Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Ειδήσεις
Runner Store



Vartholomio Triathlon

X-treme Stores
Cognifuel
08 Ιουν 24 ← πίσω

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, 2η ημέρα, πρωί και απόγευμα : LIVE ενημέρωση, live μετάδοση. 9 Έλληνες, και ο Τεντόγλου για το χρυσό!

* θα ανανεώνουμε με κάθε νεότερη είδηση, τόσο για τα πρωινά, όσο και για τα απογευματινά αγωνίσματα.

Οι αγώνες θα μεταδοθούν ζωντανά από την ΕΡΤ 2

Οι φίλοι του στίβου θα έχουν επίσης την δυνατότητα να παρακολουθούν τη ροή των αγώνων και όσα συμβαίνουν στη Ρώμη στο site του ΣΕΓΑΣ και στους λογαριασμούς της Ομοσπονδίας σε Facebook και Instagram.


Οι φίλοι του στίβου θα έχουν επίσης την δυνατότητα να παρακολουθούν τη ροή των αγώνων και όσα συμβαίνουν στη Ρώμη στο site του ΣΕΓΑΣ και στους λογαριασμούς της Ομοσπονδίας σε Facebook και Instagram.

Δείτε επίσης αυτά τα ξεχωριστά θέματα :

Διέλυσε τα πάντα 8.65 δύο φορές (!) ο Μίλτος Τεντόγλου πανάξιος ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.

ΒΙΝΤΕΟ Ευρ. Πρωτάθλημα Ρώμη : Τα άλματα Τεντόγλου στον καλύτερο ως τώρα αγώνα της καριέρας του - 5 φορές ξεπέρασε την καλύτερη φετινή παγκόσμια επίδοση!.

Ρώμη 2024: Φοβερή Εμμανουηλίδου προκρίθηκε, πέρασε η Φωτοπούλου, το πάλεψε η Τσουκαλά - τα ΒΙΝΤΕΟ.

Ρώμη 2024: Συνεπής η Κατερίνα Στεφανίδη έφυγε για τον τελικό του επί κοντώ! Μεγάλη πρόκριση για τον Ζάλτο - τα ΒΙΝΤΕΟ.

Ρώμη 2024: Ο Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ δεν ολοκλήρωσε τον αγώνα του.
---
Βίντεο από την ΕΡΤ :

5000μ (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ | «Τριπλός» Ινγκεμπρίγκτσεν, σαρώνει τα χρυσά και στη Ρώμη.

Στα χρώματα των «ατζούρι» και τα 100μ - Ο Τζέικομπς κατακτά το χρυσό.

100μ εμπόδια (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ |Χρυσό και ρεκόρ ευρωπαϊκού πρωταθλήματος για την αέρινη Σάμπα - Μαγιέλα|8/6/24|ΕΡΤ.

110μ εμπόδια (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ |Τους... πάτησε ο άπιαστος Σιμονέλι-Ιστορική κούρσα για το χρυσό ο Ιταλός.

Δίσκος (Γ) | Λύγισε η «χρυσή» Ελκάσεβιτς με την ολοκλήρωση των ρίψεων.

Σφαίρα (Α) | Αποθέωση για τον σπουδαίο Λεονάρντο Φάμπρι.

Τρόμαξε τον φωτογράφο ο Φάμπρι με την κραυγή του μετά το ρεκόρ στη σφαίρα.

110μ εμπόδια (Α) - Ημιτελικός |Κορυφαία κούρσα στη σεζόν για τον Τραίκοβιτς, όχι αρκετή για τελικό.
---

Ρώμη 2024: Το πρωινό πρόγραμμα της δεύτερης ημέρας

Έξι αθλητές και αθλήτριες ξεκινούν τις προσπάθειες τους στο πρωινό πρόγραμμα της δεύτερης ημέρας του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος της Ρώμης.

Η αρχή θα γίνει με τη σφυροβολία των Ανδρών και τους Κώστας Ζάλτο και Μιχάλη Αναστασάκη να μετέχουν στο Α΄ γκρουπ κι έπειτα τη σκυτάλη θα πάρουν οι Κατερίνα Στεφανίδη, Ελένη Πόλακ και Αριάδνη Αδαμοπούλου στον προκριματικό του επί κοντώ. Στα 100 μ. θα τρέξουν οι Πολυνίκη Εμμανουηλίδου και Δήμητρα Τσουκαλά και στο β΄ γκρουπ της σφυροβολίας ο Χρήστος Φραντζεσκάκης.

Οι αθλήτριες στο επί κοντώ θα ξεκινήσουν τον αγώνα τους στα 4,10 μ. και διαδοχικά ο πήχης θα ανέβει στα 4,10 μ., 4,25 μ. , 4,40 μ., 4,50 μ. και 4,55 μέτρα.

Στον ημιτελικό των 100 μ. θα προκριθούν οι 14 γρηγορότερες αθλήτριες στο σύνολο των σειρών.

Σάββατο 8 Ιουνίου – Ημέρα 2

Πρωί
11.05 Σφυροβολία (Α) Προκριματικός Α’ Γκρουπ Αναστασάκης, Ζάλτος (όριο 77,00 μ.)
11.10 3.000 μ. στιπλ (Α) Προκριματικός
11.40 Επί Κοντώ (Γ) Προκριματικός Α’-Β’ Γκρουπ Στεφανίδη, Πόλακ, Αδαμοπούλου (όριο 4,55 μ.)
11.50 100 μ. (Γ) Προκριματικός Εμμανουηλίδου, Τσουκαλά
12.30 Σφυροβολία (Α) Προκριματικός Β’ Γκρουπ Φραντζεσκάκης (όριο 77,00 μ.)
12.45 400 μ. (Α) Προκριματικός
13.10 Μήκος (Γ) Έπταθλο
13.20 400 μ. (Γ) Προκριματικός



Ρώμη 2024: Εννέα μπαίνουν στη "μάχη" του Ευρωπαϊκού τη 2η μέρα – Στις 21:06 ο μεγάλος τελικός του Τεντόγλου


Εννέα αθλητές και αθλήτριες μας ξεκινούν την προσπάθεια τους στη δεύτερη ημέρα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος της Ρώμης.

Το απογευματινό πρόγραμμα περιλαμβάνει φυσικά τον μεγάλο τελικό στο μήκος των ανδρών με τον Μίλτο Τεντόγλου να διεκδικεί το τρίτο του χρυσό μετάλλιο σε Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.


Στον τελικό των 20χλμ. βάδην θα λάβει μέρος ο Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ στην πέμπτη του συμμετοχή στη διοργάνωση. Ο έμπειρος αθλητής προέρχεται από εξαιρετική σεζόν με 1 ώρα 21.55 στα 20χλμ. βάδην που είναι η πέμπτη επίδοση της καριέρας του και ο καλύτερος χρόνος, που έχει καταγράψει τα τελευταία 12 χρόνια. Ο αθλητής έχει κάνει φέτος αρκετές κούρσες και επίσης αποτελεί ερωτηματικό πως θα επηρεάσουν τους αθλητές και οι καιρικές συνθήκες.

Ο προκριματικός των γυναικών είναι από τα αγωνίσματα με έντονο ενδιαφέρον, αφού εκεί θα λάβει μέρος η δύο φορές νικήτρια της διοργάνωσης και δεύτερη πριν δύο χρόνια στο Μόναχο Κατερίνα Στεφανίδη. Η αθλήτρια του Μίτσελ Κριερ έχει ξεπεράσει φέτος τα 4,64 μ. και δεν αναμένεται να έχει πρόβλημα να βρεθεί στις 12 του τελικού. Με τον ίδιο στόχο θα μπει στον αγώνα και η Ελένη Πόλακ, που έκανε φέτος 4,60 μ., ενώ η νεαρότερη της παρέας, Αριάδνη Αδαμοπούλου, θα επιδιώξει να βελτιώσει το ατομικό της 4,50 μέτρα.

Στον προκριματικό της σφυροβολίας θα αγωνιστούν οι τρεις αθλητές μας Μιχάλης Αναστασάκης, Χρήστος Φραντζεσκάκής και Κώστας Ζάλτος και στη μάχη των 100 μ. θα ριχθούν οι Πολυνίκη Εμμανουηλίδου και Δήμητρα Τσουκαλά.

Αναλυτικά οι συμμετοχές των Ελλήνων αθλητών και αθλητριών στα προκριματικά της 2ης αγωνιστικής ημέρας: 

Κώστας Ζάλτος 
Σφυροβολία – Α’ Γκρουπ – 15 αθλητές 
Ώρα: 11:05
Φετινό ρεκόρ: 75,81 μ. 
Όριο για τελικό: 77,00 μ.
Στον τελικό προκρίνονται οι 12 καλύτεροι αθλητές  

Μιχάλης Αναστασάκης
Σφυροβολία – Α’ Γκρουπ – 15 αθλητές 
Ώρα: 11:05
Φετινό ρεκόρ: 74.43 μ. 
Όριο για τελικό: 77,00 μ.
Στον τελικό προκρίνονται οι 12 καλύτεροι αθλητές  

Κατερίνα Στεφανίδη
Επί Κοντώ – Α’ Γκρουπ – 15 αθλήτριες 
Ώρα: 11:40
Φετινό ρεκόρ: 4,64 μ. 
Όριο για τελικό: 4,55 μ.
Στον τελικό προκρίνονται οι 12 καλύτερες αθλήτριες

Ελένη Πόλακ
Επί Κοντώ – Α’ Γκρουπ – 15 αθλήτριες 
Ώρα: 11:40
Φετινό ρεκόρ: 4,60 μ. 
Όριο για τελικό: 4,55 μ.
Στον τελικό προκρίνονται οι 12 καλύτερες αθλήτριες

Αριάδνη Αδαμοπούλου
Επί Κοντώ – Β’ Γκρουπ – 15 αθλήτριες 
Ώρα: 11:40
Φετινό ρεκόρ: 4.50 μ. 
Όριο για τελικό: 4,55 μ.
Στον τελικό προκρίνονται οι 12 καλύτερες αθλήτριες

Δήμητρα Τσουκαλά
100 μ. – 2η σειρά – 3ος διάδρομος
Ώρα: 11:58
Φετινό ρεκόρ: 11.36
Στον τελικό προκρίνονται οι 14 καλύτεροι χρόνοι

Πολυνίκη Εμμανουηλίδου
100 μ. – 3η σειρά – 2ος διάδρομος
Ώρα: 12:06
Φετινό ρεκόρ: 11.22
Στον τελικό προκρίνονται οι 14 καλύτεροι χρόνοι

Χρήστος Φραντζεσκάκης
Σφυροβολία – Β’ Γκρουπ – 15 αθλητές 
Ώρα: 12:30
Φετινό ρεκόρ: 74,96 μ. 
Όριο για τελικό: 77,00 μ.
Στον τελικό προκρίνονται οι 12 καλύτεροι αθλητές  

Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ
20 χλμ. Βάδην – 35 συμμετοχές 
Ώρα: 19:00
Φετινό ρεκόρ: 1 ώρα 21:55

Μίλτος Τεντόγλου
Μήκος – ΤΕΛΙΚΟΣ 
Ώρα: 21:06
Φετινό ρεκόρ: 8,36 μ.


Το πρόγραμμα όλων των ημερών που μένουν :

Σάββατο 8 Ιουνίου – Ημέρα 2
11.05 Σφυροβολία (Α) Προκριματικός Α’ Γκρουπ
11.10 3.000 μ. στιπλ (Α) Προκριματικός 
11.40 Επί Κοντώ (Γ) Προκριματικός Α’-Β’ Γκρουπ 
11.50 100 μ. (Γ) Προκριματικός
12.30 Σφυροβολία (Α) Προκριματικός Β’ Γκρουπ
12.45 400 μ. (Α) Προκριματικός
13.10 Μήκος (Γ) Έπταθλο
13.20 400 μ. (Γ) Προκριματικός 

Απόγευμα
19.00 20 χλμ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
19.20 Ακοντισμός (Γ) Έπταθλο Α’ Γκρουπ
20.35 Ακοντισμός (Γ) Έπταθλο Β’ Γκρουπ
20.50 800 μ. (Α) Ημιτελικός
21.10 100 μ. εμπ. (Γ) Ημιτελικός 
21.35 Μήκος (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
21.40 110 μ. εμπ. (Α) Ημιτελικός
22.10 100 μ. (Α) Ημιτελικός 
22.35 Δισκοβολία (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.41 800 μ. (Γ) Έπταθλο
23.05 100 μ. εμπ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.16 110 μ. εμπ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.26 5000 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.53 100 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ

Κυριακή 9 Ιουνίου – Ημέρα 3
10.00 Ημιμαραθώνιος (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
10.30 Ημιμαραθώνιος (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
11.05 Σφυροβολία (Γ) Προκριματικός Α’ Γκρουπ
11.45 Τριπλπούν (Α) Προκριματικός Α’-Β’ Γκρουπ
12.30 Σφυροβολία (Γ) Προκριματικός Β’ Γκρουπ
12.35 Ύψος (Α) Προκριματικός Α’-Β’ Γκρουπ
12.50 200 μ. (Α) Προκριματικός
13.40 400 μ. εμπ. (Γ) Προκριματικός 
14.20 400 μ. εμπ. (Α) Προκριματικός

Απόγευμα
21.05 400 μ. (Γ) Ημιτελικός
21.30 Ύψος (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
21.38 400 μ. (Α) Ημιτελικός
22.05 100 μ. (Γ) Ημιτελικός
22.11 Σφυροβολία (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.21 Τριπλούν (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.35 200 μ. (Α) Ημιτελικός
23.04 3000 μ. στιπλ (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.27 800 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.36 1500 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.53 100 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ 

Δευτέρα 10 Ιουνίου – Ημέρα 4
11.05 100 μ. (Α) Δέκαθλο
11.18 Επί Κοντώ (Α) Προκριματικός Α’-Β’ Γκρουπ
11.25 Ακοντισμός (Γ) Προκριματικός Α’ Γκρουπ
11.35 200 μ. (Γ) Προκριματικός
12.05 Μήκος (Α) Δέκαθλο
12.20 1500 μ. (Α) Προκριματικός 
12.45 Ακοντισμός (Γ) Προκριματικός Β’ Γκρουπ
12.50 800 μ. (Γ) Προκριματικός
13.40 400 μ. εμπ. (Α) Ημιτελικός
14.05 Σφαιροβολία (Α) Δέκαθλο 
14.15 400 μ. εμπ. (Γ) Ημιτελικός

Απόγευμα
20.30 Ύψος (Α) Δέκαθλο
21.15 Επί Κοντώ (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.05 200 μ. (Γ) Ημιτελικός
22.33 Σφυροβολία (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.40 400 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.50 400 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.00 3000 μ. στιπλ (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.20 400 μ. (Α) Δέκαθλο 
23.50 200 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ

Τρίτη 11 Ιουνίου – Ημέρα 5
10.35 110 μ. εμπ. (Α) Δέκαθλο
11.10 800 μ. (Γ) Ημιτελικός
11.30 Δισκοβολία (Α) Δέκαθλο
11.35 Μήκος (Γ) Προκριματικός Α’-Β’ Γκρουπ
11.45 4Χ400 μ. (Α) Προκριματικός
12.15 4Χ400 μ. (Γ) Προκριματικός 
12.35 Δισκοβολία (Α) Προκριματικός Β’ Γκρουπ
12.55 Επί Κοντώ (Α) Δέκαθλο Α’ Γκρουπ
13.00 4Χ100 μ. (Α) Προκριματικός
13.30 4Χ100 μ. (Γ) Προκριματικός 
14.00 Ακοντισμός (Α) Προκριματικός Α’ Γκρουπ
14.10 Επί Κοντώ (Α) Δέκαθλο Β’ Γκρουπ
15.25 Ακοντισμός (Α) Προκριματικός Β’ Γκρουπ

Απόγευμα
20.05 Ακοντισμός (Α) Δέκαθλο Α’ Γκρουπ
20.50 10.000 μ. (Γ) Β’ σειρά 
21.15 Ακοντισμός (Α) Δέκαθλο Β’ Γκρουπ
21.35 Ύψος (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
21.55 Τριπλούν (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.05 400 μ. Εμπ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.18 400 μ. Εμπ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.30 10.000 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.36 Ακοντισμός (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.25 1500 μ. (Α) Δέκαθλο
23.53 200 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 12 Ιουνίου – Ημέρα 6
21.12 10.000 μ. (Α) Β’ σειρά 
21.20 Επί Κοντώ (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
21.28 Ακοντισμός (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
21.54 Μήκος (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.06 4Χ400 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.19 4Χ400 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.31 800 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
22.44 10.000 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.26 1500 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.38 4Χ100 μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ
23.50 4Χ100 μ. (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ

Και μία ακόμη είδηση : NCAA: Δεύτερο ελληνικό μετάλλιο με τον Παυλίδη.

Η σταθερότητα στις επιδόσεις πάνω από τα 60 μέτρα έφερε τη διάκριση για τον Δημήτρη Παυλιδη στους τελικούς του NCAA στο Γιουτζίν. Ο 21χρονος δισκοβόλος από το Κιλκίς, που αγωνίστηκε με τα χρώματα του κολλεγίου του Κάνσας, είχε καλύτερη βολή στα 60.97 και έφτασε στην κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου πίσω από τον Φρανσουά Πίνσλο (63.51) και τον Ρακίλ Μπρόντερικ (61.77).

Οι βολές του Παυλίδη ήταν: 59.06, 58.15, 58.29, 60.97, 59.06 και 59.86.

Οι ελληνικές συμμετοχές στη διοργάνωση ολοκληρώθηκαν με τον Αντρέα Μίτα (Χιούστον) στο ύψος, ο οποίος κατέλαβε τη 17η θέση με 2.12, που πέρασε με τη δεύτερη προσπάθεια,, ενώ στη συνέχεια απέτυχε στα 2.17.

Το πρώτο ελληνικό μετάλλιο στους φετινούς τελικούς είχε κατακτήσει ο Άγγελος Μαντζουράνης στη σφύρα τα ξημερώματα της Πέμπτης.


πηγή : Γραφείο Τύπου ΣΕΓΑΣ
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
Γιάννης Δημόπουλος, Ανάργυρος Βερδηλος, μιλάνε στο RunningNews.gr για το 4ο Vamvakou Mountain Run! Φώτης Ζησιμόπουλος. Πρότυπο αφοσίωσης, αντοχής και αποφασιστικότητας

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2024 Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2024
Προπόνηση + Ζέστη Από τα Στάδια στην Τεχνολογία: Πρωτοπόροι Χορηγοί στον Αθλητικό Κόσμο
Nutrition News

Salomon

Πρέπει να διαβάσετε
15 Ιουν 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
30 Μαϊ 24
Styx Trail Race 2024: Ο πιο μουσικός αγώνας ορεινού τρεξίματος
Η ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. "ΔΙΑΒΑ", σε συνεργασία με το Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων, διοργανώνει το Styx Trail Race 2024, powered by The NorthFace, ως μέρος του Helmos Mountain Festival. Το Σάββατο 22 και την Κυριακή 23 Ιουνίου 2024
23 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),
22 Μαϊ 24
B2Run Aθens 2024: Το μεγαλύτερο Corporate Running Party έρχεται για 4η φορά στο ΟΑΚΑ στις 18 Ιουνίου
Στις 18 Ιουνίου προσθέστε στο καλεντάρι της εταιρίας σας έναν διαφορετικό εταιρικό αγώνα δρόμου, που όχι μόνο σας προπονεί, αλλά παράλληλα βελτιώνει τις σχέσεις και την καθημερινότητα με τους συναδέλφους σας
14 Μαϊ 24
Κυριακή 26 Μαΐου στη Θήβα ο 3ος αγώνας δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι»
Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας με τη συνδρομή της δομής «Γέφυρα» στο πλαίσιο της Εβδομάδας Ευαισθητοποίησης για τα Άτομα με Αναπηρία διοργανώνει στις 26 Μαΐου 2024 στην πόλη της Θήβας τον 3ο αγώνα δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι», μια διοργάνωση εφαλτήριο ευαισθητοποίησης και συμμετοχής των ΑμεΑ σε αγώνες δρόμου και άλλες μαζικές αθλητικές εκδηλώσεις.

©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse