PepsiCo Gives Back
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Runner Store





Heday Road

Konitsa

X-treme Stores
Cognifuel
12 Μαϊ 24 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ο Paggaio Trail Run 2024

11ο Paggaio Trail Run 2024

Δείτε τα αποτελέσματα και εδώ - επιλέξτε και απόσταση.

27 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club Start 27KM Finish 27KM
1 1 1 A18-29 Male 22 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ - SAUCONY / ANDRONIKIDIS TEAM 0:00:01.500(00:00:00) 2:48:39.210(02:48:37)
2 2 1 A30-39 Male 114 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ - IRON TEAM BY SIDERIDIS 0:00:00.953(00:00:00) 2:59:35.203(02:59:34)
3 3 2 A30-39 Male 55 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ -   0:00:00.210(00:00:00) 3:09:59.747(03:09:59)
4 4 2 A18-29 Male 52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ - TZANETAKIS LAB 0:00:01.063(00:00:00) 3:19:13.683(03:19:12)
5 5 1 A50-59 Male 105 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΆΛΑΣ 1933 0:00:02.203(00:00:00) 3:20:00.283(03:19:58)
6 6 1 A40-49 Male 66 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ - ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:01.610(00:00:00) 3:20:33.803(03:20:32)
7 7 2 A40-49 Male 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:05.203(00:00:00) 3:21:36.477(03:21:31)
8 8 3 A30-39 Male 37 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ -   0:00:02.547(00:00:00) 3:21:57.037(03:21:54)
9 9 2 A50-59 Male 59 ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:00:02.110(00:00:00) 3:22:12.150(03:22:10)
10 10 3 A40-49 Male 16 ANTONIS VOULGARIDIS - KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:00.203(00:00:00) 3:22:41.257(03:22:41)
11 11 3 A18-29 Male 3 MATTHAIOS KARAPANTZOS - IRON TEAM 0:00:05.203(00:00:00) 3:23:38.480(03:23:33)
12 12 4 A40-49 Male 1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ - RODOPI RUNNERS 0:00:00.843(00:00:00) 3:28:44.830(03:28:43)
13 13 5 A40-49 Male 90 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΚΙΔΗΣ - ORFANIDIS RUNNING TEAM 0:00:00.843(00:00:00) 3:29:15.567(03:29:14)
14 14 6 A40-49 Male 56 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ - OSB ENDURANCE TEAM 0:00:03.017(00:00:00) 3:30:07.197(03:30:04)
15 15 3 A50-59 Male 75 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ - XANTHIRUNNERS 0:00:11.610(00:00:00) 3:30:27.217(03:30:15)
16 16 7 A40-49 Male 48 ΘΟΔΩΡΟΣ. Χ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - IRON TEAM SIDERIDIS 0:00:03.687(00:00:00) 3:37:15.593(03:37:11)
17 17 8 A40-49 Male 84 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΣΥΛΛΟΓ. ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΩΝ 0:00:03.017(00:00:00) 3:37:26.867(03:37:23)
18 18 4 A30-39 Male 12 THOMAS SFYRIS - ΠΕΖΟΠΟΡΟΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 0:00:05.860(00:00:00) 3:39:24.777(03:39:18)
19 19 9 A40-49 Male 51 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΑΝΕΛΗΣ -   0:00:10.390(00:00:00) 3:40:54.480(03:40:44)
20 20 4 A50-59 Male 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ - DRAMA RUNNERS 0:00:02.110(00:00:00) 3:41:25.997(03:41:23)
21 21 10 A40-49 Male 69 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ - BIKE CENTER-ΣΔΥ ΝΕΣΤΟΥ 0:00:01.717(00:00:00) 3:41:26.800(03:41:25)
22 22 5 A30-39 Male 65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:01.210(00:00:00) 3:46:19.803(03:46:18)
23 23 5 A50-59 Male 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΗΣ -   0:00:03.313(00:00:00) 3:47:05.177(03:47:01)
24 24 6 A30-39 Male 34 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ - RODOPI RUNNERS 0:00:05.203(00:00:00) 3:48:57.940(03:48:52)
25 1 1 Γ50+ Female 78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:05.860(00:00:00) 3:49:06.800(03:49:00)
26 25 4 A18-29 Male 14 KONSTANTINOS TZAKIS - IRON TEAM BY SIDERIDIS 0:00:02.110(00:00:00) 3:49:58.430(03:49:56)
27 26 11 A40-49 Male 30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ - BIKE CENTER CHRYSOUPOLI 0:00:10.390(00:00:00) 3:53:43.647(03:53:33)
28 2 1 Γ30-49 Female 72 ΜΑΡΙΑ ΜΠΡΕΤΣΑ - ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:02.360(00:00:00) 3:53:46.500(03:53:44)
29 27 12 A40-49 Male 11 MICHAEL POLYCHRONIDIS - ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:02.210(00:00:00) 3:53:48.130(03:53:45)
30 28 6 A50-59 Male 126 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΙΕΡΗΣ -   0:00:06.623(00:00:00) 3:55:49.160(03:55:42)
31 3 2 Γ30-49 Female 116 ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΜΑΚΗ - KOURKOURIKIS TRAINING 0:00:02.767(00:00:00) 3:57:17.530(03:57:14)
32 29 7 A30-39 Male 64 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΝΑΜΣΙΔΗΣ - ΣΔΥΘ 0:00:10.390(00:00:00) 3:58:58.737(03:58:48)
33 30 1 A60+ Male 62 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1933 0:00:10.210(00:00:00) 4:00:33.017(04:00:22)
34 31 7 A50-59 Male 18 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ - ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:05.860(00:00:00) 4:01:43.177(04:01:37)
35 32 8 A50-59 Male 67 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΛΙΝΑΣ - ΕΣΎ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:03.313(00:00:00) 4:02:24.230(04:02:20)
36 33 13 A40-49 Male 32 NIΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ - ΚΑΘΑΡΣΙΣ 0:00:04.623(00:00:00) 4:02:31.573(04:02:26)
37 34 14 A40-49 Male 46 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ - NEVROKOPI RUNNERS/FROZEN PEAKS 0:00:03.687(00:00:00) 4:02:32.707(04:02:29)
38 35 15 A40-49 Male 82 ΑΛΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - RECCONATURE 0:00:02.547(00:00:00) 4:02:35.567(04:02:33)
39 4 3 Γ30-49 Female 71 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΝΑ -   0:00:08.327(00:00:00) 4:02:40.170(04:02:31)
40 36 2 A60+ Male 33 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΙΓΑΣ - SEVAS KAVALAS 0:00:09.313(00:00:00) 4:02:44.013(04:02:34)
41 37 16 A40-49 Male 79 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:09.313(00:00:00) 4:03:08.220(04:02:58)
42 38 17 A40-49 Male 41 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΒΕΤΖΗΣ -   0:00:08.327(00:00:00) 4:05:02.473(04:04:54)
43 39 9 A50-59 Male 50 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ -   0:00:03.313(00:00:00) 4:05:38.350(04:05:35)
44 40 18 A40-49 Male 103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ - RODOPI RUNNERS 0:00:14.203(00:00:00) 4:07:34.180(04:07:19)
45 41 10 A50-59 Male 109 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ - TZANETAKIS LAB 0:00:08.327(00:00:00) 4:07:45.467(04:07:37)
46 5 4 Γ30-49 Female 119 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ -   0:00:03.313(00:00:00) 4:08:14.357(04:08:11)
47 42 8 A30-39 Male 110 ΜΑΡΚΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ - OSB ENDURANCE TEAM 0:00:03.313(00:00:00) 4:08:14.813(04:08:11)
48 43 19 A40-49 Male 6 GIORGOS MARKIDIS -   0:00:07.453(00:00:00) 4:08:38.997(04:08:31)
49 44 20 A40-49 Male 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ - ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:00:03.017(00:00:00) 4:08:52.467(04:08:49)
50 45 21 A40-49 Male 81 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - OSB 0:00:07.453(00:00:00) 4:09:11.970(04:09:04)
51 46 22 A40-49 Male 24 ΣΙΜΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ - OSBET 0:00:04.623(00:00:00) 4:09:32.423(04:09:27)
52 6 5 Γ30-49 Female 97 ΡΑΝΙΑ ΣΑΛΤΑΡΗ - KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:02.767(00:00:00) 4:11:57.837(04:11:55)
53 47 23 A40-49 Male 73 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ -   0:00:04.140(00:00:00) 4:12:08.120(04:12:03)
54 48 24 A40-49 Male 19 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ - RODOPI RUNNERS 0:00:08.327(00:00:00) 4:12:22.117(04:12:13)
55 49 9 A30-39 Male 49 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΣΜΑΗΛ - ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 0:00:03.687(00:00:00) 4:12:35.253(04:12:31)
56 50 11 A50-59 Male 47 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΣΕΡΡΏΝ 0:00:04.140(00:00:00) 4:15:27.837(04:15:23)
57 51 12 A50-59 Male 108 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ - ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0:00:05.860(00:00:00) 4:15:27.950(04:15:22)
58 52 25 A40-49 Male 102 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ -   0:00:06.623(00:00:00) 4:15:27.950(04:15:21)
59 53 13 A50-59 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ME MYSELF AND I 0:00:06.623(00:00:00) 4:15:47.753(04:15:41)
60 54 10 A30-39 Male 26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΒΑΪ́ΤΗΣ - ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:05.203(00:00:00) 4:17:11.857(04:17:06)
61 55 26 A40-49 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΝΤΗΣ -   0:00:09.313(00:00:00) 4:17:12.210(04:17:02)
62 56 14 A50-59 Male 88 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΗΣ -   0:00:03.687(00:00:00) 4:23:55.820(04:23:52)
63 57 11 A30-39 Male 76 ΦΑΤΗΧ ΟΥΖΟΥΝ - RODOPI RUNNERS 0:00:04.623(00:00:00) 4:24:16.163(04:24:11)
64 58 27 A40-49 Male 83 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -   0:00:10.390(00:00:00) 4:24:28.420(04:24:18)
65 59 3 A60+ Male 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1933 0:00:11.610(00:00:00) 4:29:52.197(04:29:40)
66 7 6 Γ30-49 Female 101 ΣΤΕΛΛΑ ΣΟΥΛΙΩΤΗ - XANTHI RUNNERS 0:00:05.203(00:00:00) 4:30:54.670(04:30:49)
67 60 15 A50-59 Male 25 ΕΡΙΚ ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ - RODOPI RUNNERS 0:00:06.623(00:00:00) 4:31:20.487(04:31:13)
68 61 4 A60+ Male 35 ΝΙΚΟΣ ΓΟΡΓΙΑΣ - LIGHT AND SEA 1,2 0:00:07.453(00:00:00) 4:34:04.540(04:33:57)
69 62 28 A40-49 Male 117 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ -   0:00:12.890(00:00:00) 4:45:22.833(04:45:09)
70 8 7 Γ30-49 Female 121 ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ - IRON TEAM 0:00:10.390(00:00:00) 4:45:31.030(04:45:20)
71 63 29 A40-49 Male 115 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ -   0:00:08.327(00:00:00) 4:47:33.423(04:47:25)
72 9 8 Γ30-49 Female 125 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΛΑΚΗ -   0:00:10.390(00:00:00) 4:52:31.590(04:52:21)
73 64 30 A40-49 Male 112 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΕΡΝΙΟΣ - NE RUNNERS- FROZEN PEAKS 0:00:05.860(00:00:00) 4:52:32.037(04:52:26)
74 10 9 Γ30-49 Female 77 STELLA LULCHEVA -   0:00:03.687(00:00:00) 4:56:03.917(04:56:00)
75 65 5 A60+ Male 113 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΣΙΑΚΑΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1933 0:00:08.327(00:00:00) 5:05:19.287(05:05:10)
76 66 31 A40-49 Male 27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΑΝΑΚΗΣ - ELEFTHEROUPOLI-RUNNERS 0:00:10.390(00:00:00) 5:08:05.020(05:07:54)
77 11 10 Γ30-49 Female 31 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΤΣΟΥ - IRON TEAM/TRAIL GIRL 0:00:10.420(00:00:00) 5:08:42.920(05:08:32)
78 67 16 A50-59 Male 93 KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ - YEAR 0:00:05.860(00:00:00) 5:18:42.097(05:18:36)
79 12 11 Γ30-49 Female 28 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ - ΕΟΣ ΚΑΒΆΛΑΣ 1933 0:00:09.313(00:00:00) 5:18:51.083(05:18:41)
80 68 17 A50-59 Male 96 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΆΛΑΣ 1933 0:00:10.390(00:00:00) 5:18:51.083(05:18:40)
81 69 18 A50-59 Male 44 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -   0:00:11.610(00:00:00) 5:19:05.507(05:18:53)
82 13 12 Γ30-49 Female 43 ΣΟΦΙΑ ΔΟΛΙΑΝΙΤΟΥ -   0:00:05.203(00:00:00) 5:19:26.183(05:19:20)
83 70 19 A50-59 Male 94 ΑΡΓΥΡΗΣ ΡΑΜΝΑΛΗΣ - KERKINI LAKE RUNNERS - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 0:00:08.327(00:00:00) 5:21:19.970(05:21:11)
84 71 20 A50-59 Male 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ - ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:00:09.313(00:00:00) 5:21:34.087(05:21:24)
85 72 21 A50-59 Male 123 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ - ΔΡΑΜΑ 86 0:00:05.860(00:00:00) 5:23:02.180(05:22:56)
86 73 32 A40-49 Male 111 MΟΥΡΑΤ ΤΣΑΟΥΣ - RODOPI RUNNERS 0:00:02.203(00:00:00) 5:23:38.497(05:23:36)
87 74 22 A50-59 Male 42 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΛΕΤΖΕΣ - ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0:00:11.610(00:00:00) 5:24:12.097(05:24:00)
88 75 5 A18-29 Male 61 ΑΚΗΣ ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ - ΜΟΝΟΣ 0:00:12.890(00:00:00) 5:31:43.837(05:31:30)
89 14 13 Γ30-49 Female 4 KATE KLIKIS -   0:00:05.863(00:00:00) 5:41:50.490(05:41:44)
90 76 6 A60+ Male 58 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΑΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΩΤΗΣ 0:00:11.610(00:00:00) 6:10:35.800(06:10:24)
91 15 2 Γ50+ Female 122 ΜΑΤΕΝΙΑ ΠΡΑΣΑΚΗ -   0:00:21.843(00:00:00) 6:16:50.940(06:16:29)
92 77 7 A60+ Male 92 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΆΛΑΣ 1933 0:00:22.280(00:00:00) 6:16:52.613(06:16:30)
93 78 23 A50-59 Male 95 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΙΔΟΣ DNF - ΣΔΥ ΚΟΜΟΤΗΝΉΣ 0:00:03.447(00:00:00) -
94 79 8 A60+ Male 74 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ DNF - --- 0:00:04.623(00:00:00) -




10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club Start 10KM Finish 10KM
1 1 1 10KM Male 283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΤΣΑΣ - ELEFTHEROUPOLI RUNNERS - TZANETAKIS LAB 0:00:00.080(00:00:00) 0:48:09.556(00:48:09)
2 2 2 10KM Male 249 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - JT COACHING 0:00:00.190(00:00:00) 0:48:56.270(00:48:56)
3 3 3 10KM Male 216 GIORGOS RADIS -   0:00:00.080(00:00:00) 0:49:11.176(00:49:11)
4 4 4 10KM Male 342 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΗΣ -   0:00:03.973(00:00:00) 0:52:30.800(00:52:26)
5 5 5 10KM Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΡΤΜΕΣ -   0:00:03.973(00:00:00) 0:53:58.090(00:53:54)
6 6 6 10KM Male 204 STAVROS GIDOULIDIS - ΚΡΕΤΑΓΟΡΑ Ο ΑΛΕΚΟΣ 0:00:05.600(00:00:00) 0:54:52.136(00:54:46)
7 7 7 10KM Male 220 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΧΩΡΛΗΣ -   0:00:09.113(00:00:00) 0:55:04.050(00:54:54)
8 8 8 10KM Male 244 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΜΙΝΙΔΗΣ - TZANETAKIS LAB 0:00:04.456(00:00:00) 0:55:08.106(00:55:03)
9 9 9 10KM Male 231 ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ -   0:00:00.080(00:00:00) 0:56:53.550(00:56:53)
10 10 10 10KM Male 327 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ - ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 0:00:17.473(00:00:00) 0:56:58.160(00:56:40)
11 11 11 10KM Male 264 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ -   0:00:03.973(00:00:00) 0:56:59.146(00:56:55)
12 12 12 10KM Male 365 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ -   0:00:07.410(00:00:00) 0:57:43.783(00:57:36)
13 1 13 10KM Female 224 ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΒΛΑ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:03.973(00:00:00) 0:57:46.636(00:57:42)
14 13 14 10KM Male 238 ΝΑΟΥΜ ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:04.456(00:00:00) 0:57:49.800(00:57:45)
15 14 15 10KM Male 320 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - WEST COAST 0:00:04.770(00:00:00) 0:58:14.523(00:58:09)
16 15 16 10KM Male 303 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΝΤΟΥΛΑΡΗΣ -   0:00:07.410(00:00:00) 0:58:26.253(00:58:18)
17 16 17 10KM Male 261 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ -   0:00:00.080(00:00:00) 0:58:28.990(00:58:28)
18 2 18 10KM Female 338 ΕΛΕΝΑ ΣΙΑΧΟΥΔΗ - ANDRONIKIDIS TEAM 0:00:01.063(00:00:00) 0:58:40.480(00:58:39)
19 17 19 10KM Male 330 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ - ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:00:07.410(00:00:00) 0:59:33.003(00:59:25)
20 3 20 10KM Female 329 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΡΙΑΖΟΓΛΟΥ - ΕΟΣΚΑΒΑΛΑΣ1933 0:00:07.033(00:00:00) 0:59:38.120(00:59:31)
21 18 21 10KM Male 361 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣΒΒΑΣ - ELEFTHEROUPOLI RUNNER 0:00:19.483(00:00:00) 0:59:43.956(00:59:24)
22 19 22 10KM Male 237 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ - SARAFOS TEAM 0:00:05.600(00:00:00) 0:59:45.823(00:59:40)
23 20 23 10KM Male 279 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ - ΕΥ GYM 0:00:05.113(00:00:00) 0:59:50.103(00:59:44)
24 21 24 10KM Male 375 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΑΠΑΡΔΑΜΗΣ -   0:00:05.033(00:00:00) 1:00:22.600(01:00:17)
25 4 25 10KM Female 305 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΛΟΥΚΟΥ - OSB ENDURANCE TEAM 0:00:00.080(00:00:00) 1:00:52.243(01:00:52)
26 22 26 10KM Male 332 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΗΣ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ 0:00:00.033(00:00:00) 1:01:11.783(01:01:11)
27 23 27 10KM Male 360 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ -   0:00:06.723(00:00:00) 1:01:21.133(01:01:14)
28 5 28 10KM Female 234 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:05.113(00:00:00) 1:01:24.956(01:01:19)
29 24 29 10KM Male 239 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΓΚΟΥΛΗΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:08.193(00:00:00) 1:02:06.420(01:01:58)
30 25 30 10KM Male 243 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΕΜΙΝΙΔΗΣ -   0:00:05.113(00:00:00) 1:03:38.336(01:03:33)
31 26 31 10KM Male 221 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ - MISSION IMPOSSIBLE TEAM 0:00:03.240(00:00:00) 1:04:03.403(01:04:00)
32 27 32 10KM Male 350 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΡΚΑΣΙΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΔΡΌΜΟΙ ΣΕΡΡΏΝ 0:00:04.770(00:00:00) 1:04:05.050(01:04:00)
33 28 33 10KM Male 368 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ -   0:00:04.456(00:00:00) 1:04:06.160(01:04:01)
34 29 34 10KM Male 297 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΛΙΓΚΑΣ - IRON TEAM 0:00:05.113(00:00:00) 1:04:15.580(01:04:10)
35 30 35 10KM Male 227 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ -   0:00:06.113(00:00:00) 1:05:14.546(01:05:08)
36 31 36 10KM Male 308 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΖΑΣ - ΝΟΘΑΚ 0:00:06.113(00:00:00) 1:05:54.703(01:05:48)
37 32 37 10KM Male 276 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ -   0:00:09.113(00:00:00) 1:05:55.250(01:05:46)
38 33 38 10KM Male 317 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 0:00:09.113(00:00:00) 1:06:03.590(01:05:54)
39 34 39 10KM Male 250 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ -   0:00:07.410(00:00:00) 1:06:11.606(01:06:04)
40 35 40 10KM Male 339 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:06:13.900(01:05:56)
41 36 41 10KM Male 323 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ -   0:00:15.753(00:00:00) 1:06:23.546(01:06:07)
42 37 42 10KM Male 266 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΦΤΑΝΗΣ - ΣΕΡΡΕΣ 0:00:06.723(00:00:00) 1:06:25.203(01:06:18)
43 6 43 10KM Female 223 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΣΕΝΗ - SEBAS KAVALAS 0:00:08.193(00:00:00) 1:06:32.760(01:06:24)
44 38 44 10KM Male 201 IOANNIS BIMPLIAS -   0:00:08.033(00:00:00) 1:07:50.096(01:07:42)
45 39 45 10KM Male 304 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ - ΠΑΟΚ 0:00:06.113(00:00:00) 1:09:18.710(01:09:12)
46 40 46 10KM Male 345 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΙΟΤΙΑΣ - ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:05.113(00:00:00) 1:09:34.676(01:09:29)
47 41 47 10KM Male 215 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ -   0:00:14.130(00:00:00) 1:09:46.166(01:09:32)
48 42 48 10KM Male 366 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ -   0:00:08.193(00:00:00) 1:09:47.930(01:09:39)
49 43 49 10KM Male 357 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΣΑΝ - X 0:00:03.973(00:00:00) 1:10:02.720(01:09:58)
50 44 50 10KM Male 301 ΡΙΤΒΑΝ ΜΟΛΛΑ - RODOPİ RUNNERS 0:00:03.740(00:00:00) 1:10:03.486(01:09:59)
51 45 51 10KM Male 336 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΗΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:10:23.613(01:10:06)
52 46 52 10KM Male 270 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΟΥΡΚΤΣΙΔΗΣ -   0:00:10.146(00:00:00) 1:10:30.830(01:10:20)
53 47 53 10KM Male 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:03.973(00:00:00) 1:10:38.830(01:10:34)
54 48 54 10KM Male 271 ΝΙΚΟΣ ΚΟΒΟΥΣΙΑΔΗΣ -   0:00:12.630(00:00:00) 1:10:51.546(01:10:38)
55 7 55 10KM Female 274 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ - EXIS GYM 0:00:08.193(00:00:00) 1:11:58.586(01:11:50)
56 49 56 10KM Male 235 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ -   0:00:06.113(00:00:00) 1:12:15.753(01:12:09)
57 50 57 10KM Male 202 TORSTEN ESCH -   0:00:09.113(00:00:00) 1:12:59.093(01:12:49)
58 51 58 10KM Male 337 ΒΑΧΙΤ ΣΕΡΗΦ -   0:00:07.410(00:00:00) 1:13:27.856(01:13:20)
59 52 59 10KM Male 293 ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΑΤΗΣ - FREELANCE THESSALONIKI 0:00:07.033(00:00:00) 1:13:32.900(01:13:25)
60 8 60 10KM Female 326 ΕΛΛΗ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ -   0:00:07.033(00:00:00) 1:13:41.063(01:13:34)
61 53 61 10KM Male 240 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΕΚΟΣ -   0:00:06.113(00:00:00) 1:14:23.646(01:14:17)
62 54 62 10KM Male 233 ΣΑΒΒΑΣ ΓΑΒΡΑΣ -   0:00:21.390(00:00:00) 1:14:58.460(01:14:37)
63 55 63 10KM Male 210 PANAGIOTIS KONSTANTINIDIS -   0:00:09.113(00:00:00) 1:15:08.300(01:14:59)
64 56 64 10KM Male 288 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ -   0:00:07.410(00:00:00) 1:15:17.380(01:15:09)
65 57 65 10KM Male 377 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ -   0:00:08.193(00:00:00) 1:15:30.300(01:15:22)
66 58 66 10KM Male 291 ΣΑΚΗΣ ΜΑΝΑΒΑΚΗΣ - ΣΔΥΝΕΣΤΟΥ 0:00:21.390(00:00:00) 1:15:41.786(01:15:20)
67 59 67 10KM Male 314 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ - STRYD TEAM GREECE 0:00:08.193(00:00:00) 1:15:43.970(01:15:35)
68 60 68 10KM Male 289 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΣ - RUN TO CHANGE DIABETES 0:00:05.600(00:00:00) 1:15:57.673(01:15:52)
69 61 69 10KM Male 331 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΒΙΑΣ - EY GYM 0:00:10.146(00:00:00) 1:16:00.723(01:15:50)
70 62 70 10KM Male 226 ΣΙΜΟΣ ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ - RFFS 0:00:11.333(00:00:00) 1:16:13.960(01:16:02)
71 63 71 10KM Male 205 GEORGE KANONIDIS - CARTEL DE CALI 0:00:10.146(00:00:00) 1:16:32.883(01:16:22)
72 64 72 10KM Male 340 ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:17:50.316(01:17:32)
73 9 73 10KM Female 335 ΕΥΗ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ - MISSION IMPOSSIBLE TEAM 0:00:11.333(00:00:00) 1:17:52.510(01:17:41)
74 10 74 10KM Female 278 ΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:05.113(00:00:00) 1:18:41.876(01:18:36)
75 65 75 10KM Male 230 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1933 0:00:15.753(00:00:00) 1:19:25.413(01:19:09)
76 66 76 10KM Male 286 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ -   0:00:12.630(00:00:00) 1:19:47.836(01:19:35)
77 11 77 10KM Female 262 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΤΟΠΑΚ -   0:00:11.333(00:00:00) 1:19:50.890(01:19:39)
78 67 78 10KM Male 236 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ - Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ 0:00:10.146(00:00:00) 1:19:52.996(01:19:42)
79 68 79 10KM Male 267 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΕΣΑΚΟΣ -   0:00:10.146(00:00:00) 1:20:18.380(01:20:08)
80 69 80 10KM Male 260 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΡΑΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ1933 0:00:14.130(00:00:00) 1:21:00.503(01:20:46)
81 12 81 10KM Female 358 ΦΑΝΗ ΧΑΣΙΩΤΗ -   0:00:15.753(00:00:00) 1:21:33.646(01:21:17)
82 70 82 10KM Male 363 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ -   0:00:08.193(00:00:00) 1:21:34.316(01:21:26)
83 71 83 10KM Male 245 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ - RUN DON'T WALK 0:00:05.113(00:00:00) 1:22:37.130(01:22:32)
84 72 84 10KM Male 374 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΥΤΗΛΙΝΟΣ -   0:00:04.206(00:00:00) 1:23:10.280(01:23:06)
85 73 85 10KM Male 364 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΑΚΗΣ -   0:00:04.033(00:00:00) 1:23:32.266(01:23:28)
86 13 86 10KM Female 280 ΣΙΣΣΥ ΚΩΣΤΕΡΟΓΛΟΥ -   0:00:10.146(00:00:00) 1:23:32.600(01:23:22)
87 14 87 10KM Female 287 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΚΕΔΟΥ - MISSION IMPOSSIBLE TEAM 0:00:12.630(00:00:00) 1:23:33.033(01:23:20)
88 74 88 10KM Male 209 ATHANASIOS KIZELIS - AIDONOHORI 0:00:09.113(00:00:00) 1:23:55.473(01:23:46)
89 15 89 10KM Female 225 ΕΛΣΑ ΒΑΓΙΑΝΟΥ - CLAIN MAIN 0:00:11.333(00:00:00) 1:24:06.643(01:23:55)
90 75 90 10KM Male 319 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - S3 0:00:10.146(00:00:00) 1:24:13.426(01:24:03)
91 76 91 10KM Male 359 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ - CLAIN MAIN 0:00:14.130(00:00:00) 1:24:18.460(01:24:04)
92 77 92 10KM Male 228 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ - ΓΛΥΚΟ ΨΩΜΙ 0:00:12.630(00:00:00) 1:24:51.833(01:24:39)
93 78 93 10KM Male 229 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ - ΓΛΥΚΟ ΨΩΜΙ 0:00:12.630(00:00:00) 1:25:13.376(01:25:00)
94 16 94 10KM Female 212 KATERINA OGOUROGLOU -   0:00:12.630(00:00:00) 1:25:32.106(01:25:19)
95 79 95 10KM Male 349 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ - WINTERUN TIM 0:00:06.723(00:00:00) 1:25:32.556(01:25:25)
96 17 96 10KM Female 272 ΛΕΜΟΝΙΑ ΚΟΓΙΟΓΛΟΥ -   0:00:12.630(00:00:00) 1:25:39.676(01:25:27)
97 80 97 10KM Male 378 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ -   0:00:03.740(00:00:00) 1:25:51.493(01:25:47)
98 18 98 10KM Female 318 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:10.146(00:00:00) 1:26:06.690(01:25:56)
99 81 99 10KM Male 309 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:26:07.680(01:25:50)
100 19 100 10KM Female 316 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΡΑ - ΦΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 0:00:12.630(00:00:00) 1:26:33.296(01:26:20)
101 82 101 10KM Male 356 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΧΑΙΔΕΥΤΟΣ - ΦΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 0:00:12.630(00:00:00) 1:26:34.060(01:26:21)
102 83 102 10KM Male 255 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΑΛΙΔΗΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:27:07.986(01:26:50)
103 84 103 10KM Male 322 ΜΕΜΗΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ -   0:00:08.193(00:00:00) 1:27:47.280(01:27:39)
104 85 104 10KM Male 275 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΟΥΡΟΥΔΗΣ -   0:00:15.753(00:00:00) 1:27:53.953(01:27:38)
105 20 105 10KM Female 203 GERGANA FANDAKOVA -   0:00:06.113(00:00:00) 1:28:13.226(01:28:07)
106 86 106 10KM Male 214 DIMITAR PARASKOV -   0:00:07.410(00:00:00) 1:28:13.876(01:28:06)
107 21 107 10KM Female 310 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ -   0:00:15.753(00:00:00) 1:28:15.760(01:28:00)
108 22 108 10KM Female 218 MARIE LUISE ZARAFIADOU - AQUA AEROBIC KAVALA 0:00:14.130(00:00:00) 1:29:24.363(01:29:10)
109 23 109 10KM Female 372 ΠΙΠΙΝΑ ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ -   0:00:11.333(00:00:00) 1:29:24.363(01:29:13)
110 24 110 10KM Female 300 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΜΙΧΟΥ - MISSION IMPOSSIBLE TEAM 0:00:11.333(00:00:00) 1:30:11.283(01:29:59)
111 25 111 10KM Female 258 ΤΑΝΙΑ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ -   0:00:19.483(00:00:00) 1:30:52.856(01:30:33)
112 26 112 10KM Female 247 ΧΑΡΑ ΖΛΑΤΑΝΗ - ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:11.333(00:00:00) 1:31:10.600(01:30:59)
113 87 113 10KM Male 294 ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ - CARTEL DE CALI 0:00:08.193(00:00:00) 1:35:48.140(01:35:39)
114 88 114 10KM Male 292 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΔΗΣ -   0:00:19.483(00:00:00) 1:35:49.233(01:35:29)
115 89 115 10KM Male 344 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΣΤΣΙΔΗΣ - KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:09.113(00:00:00) 1:36:41.836(01:36:32)
116 90 116 10KM Male 351 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ -   0:00:14.130(00:00:00) 1:37:54.693(01:37:40)
117 27 117 10KM Female 298 ΜΑΡΘΑ ΓΙΔΟΥΛΙΔΟΥ -   0:00:06.113(00:00:00) 1:38:45.006(01:38:38)
118 28 118 10KM Female 312 ΦΑΜΠΙΑΝΑ ΝΤΕ ΝΑΡΝΤΙΝ -   0:00:14.130(00:00:00) 1:38:47.953(01:38:33)
119 29 119 10KM Female 354 ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ -   0:00:21.390(00:00:00) 1:38:48.503(01:38:27)
120 91 120 10KM Male 324 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣΙΑΛΗΣ -   0:00:04.456(00:00:00) 1:39:14.553(01:39:10)
121 30 121 10KM Female 321 ΔΩΡΑ ΠΑΠΠΗ - ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 0:00:12.630(00:00:00) 1:39:24.080(01:39:11)
122 31 122 10KM Female 369 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ -   0:00:28.410(00:00:00) 1:42:18.996(01:41:50)
123 92 123 10KM Male 370 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΝΗΣ -   0:00:21.716(00:00:00) 1:42:29.830(01:42:08)
124 32 124 10KM Female 251 ΑΡΕΤΗ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ - NEVROKOPI RUNNERS 0:00:14.130(00:00:00) 1:42:44.296(01:42:30)
125 93 125 10KM Male 299 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΛΙΔΗΣ -   0:00:21.390(00:00:00) 1:44:59.036(01:44:37)
126 94 126 10KM Male 343 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ -   0:00:21.390(00:00:00) 1:44:59.360(01:44:37)
127 95 127 10KM Male 376 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:45:46.856(01:45:29)
128 96 128 10KM Male 213 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:45:47.303(01:45:29)
129 97 129 10KM Male 253 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:12.630(00:00:00) 1:49:36.380(01:49:23)
130 98 130 10KM Male 285 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ -   0:00:14.130(00:00:00) 1:49:36.500(01:49:22)
131 99 131 10KM Male 362 ΓΙΑΝΝΗΣ ΨΥΛΛΑΣ - ΓΕΙΤΟΝΟΠΟΥΛΑ 0:00:15.753(00:00:00) 1:51:11.216(01:50:55)
132 33 132 10KM Female 302 ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΜΤΣΟΥ - AQUA AEROBICS KAVALA 0:00:12.630(00:00:00) 1:54:40.113(01:54:27)
133 34 133 10KM Female 259 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ -   0:00:17.473(00:00:00) 1:55:48.406(01:55:30)
134 100 134 10KM Male 257 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ -   0:00:14.130(00:00:00) 1:57:59.646(01:57:45)
135 101 135 10KM Male 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΓΚΙΩΤΗΣ -   0:00:17.473(00:00:00) 2:02:33.333(02:02:15)
136 35 136 10KM Female 219 ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ -   0:00:19.483(00:00:00) 2:04:21.000(02:04:01)

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
9 Συμβουλές για να βελτιώσεις την αντοχή σου στο τρέξιμο Το mindset κάνει την διαφορά (Μindset makes the difference)

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Οι 5 πιο κοινές αιτίες που προκαλούν πόνο στη πλάτη και πως θα τις αντιμετωπίσετε Μάθε τα πάντα για την Προπόνηση και Αποκατάσταση με Μυϊκή Ηλεκτροδιέγερση – Νέο COMPEX Mini με Bluetooth στο ThinkFit.gr!
11 Μύθοι και Αλήθειες για το πιο Διαδεδομένο Παγκοσμίως Συμπλήρωμα στον χώρο της Άσκησης, την Κρεατίνη – Πως βελτιώνει την αντοχή και την αποκατάσταση στο τρέξιμο Με ποιους 7 τρόπους θα περιορίσετε τις υψηλές τιμές του Γαλακτικού Οξέος στους Μυς
Nutrition News

Run for the Kids with Disabilities

Salomon

B2RUN

Thessaloniki Night Half Marathon

algotreat freeze massage gel

Πρέπει να διαβάσετε
16 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),
14 Μαϊ 24
Κυριακή 26 Μαΐου στη Θήβα ο 3ος αγώνας δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι»
Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας με τη συνδρομή της δομής «Γέφυρα» στο πλαίσιο της Εβδομάδας Ευαισθητοποίησης για τα Άτομα με Αναπηρία διοργανώνει στις 26 Μαΐου 2024 στην πόλη της Θήβας τον 3ο αγώνα δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι», μια διοργάνωση εφαλτήριο ευαισθητοποίησης και συμμετοχής των ΑμεΑ σε αγώνες δρόμου και άλλες μαζικές αθλητικές εκδηλώσεις.
01 Μαϊ 24
Ραντεβού 19 Μαϊου στην Κηφισιά για τους αγώνες δρόμου προσφοράς «PepsiCo Gives Back - Kifissia 2024 - Run Smile Repeat»
PepsiCo Gives Back: Υπό την αιγίδα του Δήμου Κηφισιάς, η PepsiCo Hellas διοργανώνει Αγώνες Δρόμου για όλους! Το «PepsiCo Gives Back - Kifissia 2024 - Run Smile Repeat» θα πραγματοποιηθεί σε μια καταπράσινη διαδρομή στην Κηφισιά, την Κυριακή 19 Μαΐου 2024
30 Μάρ 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
29 Μάρ 24
«Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Κυριακή απόγευμα 16 Ιουνίου 2024 στη Βούλα
Η διοργάνωση θα περιλαμβάνει αγώνες απόστασης 2,5χλμ και 5χλμ σε κυκλική διαδρομή 2,5χλμ εντός του Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας (πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας) με εκκίνηση και τερματισμό την πλαζ του ιδρύματος. Όλα τα έσοδα από τις συμμετοχές των δρομέων θα διατεθούν για την ενίσχυση του Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας.


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse