Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Runner Store

Nitecore VASILIKOS

Half Marathon Thiva Epaminondas

X-treme Stores
Cetilar
06 Ιουλ 24 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Poikilo Night Trail 2024

Poikilo Night Trail 2024

10km

Rank Gender BIB Name Club 10km
1 Male 95 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   0:46:09
2 Male 97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΙΚΑΣ   0:48:01
3 Male 149 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ   0:48:03
4 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:48:34
5 Male 124 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ PDS ODISSEAS 0:49:39
6 Male 121 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΑΚΟΡΟΝΗΣ YOLO 0:49:40
7 Male 26 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ CHIOS RUNNING 0:50:29
8 Male 34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΜΑΟΓΛΟΥ NORDIC MARINE HELLAS LTD 0:50:52
9 Male 83 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:51:04
10 Male 79 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   0:51:40
11 Male 104 ΙΟΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ 0:51:56
12 Male 135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ-TOP GYM 0:52:01
13 Male 43 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ TTT ΧΑΛΑΝΔΡΊΟΥ 0:52:17
14 Male 24 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ECOLIFT 0:52:24
15 Male 22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ   0:53:06
16 Male 68 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ LOVELY DAYS 0:53:42
17 Male 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   0:53:55
18 Male 21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ RUNAWAY 0:53:57
19 Male 111 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΟΥΧΛΕΡΗΣ   0:53:59
20 Male 136 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ   0:54:06
21 Male 108 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   0:54:31
22 Male 61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ NORTH ZONE 0:55:22
23 Male 45 ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ CORE FIT CALISTHENICS 0:55:36
24 Male 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΡΒΑΚΟΣ   0:55:41
25 Male 58 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ   0:55:59
26 Male 51 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:56:05
27 Male 118 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   0:56:06
28 Male 128 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΠΟΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:56:06
29 Male 132 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ   0:56:09
30 Male 33 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   0:56:33
31 Male 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΗΣ   0:57:07
32 Male 123 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ GALATSI RUNNERS 0:57:15
33 Male 130 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:57:55
34 Female 148 ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΩΔΗ   0:58:31
35 Male 57 ΑΣΩΜΑΤΟΣ ΚΟΥΛΛΙΑΣ   0:58:33
36 Male 85 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:58:51
37 Male 86 ΑΓΓΕΛΟΣ ΞΥΓΚΑΚΗΣ CORE FIT CALLISTHENICS 0:59:09
38 Male 91 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΠΡΌΜΑΧΟΣ 0:59:16
39 Male 66 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΧΟΥΔΗΣ THE LYCHOUDIS BAND 0:59:18
40 Female 115 ΕΛΕΝΗ ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:59:28
41 Male 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΒΑΣ BATMAN 0:59:31
42 Male 18 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΡΔΑΣ   0:59:50
43 Female 75 ΡΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:59:59
44 Male 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ   1:00:08
45 Male 47 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΤΣΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 1:00:47
46 Male 12 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗΣ   1:00:59
47 Male 23 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ   1:01:06
48 Male 80 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ POLIAS RUNNERS 1:01:19
49 Male 2 GHERARDO SANITÀ G.S. MAIANO 1:01:38
50 Female 63 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΚΗ LD UNIQUE FITNESS 1:01:50
51 Male 35 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ RUNAWAY 1:02:30
52 Male 92 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ SNFCC RUNNING TEAM 1:02:39
53 Male 11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ GOLDEN RUNNERS 1:02:41
54 Female 1 ANETA PLEWA P.D.S ODYSSEAS 1:02:44
55 Male 60 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΔΩΝΗΣ '- 1:02:45
56 Male 122 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:02:57
57 Male 31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ COREFITCALISTHENICS 1:03:47
58 Male 134 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ A-CREW (BETTER THAN L) 1:03:47
59 Male 73 ΣΤΑΘΗΣ ΜΕΡΤΙΝΟΣ   1:03:51
60 Male 37 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:03:56
61 Male 19 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ   1:04:03
62 Male 74 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ MITROPOULOS SHOES SHOPS 1:04:28
63 Male 48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΕΛΟΣ   1:04:39
64 Male 87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΥΓΚΑΚΗΣ COREFITCALISTHENICS 1:04:50
65 Female 28 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΩΤΑΚΗ   1:04:50
66 Male 131 ΘΑΝΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ROYAL CROSSFIT TEAM 1:05:22
67 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΑΗΣ NORDIC MARINE HELLAS LTD 1:05:23
68 Female 3 BELERE TOZAJ ΙΔΙΌΤΗΤΕΣ 1:05:51
69 Male 140 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΩΝΗΣ   1:06:40
70 Male 109 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ   1:07:08
71 Female 141 ΕΛΒΙΘΡΑ ΧΑΣΑΠΗ   1:07:51
72 Male 143 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   1:08:12
73 Male 64 ΠΑΝΟΣ ΛΥΡΑΣ   1:08:27
74 Male 101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1:08:30
75 Male 105 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:08:43
76 Male 69 ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΑΜΠΙΛ ΜΑΝΤΗΣ   1:09:43
77 Male 133 ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ DNF 1:09:56
78 Male 142 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ   1:10:08
79 Male 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΛΑΜΑΝΗΣ MARINE CHEMISTS 1:10:35
80 Male 113 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ   1:10:59
81 Male 117 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   1:11:00
82 Female 519 ΕΛΒΙΡΑ ΓΙΟΥΒΑΝΗ   1:11:02
83 Male 144 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:11:03
84 Male 9 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:11:27
85 Male 62 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΝΤΡΑΣ   1:11:45
86 Male 139 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ   1:11:55
87 Male 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ   1:12:44
88 Male 114 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ COSTAS PAPAELLINAS RUNNING TEAM 1:13:03
89 Male 110 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 1:13:25
90 Male 29 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:01
91 Male 77 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΛΕΖΟΣ '- 1:14:02
92 Male 13 ΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   1:14:17
93 Male 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   1:14:18
94 Male 56 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ   1:15:00
95 Female 76 ΕΥΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΥΑ 1:15:25
96 Female 129 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ GALATSI RUNNERS 1:15:38
97 Male 70 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ PERISTERI KENYUKAI 1:16:14
98 Male 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ   1:16:20
99 Male 78 ΝΑΣΟΣ ΜΠΕΡΤΣΟΣ   1:16:47
100 Female 119 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ   1:16:55
101 Male 32 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ   1:16:56
102 Male 65 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΧΟΥΔΗΣ THE LYCHOUDIS BAND 1:18:26
103 Male 17 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ BETTER PEOPLE 1:18:34
104 Male 138 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ   1:20:18
105 Male 81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ   1:20:18
106 Female 90 ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ECOLIFT 1:21:14
107 Male 89 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ECOLIFT 1:21:14
108 Male 39 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ   1:22:17
109 Female 49 ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΨΑΔΑΜΗ COSMOTE 1:22:17
110 Female 112 ΕΦΗ ΣΚΕΥΗ   1:23:14
111 Male 120 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΣΜΝΛΆΡΙΣΑΣ, RT FARSALA, ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ 1:23:47
112 Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ   1:24:43
113 Female 38 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 1:25:15
114 Male 8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ   1:27:13
115 Male 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ   1:27:14
116 Female 53 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΚΟΡΕ   1:27:14
117 Male 59 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΟΡΈ 1:27:15
118 Male 41 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ   1:27:32
119 Male 125 ΒΙΚΤΩΡ ΤΣΕΠΕΛΟΓΛΟΥ THE GOLDENFEATHERS 1:28:08
120 Male 54 ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΛΑΤΟΣ THE GOLDENFEATHERS 1:28:08
121 Male 44 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ THE GOLDENFEATHERS 1:28:09
122 Male 30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:29:18
123 Male 147 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ   1:30:11
124 Female 50 ΝΙΚΗ ΚΑΨΑΔΑΜΗ   1:31:28
125 Male 116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΦΛΑΣ   1:32:37
126 Male 25 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ   1:33:22
127 Male 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   1:34:00
128 Male 150 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΝΑΣ   1:34:44
129 Male 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ Α 1:34:49
130 Female 4 ΕΦΗ ΑΒΡΑΜΗΛΑ   1:35:12
131 Female 6 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΒΡΑΜΙΛΑ   1:38:06
132 Male 20 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:38:08
133 Male 40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΦΑΣ   1:38:10
134 Male 84 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ DNF


5km

Rank Gender BIB Name Club 5km
1 Male 570 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:22:03
2 Male 571 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   0:22:17
3 Male 586 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ POROS ISLAND 0:22:37
4 Male 553 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ MARATHON CLUB 0:23:22
5 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ AIDONOCHORI RUNNING TEAM 0:23:57
6 Male 605 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΚΑΤΣΙ   0:24:15
7 Male 545 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΤΕΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:25:24
8 Male 572 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ SPORTEVENT 0:25:41
9 Male 556 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:04
10 Male 585 ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΤΑΛΙΟΣ ACEMAN 0:26:37
11 Male 568 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:27:03
12 Female 610 ΒΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:27:16
13 Female 538 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ KOSTOPOULOS TEAM 0:28:47
14 Male 596 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ   0:29:36
15 Male 504 IVAN KAMNEV   0:30:39
16 Male 554 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ TITANES ALMIROU 0:30:42
17 Male 606 ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ   0:31:15
18 Female 540 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΚΟΜΗΛΑΓΙΟΥ   0:31:22
19 Male 602 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   0:31:43
20 Female 574 ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΩΝΗ ΤΡΈΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΎΡΟ 0:32:36
21 Male 599 ΦΩΤΗΣ ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ   0:33:06
22 Male 563 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ 0:33:12
23 Male 505 ARTUR MANAKHOV   0:33:19
24 Male 518 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:35:08
25 Male 508 ΘΩΜΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ   0:35:30
26 Male 595 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ   0:35:50
27 Female 557 ΜΠΙΑΝΚΑ ΜΠΑΛΑΝ   0:35:51
28 Female 500 ADRIANA BALAN   0:35:51
29 Female 503 DIMITRI DOURI GOLDEN RUNNERS 0:35:58
30 Male 548 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:36:18
31 Male 560 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΕΧΑΣ BETTER PEOPLE 0:36:51
32 Male 524 ΝΙΚΟΣ ΓΛΥΚΟΣ   0:36:52
33 Male 593 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ   0:36:58
34 Male 511 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ   0:37:44
35 Female 510 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΛΑΤΗ   0:37:52
36 Female 590 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΙΟΥΣΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:38:17
37 Male 534 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ   0:38:29
38 Male 579 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΜΜΟΣ   0:38:30
39 Male 515 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΕΛΗΣ CNH 0:38:36
40 Male 506 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒΡΑΜΗΣ   0:38:38
41 Female 566 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ   0:38:42
42 Male 581 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ   0:38:58
43 Male 601 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:39:18
44 Female 544 ΒΑΓΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 0:39:23
45 Female 527 ΑΛΕΣΣΑΝΔΡΑ ΔΕΛΦΙΝΗ ALESSANDRA 0:39:24
46 Male 604 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   0:39:54
47 Female 578 ΡΟΥΛΑ ΠΟΥΛΟΥ   0:40:00
48 Male 537 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ   0:40:00
49 Male 552 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ   0:40:06
50 Female 530 ΙΩΑΝΝΑ ΔΟΥΝΙΑ ... 0:40:10
51 Female 536 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:57
52 Male 598 ΝΙΚΟΣ ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ   0:41:01
53 Female 597 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΥΛΙΓΑΔΑ   0:41:02
54 Male 520 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΟΥΒΑΝΗΣ   0:41:35
55 Male 558 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒΡΑΜΗΣ   0:41:42
56 Female 525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΟΥΛΑ   0:42:04
57 Male 512 ΗΛΙΑΣ ΑΡΜΑΤΑΣ   0:43:36
58 Male 587 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ   0:43:49
59 Female 550 ΧΛΟΗ-ΡΟΣ ΜΑΓΓΑΛΟΥΣΗ ΧΛΌΗ 0:44:07
60 Male 588 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ   0:44:30
61 Female 526 ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΗΜΠΕΗ   0:44:30
62 Male 603 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   0:46:18
63 Female 600 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΞΙΑΡΧΗ   0:46:49
64 Female 546 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΛΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:47:08
65 Male 608 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ   0:47:12
66 Male 607 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΟΣΙΑΛΟΣ   0:47:26
67 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   0:47:28
68 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΑΪΤΖΗ   0:47:39
69 Male 528 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΝΑΞΑΣ   0:47:41
70 Female 547 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΛΙΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:15
71 Female 501 ARETI BILAL CNH 0:49:59
72 Female 502 ANNA DATSKOVSKI   0:49:59
73 Male 522 ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:34
74 Male 555 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΡΦΙΡΗΣ   0:50:40
75 Male 591 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:50:43
76 Female 531 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ 0:50:55
77 Female 532 ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ   0:50:55
78 Female 513 ΤΑΝΙΑ ΑΡΧΟΝΤΗ   0:50:56
79 Male 576 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:51:36
80 Female 577 ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ   0:51:42
81 Female 533 ΕΛΕΝΗ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ   0:51:50
82 Male 569 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΞΙΜΑΤΖΟΓΛΟΥ   0:52:05
83 Male 523 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΛΦΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:07
84 Female 589 ΓΕΡΑΣΙΜΗ ΤΣΙΑΝΤΑΚΟΥ   0:52:30
85 Female 562 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗ   0:52:32
86 Female 584 ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΥΡΤΑΡΗ ALX TRAINING TEAM 0:53:29
87 Female 561 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΟΥΡΕΛΑΚΗ '- 0:54:02
88 Female 516 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΣΑΠΠΑΖ 0:55:41
89 Female 582 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:59:06
90 Female 509 ΜΑΡΙΑ ΑΔΑΜΟΥ   0:59:32
91 Female 565 ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ECOLIFT 1:03:18
92 Female 541 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ ECOLIFT 1:03:33
93 Female 542 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:06:53
94 Female 529 ΣΟΦΙΑ ΔΟΥΛΦΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:18:23


Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
Οι βασικοί παράγοντες που καθορίζουν την διάρκεια έντασης στο τρέξιμο Προπόνηση + Ζέστη

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Γίνε πιο δυνατός δρομέας με αυτά τα 8 Tips! Γιάννης Δημόπουλος, Ανάργυρος Βερδηλος, μιλάνε στο RunningNews.gr για το 4ο Vamvakou Mountain Run!
Όλα όσα χρειάζεται να γνωρίζουμε για την Ενυδάτωση, την Αφυδάτωση και την σημασία των Ηλεκτρολυτών για τους Δρομείς! Πρωτεϊνικό Smoothie! Η Ενέργεια σε Ένα Ποτήρι!
Nutrition News

Salomon

Πρέπει να διαβάσετε
15 Ιουν 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
30 Μαϊ 24
Styx Trail Race 2024: Ο πιο μουσικός αγώνας ορεινού τρεξίματος
Η ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. "ΔΙΑΒΑ", σε συνεργασία με το Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων, διοργανώνει το Styx Trail Race 2024, powered by The NorthFace, ως μέρος του Helmos Mountain Festival. Το Σάββατο 22 και την Κυριακή 23 Ιουνίου 2024
23 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse