp Elite v4 στην Ελληνική αγορά.


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse